Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... Skoro działa nieźle na udzie to może tylko ogole udo i posmauje jakimś balsamem dla wiekszego poślizgu? ;) :D :D

Co do eye'a - to nieco za duży, mam mało miejsca przy klawiaturze :( chyba zdecyduje sie na StellPad QCK Mini - mierzyłem centymetrem wolne miejsce i pasuje idealnie. W grę wchodzi jeszcze 1-wsza wersja Icemata... Pomyslę jeszcze. Dzięki za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ogolenie uda będzie bardzo dobrym pomysłem... Czekamy na testy.

 

Z małych padów masz jeszcze Raindropa - on jest tych samych wymiarów mniej więcej co Icemat Original. Podobnie Steelpad 3S itd.

 

Z tych wymienionych to polecam po stokroć Icemata, ale ostrzegam: szkło to specyficzna powierzchnia, nie każdemu przypadnie do gustu.

 

dzej: tak sobie myślę, że chyba lepiej będzie te ślizgacze przy sensorze po prostu usunąć. Ich sensowność jest dyskusyjna i jeszcze problemy z ich zalepieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak myslisz? te oryginalne lepiej odkleic i nakleic jakies inne czy na orginalne nakleic ? nie chodzi mi o to czy sensor bedzie wariowal czy nie bo to jest niemozliwe wnioskujac po twojej recenzji (stwierdziles ze na jakies tam wysokosci sensor dalej odczytuje ...) ale chodzi o to ze sa jakos krzywo po naklejane i musiales poprawiac, wiec chyba lepiej odkleic je?

 

i co do porownywania do copperheada -> sensorowi x-718 jest zdecydowanie blizej do diamondbacka i do mx518 niz do copperheada wiec porownywanie z diamondbackiem bylo by lepszym rozwiazaniem

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak myslisz? te oryginalne lepiej odkleic i nakleic jakies inne czy na orginalne nakleic ? nie chodzi mi o to czy sensor bedzie wariowal czy nie bo to jest niemozliwe wnioskujac po twojej recenzji (stwierdziles ze na jakies tam wysokosci sensor dalej odczytuje ...) ale chodzi o to ze sa jakos krzywo po naklejane i musiales poprawiac, wiec chyba lepiej odkleic je?

 

i co do porownywania do copperheada -> sensorowi x-718 jest zdecydowanie blizej do diamondbacka i do mx518 niz do copperheada wiec porownywanie z diamondbackiem bylo by lepszym rozwiazaniem

Zdecydowanie wywalić te "firmowe", dodam jednocześnie, że zaskakująco szybko się ścierają.

Teoretycznie masz rację, mogłem porównywać z tymi myszkami, ale chciałem określić status X7 w ogóle, jak seria wygląda na tle najnowszych rozwiązań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka ktos tam sie pytal po co mi spacja gram w cs'a i lubie wyskakiwac zza rogu wprost przed niczego nie podejzewającego wroga bawiacego sie zmianą noza na glocka :P a pozatym to jak ktos we mnie strzela a ja przeladowuje to wieksza jest szansa przezycia jak oddalasz sie w podskokach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez na lpm masz wskazujacy,a na skrolu srodkowy :),no chyba ,ze jakos inaczej masz reke ulozona :D a tak na skrolu slicznie mozesz sobie bh siekac,a na spacji to raczej niewykonalne (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez na lpm masz wskazujacy,a na skrolu srodkowy :),no chyba ,ze jakos inaczej masz reke ulozona :D a tak na skrolu slicznie mozesz sobie bh siekac,a na spacji to raczej niewykonalne (:

na scroolu srodkowy?? :blink: :blink: ja tam zawsze "przerzucam" wskazujacy..no ale co kto lubi :) ja bym tak nie umiał jak Ty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos od zawsze tak mam :)

 

edit : wlasnie sie skumalem ,ze na g5 mam jak wyzej napisalem ,a na ie 3.0 trzymam srodkowy na ppm :) ale i tak srodkowy przenosze na skrola przy skakaniu @ ie 3.0 (:

Edytowane przez gib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

im wiecej czasu mam na wybor zestawu mysz+podkładka tym mam coraz wiecej watpliwosci :| a zwlaszcza do podkladki

 

w sumie bylem zdecydowane na tego eyepada ale:

 

1. zastanawia mnie fakt co bym zyskal przesiadajac sie z raindropa oprocz tego ze eyepad jest wiekszy i cienszy (chodzi glownie o poslizg)

 

2. Sharkoon Xurface - podkladka kosztuje 39 zl (plastikowa) i do tego za cene 40 zl dostajemy 5 (slownie piec) podkladek co daje 8 zl za sztuke! i do tego grubosc tego pada to TYLKO 0.5 MM !!!

 

3. szklany pad z allegro -> moze icemat to to nie jest, ale chyba co szklo to szklo - poslizg bedzie lepszy niz na szmatkach

 

aha i jakby jednak najlepiej bylo by wybrac szklo to czy potrzebne sa do niego jakies specjalne slizgi ?

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysz Cooltek za 129 PLN to ciekawa propozycja - tylko brakuje danych i oby nie okazała się takim bublem jak Saitek

 

Cooltek

 

rodzielczość - 1600 dpi

skanowanie - 6700 fps

sensor - ???????

ilość pix/s - ???????

Panowie, wstyd się przyznać, ale właśnie ta myszka jest w mojej dłoni i pewnie wkrótce wypłyną testy na TwojePC.pl, hehe. Powiem Wam, że... że... no... no...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba gorsze są autoplagiaty...? A kto w nich bryluje?

 

 

EDIT: Cholera, akcelerację wst. chyba ma...

[mam za małą podkładkę, by mieć pewność, reszta padów w kartonach, sprawdzę jutro]

Edytowane przez spieq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wstyd się przyznać, ale właśnie ta myszka jest w mojej dłoni i pewnie wkrótce wypłyną testy na TwojePC.pl, hehe. Powiem Wam, że... że... no... no...

Sprawdź czy rozdzielczość jest naprawdę 1600 dpi. Jeśli Ci wolno ( :D ) rozkręć obudowę i powiedz jaki jest układ sterujący. Może uda Ci się jeszcze wyłupać jaki jest sensor ( 16x16, 22x22 czy 30x30 ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wstyd się przyznać, ale właśnie ta myszka jest w mojej dłoni i pewnie wkrótce wypłyną testy na TwojePC.pl, hehe. Powiem Wam, że... że... no... no...

Czekam :D

Caly czas wstrzymuje sie z kupnem myszki, chociaz po ostatniej wizycie w Gliwickim Proline o mało nie kupilem juz Diamonbacka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam swoje w temacie bolących nadgarstków i wygody - najważniejsze to zajmowana pozycja przed komputerem.

 

Wysokość na której leży dłoń. Im bardziej wyciągnięta ku dołowi (bądz w innych kierunkach - nieergonomicznie) tym gorzej.

Tą pozycję trza sobie samemu dobrać optymalnie, ew zmienić stolik pod komputer :P Osobiście posiadam copperhead'a i nie narzekam na nadgarstek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myszki niestety rozkręcić mi nie wolno, wraca ona do dystrybutora... Niestety liche są wiadomości na temat bebechów tej myszki, zobaczymy, ile uda mi się wydusić od osób, które taką wiedzę posiadać powinny.

 

Miałem jeszcze mieć A4Tech X-718F, ale nie widzę potrzeby jej testów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(ciach) Niestety liche są wiadomości na temat bebechów tej myszki, zobaczymy, ile uda mi się wydusić od osób, które taką wiedzę posiadać powinny. (ciach)

A któż to taką wiedzę posiada, no i na ile są kompetentni aby cokolwiek wyrokować ....

Jezeli juz ma się opierac opinie o czymś na podstawie opinii kogoś - to dobrze zeby to była kompetentna osoba ...

Co nie znaczy że nie czytam z ciekawościa i oczywiście cenie Twoje posty i test na PCLab :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio zaszalałem i kupiłem ok 500 podkładek, żeby sprawdzić która jest najlepsza, jestem grafikiem a więc precyzja jest dla mnie bardzo ważna...

 

oto jedna z nich:

 

Dołączona grafika

 

 

na plus trzeba zaliczyć grubość materiału (ok 0,01mm) oraz niską cene, jednak trwałość pozostawia wiele do życzenia, no ale cóż... nie ma podkładek idealnych :/

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...