Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

Bosze ludzie ktora to juz osoba o te save pyta...

 

WinXP - Documents and Settings/All Users/Dane Aplikacji/NFS Underground

 

Generalnie trza zlokalizowac katalog "NFS Underground

 

Mam taki problem.. otóż znikły mi wszystkie save w grze. Jak właczam grę to nie ma żadnego profilu gracza. Ale w tym folderze co podałeś są te wszystkie te save. Jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja chcialbym sie pochawlic moimi wozami jesli moge oczywiscie :P

Witam!

Jak wiadomo każdemu podoba się co innego - oglądnąłem wszystkie i mnie najbardziej podobał się zmodowany Skyline - choć i on miał pare zbędnych naklepek :P - reszta wozów taka se....... ;)

 

POZDRAWIAM - WESOŁYCH ŚWIĄT !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja chcialbym sie pochawlic moimi wozami jesli moge oczywiscie :P 

Oto one: 

Gusta gustami ale Toyote i Mitsubishi to zburaczyłeś, nie wiem chyba taki styl zrobił by wrażenie i poruszenie przed jakąś tanią dyskoteką. Co do reszty spoko i bardzo fajne zrobiony GOLF :) Tylko po co tyle nalepek.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze Fluo farby tak na Gf2 niewygladaja...;(

 

GF2 ???

 

Ja mam GF 256 i ch.. widać z tymi farbkami a jak czasmi zmuli to wogule porażka :(

 

A sprzęta to doiero będę zmieniał jak HL 2 wyjdzie :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ratujcie!

 

Utknąłem na dragu "Straight Up", u mnie jest on 64/111. Przeciwnicy jeżdżą: Nissan 350Z (nie mam do niego dostępu), Acura RSX (taką sam wybieram), Mitsubishi Lancer (mam dostęp).

 

Już kilkanaście razy próbowałem wygrać ten wyścig, jak do tej pory bezskutecznie.

 

Jak go wygrać? Jaki samochód wybrać? Jak jeździć?

 

Może ktoś z Was przeszedłby mi go? Podesłałbym na maila swoje pliki konfiguracyjne z gry:

 

C:Documents and SettingsAll UsersDane aplikacjiNFS Underground

Andrew.opt

Andrew_autosave.ugd

Profiles.usr

Po spakowaniu zajmują one 6KB

 

Pomożecie :?: :!:

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nowym patchu bylo juz pisane ale nikt nie pisze jak go zainstalowac pliko rozszerzeniu RTP a jak juz to ktos zrobi to sie tylko chwali zamiast podac rozwiazanie :(

Czy na piracie (DEVIANCE) tez ten Patch zadziala ???

Dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja chcialbym sie pochawlic moimi wozami jesli moge oczywiscie :P  

Oto one: [...]

 

dalem to jeszcze na jednym topicu bo niebardzo wiedzialem gdzie :P

pozdro dla wszystkich fanow NFSU! :)

Najbardziej przypadla mi do gustu supra(no moze bez tych naklejek NOS) i Skyline GTR(prawie taki sam jak w Fast&Furious2 :) ) Honda S2000 zbyt mi sie nie podobala, jakies takie srakowate kolorki). Najmniej podobał mi sie golf(zburaczony, z naklejkami bleee, no ale co kto lubi) i Acura RSX byla by calkiem nielza gdyby nie te wieeeeeeeelkie zderzaki i progi....

 

P.S jezeli ktos by mogl wpakowac z 4 fotki mojej mazdy RX-7 na swoj serwer bede wdzieczny :P :P :)

P.S2 Sluchacie tej muzy z gry podczas wyscigu?? ja ja wylonczylem i jezeli chce sobie pograc odpalam winampa i mp3 ktora chce sluchac (albo robie liste) i jezdze...mowie wam jak sie wypas jedzie 280km/h pod prad z utworkiem Twisted Sister - Shoot'em Down

P.S3 wie ktos moze dlaczego spadl mi mnoznik reputacji po zmianie felg z 17cali na 19cali??

P.S4 Mozna zrobic swoj wlasny napis na tylna szybe autka?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomocy!!  

Ja dalej stoję na 95 wyścigu :(:( Za Chiny ludowe nie potrafię tego przejść

Hilfe!! :P Kto mi przejdzie ten wyścig?

mevius@kompz.org - wyślij savy

 

Ja dopiero na 78 jestem, ale moze uda się przejść to Twoje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomocy!!  

Ja dalej stoję na 95 wyścigu :(:( Za Chiny ludowe nie potrafię tego przejść

Hilfe!! :P Kto mi przejdzie ten wyścig?

mevius@kompz.org - wyślij savy

 

Ja dopiero na 78 jestem, ale moze uda się przejść to Twoje :)

Dzięki. Poszło na mail :):)

 

btw: jak wogole mozna zatrzymac sie w tej grze na jakims wyscigu? przeciez ona jest banalnie prosta  :? chyba, ze jest sie kompletnym noskillem  :D  

pozdro!

Grałem we wszystkie NFSy, wszystko jest do przejścia, ten circuit pewnie też, ale nic nie poradzę że im ja jadę lepiej to komp również (na jednym z lapsów tego circuita miałem czas 1:08:.. a mimo to przegrałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze Fluo farby tak na Gf2 niewygladaja...;(

 

GF2 ???

 

Ja mam GF 256 i ch.. widać z tymi farbkami a jak czasmi zmuli to wogule porażka :(

 

A sprzęta to doiero będę zmieniał jak HL 2 wyjdzie :twisted: :twisted:

 

A gdzie są te farby, bo ich nie umiem znaleźć, a przeszedłem całą gierkę... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt nie wysili sie na to zeby napisac jak sie to gre pat<span style="color:red;">[ciach!]</span>e  majac pliki RTP  ??????????

1:Rozpakuj fltrtp.exe i NFS_U3.rtp do katalogu z gra (domyslnie: C:Program FilesEA GAMESNeed For Speed Underground)

2:Odpal plik fltrtp.exe aby updejtnac

3:zamien speed.exe zcrackowanym...

 

I to wszystko...nie wydaje mi sie, zeby to bylo trudne 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomocy!!  

Ja dalej stoję na 95 wyścigu :(:( Za Chiny ludowe nie potrafię tego przejść

Hilfe!! :P Kto mi przejdzie ten wyścig?

mevius@kompz.org - wyślij savy

 

Ja dopiero na 78 jestem, ale moze uda się przejść to Twoje :)

Dzięki. Poszło na mail :):)

 

btw: jak wogole mozna zatrzymac sie w tej grze na jakims wyscigu? przeciez ona jest banalnie prosta  :? chyba, ze jest sie kompletnym noskillem  :D  

pozdro!

Grałem we wszystkie NFSy, wszystko jest do przejścia, ten circuit pewnie też, ale nic nie poradzę że im ja jadę lepiej to komp również (na jednym z lapsów tego circuita miałem czas 1:08:.. a mimo to przegrałem)

Nie wiem jak wy ale w kazdym badz razie ja gralem na HARD i tam stosuje sie taktyke "make em crash" :D czyli rozpierdalajcie oponnentow o nadjezdzajace samochody, zajezdzajcie im droge, spychajcie ich na rozne przeszkody. W calej mojej skromnosci...przeszedlem gre 5 razy i wiem, ze mozna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej przypadla mi do gustu supra(no moze bez tych naklejek NOS) i Skyline GTR(prawie taki sam jak w Fast&Furious2 :) ) Honda S2000 zbyt mi sie nie podobala, jakies takie srakowate kolorki). Najmniej podobał mi sie golf(zburaczony, z naklejkami bleee, no ale co kto lubi) i Acura RSX byla by calkiem nielza gdyby nie te wieeeeeeeelkie zderzaki i progi....

 

P.S3 wie ktos moze dlaczego spadl mi mnoznik reputacji po zmianie felg z 17cali na 19cali??

P.S4 Mozna zrobic swoj wlasny napis na tylna szybe autka?? :)

To swietnie, ale nie pamietam, zebym robil ACURE :D

 

--> PS3. Oczywiscie,ze tak! bo '17 sa spierd..... :D

--> PS4. Jasne, ze mozna Decals-->Rear Window o ile dobrze rozumiem "wlasny napis" bo napewno nie mozna napisac tam swojej grupy krwi 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej przypadla mi do gustu supra(no moze bez tych naklejek NOS) i Skyline GTR(prawie taki sam jak w Fast&Furious2 :) ) Honda S2000 zbyt mi sie nie podobala, jakies takie srakowate kolorki). Najmniej podobał mi sie golf(zburaczony, z naklejkami bleee, no ale co kto lubi) i Acura RSX byla by calkiem nielza gdyby nie te wieeeeeeeelkie zderzaki i progi....

 

P.S3 wie ktos moze dlaczego spadl mi mnoznik reputacji po zmianie felg z 17cali na 19cali??

P.S4 Mozna zrobic swoj wlasny napis na tylna szybe autka?? :)

To swietnie, ale nie pamietam, zebym robil ACURE :D

 

--> PS3. Oczywiscie,ze tak! bo '17 sa spierd..... :D

--> PS4. Jasne, ze mozna Decals-->Rear Window o ile dobrze rozumiem "wlasny napis" bo napewno nie mozna napisac tam swojej grupy krwi 8O

ajj pomylilo mi sie, heh zamiast GSX to RSX no i wyszla mi Acura :lol: :lol: :lol: :lol: Widzialem te twoje nowe ulepszone autka niby bez naklejek, ahh to jest jeszcze nie to o co mi chodzi... wysle ci na maila kilka fotek mojej fury to zobaczysz o co mi chodzi...no jezeli go podasz oczywiscie :lol: aha mi chodzi o taki napis nie NOS czy cos tylko taki aby samemu cos napisac...np. swoj nick lub cos podobnego...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze mi ktos napisac co te patche zmnieniaja lub poprawiaja, aktualnie nie mam zadnego zainstalowanego, a ze nie zabardzo sobie z tym radze to nie wiem czy jest sens sie meczyc.

Need for Speed Underground Patch #3

 

- Fix UG Mode Completion, players can now change cars in UG mode once completed (allowing cars with TJ parts to be changed post completion)

- Fix many cheats/trainers

- Improved cheat detection functionality

- Fixes to rep points lost using NOS In bad latency situations

- Fixed some hardware issues

- Scenery Deinstancing - will help increase framerate

- Issue with black screen instead of movies in min. install if the user removes CD before movie starts playing

- Issue with micropauses on machines with low physical memory

- Issue where sometimes the game hangs if the CD is removed from Cdrom when going in/out of the game/FE.

- PC Registration - Server error after completing the survey.

- Various stability fixes for the game

- Windows Me Autodial on Startup

- Reverse / Distorted Manufacturer Vinyls On Golf And Lancer

- Graphical Corruption Using The Rear View Mirror

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...