Skocz do zawartości
bat

Richard's Burns Rally

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie gralem kilka razy w ta gre i musze przyznac ze Colin 5 moze sobie juz poojsc do domu i sie wiecej nie pokazywac. Richard Burns Rally jest nieporownywalnie lepszym symulatorem wyscigow rally! nie ma sobie rownych! Colin jest za prosty, samochod jedzie ciagle tam gdzie chesz zeby jechal, trasy sa proste i nic cie na nich ciekawego nie spotka. Natomiast w Riczardzie jest zupelnie innaczej! Samochod zachowoje sie jak prowdziwa fura! Ciezko sie prowadzi, jest podatny na wszystkie dziury i nierownosci na drodze. Poprostu cod miod. Droga jest bardzo realna z poboczem lub jej brakiem, caly casz na drodze mozna spotkac cos nowego, co cie zaskoczy i spowoduje spotkanie z drzewem! Jezdzic trzeba bardzo uwaznie i rozwaznie aby nie znalezc sie na drzewie! Mowicie ze zeby w ta gre grac trzeba miec kiere - guzik prawda! Ja gram na klawiszach. Podstawa jest to ze trzeba sie nauczyc na nich grac, odpowiednio je wciskac, trzeba poczuc samochod. Wystarczy sie postarac i przejsc cala szkolke jazdy a powinniscie juz sie nauczyc. Podstawa jest bardzo rozwazna jazda. Zapomnijcie o przejezdzaniu kazdego zakretu na pelnym gazie, takie bajki byly tylko w colinie! Hamulec to podstawa! A co do dzieku, nie mam zastrzezen. Samochod wyje jak prawdziwy, odglosy spod kolo, sypiacy zwir po podwoziu - miod. Nawet jak masz kamere z wewnatrz i ci drzwi odpadna to slychac niosiace sie echo po okolicy - masakra :) Dzwieki sa glosnie nieprzyjemne, jak w prawdziwym zyciu! Realizm, dzwieki, trasy - cood miood i orzeszki! Jedeyne czym colin przebija Riczarda to model samochodow, efekty na karoserii. Zniszczenia sa podobne... Po pierwszej jezdzie ta gra byla dla mnie do [gluteus maximus] - model jazdy, ciagle na drzewie ladowalem. Ale jak sie nauczylem jedzizc i zauwazylem jej wszystkie zalety to sie zakochalem! Ide dalej przechodzic kolejne sezony. Peace...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

im wiecej gram tym model prowadzenia bardziej mi sie podoba i coraz mniej podoba mi sie model wypadkow. jade sobie 40-50kph w finlanidi (o ile mi sie wydaje finlanidia jest rajdem szutrowym :? ) i przednie kolo wjezdza mi w zaspe a wozek robi dacha przez maske i 3 dach po krotkiej lini, to jest chore. jakby takie byly prawdiwe kolizje to zaden kierowca by nie przezyl calego cyklu mistrzostw. SCI musi szybko wydac jakas latke, bo cale pozytywne wrazenei zrobione modelem jady zostanie zniszczone przez kolizje...

Widzisz,ale ogolnie tak Ci sie demko nie podobalo,powiedziales ze to porazka,a jednak zazwyczaj w takic hgrach jest pozytywne wrazenie,tak jak mowilem :wink:

to bylo o XR anie o RBR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa dwa rodzaje logitechow na rynku.

GP i MOMO. Oba w lepszej i gorszej wersji.

Nie mialem Saiteka ale mialem zoltego GP (zagralem pare razy za czasow colina 2). Jego jakosc mnie zaskoczyla pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....... logitechy serii GP sa nienajlepszej jakosci i nic tego nie zmieni.

Dokladnie, najgorsze jest to ze dostaja luzow, proponuje profilaktycznie raz na 3-4 miesiace rozebrac i przesmarowac jakims smarem odpowiednim, oraz popsikac poty kontakt'em.

Ale z nowych kierownic jest to chyba jedyna opcja w tej klasie cenowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te starsze mają tą samą mechanikę? Może ta na USB ma już jakąś nowocześniejszą z większą precyzją???

 

PS. Macie ten schemat przeróbki splitaxis??? Szukałem na googlach ale du.. .!

 

:arrow: Update

 

 

Po powyższych wypowiedziach sam już nie wiem, czy warto tego loga brać skoro dostaje luzów. :(

 

:arrow: Update 2

 

Polecam tego linka:

http://racing-forum.pulse.pdi.net/index.php - wszystko o kierach oraz jak przerobić żółtego Loga na splita. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te starsze mają tą samą mechanikę? Może ta na USB ma już jakąś nowocześniejszą z większą precyzją???

 

PS. Macie ten schemat przeróbki splitaxis??? Szukałem na googlach ale du.. .!

 

:arrow: Update

 

 

Po powyższych wypowiedziach sam już nie wiem, czy warto tego loga brać skoro dostaje luzów. :(

 

:arrow: Update 2

 

Polecam tego linka:

http://racing-forum.pulse.pdi.net/index.php - wszystko o kierach oraz jak przerobić żółtego Loga na splita. :)

ja mam juz ponad rok czerwone logi i luzow jakos nie lapie, a gram dosc duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc mam problem :(

przejezdzam juz japonie po raz n-ty cala na 1 miejscu w generalce i pozniej jest finlandia - jestem w strefie serwisowej i daje exit to main manu i wylaczam gre - za jakis czas odpalam exe daje wlaczam kontynuacje sezonu i przenosi mnie na poczatek japonii

edit: dlaczego ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa dwa rodzaje logitechow na rynku.

GP i MOMO. Oba w lepszej i gorszej wersji.

Nie mialem Saiteka ale mialem zoltego GP (zagralem pare razy za czasow colina 2). Jego jakosc mnie zaskoczyla pozytywnie.

Sa dwa rodzaje MOMO?! 8O Ja widzialem tylko jedna z ta gajga przy kierownicy...

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=4524#

a ta jest kijowa... brac inna??? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były dwa MOMO teraz została juz tylko ta, wczesniej byla jeszcze ze skórzana kierownica. Co do kierownicy to na dzien dzisiejszy najlepszym kolkiem dostepnym dla zwyklego zjadacza chleba jest DFP http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=10916 i wbrew pozorom swietnie dziala na PC, wiec nawet nad MOMO racing sie nie zastanawiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, musze dorwac ta kiere w koncu.

Co za loodzie na tym allegro. Jeden koles od M$ sie nie odzywa drugi od logitecha rowniez.

Nie wiem co o tym sadzic. Gdy ja cos sprzedaje na allegro sprawdzam poczte z 50x dziennie, a z tymi [gluteus maximus]mi sie dogadac nie da.

A bez kierownicy to ja nawet testu na nadsterownosc nie umiem przejsc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były dwa MOMO teraz została juz tylko ta, wczesniej byla jeszcze ze skórzana kierownica. Co do kierownicy to na dzien dzisiejszy najlepszym kolkiem dostepnym dla zwyklego zjadacza chleba jest DFP http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=10916 i wbrew pozorom swietnie dziala na PC, wiec nawet nad MOMO racing sie nie zastanawiaj

Przez zwykla przejsciowke, czy jak?

 

Pyt. drugie- autentycznie lepsza od nowego momo? Ma ja (tj. momo) i naprawde nic tej kierze nie dolega ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...... ja mam juz ponad rok czerwone logi i luzow jakos nie lapie, a gram dosc duzo

DUZO to pojecie wzgledne, ja mam 1,5 roku i tez nie mam luzow, ale regularnie smaruje. Nestety dla jednych duzo to 2-3h tygodniowo dla innych 10-15h :wink: Nie gram praktycznie w nic oprocz Nascara no i teraz RBR, tak ze caly czas na kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja juz sobie pogralem :(

 

Dołączona grafika

 

Mial ktos z Was cos podobnego??

 

Moj procek to Athlon XP 1700, gra wymaga conajminej 1,6GHz. Moze to jest przyczyna?? Chociaz widze po waszych opisach, ze na 1.5GHz tez sie uruchamia.

 

ecs k7s5a, gfx 5600, 512 mb ram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja juz sobie pogralem :(

 

Dołączona grafika

 

Mial ktos z Was cos podobnego??

 

Moj procek to Athlon XP 1700, gra wymaga conajminej 1,6GHz. Moze to jest przyczyna?? Chociaz widze po waszych opisach, ze na 1.5GHz tez sie uruchamia.

 

ecs k7s5a, gfx 5600, 512 mb ram

 

zapomniałeś wspomnieć ze Win2k albo Me :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez sa takie paski jak wlacze aa4 af8 :/ omegi 4.7

 

ja myslalem nad taka kiera  

http://allegro.pl/show_item.php?item=30855365

tylko niewiele moge o niej info znalesc....

Tez pierwszy raz widze. Pewnie dlatego, ze dedykowana pod PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...