Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdzałem ale handlarz nie chce gadać o monolicie mam jakiegoś gościa na mapie zaznaczonego ale jest trochę martwy

 

a co do stworów mi już się prawie wszędzie pijawki respią nawet raz mi się zdarzyło że gdzieś niedaleko handlarza mię zaatakowała

Edytowane przez Elcomber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego przewodnika. W lab x16 na końcu misji (którą Ci zleca doktorek z Jantaru) w której wyłączamy to promieniowanie psioniczne spotykamy kontrolera (oczywiście go zabijamy), obok niego leży ciało ducha. Przeszukujemy je i znajdujemy jakieś dokumenty oraz PDA DUCHA, w którym jest mowa o przewodniku i wtedy można sie udać na spotkanie z nim :) Przewodnik siedzi przy tym samym ognisku przy którym siedział Wilk w pierwszej lokacji (Kordon) gdzie uratowałeś mu życie. Od niego dowiesz sie ze Doktora (o którym mowa w nagraniu z PDA Ducha) spotkasz w kryjówce Strieloka w podziemiach Agropromu. Doktor Cię poinformuje o kryjówce w Prypeci(da Ci mapę) gdzie znajdziesz dekoder do tajnego laboratorium pod elektrownią obok sarkofagu. :)

Edytowane przez alienth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Siemka pociagnie mi ta gra na sprzecie jak w podpisie ?

radek w trybie dx8 dał by pewnie radę ale masz za mało ramu i będzie nieźle rwało, minimum 512MB byś musiał mieć...

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Dobra postanowiłem wrócić do gry po poprzedniej wpadce ale straty nadrabiam z trailerem :P

 

Wyłączyłem anteny i jak pisano mi wcześniej powinno być zadanie z jakiś detektorem ale żadnego takowego nie mam... co mam robić???

 

PS: Głupie pytanie... nie jestem pewien czy jest wyciszona czy nie ale ja nie mam muzy w grze... powinna być? :lol:

 

EDIT:

Znalazłem odpowiedź na to pierwsze... fajne jaja na końcu nie powiem :) Czy po zakończeniu i kontynuowaniu strefa jakoś znacząco się zmienia?

Edytowane przez Łukasz Tkacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w X18, jestem w pomieszczeniu z którego zabrałem dokumenty. Chcę wyjść, ale drzwi płoną. Gdy do nich podchodzę pojawia się komunikat "Ktoś trzyma drzwi". Ja je teraz otworzyć :?: Mam tylko dwa karabiny w tym jeden z granatnikiem, rpg bez amunicji i zero granatów...

 

Cz ktoś już używał modu dodającego pojazdy w Stalkerze :?:

 

- Transport Mod (1.0) - http://stalker.filefront.com/file/Transport_Mod;77758 - u mnie ten mod powoduje wywaleniu gry do Pulpitu :-|

 

Oki, już mam - trzeba było po prostu walić w tą latającą po pomieszczeniu anomalię :wink:

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Monotematyczne troszkę a jednak inne.

co to za miejsce, wagon w lesie ? :)

 

a ja znalazłem coś ciekawego ;)

 

http://stalker.heroesradio.com/Stashes.php#WildTerritory_16

 

 

skrytka Prypeć, unikalny Exoskeleton PNB-4UZ !!

 

wcześniej nigdzie nie widziałem go do znalezienia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz się ze mną skontaktować? Szukaj mnie w Wietnamie (An Loc tak w 1969 roku).

Byłeś w Wietnamie, a nie potrafisz sobie w Czarnobylu poradzić :)

 

Co do gry to szkoda, że nie mogę sobie poznajdywać różnych fantów bo praktycznie wszystko zaliczyłem w czasie pierwszej gry... tak raz, a dobrze :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za miejsce, wagon w lesie ? :)

Kordon, na prawo od mostu kolejowego idąc od Sidorowicza. Pierwszy raz tam zawędrowałem. Myślę, że jest jeszcze sporo lokacji, o których nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kordon, na prawo od mostu kolejowego idąc od Sidorowicza. Pierwszy raz tam zawędrowałem. Myślę, że jest jeszcze sporo lokacji, o których nie wiem.

a było tam coś ciekawego, wartego oglądnięcia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno poprawia realizm gry

 

This mod aims to make the game of S.T.A.L.K.E.R. more enjoyable by promoting realism, tactics, and longevity. Accomplished through extensive tweaking of default files, and various items added to the game, Redux is an extensive overhaul of the GSC PC game designed to please both the hardcore, and the casual, gamer.

 

The largest changes to S.T.A.L.K.E.R. come in combat, where firefights are now frighteningly realistic. Weapons are more powerful, enemies are more tactful, and bullets fly true-to-life. If you're the stealthy type, an array of integrated and attachable silencers that mask your attack from the foe will come in handy, as will the ability to equip them to many more weapons than normal. Armor will be your best friend, but will degrade more and more rapidly as you take fire, and you're no longer limited to the standard array: 9 new pieces of body armor have been added as a means to protect your miserable hide from the onslaught for another minute. Even artifacts will play a larger part in your survival, as you quickly realize your belt only has room for so many enhancements.

 

Even the economy is against you as you struggle against the Zone itself, with stalkers paying an all-time low for jobs offered, and just as ready to stab you in the back as to pay up. Weapons in the Zone have become little more than pieces of scrap, and traders are quickly getting sick of paying top dollar for old equipment. Enemies, too, have taken to using less ammunition, and you'll be hard-pressed to keep your handful of bullets in your pocket. Your one saving grace is in artifacts, what every stalker is here for. Traders will be glad to pay out many rubles for a high-grade artifact, and it's very much worth your time keeping an eye out for them as you attempt to regain your memory.

 

In recent years, the area around Chernobyl has gone from unstable to volatile, and anomalies that once agitated stalkers now kill them with deadly randomness. Invisible thanks to a new wave of radiation, traders have taken to stocking special radiation detectors to combat the growing threat.

 

S.T.A.L.K.E.R. Redux aims to make the Zone into the place we all wanted it to be, but be careful what you wish for, stalker. You just might get it.

Edytowane przez Martinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a było tam coś ciekawego, wartego oglądnięcia ?

Raczej tylko fajna miejscówka... no jeszcze krwawy kamień czy jak tam ten artefakt się nazywał. Zacząłem troszkę się bawić od początku tylko zmieniłem moje podejście do gry. Chłopaki od Wilka, którzy czekali na mnie by roznieść bandytów w parku maszyn w końcu się doczekali... ten co stał zaczął do mnie coś gadać(źle zaczął... "zamknij się...") ale nawet nie zdążył skończyć i dostał kulę w głowę. Reszta zanim się zdążyła pozbierać stała się karmą dla zmutowanych piesków i innego popromiennego dziadostwa. I już dalej samo się potoczyło... nie ma zmiłuj... wszyscy "idą do piachu" bez względu czy jest nastawiony przyjaźnie czy nie. Pierwszy obóz i Sidorowicz tylko egzystują spokojnie...

Podczas dalszej wędrówki będę trzymał się mojej nowej polityki wobec wszystkich napotkanych.

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj po raz już 8 cofnąłem się na początek z prypeci ;] takie wycieczki sobie robie ;]

od dziś zaczynam politykę "uciekajcie i gińcie, albo walczcie i też gińcie" :D Nie ma zmiłuj. Cały cordon już leży sztywny. Swój czy wróg, kto by na to patrzył. Ważne że biega po mojej zonie :D Dzisiaj idę dalej. Tak więc to będzie naprawdę Martwa Strefa :D

 

Przewodnik jest w domku po prawej zaraz za wiaduktem na Cordonie.

 

P.S. Mod Redux v1, to po prostu kontynuacja moda Reaity Enhancement. Koleś już po prostu zaszedł w nim tak daleko, że nadał mu jakąś konkretną nazwę a nie "mod realizmu". btw. Ma też swoją stronkę o tym modzie. http://z4.invisionfree.com/STALKERRE/

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prawej od wiaduktu w stronę zony tak bo jak to o tego chodzi to niestety pieski go zjadły a potem ktoś te pieski zabił i przyszły inne pieski które tamte zjadły...

Ten co go pieski zjadły to Lis a Przewodnik pojawia się przy tym samym ognisku jeżeli masz w PDA misję :Spotkaj się z Przewodnikiem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka pociagnie mi ta gra na sprzecie jak w podpisie ?

Mi chodzi na medium/low (własne ustawienia) w miarę ok na sprzęcie z sygnaturki, więc na minimalnych mógłbyś jako tako pograć ale chyba za mało ramu i nawet nie pozwoli Ci zainstalować bo podczas instalacji sprawdza. Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

1. Może ktoś sprawdzić czy ma muzę w grze i napisać bo naprawdę trochę to śmieszne jeżeli jest a ja nie mam :D

 

2. Skończyłem grę na 1 save ale właściwie na 3 sposoby (monolit, przyłączenie się i rozwalanie całego projektu) jednak za każdym razem mam jakiśtam filmik (choć ciekawe są ;) ) napisy no i wraca do menu... do się jakoś grę kontynuować czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Nie ma to jak konkretnie się wódą nawalić.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Biegnę sobie do baru by pozbyć się zbędnego balastu przy okazji zarobić troszkę kasiory a tam niemiła niespodzianka. Chłopaki nawet nie myślą by mnie przepuścić... Widocznie najpierw muszę zaliczyć agroprom i zdobyć dokumenty... byłem tak napakowany, że nawet nie pomyślałem o tym by dalej z tym złomem biegać.

 

Kolejny raz ktoś przesadził...

 

Dołączona grafika

 

... "frajerze"? Do mnie? <_<

Wiecie co dalej...? Tak, tak... do piachu.

:twisted:

Ośmiu żołdaków na posterunku... powstrzymałem się chwilkę bo niemiałbym szans stojąc sam pośrodku tej bandy. Oddaliłem się troszkę i już za parę chwil przejście stało otworem.

 

Dołączona grafika

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Gram w rozdzielczosci 1680 x 1050, wszystko mam wlaczone ma max i czytajac wiekszosc postow dziwie sie (ale ciesze zarazem), ze gra mi chodzi bez zajakniecia. Zaczalem weszyc czy opcje ktore wlaczam w opcjach gry rzeczywiscie sa wlaczone. Dlatego pytanie do Was - jak wlaczyc/regulowac (w konsoli? edytujac jakis plik?) AA? Jakie jeszcze parametry graficzne (np. jakos tekstur) moge wlaczac/wylaczac/regulowac z poziomu konsoli/edycji plikow?

Edytowane przez Martinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@qqrydza, Widzę, że też masz bardzo pacyfistyczne podejście ;] U mnie na razie "przesadzili" wszyscy do lokacji Bar (włącznie ;]). Nie będzie mi jakiś burak kazał opuścić mojej pięknej giwerki :D

Tych panów z Duty przy przejściu poczęstowałem po 1 pocisku z SIGa, a że mam modzika Redux + patch 1.0003, to się zwyczajnie po chwili wykrwawili. Częstowałem ich z tych ruin nieopodal ;]

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...