Skocz do zawartości
luk1984

Homeworld 2

Rekomendowane odpowiedzi

Thx case ale poradzilem sobie ciut inaczej :) Jednak jak sie przylozy to wszystko mozna. Zajefajna giera, ten motyw z pajakami walacymi rakietami w ostatniej misji miodzik, tylko jeszcze jej nie skonczylem :D Dzis pewnie to nastapi. Grajcie ludzie bo jest w co :D Cud miod i orzeszki <z piwem>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi

mam problem z przejściem misji nr 12 - chodzi w niej o zniszczenie bazy vaygrów i uratowania jakiegoś kapitana - i jakbym się starałto nie dajy rady ich rozwalić- ja moge mieć max 2 krążowniki a oni mają ich koło 6 :/ - pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi

pewnie na różne sposoby mozna to zrobic, ja proponuje tak:

wyslij sondy na poczatku misji zeby zobaczyc gdzie sa ich statki i nie czekajac na nich zaatakuj pierszy flotą skladającą się z maxymalnej ilości statków Mover i Pulse Gunship, ew wspomagasnych przez Interceptory dla osłony przed mniejszymi myśliwcami i staraj się pojedynczo atakowac Destroyery, przy odrobinie szczęści kilka wyeliminujesz ale przy dużych stratach więc na bierząco uzupełniaj straty i dosyłaj posiłki. w tym samym czasie przemieszczaj reszte floty w pobliże konfliktu, jesli dotrzesz tam kiedy twoje statezcki będą się uwijać nad destroyerami, atakuj dwa pierwsze i battleship całą resztą,, jak je zmieciesz z resztą pójdzier gładko, powodzenia.

Ja stanąłem na 15 jakis czas temu tzn tam gdzie 3 stacje z orbity ostrzeliwują planetę i masz je zniszczyć, twojego posta znalazłem szukając tez jakiejs solucji, jak dojdziesz i przejdziesz ją (może to ostatnia) to możesz napisać jak na gg najlepiej 4652928.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misja 12 jest banalna dosc, najlepiej przejsc ja z defensywy, stawiasz murek z ion cannon turret do tego destroyery krazowniki fregaty + w obwodzie do walki z mysliwcami kilka skrzydel interceptorow, najlepiej max ile mozna, wrog sie meczy, podlatuje z glownym statkiem wroga, rozwalasz go spod lini dzialek i ruszasz powoli do przodu eliminujac statki po kolei, super sprawdza sie w tym wypadku kilka skrzydel bombowcow, najwieksze statki za nimi nie nadazaja, co do misji 15, to jak sie zna sposob nie ma z nia zadnych problemow, ustawiamy flote delikatnie z przodu - nie atakujemy, jak sie pojawia platformy wtedy slemy na lewo i prawo skrzydla interceptorow ktore przechwytuja rakiety a statkiem flagowym skaczemy po kolei w poblize kolejnych platform i tak 3 razy ;) powodzenia ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w to jeszcze?

 

Niedawno kupiłem po niskiej cenie (30 zł) oryginała.

 

Torszkę się zawiodłem, liczyłem na bardziej rozbudowany aspekt ekonomiczny. Samo eksplorowanie asteroidów i wraków to trochę mało.

 

Jakie inne gry tego typu/tej scenerii są trochę bardziej "ekonomiczne" a jest w nich też element walki "zbrojnej"? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh ta gierka wymiata, w niej nie chodzi o aspekt ekonomiczny liczy się głównie sprawne zarządzanie flotą w czasie walki :D pierwsze misje są dosyć trudne ale potem można się przyzwyczaić, szkoda że nie ma żadnych dodatków :angry: gra ktoś w to jeszcze oprócz mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktoś w to jeszcze oprócz mnie :D

1386090[/snapback]

 

Człowieku jestem z toba od Homeworlda 1+RR przez Cataclysm i oczywiscie 2 i jej bajeczna grafika:). tylko powiedzcie mi czemu patch z SW nie działa?. Tzn wyskakuje ekran ładowania sie gireki i pozniej witam sie z windowsem bo mi do niego wraca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi też nie działa na stronie pisało że trza orginalnego patcha zainstalować i wtedy ponoć chodzi, tylko u mnie orginalny patch nie chce się zainstalowac :? coż trza bedzie te 3 dychy na orginalniejszą wersję wybulić  :wink:

1387439[/snapback]

 

Tez do tego doszedlem i stwierdzam ze bedzie trza dac bo warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję trochę temat, bo chciałem polecić świetnego moda do HW2 - Complex.

http://www.homeworld2complex.com/index.htm

Mod dodaje masę fajnego sprzętu i wprowadza spore modyfikacje do rozgrywki. Wszystkie jednostki mają stały koszt utrzymania, nie ma już takiego hop-siup, że budujemy sobie moduł wsparcia i od razu wystawiamy masę nowych jednostek. Teraz każda jednostka wymaga załogi złożonej z pilotów i - na większych jednostkach - oficerów. Naprawdę kupa frajdy w multiplayu jak ktoś ma nadmiar wolnego czasu bo zanim się wystawi porządną flotę, potrafi minąć z godzina-dwie :D

Edytowane przez bagienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem ja wziąłem łopatę w dłoń i odkopuję...

 

teamPixel wpadło na pomysł wykupienia licencji po upadłym THQ na wszystkie Homeworld'y i zamierzają wskrzesić tę markę. Ale żeby nie było tak różowo, to jak zawsze, jest głos do ludu o pieniądze.

 

Wszystkie szczegóły na http://www.indiegogo.../save-homeworld

 

Moim zdaniem, gdyby chociaż udało im się dobić do tych 100 000$, to już by wystarczyło, ponieważ obiecują, że wszystkie 3 gry (H1, H:C i H2) wrzucą na steama i gog do wzięcia za darmo.

 

Inicjatywa fajna, tylko pytanie, co z tego będzie...

Edytowane przez Dammeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, wciąż się fajnie gra. A o tym, że Gearbox wykupił, to było już wiadomo od dawna, ale brawa dla chłopaków z TeamPixel, że oddali kasę wszystkim, którzy chcieli ją spowrotem.

 

Szkoda tylko, że nie w komplecie nie ma H: Cataclysm. Ja bym wolał H:C, niż H2 - choć podoba mi się, że w remasterze H2 powrócili do starych taktyk i formacji - przynajmniej jest w czym wybierać.

Edytowane przez Dammeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika sie nie zestarzala. Jedynie gra nie wpolpracuje za dobrze z nowymi systemami i chyba nie wspiera duzych rozdzielczosci.

 

 

Jak to nie:

 

Zrób sobie skrót:

 

<sciezka>Homeworld2.exe -overrideBigFile -w 1280 -h 1024

 

-w i -h to rozdzielczość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś nie wiedział .

 

Powstaje prequel Homeworlda pt. Homeworld : Shipbreakers .

 

 

Gra nazywała się pierwotnie Hardware:Shipbreakers , ale kiedy Gearbox kupiło prawa do Homeworlda to się dogadało ze studiem tworzącym grę i oto mamy zmianę tytułu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...