Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

No i gdzie są Ci co mówili, że nie wyjdzie... no słucham co macie na swoją obronę??? Bana banana im :)

 

Co do wersji rosyjskiej to po sieci myka .rar z plikami do podmiany w języku angielskim :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EmzeJ

 

Gdzieś Ty był jak żeśmy Betke testowal i i zarzucali screeny ???

Jakiś idiota na angielskim forum pisze bzdury

a Ty na ich podstawie podejmiesz decyzje czy kupić orginał ??

no jaja sobie robisz z poważnych ludzi ;)

 

Grafika jest oceniana na różnych servisach na poziomie 7,3- 8,8 pkt w skali 10 punktowej

czyli b.dobrze

Duże wymagania do max detali nikogo kto śledzi ten wątek nie powinny zdziwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal mi takich ludzi co leją na tą grę po jakiś bzdurach wypowiedzianych przez innych "znafców". Nie zagrać w tą grę po tylu latach czekania to PROFANACJA !!! Uuuuu tylko zaśnij to zobaczysz w śnie prawdziwy Czarnobyl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

chodzi Ci o wymagania czy o grafe ?

 

gra jest ramozerna a ty masz 2gb wiec raczej nie masz sie co martwic o doczytywania

chodzi mi o grafe, na medium-low wyglada jakos marnie, ale w sumie czego mozna sie spodziewac po takich ustawieniach, myslalem ze gra bedzie lepiej lazic na takim 7600gs, no nic pogram sobie na full w dx8, zreszta nie chodzi mi juz tu o grafe tyle czekalem na ta gre moge nawet w 800-600 low zagrac :-P

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Mario2k masz racje. Sprawdzę tą grę i przekonam się na własnej skórze. Mam nadzieje że nie będzie tak tragicznie wierzę w klimat Czernobyla :lol:

Tamta wypowiedź była jakiegoś posiadacza X36 a jak ktoś jest fanem innej platformy to dla niego Golf na jego ulubionej platformie będzie lepszy :wink: Tak to jest jak się ma od razu podejście, że gra jest do d*** to grając będzie się doszukiwać tylko potwierdzenia swych założeń. Ja radze wszystko brać z własnej perspektywy bo chyba nikt Ci nie powie co jest dla Ciebie lepsze od Ciebie samego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jadę już na jawie to wiesz już jestem w szoku. I tak na dobrą sprawę tutaj na tym forum to człowiek może się na nowo odnaleźć :lol: .

Edytowane przez EmzeJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorka ale ten co ma ponizej 2gb ramu i bierze sie za najnowsze gry i narzeka , trąci nieco noobizmem, ja przymierzam sie do 4gb co by vistę zakupić i mieć nieco wolnego miejsca dla gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie spodziewałem się, że będzie też angielska przed wtorkiem. Ja i tak kupię oryginał.

 

Szkoda tylko, że jeszcze nie mam nowej grafy ;/// więc pewnie będę zmuszony gdzieś do medium w DX8 ;/

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorka ale ten co ma ponizej 2gb ramu i bierze sie za najnowsze gry i narzeka , trąci nieco noobizmem, ja przymierzam sie do 4gb co by vistę zakupić i mieć nieco wolnego miejsca dla gier

Nie bądź już proszę taki elo z tym 2GB ramu, skoro developer podaje 1GB+ jako recommended to przynajmniej na 1,5GB nie powinno być już zacinek. Dla mnie noobizmem trąci rychłe przesiadanie się na Vistę i granie na niej, skoro powszechnie wiadomo, że system ten gwarantuje obecnie spadek wydajności w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak kilka zdań co do ramu i innych wnętrzności. Polska to kiepski kraj i każdy o tym wie mam na mysli zarobki i nie każdego stać na super kompa z 5 Gb ramu czy 4 proce i i do tego 2 8800. Takie coś boli. Jak z kolei musiałem zapieprzać przez całe wakacje żeby sobie kupić nowego kompa bo tak to jechałem na MX i celeronie przez kilka lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zainstalowałem i dziwi mnie w grze brak headshotów (mozesz dac gosciowi w łeb kilka strzałów a on stoi niewzruszony toż to w starutenkim sof2 było lepiej, gra ma spore wymagani i na max detalach na moim sprzęcie potrafi zwolnic i to sporo, także gadki o snobizmie wsadźmy sobię w wiadome miejsce,gierka może i fajna ale póki co idę spać i jutro praca, nigdy nie byłem snobem który kupował nowości żeby sie pochwalić zawsze jestem realista który stara sie być w temacie, a z tego co widzę to moja grafa wymięka i pewnie niedługo ja wymienię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pośmiejemy sie jeszcze:

MINIMALNE:

Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® 2000 SP4

Intel Pentium 4 2.0 Ghz / AMD XP 2200+

512gb

10 GB

128 MB DirectX® 8.0 ? ? / nVIDIA® GeForce™ 5700 / ATI Radeon® 9600

DirectX® 9.0

DSL

 

ZALECANE:

Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® 2000 SP4

Processor type : Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 4200+

1.5 gb

10 GB

256 MB DirectX® 9.0c ? ? / nVIDIA® GeForce™ 7900 / ATI Radeon® X1950

DirectX® 9.0

DSL

 

DO GRY MAX:

 

Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® 2000 SP4

Processor type : Intel Core2 Duo E6700 / AMD 64 X2 5200+

2 gb

10 GB

512 MB DirectX® 9.0c / nVIDIA® GeForce™ 8800 / ATI Radeon® X2800

DirectX® 9.0

DSL

 

 

Ciekawe jak to wyjdzie w praniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ptys- jaka rozdzialka/wszystko absolutne max? aa/af? ; nie wiem jak to wyjdzie ale mimo wszystko gra była robiona przy współpracy z nV.

 

aha i takie info - z doswiadczeń z bety wiem, że są2 opcje który zabijają gpu- wielkość textur oraz któreś z oświetleń sun shadows bodajże nie pamietam.

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Gra czasem lekko dogra na 2 gb ram, pozatym chodzi mi plynniutko i zapowiada sie przednio :) Mam na mysli 1280 i wszystkie suwaki na max :)

Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra czasem lekko dogra na 2 gb ram, pozatym chodzi mi plynniutko i zapowiada sie przednio :) Mam na mysli 1280 i wszystkie suwaki na max :)

Tak patrze na Twoje 3dmarki i liczby i dochodze do wniosku że STALKER ma wiec bardzo wysokie wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z chęcią bym zaqgrał ale %%% w moim orgazinizmie nie pozwalają mi [;

Patryk, najlepsze, że byłem rok temu i wszystko fajnie, czekałem na paradę i zonk, wszedłem do sklepu i przegapiłem :(

 

 

Ja zapuszczę wieczorkiem w 1152x764 jestem ciekaw tych skoków. Miałem Duron 1300 (jak mówili o tej grze, jakie to cudo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze na Twoje 3dmarki i liczby i dochodze do wniosku że STALKER ma wiec bardzo wysokie wymagania.

ma i to spore... na tym co mam w profilu gram na LOW [ nie ma MINIMUM] w 1024x768 i jako tako wyglada i jako tako chodzi [ok 20klatek]

dopiero gram 30min i musze jeszcze z ustawianiami pokombinowac. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dość dobrze zoptymalizowana jak pod static light. Mam 1280x wszystko na full, static light i bez aa (bo ostrzejsze są tekstury) i FPS wacha się między 30-45. Grafika na tych ustawieniach jest bardzo piękna i gra się konfortowo jednak jak się da wszystko na full z cieniami to mam 1-2 FPS :) Ale grafa zabija pięknem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt jak w podpisie. Procek na 2300Mhz. Grafa na 500/550.

 

Quality settings na maximum. Rozdzielczość 1680x1050.

 

 

Static lighting -fps około 30 na powierzchni w podziemiach około 50.

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Full dynamic lighting. Czy na powierzchni czy w podziemiach to stałe 6 fps

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

To wszystko pod vistą więc na XP byłoby ciutkę więcej (chyba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moglbys napisac ile masz tych lokacjach z dynamicznymi swiatlami i rzucic screena ?? :)

 

edit:

ok TY juz to zrobiles ;) niestety roznica jest duuuuuza :/

Edytowane przez icemanhi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt jak w podpisie. Procek na 2300Mhz. Grafa na 500/550.

 

Quality settings na maximum. Rozdzielczość 1680x1050.

Static lighting -fps około 30 na powierzchni w podziemiach około 50.

...

Full dynamic lighting. Czy na powierzchni czy w podziemiach to stałe 6 fps

...

To wszystko pod vistą więc na XP byłoby ciutkę więcej (chyba).

W dx8 czy dx9? Wymagana jest niby karta z dx9.0C do wszystkiegio na max albo coś ściemniają w tych wymaganiach. Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...