Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

panowie a jak to jest z NFS underground i R8500 gra jest jakby rozmyta i nie jest to pierszy NFS z ktorym mialem podobny problem.. mam high detail na wszystko, ale obraz jest jakby rozmyty, przez mgle, niewyrazny nieostry!! problem wystepuje tylko w tej grze, wszystkie inne warcraft, worms 3d, rayman, colin.. sa jak najbardziej okej!

 

PS. skad moge sciaganc sama muzyke do NFS?

moze masz wlaczony motion blur i ci rozmywa obraz :)

a wiesz ze masz racje, dzieki!! chyba jednak przecenilem moc mojego komputerka, a zwlaszcza karty graficznej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Interloper" tylko wali krytyke

 

niech sam zażuci jak wygląda jego fura

 

to napewno jakaś extra wieśniacko

odwalona 206 w koloże różowym :wink:

 

_________________________

EDIT

 

a to moja fura

 

w koloże królewskim :wink: "gold"

 

 

 

Dołączona grafika :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor winyli sie zmienia klikajac myszka na vinyl color (czy cos takiego) w glownym menu winyli (tam gdzie masz 4 miejsca do wyboru). Mozna je tez przesuwac tymi strzalkami zeby ustawic kolejnosc vinyli (ktore na wierzchu a ktore pod spodem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dopiero 31/111

Kiedy sie da zrobic maske z wlotem powietrza razem z rysunkiem na niej ?

Jak daje rysuneczek to pisze, ze tylko na czystej masce (STOCK) i oczywiscie wraca automatycznie jak sie zgodze co powoduje rowniez spadek reputacji :(

Jordi23 kiedy beda replaye ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) wlasnie nabyłem nidfospida w sklepie wysyłkowym :D

...no gierka jest wyśmienita! "Przyjaciółka moddera (tunera)"

 

Ubolewam tylko nad dwiema rzeczami:

-nie można tworzyć własnych textur (prawda?)

-dlaczego nie ma Fiata 126p?!!!!!! można by se zapakować kółki od beemki... otworzyć klapę silnika (na drucie) :D i pokazać tę prężące się 23kM ....i oczywiście przykleić SZACHOWNICĘ!!! na masce!!! Potem... rekordy (5min w dragu) :) MIÓD!! I co za reputacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, jakies malo kolorowe te wasze wozy. Moj tez jest czarny ale dodalem pare (wiesniackich??) akcentow.

 

Dołączona grafika

 

Tak wyglada moj wozik po skonczeniu gry.

 

Szkoda ze nie mozna jednoczesnie miec tunungu maski i kolorkow na niej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie pojawi mi sie problem

przeszedlem raz gierke i nie mialem takiego problemu. zalozylem nowe konto aby grac TYLKO na hard i nie wiem co sie dzieje. sa takie odcinki na trasie (i to sa chlolera zawsze zakrety) ze gra poprostu przyspiesza jakies 2 razy. poprostu czas dostaje speeda i przy okazji wszystko. najgorsze jest to ze wtedy klawisze dzialaja jakbym trzymal caly czas klawisz skretu. banda murowana. co sie dzieje? ktos ma pomysl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie pojawi mi sie problem

przeszedlem raz gierke i nie mialem takiego problemu. zalozylem nowe konto aby grac TYLKO na hard i nie wiem co sie dzieje. sa takie odcinki na trasie (i to sa chlolera zawsze zakrety) ze gra poprostu przyspiesza jakies 2 razy. poprostu czas dostaje speeda i przy okazji wszystko. najgorsze jest to ze wtedy klawisze dzialaja jakbym trzymal caly czas klawisz skretu. banda murowana. co sie dzieje? ktos ma pomysl?

 

Za duzo FPS... mi sie tak robilo jak milem powizej 100FPS.... zaistalowalem pacza i juz mi sie tak nie robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie przed 2minutami przeszedłem gierke (111/111)

rankings 1st :twisted:

 

i dostałem na koniec takie body !!! 8O

 

Dołączona grafika

 

 

Need For Speed Underground

!!! RULEZ !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordi23 kiedy beda replaye ?

cyt...."Jedną z nich były „replay’e” a raczej ich brak w najnowszym NFS’ie. Otóż powodem tego był fakt, że gra była projektowana równocześnie na wszystkie platformy przez co należało zaprojektować grę tak, aby działała na najsłabszej z platform (PlayStation 2). Ponieważ PS2 nie dysponuje standardowo pamięcią masową (dysk twardy), replaye, które wymagałyby takiej pamięci nie zostały uwzględnione. Jednak z rozmowy jaką przeprowadziliśmy z człowiekiem od NFS’a, wynikło, iż jest duża szansa na patcha do NFS: Underground dla wersji PC, który doda możliwość oglądania „powtórek”

 

byla konferencja z ludzimi od EA i gadali z nimi apropo replayow i to dostali w odpowiedzi wiec moze beda :)

 

wszystko jest na stronie gry-online

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale u was ta giera świetnie wygląda.

Na moim złomie to jest tragedia, wszystko musze ieć powyłączane i najmniejsza rozdzielczość :(

 

 

Ps.

A ta niunia jaest śliczna :D

Ciekawe z której strony ona jest śliczna?!

Patrze i patrze i jakoś nie widze. Chude toto jakieś i brzydkie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...