Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

Oooo mak czyzbys byl przeciwnikiem IE? IE 4.0 kicha, ale 3.0 mialem okazje tylko przez chwile korzystac i musze powiedziec, ze dobrze mi lezala w dloni, ogolnie sadze ze moglbym ja miec ;) Fuzz mi juz nawet proponowal sprzedaz, bo podobno z USA bedzie w wakacje sciagal troche tych IE 3.0.

1405270[/snapback]

Wiesz że ja nigdy nic bezpodstawnie :) Po pierwsze lakier złazi z nich jak ze starych MXów logitecha, po drugie jest to jedyna mysz (z wielkiej trójcy) która gubi kursor :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, zawsze masz jakies uzasadnienie :) Nie korzystalem z niej na tyle, abym mogl stwierdzic, czy gubi kursor czy nie. Ale nie slyszalem o tym raczej, wiec jestem lekko zdziwiony :) No ale coz... Chyba powininem wierzyc, jak ktos cala gre ma opanowana na 1 cm kw. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc przymierzam się(jak dobrze będzie w szkole nadal szło :P ) do kupna razerka magmę ;], ile u was w mieście, w przeciętnym sklepie kosztuje taki ?? i czy taka podklładka http://www.allegro.pl/show_item.php?item=48169688

"wystarczy" mu do poprawnego działania?? bo nie za bardzo mi się chce płacić prawie drugie tyle za jakiegoś icemata

a może jeszcze wprowadzić trochę własnej robotki :D ?? tzn kupić kawałek plexi ok 30x30, pomalować to od dołu sprayem lub przetrzeć podkładkę papierem wodnym ponad 1000 i jaka będzie różnica pomiędzy prO podkładką tym home madem ??

 

i jeszcze jedna podkładka:

http://mmv.pl/produkty_new/szczegoly.php?i...i&id_produktu=8

"nada się" taka szmacianka ?

 

i czy ktoś kupywał sprzęt prO u tego allegrowicza ??

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=2654268

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o tego alegrowicza, to jest poprostu sklep execomputers.pl

Z komentarzy wynika, ze wszystko w jak najlepszym pozadku. Sam przymierzalem sie do zakupu DKT u nich, ale kasa sie jakos rozplynela (yyy przepila? :) )

 

edit

jakie esc.pl ? chyba Ci sie pomylilo...

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

razerek duzo lepiej dziala na podkladkach szmatopodobnych ;-) najlepsze beda Qpady i wlasnie qck icemata

1408068[/snapback]

Ale to raczej nie ma nic do rzeczy, szmaciaki są dla niskich sensów, a metalowe/aluminiowe/plastikowe idt. dla wyższych :) Ja używałem na wysokich sensach i na szmaciaku się gubił czasami (tak samo jak mxy), a na "normalnych" śmigał spoko w miarę, ale i tak wolę MXy :P Podsumowując, niski sens-qck jest świetny, wysoki sens, inne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja narazie na moim szczurze kulkowym i blatem jadę na sensie w cs:s ok 3,5 (zwiększam jak jest trochę brudno w środku :D i ślizgacze z taśmy klejącej mają już kilka dni :P) przy prO sprzęcie to pewnie zejdę poniżej 3 co jest niskie w porównaniu z 20 ;) to pewnie wezmę tego QcK (hehe QcK+ 40x45cm, 1/3 mojego blatu :D)

http://www.tomshardware.pl/game/20050115/index.html

przeczytałem to reckę i wynika że wszystkie są b.dobre, tylko icemat zimny bywa [;

http://www.execomputers.pl/ a ta strona u mnie w FF jakoś tragicznie wyglądai cennik nie działa...

ale taniej u niego na allegro niż mmv.pl więc tam pewnie będę brał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka wypaśnych podkładek to zapraszam do mojego podpisu ;)

1431934[/snapback]

Szukam wypasnej ale wolalbym zeby byla nieco mniejsza od aeroklubowego lotniska, jak bedziesz mial te w normalnych rozmiarach to daj znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam wypasnej ale wolalbym zeby byla nieco mniejsza od aeroklubowego lotniska, jak bedziesz mial te w normalnych rozmiarach to daj znac.

1432844[/snapback]

One nie są duże, to normalne rozmiary... Widziałeś może QCK+? :) To jest duża podkładka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sie wykosztowałem <_< 118,99 jedzie do mnie do domku(mam nadzieje że dobrze będzie mi się grało) i teraz mam pytanie : Widziałem gdzieniegdzie opinie że IE4.0 gubi się na QCK czy to prawda? A może wystarczy zainswestować w najzwyklejszą czarną podkładke?(Gram rekreacyjnie - żadne tam klany turnieje i te bzdety). Bo rozumiem że na czerwonej to ni <CIACH> będzie działać, a może się myle? :huh:

Edytowane przez goldenSo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dzięki wszyskim za pomoc w wyborze gryzonia. Jutro wybiore się do jaskini trolla zwanej potocznie "Sklep Komputerowy" po piękny towar "Podkładka w jednolity kolor"(moja obecna to ma chyba z 16bitów :wink: ). I skoro heady mi na kulce wchodziły to nie widze sensu inwestowania w Icematy i te inne metalowe/plastikowe/tekstylne cuda za 1xxzł sztuka. Jeszcze raz dziękuje wszystkim forumowiczom :grin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One nie są duże, to normalne rozmiary... Widziałeś może QCK+? :) To jest duża podkładka ;)

1432981[/snapback]

Mozliwe ze nie sa duze ale mnie interesowal Steelpad 3s tylko czekam na okazje zeby go kupic w rozsadnej cenie, na upartego 4s tez moglby byc ale sa za drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze nie sa duze ale mnie interesowal Steelpad 3s tylko czekam na okazje zeby go kupic w rozsadnej cenie, na upartego 4s tez moglby byc ale sa za drogie.

1436760[/snapback]

Ile byś dał za 4S'a? Bo została mi już ostatnia sztuka :) Wszystko co zakupiłem sprzedałem :D W sumie już mogę go po kosztach oddać, z małym nażutem na czteropak Tyskiego lub Leszka ;) Jak coś to wal na priv albo gg to pogadamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chcę sobie kupić nową myszkę, bo moja dotychczasowa logitech dual optical, robi się coraz mniej wygodna.

Używał ktoś nowej Logitech MX518?

Czy może lepiej zainwestować w Microsoft Intellimous explorer, w wersji przewodowej lub bez.

 

Nie gram w strzelanki raczej, tylko W3 FT i WoW

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chcę sobie kupić nową myszkę, bo moja dotychczasowa logitech dual optical, robi się coraz mniej wygodna.

Używał ktoś nowej Logitech MX518?

Czy może lepiej zainwestować w Microsoft Intellimous explorer, w wersji przewodowej lub bez.

 

Nie gram w strzelanki raczej, tylko W3 FT i WoW

 

pozdrawiam

1455153[/snapback]

Ja się bawiłem, a na stałe używam MX510, z czystym sumieniem mogę polecić 518stkę :) Nie bierz broń borze IE :/ Będziesz żałował, już lepiej jak coś Diamonda od Razera, aczkolwiek mi lepiej leżała MX510 i 518, ale to kwestia gustu :)

 

Do strategii to weź taką myszkę która najlepiej leży ci w ręce ;)

1455374[/snapback]

Ehh :mur: :mur: Za takie rady to chyba wszyscy by podziękowali... Jeśli nie wiesz co piszesz to się nie udzielaj, czy Ty myślisz że porządna mycha to tylko do FPSów ma jakieś znaczenie? :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem oczywiście o myszkach z górnej półki. A w Warcrafcie precyzja nie jest tak bardzo potrzebna jak w szybkich grach FPS, tak więc nie ma sensu kupować myszki o najlepszych parametrach a z kształtem który będzie dla nas męczący. Sam miałem do wyboru kilka myszek do CoD i w końcu wybrałem Razera Diamondbacka bo był najwygodniejszy i ma świetny sensor i optykę. Tak więc wiem co piszę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem oczywiście o myszkach z górnej półki. A w Warcrafcie precyzja nie jest tak bardzo potrzebna jak w szybkich grach FPS, tak więc nie ma sensu kupować myszki o najlepszych parametrach a z kształtem który będzie dla nas męczący. Sam miałem do wyboru kilka myszek do CoD i w końcu wybrałem Razera Diamondbacka bo był najwygodniejszy i ma świetny sensor i optykę. Tak więc wiem co piszę....

1455469[/snapback]

W każdej strategi liczy się myszka z porządnym sensorem i optyką... Nawet nie wiesz ile więcej można dzieki lepszej myszce w takich grach zdziałać... Co do wygody, to do każdej gry najważniejsza jest wygoda, IMO bezsens kupować niewygodną myszkę... Dla mnie najwygodniejszy był MX510 dlatego mam jego, a testowałem sobie Vipera, Diamondbacka, IE 3.0 i IE 4.0 oraz od logi MX310 i MX510 (i miałem okazje u znajomego pobawić się MX518) :) Najlepiej jak już pisałem przypadł mi do gustu MX510, ale to już sprawa indywidualna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... podsumowując: przed kupnem myszki trzeba pójść do sklepu i obmacać wszystko z górnych półek, a co do precyzji to powiem że pomiędzy IE 3.0, 4.0; seria MX; Razer Diamondback i ewentualnie BoomSlangiem nie ma zbyt dużej różnicy w precyzji.

 

Tak więc polecam sprwadzenie myszki przed kupnem i w miarę możliwości pogranie na niej (odradzam pośpiech); sterowniki też dużo znaczą ale to oddzielny temat (tak samo jak podkładki).

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... podsumowując: przed kupnem myszki trzeba pójść do sklepu i obmacać wszystko z górnych półek, a co do precyzji to powiem że pomiędzy IE 3.0, 4.0; seria MX; Razer Diamondback i ewentualnie BoomSlangiem nie ma zbyt dużej różnicy w precyzji.

 

Tak więc polecam sprwadzenie myszki przed kupnem i w miarę możliwości pogranie na niej (odradzam pośpiech); sterowniki też dużo znaczą ale to oddzielny temat (tak samo jak podkładki).

 

Pozdrawiam :)

1455550[/snapback]

tylko że nie wszyscy mają taką możliwość żeby w jego mieście, nawet najlepszym sklepie była jakaś myszka z górnej półki :angry: mój znajmoy w Opolu nie mógł znaleźć Diamondbacka, były same MXy więc muszą mu specjalnie sprowadzać, a jak to uczynią to już pewnie będzie musiał brać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się bawiłem, a na stałe używam MX510, z czystym sumieniem mogę polecić 518stkę :) Nie bierz broń borze IE :/ Będziesz żałował, już lepiej jak coś Diamonda od Razera, aczkolwiek mi lepiej leżała MX510 i 518, ale to kwestia gustu :)

Niby dlaczego ma nie brać IE? O_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie,co jest z IE nie tak?Sam posiadam,bawiłem się też MX510 przed zakupem i wybrałem IE.Nic się nie ściera,mysz jak nowa po 8 miesiącach użytkowania ostrego, poza tym dałem za nią 100zł (wersja OEM), więc po co dawać prawie 200zł za Logitecha??? Jedynie jeśli komuś kształt przeszkadza jest to uzasadnione.Dla mnie nie ma lepszej mychy do gier.(nie bawiłem się Razerem od razu zaznaczam).Więc chętnie się dowiem co jest nie tak z IE :)

Edytowane przez motofan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, musze sie poradzic! A mianowicie ma problem :? poniewaz jak gram w gre (Call of Duty) myszka mi przeskakuje :| to znaczy przesuwam kursore, a ona wraca o 2-5 mm spowrotem :| mam myszke optyczna, ma z 3 lata :P pewnie nadaje sie do wyrzucenia, i czeka mnie kupno nowej, moge kupic za maks. 70 zl sa jakies fajne, najlepeij to ligitecha, thx :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...