Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

A wlasnie. Jak wy ruszacie ta RX-7 w dragu. Przeciez ona mieli na jedynce obojetnie co bym robil i nawet pozniej 20.50 nie moge zejsc ,bo S2000 mialem 20.08 O8

też jestem ciekaw co robi Krutki ze ma takie czasy - może wziął inne upgrady :| i mu tak nie mieli na 1

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki :D

 

Wiec przeszedlem sporo gry odslonily mi sie nowe swiatla (chyba 4 rodzaje) ze moge zakladac na przod i tyl bryczki ok spoko ale tylko w  " underground "

bo gdy gram w "quick race" to mam tylko 2 switla do wyboru ?

 

Mam pytanie do osob ktory przeszly gierke czy moza pozniej zakladac wszystkie czesci ? i itp

 

Albo moze sie da a ja nie wiem jak , mile widziana podpwiedz

Możesz używać tylko tch części co wykupiłeś w trybie undergoround czyli jak wszystko kupisz poprostu puźniej nie będziesz musiał kupować tylko będziesz zadarmo zmieniać.... i gdy wykupisz wszystko będziesz miałwszystko dostępne w quick race.... mam nadzieje że jush wiesz o co chodzi

pozdro

Dzieki za odp !!!

Ze tez nie pomyslalem o tym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze byla juz o tym mowa, ale musze zapytac ponownie i mam nadzieje ze nie bede jedynym.

Nie moge znalezsc save, wiem wchodze C:Documents and SettingsAll UsersDane aplikacjiNFS Underground. Tylko ze u mnie nie mam folderu dane aplikacji, co mam zrobic gdzie indziej tego szukac?

Nastepne pytanko: to czy w grze mozna stwierdzic jaki naped ma samochod przed jego kupnem, bardzo by mi sie to przydalo ba mam problemy z tylnym napedem, zwlaszcza gdy chodzi o jazde na recznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze byla juz o tym mowa, ale musze zapytac ponownie i mam nadzieje ze nie bede jedynym. 

Nie moge znalezsc save, wiem wchodze C:Documents and SettingsAll UsersDane aplikacjiNFS Underground. Tylko ze u mnie nie mam folderu dane aplikacji, co mam zrobic gdzie indziej tego szukac?

Nastepne pytanko: to czy w grze mozna stwierdzic jaki naped ma samochod przed jego kupnem, bardzo by mi sie to przydalo ba mam problemy z tylnym napedem, zwlaszcza gdy chodzi o jazde na recznym.

w foldrach zaznacz by pokazywał pliki i foldery ukryte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest swietna i dalbym jej 7/10, moze 8/10

 

Jest kilka rzeczy które jednak mnie wkurzaja :lol:

 

- ogromny chaotyzm;

noc, ruch uliczny duuuuuuuuzo za duze predkosci jak na takie trasy, to sprawia ze czasami robi sie chaotyczna sieczka a nie wyscigi (czym dalej to bardziej).

- przypadkowosc;

nie lubie tego elementu, lubie kiedy wszystko zalezy ode mnie, tu jest jednak inaczej, blizej tu do gry w pokera niz do prawdziwych wyscigow, w grze moze byc tak ze jestes rewelka a na koncu przywalisz w jakies auto i dojedziesz na koncu... zbyt wiele czynnikow ma wplyw na jazde, czasami jadac zbyt szybko juz nawet nie widac co sie dzieje...

- wlasciwie wciaz jedna i ta sama droga 8O

- monotonia (walkowanie w kolko tego samego tylko ze juz szybszym autem i tak dalej)

 

Grafika w grze wcale nie jest rewelacyjna, powiedzialbym raczej ze kiepska jak na te czasy, poprostu gra jest ladnie "oswietlona" i uefektowiona elementami swietlnymi a szczegolowosc jest nawet gorsza niz w Vice City, dodatkowo noc przycmiewa wszystko.

 

Z tego co widze cala gra to idea z fast & furious, sa plusy i minusy takiego zastosowania.

 

Tuningujemy auto, zachwycamy sie i wszystko jest pieknie, ale jak sie w koncu okazuje miedzy tymi autami nie ma zadnych roznic, tzn roznia je oczywiscie te upgrade'y itd dzieki czemu jeden osiagnie tyle a drugi tyle, ale tak na prawde to wszystkie auta sa niemal identyczne, co wlasciwie udowadnia funkcja zamiany, zamieniajac na jakiekolwiek inne auto bedziemy miec to samo w innej skorze, w rzeczywistosci wcale tak nie jest i troche to razi, sprawia to tez ze wlasciwie jadac honda jedyne wrazenia z hondy to wizualne i te z wyobrazni bo na dobra sprawe to moze byc cokolwiek...

 

Kolejna rzecz, inteligencja przeciwnika, wstrzymajcie sie z radosci jesli udaje sie wam wygrywac, bowiem jak to niemal w kazdej czesci nfsa bylo przeciwnik to tylko punkt na mapie i tycza sie go zupelnie inne prawa, zeby wyjasnic o co chodzi, przeciwnik dostosowywuje sie do naszej jazdy, my szybciej on szybciej, my wolniej on wolniej, czasami np w denerwujacy i irytujacy sposob to widac kiedy np my przywalimy w cos a przeciwnik prawie nie posuwa sie do przodu i zaraz udaje sie nam go dogonic, a tu z predkosci 250 zjezdzamy przeciez na 0 to powinien zniknac i tyle i po wygranej, jednak on tak jakby na nas czekal... Sprawdzalem to kiedys w poprzednich czesciach nfsa i widocznie od lat stosuja ten sam mechanizm, dziala to tak ze przeciwnika nigdy nie zgubi sie wiecej o jakies x i nigdy nie wyprzedzi wiecej o jakies y, dla przykladu np w 3 czesci nfs jesli ja dojezdzalem w 4 minuty przeciwnik dojezdzal w 4:02 a jesli ja dojezdzalem w 1 minute np po przerobieniu nierealnyn oczywiscie auta (np ze jechalem 600 km/h) przeciwnik dojezdzal w 1:02 co jest oczywistym absurdem i dowodem na ten mechanizm, jesli chcecie mozecie to sprawdzic i przejechac plansze raz tragicznie wolno na koncu dodajac gazu wygracie i drugi raz tragicznie szybko na koncu zwalniajac na pewno przegracie... Nawet teraz sprawdzilem jeszcze raz czy ma to miejsce i potwierdzam ze 100% pewnoscia, dalem np poziom HARD i wystartowalem po... 30 sekundach!!! po 30 sekundach ruszam i jade na maxa, nie uplywa kolejne 30-60 sekund a ja juz jade rowno z przeciwnikiem... Oczywiscie to mowi samo za siebie - no comment, zaloze sie ze rusze po 2 minutach! i tez wygram!

Taki mechanizm tez ma dobre i zle strony, ale czasami mnie wpienia ze ja sie trudze a przeciwnik i tak swoje, wlasciwie mozna by powiedziec ze jezdzimy sami z soba...

 

Tak czy inaczej gra jest niezla, jednak chce ocenic gre "chlodno" realistycznie i sprawiedliwie. Dlaczego? Dlatego ze po pierwsze wykorzystano motyw F&F, czyli pojechano po czesci na latwizne, dziwi to u takiego producenta jak EA i daje cos do myslenia po drugie brak replayow - to kolejne pojscie na latwizne, po trzecie brak desek juz standardowa procedura EA a wlasciwie to mamy wrecz calkowite ujednolicenie i auta roznia sie tylko wizerunkiem zewnetrznym, reszta to zwykla podpucha i dziala tu jedynie nasza wyobraznia, wlasciwie to nie gra robi na nas wrazenie tylko te auta w grze to wlasnie chcialem powiedziec :lol: ...

 

Dla mnie ta gra ma sie tak do pierwszej czesci NFS jak trzecia czesc Matrixa do pierwszej, tez fajna, ale czegos brakuje i czujemy ze to wszystko juz bylo... pierwsza czesc NFSa byla kultowa, wszystko bylo dopieszczone i dopracowane, jak sie dobrze zastanowicie, bo wiem ze ta gra na pierwszy rzut oka i w pierwszym podejsciu potrafi wrecz oszolomic (na mnie tez tak podzialala i z poczatku myslalem ze to rewelacja), to dojdziecie do takiego samego wniosku. Po dluzszym graniu wlasciwie zaczyna sie juz walkowanie jednego i tego samego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mrtnt: apropo tego ze samochody niczym się nie różnią i zmieniamy tylko wygląd: otóż różnice są zasadnicze, jak się zmienia auto to najpierw pojawiają się statystyki naszego następnie tego na który chcemy wymienić i widać różnice w przyspieszeniach, v max, i trzymaniu się drogi(oczywiście niektóre samochody mają zbliżone osiągi)

niektóre samochody mają 6 biegów (hundai) inne 5

długość biegów, elastyczność silnika też się zmieniają

przeniesienie napędu (4x4, op, ot)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam swoja opnie :wink:

PLUSY

* nowy pomysł na wyścigi uliczne!

* tuning optyczny i sprzetowy samochodów

* przejrzyste i szybkie menu

* wiele wariantów ścigania (drag,drift)

* stosunkowo niskie wymagania sprzetowe

* dobrze dobrane kawałki dzwiekowe

MINUSY

* brak lanu

* monotoniczność trasek

* brak ścigania w innych miastach

* brak mozliwości wrzucania własnych kawałków

* brak uszkodzeń smaochodów w czasie wyścigów

 

Ocena 8/10 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to powinno sie nazywac NFS: Karton Racing :lol: bo realizm jest jak w poprzedniej czesci, gdy przywale z 300km/h w drzewko zbija mi sie szyba, a normalnie to powinien samochod rozmontowac sie na atomy :lol: jezeli bylyby wozki z NFS:U i realizm z LFS to by byla wspaniala gierka a tak to klapa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w koncu kto ile mial ,bo mi sie cos obrazki wogole nie laduja. Ja przed chwila mialem 115tys w jednym drifcie!!! Slajdowalem przez dokladnie 61sek. Sie wkurzylem na kolesia ,bo caly czas we mnie przypieprzal i punkty tracilem.

jak koles w drifcie Ciebie uderzal?? ja w drifcie jezdze sam na trasie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez teraz ponarzekam. gierka mi sie podoba poza tym co napisze ponizej:

- jedno miasto. taki czy inny przejazd ale ta monotonia dobija po przejechaniu tych 112 wysigow

- zbyt malo rozbudowane menu tuningu. te poszczegolne packi, czy spoilery sie niczym od siebie nie roznia a powinno to miec chociaz znikomy wplyw na jazde. dla mnie nie ma znaczenia jakiej firmy jest ta czesc, ma znaczenie co ona daje. no ale sa tacy ktorzy lubia wiedziec ze maja jedna firme a nie inna i to bez znaczenia dla osiagow

- beznadziejny tryb kariery. to dla mnie jest bez sensu ze jadac na easy mozna kupic wszyskie najlepsze czesci (nie sprawdzalem ale domyslam sie). powinny byc bardziej zroznicowane ceny i bardziej zroznicowane czesci. bo co to za przyjemnosc jechac na easy i wszystko sobie pokupowac i jechac na hard i miec do wyboru te same czesci. czym trudniej powinno byc drozej i lepiej a tu ta monotonia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mrtnt: apropo tego ze samochody niczym się nie różnią i zmieniamy tylko wygląd: otóż różnice są zasadnicze, jak się zmienia auto to najpierw pojawiają się statystyki naszego następnie tego na który chcemy wymienić i widać różnice w przyspieszeniach, v max, i trzymaniu się drogi(oczywiście niektóre samochody mają zbliżone osiągi)

niektóre samochody mają 6 biegów (hundai) inne 5

długość biegów, elastyczność  silnika też się zmieniają

przeniesienie napędu (4x4, op, ot)

nie mowie ze sie kompletnie nie roznia, roznia sie ale zasadniczo do momentu kiedy sa bez upgradeow, a takie roznice jak biegi typ napedu to byly nawet w Vice City (Swoja droga bardzo poraza mnie podobienstwo grafiki)... Natomiast tu kiedy zrobisz kazdemu np upgrade do poziomu zalozmy 2-giego, roznice sie zacieraja i auta sa prawie takie same, ot co widac np po tym jakie kto v-max wyciaga 370-400 takie auta w zyciu tyle nie osiagna, nie w takich warunkach, a tu osiagaja w miescie w nocy i w ruchu ulicznym to jest kompletne zabajerzenie, chcialbym zobaczyc desperata poruszajacego sie 250 km/h w nocy po takich drogach, prosze nie podawac jako przyklad Gateway in Stockholm ktory nawet w polowie nie jest tak szybki jak tu w grze a calosc jest perfekcyjnie przygotowana, kierowca natomiast to prawdziwy fachowiec... a tu mamy 370-400 8O 8O 8O i to ot tak kazdym autem, cala jazda to normalny... crush & destroy... :lol: drobna roznica prawda?, ta gra jest bardziej zabajerzona niz nawet film Fast & Furious, to jest takie troche odpychajace, mimo to podoba mi sie gra i nie dyskwalifikuje jej calkowicie, stwierdzam jedynie ze gra ma wady i nie jest doskonala a wielu zachwyconych furkami nie jest w stanie myslec racjonalnie i wlasnie tak mysli :lol:

Natomiast zabawa w tuningowanie wyszla swietnie i to jest bezapelacyjnie najmocniejsza strona. Mnie to sprawia najwiecej przyjemnosci, szkoda ze wlasnie nie przylozono sie do czesci w ktorej nasze cacka sie testuje :lol:

 

Do tego zauwazylem jeszcze cztery iscie denerwujace mnie rzeczy

 

1. kiedy pokazuje sie replay jak sie rozwalam, przepraszam czy to ma byc zabawne? nie ma replayow a pokazuje mi sie jak sie rozwalam... no comment - nie wiem kto wpadl na taki pomysl ale to musialbyc kompletny kretyn zeby spowalniac wypadek :!: , nie dosc ze to dekocentruje to jest po prostu glupie, mam sie cieszyc i podziwiac wlasny wypadek kiedy jestem skupiony na wyscigu 8O nie potrafie zrozumiec zamierzen tego debilnego czynu...

 

2. Sa miejsca gdzie zawsze dzieje sie to samo, np tramwaj ktory zawsze bedzie przejezdzal o tej samej porze w taki sam sposob. :lol: albo pociag, z tym pociagiem to juz przegiecie na full, jedzie pociag ani szlabanu ani nic i skocznia 8O , ja zanim sie domyslilem ze trzeba na nia wskoczyc minelo troche no bo kto przy zdrowych zmyslach zaklada przeskoczenie pociagu... 8O

 

3. Sa reklamy :idea: , chyba sie zacznie nowa epoka gier w ktorym beda reklamy, caly pomysl z tymi czasopismami to normalne sprytne wcisniecie reklam przemyslu tuningowego, nie podoba mi sie to jesli mam byc szczery, podane linki do stron nie maja nic wspolnego z gra i wyglada to na probe wycisniecia mozliwie najwiekszej ilosci $ z tego produktu...

 

4. Pewne rzeczy sa nawet nie wiadomo po co, mamy pieniadze mamy punkty ale mimo to wlasciwie nie wiadomo do czego to zmierza 8O

Tzn jesli jedziemy juz n n n n n n ty raz to zastanawiamy sie w pewnym momencie po co nam to jest :lol: Mogli wymyslec tak gre aby pieniadze i punkty byly pozytkowane mam 10k stac mnie na turbo za 10k mam 30k stac mnie na turbo za 30k itd a tu jakos przybywaja i przybywaja i ciagle jest ich wiecej i wiecej a nie ma co z nimi zrobic mimo iz kupujemy i kupujemy a drogich rzeczy i tak nie mozna bo sa zablokowane. Wielki brat pozwoli je kupic wtedy kiedy bedziemy na 111 planszy i nam sie odechce juz grac bo to i tak koniec gry... Wiec w efekcie mamy pieniadze i punkty bez wartosci :idea: :lol:

 

Albo te mosty, pewnie ze fajnie, ale zrobiono z powaznego zajecia jakim sa wyscigi jakies szalencze i debilne popisy ktore na dobra sprawe sa tylko w filmach... w rzeczywistosci wcale tak nie jest, auta sa fascynujace ale taka jazda jak w tej grze w rzeczywistosci zawsze skonczy sie w grobie...

 

Juz sobie wyobrazam wplyw takiej gry np na dzieciaka, ktory pierwszy raz wsiada w auto od tatusia z nadmiarem mocy. :( Gra powinna byc wylacznie od 18 lat :lol: :lol:

 

Zawsze myslalem ze scena james bonda, ktory wyskakuje na motorze w przepasc za samolotem dogania go - wsiada i leci dalej - pozostanie tylko w filmach science-fiction a tu sie okazuje ze nie i przesiadl sie do gier :lol: :lol: :lol:

I tu jest konflikt, bo gracz oczekuje jako takiego realizmu chyba od kazdej gry samochodowej (nawet arcade) przynajmniej realizmu przecietnego, a tu z jednej strony teoretyczny realizm (huyndai 6 biegow, 4x4) z drugiej kompletny science-fiction i nie wiesz jak na to wszystko patrzec, to tak jakbys zamowil obiad i na pierwsze danie dostal zimne slodkie smietankowe lody a na drugie goraca ostra pizze pepperoni z serem, ja czuje sie nie swojo na taki mix :lol: :lol:

 

Tak jak powiedzialem w grze autka sa fantastyczne, tuningowanie rewelacyjne i wlasciwie to sprawia najwieksza przyjemnosc, poprostu dano nam to czego nie dano nam w innej grze - obiekty naszych marzen i jeszcze mozliwosc ich dostosowania to na prawde ogrom :lol: - niestety cala gre nalezy ocenic tak jak trzecia czesc matrixa surowo i bez emocji - wszystko razem skomponowane w bardzo przedziwny sposob, uwazam ze mozna bylo lepiej.

 

Jesli bym mial przykladowo porownac te gre do NFS Porsche, to Porsche bije ja niemal pod kazdym wzgledem, jeszcze wiecej pomyslow, znacznie wiekszy realizm, wszystko ladnie skomponowane, zmieniajaca sie pogoda, rozne trasy, dzien a nie noc, piekne deski w trojwymiarze, dowiadywalismy sie historii, to mialo wartosc, a tu? :roll: Gdyby w Porsche zamiast porsche jezdzily te auta co tu i mozna bylo je tak tuningowac - jak dla mnie NIEBO. :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znowu: duże różnice są niezależnie czy bez tunningu czy z, najlepiej to widać przy ruszaniu i na drifcie (niektóre bryki mają tak długą 2, że trzeba się ślizgać prawie wyłącznie na 1)

 

na temat realizmu się nie wypowiadam bo go poprostu nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, ze przeciwnik nigdy nie odjezdza za daleko to prawda. Ja kiedys, na ostatnich trasach sie wqu***ilem ostro, bo kilka razy nie moglem przejchec wyscigu. Za n-tym razem, gdy przy samym starcie, wpadlem na czolowke z kims, to zawrocilem i pojechalem pod prad, goscie wymineli mnie o jedno kolko (wpadlem nawet w jednego na czolowe). Zawrocilem i zaczalem jechac normalnie i... wygralem wyscig...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak koles w drifcie Ciebie uderzal?? ja w drifcie jezdze sam na trasie :/

wiecej osob da sie jezdzic w sieci ... :)

 

kiedy pokazuje sie replay jak sie rozwalam, przepraszam czy to ma byc zabawne? nie ma replayow a pokazuje mi sie jak sie rozwalam... no comment - nie wiem kto wpadl na taki pomysl ale to musialbyc kompletny kretyn zeby spowalniac wypadek

to mozna wylaczyc w opcjach w czasie gry ... juz nie jednego te spowolnienia na wyskokach denerwowaly :P

 

co do samej realistyki gry - po tym jak piszesz to spodziwales sie chyba symulatora samochodowego wzorem z NASA - nie ma idealnej gry ... gra zawsze bedzie tylko gra i w kazdej dopatrzysz sie elemrentow science-fiction - to ze tu widzisz ich wiecej czy mnie to nic nie zmienia - wazne ze miodnosc jest doskonala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby w Porsche zamiast porsche jezdzily te auta co tu i mozna bylo je tak tuningowac - jak dla mnie NIEBO.  :lol:  :lol:  :lol:

To nie mozna :?: :roll:

przepraszam zle to sprecyzowalem, chcialem dac nacisk na slowo

 

i mozna bylo je tak tuningowac

:lol:

 

Gie-En-Zet:

kurcze napisalem sie i napisalem i prad wylaczyli :lol: , totez drugi raz juz mi sie nie chce tak szczegolowo :lol: ogolnie powiem tak ze podobnie jak z filmami np masz jamesa bonda, ktory jezdzi czolgiem na recznym, wspaniala akcja ale wzbudza jedynie usmiech, podobnie jest tutaj, w nfs:u jest nadmiar akcji, dobijanie 400 w nocy po ulicy miejskiej skaczac nad pociagami, skakanie po mostach, to przesada, ktorej logika nie przelknie - fast & furious to nie fast & desperate... a tu mamy do czynienia z desperacja, z realizmem samochodow samych w sobie wszystko w porzadku, aczkolwiek tez przesadzone sa troszke technicznie (v-max itd), ladne brzmienia itd, natomiast w wielu rzeczach programisci wzorem HP2 nie wysilili sie prawie wcale, brak desek, brak replayow a calosc tak jakby z buta w ogole sie nie wiaze ze soba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh ludzie ja nie wiem czego wy wymagacie od tej gierki. Przeciez od samego poczatku bylo wiadome ,ze bedzie to total arcade (choc drift jest super i niesamowicie czuc roznice pomiedzy samochodami). Mialobyc kolorowo ,szybko u undergroundowo :lol: . Moim zdaniem chlopaki sie troche pospieszyli (bo chyba im kazano) i paru pomyslow nie zdarzyli zrealizowac ,ale nadal gre uwazam za udana. Tak milo sie zrelaksowac przy klawie wieczorkiem. Mozna odetchnac od F1C ,GPL i innych symulacji. Wedlug mnie i tak najlepsza czescia pozostanie Porsche Unleashed no chyba ze przebija ja edycja Ferrari Unleashed z o wiele dluzsza opcja Factory Driver ,gdzie mozna by bylo zostac kierowca wyscigowym lub nawet kierowca F1 (bylby czad). Ja nadal czekam na gre w stylu GT3 ,ale chyba bedziemy musieli dlugo czekac. I panowie nie ma sie co unosic ,bo i tak kazdy ma inne gusta i smaczki i jeden lubi to ,a drugi tamto. A ja ide spac. Dziekuje za uwage DOBRANOC :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to powinno sie nazywac NFS: Karton Racing :lol: bo realizm jest jak w poprzedniej czesci, gdy przywale z 300km/h w drzewko zbija mi sie szyba, a normalnie to powinien samochod rozmontowac sie na atomy :lol: jezeli bylyby wozki z NFS:U i realizm z LFS to by byla wspaniala gierka a tak to klapa....

Boze jak ja nie cierpie tak idiotycznych kometarzy. Teraz gada ze furka mu sie niepsoje. Gdyby sie psola to po 2dniowej grze przy jednej kolizji powinines tracic ja cala... i co teraz?

Taki kometarz:

Ta giera jes do bani gralem dwa dni i musze grac od nowa!!!

 

Wniosek gra takiego typu nie moze byc realna do szpiku, ona ma sprawiac radosc i chyba to robi bardzo dobrze.

PS.

Gdyby babcie miala wasa to...

by slimak pokaz rogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja w 100% miodność gry zabija i niszczy oczy :D hah...

---grafika--- jest zajebista ! 9+/10

---dzwięk--- to mistrzostwo swiata (jak sie ma dobre nagłosnienie) 10/10

---miodnosc--- 11/10 :)

..ogólna 9+/10..

Taka jest moja ocena...

p.s..Co prawda mogli zrobić zniszczenia chociazby jak w nfs:porsche i walnąć np..kupowanie uzywanych autek itp...ale świat sie nie kończy :) to

jest moze przedsmak 2 cześci ? :) oby...

....pozdrawiam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...