Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie z innej beczki :D

 

Wiec przeszedlem sporo gry odslonily mi sie nowe swiatla (chyba 4 rodzaje) ze moge zakladac na przod i tyl bryczki ok spoko ale tylko w " underground "

bo gdy gram w "quick race" to mam tylko 2 switla do wyboru ?

 

Mam pytanie do osob ktory przeszly gierke czy moza pozniej zakladac wszystkie czesci ? i itp

 

Albo moze sie da a ja nie wiem jak , mile widziana podpwiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krutki - musisz mieć jakiś sposób :| tylko nie wiem jaki :(

Sorki, ze sie tak wtracam ;)

Pewnie dla wiekszosci to jest oczywiste..........

Mysle, ze jedyny trick mozliwy to ustawienie gry na hard i jazda przez pewien odcinek trasy za kims (drafting?) i gdzies w polowie wyprzedzenie z NOSem... tylko BARDZO trzeba uwazac, zeby nie spalic silnika :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki :D

 

Wiec przeszedlem sporo gry odslonily mi sie nowe swiatla (chyba 4 rodzaje) ze moge zakladac na przod i tyl bryczki ok spoko ale tylko w  " underground "

bo gdy gram w "quick race" to mam tylko 2 switla do wyboru ?

 

Mam pytanie do osob ktory przeszly gierke czy moza pozniej zakladac wszystkie czesci ? i itp

 

Albo moze sie da a ja nie wiem jak , mile widziana podpwiedz

Możesz używać tylko tch części co wykupiłeś w trybie undergoround czyli jak wszystko kupisz poprostu puźniej nie będziesz musiał kupować tylko będziesz zadarmo zmieniać.... i gdy wykupisz wszystko będziesz miałwszystko dostępne w quick race.... mam nadzieje że jush wiesz o co chodzi

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcellus - nie za bardzo - na hard komputer ma czas na poziomie 21.50 - nie osiagniesz lepszego czasu niż 20.50-21.00 :|

Dlatego z "pomocy" kompa korzystasz dajmy na to przez pierwsze 30-50% trasy a potem wyprzedzasz i NOS'a dajesz.

Komputer bedzie mial to 20.5-21.0 ale Ty bedziesz szybszy bo:

1. skorzystasz z tunelu aerodynamicznego kompa :D

2. reszte trasy 'przelecisz' na NOSie

Problemem przynajmniej dla mnie ciagle pozostaje spalenia silnika co zdarza sie w ~75% przypadkow kiedy tak robie. Czasami engine pada doslownie po chwili a czasem ciagnie do samego konca.

Zastanawiam sie co warunkuje czas "zycia" silnika przy takim ekstremalnym zuzyciu ;)

 

Ja tak zawsze przynajmniej wygrywam na hardzie. Komp tez stosuje ta metode. Jak jakis gosciu jedzie tuz za mna to od razu mi samochod zwalnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcellus i tak mi to nic nie daje bo zostaje mi jeszcze nos a już mam max prędkość - jak myślisz te 360 i czas 20.35 jak osiągnąłem - start od 2 nos i jeszcze przed metą żeby dokręcić silnik do granicy możliwości :D (przeważnie wybucha po lini mety)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie co warunkuje czas "zycia" silnika przy takim ekstremalnym zuzyciu ;)

temperatura :P

 

pod ta czescia obrotomierza gdzie masz NOS pojawiaja sie takie czerwone kreski jak przegrzewasz fure - zapnij 1, zyluj do konca i patrz tam na dol a bedziesz wiedzial o czym mowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwie się troche że nie możecie zejść poniżej 20s. Ja bez problemu jade poniżej 19.50.Czasy poniżej 20 osiągam nissanem 350z, toyotą suprą. Ale nie ma jak Mazda RX-7 (19.13s)

nie mow hop :P

 

nie wszycsy jeszce maja skonczona gre i max tunning w aucie :twisted:

 

na razie bez 3 stejdza NOS'a udaje mi sie zejsc na 22s. z duzym hakiem - zobaczymy co bedzie jak jeszcze mocy przybedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moj woozik.. mam nim rekord na dragu .. chyba jakies 23 sec.. kurde tylko screena nie zrobilem :[[[[[[

ale fura wyglada narazie tak:

Dołączona grafika

 

mozna sobie latwo nowe naklejki jak i rysunki na woz zrobic.. ja np: gralem w draga albo w drifta na hardzie i wygrywalem... (w opcji Quick race) i mi cos nowego dodawali co jakis czas :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomykam na klawiaturze. A jade tak: zaczynam od perfect startu jak wrzuce 2 to używam nosa pulsacyjnie aż do 6 biegu i prędkości 351km/h

dalej silnik nie wyrabia. Jak mijam ostatnie skrzyżowanie to wywalam reszte nosa i na mecie mam prędkość koło 360km/h i czas 19.13-19.40 i to cała sztuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krutki :| jeszcze jedno - jakie masz ulepszenia unique :? bo jak widzisz ja podobnie - start od 2 NOS do 351 potem od skrzyżowania lub trochę wcześniej znowu (stąd max 370-380) i najlepszy czas jaki miałem RX-7 to 19.86 już nie wiem czym to jest spowodowane :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesiadlem sie na RX-7 co zaowocowalo nowym rekordem w dragu :P

 

niechno ja tylko skoncze ta gre i bedzie full tunning to zobaczymy co jeszcze wycisne :D

 

Dołączona grafika

 

Raptor, Krutki - na jakiej planszy katujecie tak po 20s. ??

 

moj rekord zrobiony jest na tej z demka od tylu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w koncu kto ile mial ,bo mi sie cos obrazki wogole nie laduja. Ja przed chwila mialem 115tys w jednym drifcie!!! Slajdowalem przez dokladnie 61sek. Sie wkurzylem na kolesia ,bo caly czas we mnie przypieprzal i punkty tracilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...