Skocz do zawartości
bat

Richard's Burns Rally

Rekomendowane odpowiedzi

a mi to wisi. dzisiaj mam ati a wczoraj mialem nv. i tu i tu sa problemy, ktore da sie rozwiazac.

 

sadze, ze jest to spowodowane tym, ze kiedys ati bylo cienkie o 3d i musialo sie wdzierac i uzytkownicy byly dyskryminowani. przypuszczam, ze podobna byla sytuacja jak 3dfx rzadzil a nv sie wdarla na rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce udowodnic, ze nie odpalisz na tych catalistach.

oooo a skad Ty to wiesz?? przeciez nie masz ati wiec skad wiesz ze nie odpale na TYCH catach? gralem na 4.5 z ustawieniami niektorych rzeczy low, inne medium, inne high, zadne ultra:P) i jakos wszystko dzialalo i nie mialem zadnych bugow, a przynajmniej zadnych nie zauwazylem. wiec odpalilem na tych skrytykowanych przez Ciebie (albo krytykowales wszystkie?) :)) pozdr i skoncz ten temat bo jednak udowodnilem Ci ze jestes w bledzie i nie ma nad czym tu dyskutowac:)

 

a wracajac do RBR to dzieje mi sie czasami dziwna rzecz :| (mam oryginal bez patcha) i jezyk ustawiony na pl i w grze all txt sa po polsku, pilot po polsku, ale jak wypadne z trasy i dam call for help to pilot po powrocie na trase gada dalej po angielsku (rotfl) jakies pomysly na rozwiazanie tego problemu ??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale nie doczekałem sie odpowiedzi na moje pytanie.

Czy wie ktoś, jak sprawdzić w grze swoje czasy i międzyczasy na oesach?

Wchodzac w 'Quick Rally' i przegladajac OS-y, mozna zobaczyc swoje najlepsze czasy. Przy czym chyba trzeba zrobic 'Save Progress' po zrobieniu danego czasu, a przed wyjsciem z RBR lub zaladowaniem profilu od nowa, zeby czas sie tam znalazl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem stad, ze jest to wszem i wobec znany problem.

Widzisz nawet sam nie potrafisz ustawic wszystkiego an High w tej grze.

po co mam ustawiac wszystko na high skoro karta jest za slaba i gra bedzie sie ciac??

 

the end 'bout ati vs. nv!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem stad, ze jest to wszem i wobec znany problem.

Widzisz nawet sam nie potrafisz ustawic wszystkiego an High w tej grze.

po co mam ustawiac wszystko na high skoro karta jest za slaba i gra bedzie sie ciac??

 

the end 'bout ati vs. nv!!

Wyraznie prowokujesz kolejne moje pisanie :)

Po prostu ODPAL HIGH.

Chce sprawdzic czy Ci wogole ruszy bez bledow w grafice. To, ze bedziesz mial 5 fps to juz inna historia problemow R9100 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ODPAL HIGH.

nie mam juz far cry'a ale jak mialem to ustawialem wszystko na high, gdyz ja pierw patrze jak gra wyglada z ustawieniami max, a dopiero potem ustawiam by chodzila plynnie:) a w high nie bylo bledow

 

To, ze bedziesz mial 5 fps to juz inna historia problemow R9100 :)

LOL taka to historia problemow ze ta karta low-end a nie high wiec ten Twoj tekst jest calkowicie bez sensu. No chyba ze problemem jest dla Ciebie to ze nie wszystkich stac na cos mocniejszego, ale to juz n/c

 

the end 'bout ati vs. nv!! (juz drugi raz, no chyba ze dla Ciebie to znow prowokacja to temat moze sie ciagnac bez konca az nas zbanuja:P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ja pisalem, ze mi smiga na catalistach 4.5 WSZYSTKO.

 

Zwrocci uwage, ze gdy tylko wypowiem zle zdanie o ATI to mamy watek o 2 strony dluzszy.

Gdyby tylko ktos powie, ze NV sie zwalilo to jest spokuj bo jezeli tak jest to tak jest. Nikt nie przeczy, znajduje sie sposob i po problemie.

Nie jeden juz zauwazyl, ze posiadacze ATI sa strasznie przewrazliwieni na pkt swoich kart.

Niejeden polecial za to z forum za znecanie sie nad posiadaczami ATI :)

Starys, a glupis... :evil: Dalej robisz balagan w tym, do tej pory, ciekawym i zdyscyplinowanym temacie.

 

Shame, shame, shame :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie pojechalem mistrzostwa pierwszy rajd WB (klawiatura, poziom poczatkujacy, realistyczne uszkodzenia) no i wygralem rajd z duza przewaga dostalem puga 206 uchachany wylaczylem gre. wlanczam pozniej a tu nie ma 206 i nie ma mistrzostw:( i trzeba odnowa. wie ktos kiedy trzeba zapisywac stan zeby wszystko zostawalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie pojechalem mistrzostwa pierwszy rajd WB (klawiatura, poziom poczatkujacy, realistyczne uszkodzenia) no i wygralem rajd z duza przewaga dostalem puga 206 uchachany wylaczylem gre. wlanczam pozniej a tu nie ma 206 i nie ma mistrzostw:( i trzeba odnowa. wie ktos kiedy trzeba zapisywac stan zeby wszystko zostawalo?

No szkoda, ze nie zapisales :/

Po kazdym OS mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okazalo sie ze nie umiem jezdzic :)

pierwszy raz na kierownicy w RBR jest ciezki :) ech ile razy mialem 1.24.xxx min wrr ale ani razu nie moglem przejechac tego ostatniego testu, dawno zadna gra nie wywolywala u mnie tylu frustracji :/

 

 

co do karty

ja mam radka 9800pro i absolutnie zadnych problemow nie mialem, ani jednego, omegi na kat. 4.7 albo 4.8 :) nie pamietam

i tak naprawde to w zadnej grze nie mialem problemow z ta karta wiec polecam ATI ale teraz kupowalbym juz 6800 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i zapuściłem w końcu

od razu muszę przyznać: prowadzenie samochodu to jakiś koszmar! :D

wyrywa się to to, nie pozwala nad sobą panować, mój pad nie daje sobie z nim rady :wink:

wczoraj przeszedłem szkółkę - trochę się zdziwiłem po drugim teście, jak się dowiedziałem, że jechałem ZA SZYBKO - no ale ok.

jak przyszedł czas na samodzielną jazdę - okazało się, że nagle jazda za szybko w jednym tylko miejscu skończyła się fatalnie - nauczyłem się słuchać dokładnie tego, co mówi pilot.

coś czuję, że ciężkie boje będą przede mną - ale gra jest tego warta.

no i kupno kierownicy IS A MUST!

jednym słowem: odpuszczam Ryśka do momentu, gdy będę miał kierownicę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, rally school wymiata...

Ucze sie jezdzic, bo wyszlo na to, ze jestem [gluteus maximus] nie kierowca :D

Niby pokonczylem kilka gier rajdowych na najwyzszym poziomie, a tu jazda jest na maxa.

bardzo mi RBR przypadl do gustu, nie omieszkam kupic jak bedzie troche funduszy, specjalnie dla tej gry - kierownicy :D

RBR Rulezzzz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzina użytkowania RBRally Demo i miałem wpadkę do pulpitu i zwis z VPU recoverem. :?

Możliwości konfiguracji kierownicy ------ big RESPECT !!! 8O masakra!!!!

Narazie mam wrażenie, że czołgiem jadę, bo tego zahamować nie mogę, a bokiem to sunie i sunie po tym szutrze,

no i te dachowania :roll: Nie mogę samochodu na drodze utrzymać(na razie) - ale z takimi możliwościami

konfiguracji to dojdziemy z RBR do porozumienia :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...