Skocz do zawartości
bat

Richard's Burns Rally

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie, bo kurde mecze sie juz dosc długo z tym ostatnim zadaneiem w szkole chodzi o przejechanie trasy w 80 lub 84 sekundy, mi przejazd zawsze zajmuje 82 sekundy i nigdu nie udaje mi sie zejsc ponizej tych 80 sekund! A zalezy mi na tym bo jest to ostatnie zadanie a wszystkie inne zdałem perfekcyjnie i to tez bym chciał! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to się może spisywać na:

AMD Duron 1GHz

512MB ram DDR 333Mhz

ati readon 9600 128mb 128bit?? *

(*) tą karte zamieżam kupić

przeczytaj to co napisal Kaeres pare postow wyzej:

Aby pojezdzic nie sa wysokie. 

Procek pokroju 1-1.2GHz i 256 ramu powinny starczyc do gry na low detalach. Natomiast co do karty graficznej to gf3 lub R8500 wzwyz (chodzi o pixel shader przynajmniej w wersji 1.0).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, bo kurde mecze sie juz dosc długo z tym ostatnim zadaneiem w szkole chodzi o przejechanie trasy w 80 lub 84 sekundy, mi przejazd zawsze zajmuje 82 sekundy i nigdu nie udaje mi sie zejsc ponizej tych 80 sekund! A zalezy mi na tym bo jest to ostatnie zadanie a wszystkie inne zdałem perfekcyjnie i to tez bym chciał!  :roll:

wczoraj siedzialem 1.5 godziny i meczylem tez ten ostatni test, zabraklo mi 0,17 s bo na ostanim winklu spanikowalem i za bardzo rzucilem go na bok....to prawda trzeba cwiczyc cwiczyc i cwiczyc...niestety ja cwicze na klawiaturze i poziom trudnosci jest chyba "troszke" wiekszy :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

im wiecej gram tym model prowadzenia bardziej mi sie podoba i coraz mniej podoba mi sie model wypadkow. jade sobie 40-50kph w finlanidi (o ile mi sie wydaje finlanidia jest rajdem szutrowym :? ) i przednie kolo wjezdza mi w zaspe a wozek robi dacha przez maske i 3 dach po krotkiej lini, to jest chore. jakby takie byly prawdiwe kolizje to zaden kierowca by nie przezyl calego cyklu mistrzostw. SCI musi szybko wydac jakas latke, bo cale pozytywne wrazenei zrobione modelem jady zostanie zniszczone przez kolizje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz tylko jedna rzecz mnie wku.. ale troche, gaz pedaly by sie przydaly i bedzie spoko gra a i polecam widok z kokpitu ta gra uczy !!! szkoda ze takich nie zrobia przed wakacjami np na trasie moze bylo by mniej wypadkow, bo niekturzy nie maja pojecia co to znaczy 50km/h a 80 a tu to widac!!! a w colinie nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrazenie. REALIZM niesamowity. Zgodze sie z przedmowcami, ze kolizje sa troche niedoprawane - tak jakby grawitacji nie bylo albo cos ;)

Ale sama jazda to pierwsza klasa. Nie wiem jak to jest kierowac taki samochod (nie jezdzilem takimi maszynkami) ale z tego co czuje to gra naprawde pokazuje roznice pomiedzy konkretnymi predkosciami i mozna zapomniec o bezproblemowym zakrecie przy duzych predkosciach. Colina nawet do tej gry porownywac nie mozna - INNA KATEGORIA ;)

 

Tutaj jak przycisne mocniej gaz, to od razu "czuje" jak silnik rozpedza cala maszyne. Do tego zakrety, poslizgi... bardzo, ale to bardzo dopracowane.

 

Uzywam kierownicy (momo) i musze powiedziec, ze mam duze problemy ze spokojnym przejechaniem tras. Naprawde trzeba myslec i uwazac podczas tras. W Colinie to sie jechalo jak sie chce... ot takie relaksujace cos.

 

Zastanawia mnie tylko jak gra zostanie przyjeta przez wieksze grono graczy. Z pewnoscia dla fanow takich symulacji bedzie to cud, miod i orzeszki ;) ale dla pozostalych to nie wiem czy gra nie bedzie przypadkiem za trudna. Albo inaczej - za bardzo czasochlonna, bo jednak widze, ze trzeba bedzie w niej przejechac wieeele mil zanim dojdzie sie do jakiegos dobrego poziomu.

No ale zobaczymy :)

 

Poki co, gratulacje autorom za pierwsza (moim zdaniem) realna gre samochodowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam spory problem z gra. Po instalacji przy probie uruchomienia pojawia sie komunikat "Wystąpił problem z aplikacją RichardBurnsRally.exe i zostanie ona zamknięta." Moze komus udalo sie poradzic z tym problemem albo macie jakies sugestie. Z gory dzieki.

Moj system:

Athlon TBird 1.4

Soltek Sl-75kav kt133a

256MB pc133 ram

Radeon 9700 catalyst4.7

SB Live!

Win Xp pro sp1

directx 9.0c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w koncu udało mi sie zaliczyc całą szkołe perfekcyjnie :D

A ostatnią trase ta w szkole, po treningu przejeżdżam z czasem 1:17:56 8) Faktycznie trening czyni cuda, kurde naprwde jeszcze zadne wyscigi nie wywołały u mnie tak pozytywnych reakcji! Jedynie co mnie denerwuje to te dziwne zachowanie samochodu ja trafie na jakas przeszkode, podskakuje niesamowice 8O Mam nadzieje ze to bedzie zmienione w najblizszym patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w koncu udało mi sie zaliczyc całą szkołe perfekcyjnie  :D  

A ostatnią trase ta w szkole, po treningu przejeżdżam z czasem 1:17:56 8) Faktycznie trening czyni cuda, kurde naprwde jeszcze zadne wyscigi nie wywołały u mnie tak pozytywnych reakcji! Jedynie co mnie denerwuje to te dziwne zachowanie samochodu ja trafie na jakas przeszkode, podskakuje niesamowice 8O  Mam nadzieje ze to bedzie zmienione w najblizszym patchu.

No przestań samochod Ci podskakuje??? A to dobre, chyba nie wiesz co to znaczy doby "JUMP". Zapraszam na film: http://forum.rscnet.org/attachment.php?att...chmentid=225522 :twisted:

Grunt to realistyka i wypas fizyka... :twisted: Swoja droga ciekawe kto mnie przebije?! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w koncu udało mi sie zaliczyc całą szkołe perfekcyjnie  :D  

A ostatnią trase ta w szkole, po treningu przejeżdżam z czasem 1:17:56 8) Faktycznie trening czyni cuda, kurde naprwde jeszcze zadne wyscigi nie wywołały u mnie tak pozytywnych reakcji! Jedynie co mnie denerwuje to te dziwne zachowanie samochodu ja trafie na jakas przeszkode, podskakuje niesamowice 8O  Mam nadzieje ze to bedzie zmienione w najblizszym patchu.

No przestań samochod Ci podskakuje??? A to dobre, chyba nie wiesz co to znaczy doby "JUMP". Zapraszam na film: http://forum.rscnet.org/attachment.php?att...chmentid=225522 :twisted:

Grunt to realistyka i wypas fizyka... :twisted: Swoja droga ciekawe kto mnie przebije?! :lol:

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O O Cholera

ps. widocznie tak ma byc :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w koncu udało mi sie zaliczyc całą szkołe perfekcyjnie  :D  

A ostatnią trase ta w szkole, po treningu przejeżdżam z czasem 1:17:56 8) Faktycznie trening czyni cuda, kurde naprwde jeszcze zadne wyscigi nie wywołały u mnie tak pozytywnych reakcji! Jedynie co mnie denerwuje to te dziwne zachowanie samochodu ja trafie na jakas przeszkode, podskakuje niesamowice 8O  Mam nadzieje ze to bedzie zmienione w najblizszym patchu.

No przestań samochod Ci podskakuje??? A to dobre, chyba nie wiesz co to znaczy doby "JUMP". Zapraszam na film: http://forum.rscnet.org/attachment.php?att...chmentid=225522 :twisted:

Grunt to realistyka i wypas fizyka... :twisted: Swoja droga ciekawe kto mnie przebije?! :lol:

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :D :lol: :lol: :lol: :D

 

Normalnie skok pierwsza klasa! To się nazywa reaaaaalizm. :)

 

Mam pytako. Ta gra nie obsługuje wibry? U mnie nie działa. :?

 

I druga sprawa to niech ktoś mi powie jak dobierać opony. 8) W colinie jakoś dawałem rady ale tu już nie potrafię. To jest realizm! :wink:

 

PS. Pierwszy kraj i 10pkt. Gram na padzie od PSXa ale czekam na kiere Formula GP. Trafiła się na allegro za 90zł. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Przeczytałem 3/4 tego wątku i już dalej nie mam sił...Proszę o wyrozumiałość jeśli powtórzę czyjeś słowa.

 

Wcześniej ktoś się pytał jaką kupić kierę. Ja mam m.in żółtego logitecha od dwóch lat i nie narzekałem na niego do pewnego czsau. Kilka tygodni temu zrobiłem sobie własną kiere. Wersja beta miała kąt obrotu 180 (od oporu do oporu) - czyli tyle samo co logi. I śmiało mogę stwierdzić, że własna kiera precyzją pokona większość sklepowych produktów ze średniej półki (ok 200zł). Na czym polega ta precyzja? Otóż po skręceniu logi o kąt 3 st. wirtualne kólko stoi jeszcze w miejscu, podczas gdy na domowej kierze przejdzie już przez kilka położen. Czyli ma tak jakby większą rozdzielczość. Myżle, że wiecie o co mi chodzi.

Moja custom kiera kosztowała mnie do tej pory ok 60 zł ale muszę jeszcze zrobić pedały. Polecam wszystkim wykonanie samodzielne kierownicy, ti nie jest trudne. Jakby ktoś miał jakieś pytania, to śmiało.

 

I jeszcze jedna sprawa. Ktoś tam powyżej chcąc popisać się fachową wiedzą stwierdził, że żółty logi nie może grać na odseparowanych osiach (gaz i hamulec osobno). WIELKA BZDURA!!!! Trzeba tylko oczywiście korzystać ze sterowników do logitecha (otrzymanych z kierą przy zakupie)

 

Ps. Jakiś miły człowiek udostępnił film z przjazdu w RBR. nazywał się (ten film) poprostu rbr, miał 3 min., i ważył ok. 40 MB. Bardzo ładny filmik. Długo to trzeba jeździć jedną trasę, żeby tak idealnie ją przejaechać? Czy wystarczy jak załóżmy przez 1 miesiąc opanuję świetnie technikę jazdy i na nowejj trasie, słuchając wskazówek pilota też tak pojadę?

 

Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos mi moze powiedziec czy kierownica logi czerwona ma splitaxis(bo zolta chyba nie ma?)? oraz czy kierownica Microsoft SideWinder Precision Racing Wheel (ta za 200,-) jest jeszcze wogole sprzedawana i czy ona ma splitaxis? bo nie wiadomo jaka kupic kiere bo zolta logi jest juz po 100,- ale jak nie ma splitaxis to troche kiepsko :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ta gra niestety zacina sie w momencie wyboru gracza i jest to wina mojej karty x800. Jak wloze 9800 PRo to wszystko jest w porzadku.

Czy komus kto ma x800 dziala ta gra?

Nie jestes sam, mam nadzieje ze problem zostanie rozwiazany, bo sie pale do grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Ps. Jakiś miły człowiek udostępnił film z przjazdu w RBR. nazywał się (ten film) poprostu rbr, miał 3 min., i ważył ok. 40 MB.  Bardzo ładny filmik. Długo to trzeba jeździć jedną trasę, żeby tak idealnie ją przejaechać? Czy wystarczy jak załóżmy przez 1 miesiąc opanuję świetnie technikę jazdy i na nowejj trasie, słuchając wskazówek pilota też tak pojadę?

 

Pozdrowienia.

Hehe to chyba bylem ja :wink: Co do nauki to nauczenie sie zajelo mi klika godzin ,bo wlasnie ta trase obralem sobie jako pole do nauki i doswiadczen .Tyle razy juz ja przejechalem ,ze znam juz ja na pamiec :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

im wiecej gram tym model prowadzenia bardziej mi sie podoba i coraz mniej podoba mi sie model wypadkow. jade sobie 40-50kph w finlanidi (o ile mi sie wydaje finlanidia jest rajdem szutrowym :? ) i przednie kolo wjezdza mi w zaspe a wozek robi dacha przez maske i 3 dach po krotkiej lini, to jest chore. jakby takie byly prawdiwe kolizje to zaden kierowca by nie przezyl calego cyklu mistrzostw. SCI musi szybko wydac jakas latke, bo cale pozytywne wrazenei zrobione modelem jady zostanie zniszczone przez kolizje...

Widzisz,ale ogolnie tak Ci sie demko nie podobalo,powiedziales ze to porazka,a jednak zazwyczaj w takic hgrach jest pozytywne wrazenie,tak jak mowilem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos mi moze powiedziec czy kierownica logi czerwona ma splitaxis(bo zolta chyba nie ma?)? oraz czy kierownica Microsoft SideWinder Precision Racing Wheel (ta za 200,-) jest jeszcze wogole sprzedawana i czy ona ma splitaxis? bo nie wiadomo jaka kupic kiere bo zolta logi jest juz po 100,- ale jak nie ma splitaxis to troche kiepsko :-/

Co do Logi czerwonej (z FF) to ma splitaxis. M$ Sidewinder rowniez ma.

Teraz Kipila mi namieszal w glowie bo bylem pewien na 100%, ze zolty Logi nie ma split axis.

Moze to ktos jeszcze potwierdzic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie? Ma czy nie?- Bo chciałem sobie toto kupic (na Allegro chodza od ok 130zl a wiecej nie bardzo mam ochote na razie wydac na kiere) - sa o ile wiem dwie wersje: na USB i Gameport. Podejrzewam, ze ta na Gameport nie ma SA ale jak jest w przypadku USB? I ile maja przycisków? Bo czasem pisza ze 4 a czasem ze 6... to w koncu ile? Ale niewazne przyciski - czy ma split-axis czy nie???? Jak ktoś ja ma to niech napisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe ponoc, a na 100% tak jest. Zolty (gelb, yellow ;]) z USB (!!!) ma splitaxis. Z USB czyli ten nowszy, niz z gameportem. Jak K-R-S bedziesz kupowal to zwroc uwage na to wlasnie.

 

I tyle. 0 zamieszania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos mi moze powiedziec czy kierownica logi czerwona ma splitaxis(bo zolta chyba nie ma?)? oraz czy kierownica Microsoft SideWinder Precision Racing Wheel (ta za 200,-) jest jeszcze wogole sprzedawana i czy ona ma splitaxis? bo nie wiadomo jaka kupic kiere bo zolta logi jest juz po 100,- ale jak nie ma splitaxis to troche kiepsko :-/

mam tego czerwonego logitecha, i on ma Split Axis, wystarczy tylko to ustawic w oprogramowaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...