Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

dobra prosaze o konkretna odp... co do 120zl?? mam do wyboru...

ie 4.0 komputronik 112zl

x-710 allegro 75zl

x-718 - ile jeszcze bede czekal na nia??

ewentualnie

x-750f jezeli nie bylaby drozsza niz 150zl...

 

ewentualnie g1??? alt to chyba only allegro...

Edytowane przez 11111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko sam Diamondback to 200zł + jakiś pad 50zł ( bo teraz jade na szmatce za 10zł). Zebranie takich funduszy zajmie mi z pół roku.

Ale byla wersja SLIM - 150zl. Miala mniejsze pudelko. Nawet etui na mysz jest w wersji slim, wiec nie wiem jaka roznica sprawia oprocz pudelka taka roznice w cenie. W necie juz malo jest takich miejsc gdzie mozna to kupic, ale proponuje sie rozejrzec po lokalnych sklpepach komputerowych, czasem maja jeszcze pare zaleglych slim'ow. Zaoszczedzi sie jeszcze na wysylce i nowiutki razerek 150zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie g1??? alt to chyba only allegro...

G1 są również w MM. Poza tym, jak chcesz kupić IE 4.0 albo G1, to naprawdę nie wiesz, czego oczekiwać po myszce. Napisz chociaż, jak lubisz trzymać mysz w dłoni i jaki masz rozmiar łapy.

 

 

 

 

A teraz do rzeczy, Panowie... Trzymam coś w dłoni... Nawet na rodzimym serwisie nie wiedzą... Robi się ciekawie, naprawdę ciekawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o tej myszce http://allegro.pl/show_item.php?item=80310330 ?

Opłaca sie ja brac czy razcej dolozyc i brac cos lepszego np wirless inteliexplorera 2.0?

Kusi mnie wlasnie bezprzewodowa bo kabel mnie troche denerwuje

Btw w tym wirless 2.0 to faktycznie baterie na 6 miesiecy starczaja? :D

Edytowane przez Strzała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o tej myszce http://allegro.pl/show_item.php?item=80310330 ?

Opłaca sie ja brac czy razcej dolozyc i brac cos lepszego np wirless inteliexplorera 2.0?

Kusi mnie wlasnie bezprzewodowa bo kabel mnie troche denerwuje

Btw w tym wirless 2.0 to faktycznie baterie na 6 miesiecy starczaja? :D

Bez kablowiec blee... Za tą cenę na pewno nie będziesz zadowlony z bezprzewodolności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Mam tego gryzonia ~15 miesięcy i jedynym minusem jest to, że starła się lekko powierzchnia rolki i czasem trochę nieprzyjemnie się ją przesuwa.

A co do wireless - bateria trzyma 3-6 miesięcy, nie zauważyłem też żadnych opóźnień w działaniu myszki.

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Potrzebuję myszki do gier FPP głównie CS. Od 2 tygodni zacząłem grać w CSa i od razu zauważyłem, że moja myszka Logitech UltraX za 40 zł nie daje rady... Poprostu za cholere nie mogę szybko i sprawnie wycelować na heada. Kombinowałem już z Sensivity, ale wychodzą takie cuda, że albo myszka wariuje, alebo celownik się gubi itd.

 

Na najnowsze laserowe cuda techniki typu G5/7 nie mam kasy...

 

Od nowej myszy oczekuję w miarę bezstresowej gry w CSa i celnych headów! Oczywiście chcę wydac jak najmniej coś do 100 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od nowej myszy oczekuję w miarę bezstresowej gry w CSa i celnych headów! Oczywiście chcę wydac jak najmniej coś do 100 zł...

Takiej myszy co sama daje HS raczej nie kupisz :razz: Do 100zł to ja bym polecał G1. Ci ludzie trochę przesadzają myslą, że jak kupią mysz za XXX zł to od razu stanął się pro... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za odpowiedzi ! Wiadmomo, że nie od raz stanę się PRO w CSa :) . Chodzi o to, że na obecnej myszce poprostu nie da się grać, bo obojętnie jak ustawię intensywność celownika to wychodzi tak, że albo myszka wariuje, albo dziła za wolno :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie krotka piłka, co byście wybrali...

 

Logitecha MX 518 czy Razera Diamondback..

 

Po myszkach widac jakimi funduszami dysponuje..

Do tego mysle kupic Steelpad'a QCK czy jakos tak ;]

 

Obecnie mam A4 Tech'a SWOP 80 ale nie "zadowala" mnie ta mysz ;)

Planowalem kupic MX 1000 ale to to sie nie nadaje raczej do gry..

Grywam glowie w CoD2..

 

Łapę mam nie za duzą i swoją obecną mysz trzymam zazwyczaj 2-oma palcami ;]

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia przywyczajenia. Zalezy to glownie jaka mielismy ex-mysz. Ja jestem bardzo zadowolony z DB - znacznie bardziej niz z mx510 o czym pisalem juz kilkukrotnie. Z perspektywy miesiecy doceniam przyciski w tej myszy. To chyba jej najwiekszy atut (w porownaniu z logitechem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapę mam nie za duzą i swoją obecną mysz trzymam zazwyczaj 2-oma palcami ;]

jak mozna myszke trzymac dwoma palcami ? ja trzymam wszystkimi ;]

 

jesli przyjmiemy sobie ze mamy prawa reke i palec nr.1 to kciuk a palec nr.5 to ten najbardziej prawy palec to tak:

palec nr.1 trzymam lewy bok myszy

palec nr.2 trzymam na lewym klawiszu myszy

palec nr.3 trzymam na prawym klawiszu myszy

palec nr.4 i nr.5 trzymam na prawym boku myszy ;]

 

 

@bjabrzyk

grasz w quake'a ? bo jesli tak to rozumiem zbindowana spacje ale jak nie to po co masz ja niby? nie lepiej byloby np. 'last used weapon' ?

 

a co do wybory mychy to powiem tylko tyle ze swop-80 bardziej ksztaltym przypomina mx'a logitecha ale jak wolisz palcami trzymac i nie masz olbrzymiej lapy to moze lepiej diamond, musisz sobie pojsc do jakiegos sklepu i potrzymac obie mychy w lapie i wtedy bedziesz mogl z czystym sumieniem powiedziec ze wybrales dla siebie lepsza myche

 

a jakbys bral diamonda to byl na allegro taki zestaw -> diamondback plasma edition (najlepszy diamond wg mnie :P) + steelpad qck za 200 zl calkiem niezla okazja, tylko nie wiem czy dalej jest do kupienia

 

edit: jednak juz nie ma tego zestawu na allegro ... ale sluchaj moze cos takiego cie zainteresuje?

http://allegro.pl/show_item.php?item=80863060

 

ale to MUSIALBYS sprawdzic ta myche wczesnieej jak ci lezy w rece bo podobno sa jakies problemy ergonomiczne a tak to okazja przednia -> za 20 zl otrzymujesz podkladke warta 40zl i slizgacze warte 25 zl

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozna myszke trzymac dwoma palcami ? ja trzymam wszystkimi ;]

Chodzilo mi o to ze nie trzymam na niej pełnej dłoni ;]

 

a co do wybory mychy to powiem tylko tyle ze swop-80 bardziej ksztaltym przypomina mx'a logitecha ale jak wolisz palcami trzymac i nie masz olbrzymiej lapy to moze lepiej diamond, musisz sobie pojsc do jakiegos sklepu i potrzymac obie mychy w lapie i wtedy bedziesz mogl z czystym sumieniem powiedziec ze wybrales dla siebie lepsza myche

W sklepie sobie dokladnie "pomacam" myszke ;)

 

edit: jednak juz nie ma tego zestawu na allegro ... ale sluchaj moze cos takiego cie zainteresuje?

http://allegro.pl/show_item.php?item=80863060

Co do tej oferty to odpada bo chce Diamonbacka i nic innego ;]

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem okazyjnie Copperhead'a za 229zł w Media Markt B) Zjechali troszki z ceny bo pudełko było lekko sfatygowane.

Myszka spoko, chociaż spodziewałem sie jakiejś rewelacji.... :) ale ogólnie jestem zadowolony - to kawał solidnej konstrukcji z naciskiem na komfort i design.

Mam tylko jakis bardziewny plastik pod mychą... co możecie mi polecić za w miare rozsądne pieniądze? Powiedzmy tak góra do 100zł... Ale im mniej - tym lepiej :D

Edytowane przez drdick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://twojepc.pl/artykuly.php?id=razer_copperhead&strona=6

 

Te podkładki miałem przy okazji testów Copperheada, z wszystkimi działa świetnie, ciężko coś polecić, każdy ma swoje preferencje (dotyczą one również ROZMIARU pada!). Osobiście najbardziej przepadam za MAŁYMI podkładkami tekstylnymi i szklanymi.

 

Icemat Original jest lekko za ponad stówkę bodajże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spieq dzięki za artykuł, bardzo ciekawy. Wychodzi na to że nie ma sie co rzucać na najdroższe podkładki. Poszukam jeszcze opinii o Eye Padzie (dzięki $kubi) i polatam po allegro, może się trafi jakaś okazja? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak MX1000 laser i nie ma ch*** we wsi. Przesiadłem sie ze "zwykłego" dobrej kasy optyka logtech-a i różnica jest kolosalna. Dokladność, jakość wykonania, czas działania. Nie jest tania ale warto zbierac gdyz w tym przypadku od towru mozesz oczekiwać dokladnie tyle ile za niego zapłaciłeś, a może nawet troche więcej.

 

Dla mnie jest to 2-ga najleprza rzecz na jakiej możesz trzymać swoją rękę, 1-sza jeśli nie masz dziewczyny ;-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ drdick - rowniez polecam eye'a,super poslizg i ogolnie bdb. pad.

@ st@ry - juz bylo pare dyskusji na temat mx1000 i raczej uznano,ze to raczej nie mysz dla graczy,ale jesli jestes zadowolony to obys byl jak najdluzej (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...