Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystki, mam takie pytanko, jak wy to robicie (m.in. Raptor, jak i reszta kolegów), że wykrecacie czasu typu 18 s w dragu, mając na maxa przerobione każde z możliwych aut i próbując do skutku RX-7 nie wykręce mniej niż 23 s na max obr. później silnik eksploduje, będę wdzięczny za rady :)))

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystki, mam takie pytanko, jak wy to robicie (m.in. Raptor, jak i reszta kolegów), że wykrecacie czasu typu 18 s w dragu, mając na maxa przerobione każde z możliwych aut i próbując do skutku RX-7 nie wykręce mniej niż 23 s na max obr. później silnik eksploduje, będę wdzięczny za rady :)))

 

Pozdro

 

23 sek... no bez przesady.... mnie ciekawi jak schodza ponizej 20sek... Robie wszystko wg. instrukcji i rozumiem ze aby wykrecic takie czasy to nie trzeba z driftingu korzystac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystki, mam takie pytanko, jak wy to robicie (m.in. Raptor, jak i reszta kolegów), że wykrecacie czasu typu 18 s w dragu, mając na maxa przerobione każde z możliwych aut i próbując do skutku RX-7 nie wykręce mniej niż 23 s na max obr. później silnik eksploduje, będę wdzięczny za rady :)))

 

Pozdro

 

23sek 8O

 

tyle to sie robi na 2 upgrejdach ...

 

poczytaj bo juz bylo mowione jak uzywac NOS-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo tam wszystko jest nie mozliwe i pisalem juz o tym nie raz, jakos nikt mnie nie slucha - tyle to robia auta supersportowe ale na 400 metrow...

 

wezcie ludzie sobie liczcie

 

400 km/h to jest 400.000 metrow na godzine

 

tj

 

6666.666666666 metrow na minute

 

tj

 

111.11111111 metrow na sekunde

 

czyli gdyby auto nawet bez startu zatrzymanego sie poruszalo 400 km/h z punktu A do B ze stala predkoscia 400 km/h i zakladajac juz usredniajac ze mila to 1600 metrow to mile zrobi w 14.41

 

a wy robicie ze startu zatrzymanego 15,85, ta gra to po prostu bajka o kopciuszku i halinie co wyjechaly na mazury w dresie... :roll: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaakrzywienie czasoprzestrzeni - nie znasz sie :D

 

bez kitu to dziwne bo na singlu tak srednio mam 20-22, mam upgrady 2 i 3 nie skonczony woz a tu na multi 15, zdeczko dziwne :P

 

btw : na najpopularniejszych wyscigach na cwierc mili 14 s to zajebisty wynik a tutaj na mile :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co sprawdzam to dla stalej predkosci 300 km/h od A do B wyszloby 19,2 wiec mozna smialo zalozyc ze dla startu zatrzymanego tez nie ma zadnych szans zrobic nawet 20-25 sekund z tym ze ta gra sobie liczy jak chce i co chce.

 

no chyba ze w grze jest 1/4 mili, ale w to mi sie wierzyc nie chce bo 1/4 mili to baaaaaaaaaardzo krotki odcinek drogi...

 

tu macie linki

 

http://www.supercars.net/cars/2000@$Chevro...20Conceptg.html

 

najszybszego obecnie na swiecie pod wzgledem przyspieszenia

 

370 km/h i 2,7 do 60 mph natomiast do 1/4 mili ma ups 10.4 a Wy robicie jakimis golfami czy peugeotami 20 sekund do pelnej mili, pobijacie czas 18 sekund... smieszne to jest :lol: :lol: :lol:

 

http://www.supercars.net/cars/2000@$Dodge%...m%20800TTg.html

 

378 km/h 2.7 do 60 mph i 10.7 do 1/4 mili

 

jakos nie wydaje mi sie zeby jakiekolwiek tuningowane auta mogly sie z tymi rownac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrtnt - ale czasy rzędu 13-16s są osiągane tylko online - widocznie jakieś błedy przy transmisji :| bo grając na singlu raz udało mi się wykręcić 18.90 a tak przeważnie to ponad 19s - raz online miałem 18.05 :|

online nie online, mysle ze wyjasnilem wystarczajaco ze nie ma takich aut na swiecie (poza nfsu)...

 

juz nie raz pisalem ze auta sa przesadziscie przesadzone, rozumiem arcade arcadem ale nawet same czasy dziwnie wychodza bo zeby zrobic 18-19 to chyba trzeba by sie do 700 rozpedzic a nie tych co widze 350, no ale tu sie skacze nad pociagami to wszystko wyjasnia :lol: :roll: :lol: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj macie bardzo ciekawe linki (mozna klikac i patrzec zdjecia nawet jakie auto zrobilo itd itp i ogladac nawet spis czesci stuningowanych, macie podzial na kategorie z nitro tez oraz wybor caaaaaaalej chmary wyscigow na 1/4 mili)

 

http://www.clubgp.com/cgi-asp/qtrmile.asp?txtfunc=6

 

albo tu:

 

http://www.dragtimes.com/browse.php

 

zobaczcie ze przy 1/4 mili po 11-12 sekundach wszyscy maja 100-120 mil (nawet nie 200 na godzine!), a tu pedzotami :lol: mile w 18-19 sekund majac 350-370... litosci :lol:

 

patrzcie dane (zdjecia brak) np kit cara ma 1190 KM z NOSem (880 bez), wazy tylko 850 kg i to z kierowca!!!, opony... 21 cali czas 1/4 mili 7.87 sekundy przy 180 mph, przygotowany specjalnie do dragu (skrzynia, biegi, opony, wszystko przystosowane do dragu), no taki moze by zrobil 19-20 sekund do mili ale TYLKO TAKI a pedzotowi, czy mazdzie co wyMIATA to jeszcze do takich duuuuuuuuuuuuuzo brakuje :lol:

 

1/4 mili to 400 metrow czyli okrazenie stadionu to wbrew pozorom baaaardzo malutko, a w grze nie wyglada jakby sie tyle jechalo :roll: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@olaf nie chozi :/

fakt :|

 

mrtnt - moze lepiej odinstaluj gre bo widze ze zamiast grac szukasz tylko bug'ow :lol:

 

kazdy wie i widzi sam ze walnac przy 300 w sciane i jechac dalej to nierealne a ty dalej sypiesz wywodami tylko po co ? by nas zniechecic ?

 

nie rozumie cie zbytnio ;) - miodnosc gry jest super wiec gram a to ze nie jest realna odstawiam na bok - jak juz pisalem zadna gra nigdy nie bedzie odwzorowana perfekcyjnie - w kazdej znajdziesz bug'i wiec wyluzuj troche :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@olaf nie chozi :/

fakt :|

 

mrtnt - moze lepiej odinstaluj gre bo widze ze zamiast grac szukasz tylko bug'ow :lol:

 

kazdy wie i widzi sam ze walnac przy 300 w sciane i jechac dalej to nierealne a ty dalej sypiesz wywodami tylko po co ? by nas zniechecic ?

 

nie rozumie cie zbytnio ;) - miodnosc gry jest super wiec gram a to ze nie jest realna odstawiam na bok - jak juz pisalem zadna gra nigdy nie bedzie odwzorowana perfekcyjnie - w kazdej znajdziesz bug'i wiec wyluzuj troche :)

Dokladnie,juz to mowilem komus MRTNT ze kazdy ma prawo do wlasnego zdania ale gadasz bzdury - pozatym jak ty grasz na jakichs rivach ?:) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumie cie zbytnio ;) - miodnosc gry jest super wiec gram a to ze nie jest realna odstawiam na bok - jak juz pisalem zadna gra nigdy nie bedzie odwzorowana perfekcyjnie - w kazdej znajdziesz bug'i wiec wyluzuj troche :)

ja nie mowie o perfekcyjnym odwzorowaniu lecz elementarnym, ale masz racje, juz odinstalowalem i siedze cicho dzieki za rade :wink:

 

Dokladnie,juz to mowilem komus MRTNT ze kazdy ma prawo do wlasnego zdania ale gadasz bzdury - pozatym jak ty grasz na jakichs rivach ?

Ti4200 nie widac? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOŻE KTOS MI POWIE GDZIE JEST MUZYKA W TEJ GRZE BO Z CHĘCIĄ BYM SOBIE ZGRAŁ NA PŁYTĘ.

to jest dobry pomysl. Jak sie do tej muzy dobrac??

Ja osobiscie jak mi sie podoba muza w grze tak jak tutaj np Crystal method - Born too slow Oveerser's - Doom's day,FCKahuna - Glitterball :) nagrywam przez Yamahe station, wchodze do gry w chodze w muze a w tym czasie w yamaszce mi sie nagrywa , pozniej zapisuje tak jak jest w dowolnej jakosci ale na wava, obcinam poczatek i koniec w rejestratorze dzwiekow a nastepnie biore cdexa i zamieniam na empeka gotowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...