Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm ja widzę że też zdążyłem się nagrać:) Stalker wyskakuje mi do windy ppodczas rozpoczyniania nowej gryy, niezaleznie czy z czy bez modów...jest na to jakieś lekarstwo? moze patch 1.001 czy jak mu tam coś może pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jak jest z tymi skrytkami :?: Wiadomo ze żeby odkryć skrytkę to trzeba wyczytać jej położenie z pda jakiegoś martwego stalkera. Odbywa sie to losowo, czy zawsze ten sam stalker ma info w pda na temat konkretnej skrytki :?:

Interesuje mnie np skrytka w Prypiat, gdzie jest exoszkielet. (ewentualnie który stalker ma o niej info)

 

Macie jakieś info na ten temat :?: <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm spotkał się ktoś z czymś takim

 

stalker uruchamia się (ekran startowy) po czym wyskakuje do windy bez błędu :|

Przy wgranym źle napisanym modzie tak miałem gdy uruchamiałem nową grę lub ładowałem sejwa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exo jest 2 albo więcej modeli. Swoją drogą Exo znalazłem tylko raz i to w absurdalnym miejscu (reaktorze) gdzie jest on zupełnie nieprzydatny bo giniemy od promieniowania. Wg. mnie powinien być bonusem za jakąś ukrytą misję, albo nagrodą za "wyniki" w "stalkerstwie" ;] W każdym razie powinien być dostępny sporo wcześniej.

Na promieniowanie SEVA i ten czarno czerwony (ma chyba identyczne parametry jak SEVA)

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczace zbroi. Jak sie nazywaja najlepsze zbroje:

 

a) zapewniajace dobra oslone przed kulami

b) daja dobra ochrone przed promieniowaniem

 

Dzieki za odp.

jaka zbroja ? :lol: zbroje sa w oblivionie czy gothicu, tu masz pancerz albo kombinezon ochronny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczace zbroi. Jak sie nazywaja najlepsze zbroje:

 

a) zapewniajace dobra oslone przed kulami

b) daja dobra ochrone przed promieniowaniem

chyba zielony kombinezon naukowca (te co wiszą w gablocie w instytucie) egzoszkielet też jest dobry ale kiepsko chroni przed promieniowaniem i jest strasznie ciężki

 

a propo wie ktoś może gdzie w stalkeże ukrywa się gordon freeman z hla

http://img394.imageshack.us/my.php?image=x...21440759tt8.jpg

http://img394.imageshack.us/my.php?image=x...21594071ep4.jpg

Edytowane przez Elcomber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za mapkę pewnie gdyby nie te anomalje to bum go znalazł wtedy kiedy po strzelbe szedłem

śmiesznie by było gdyby tam jeszcze był Gman (ten typek hla w garniturku i teczką)

Edytowane przez Elcomber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem,

dostałem od barmana 1 zadanie dostać się do labolatorium i odzyskać dokumenty przy okazji uwolniłem jednego z powinności, jak już je mam to jak się wydostać z tych pomieszczeń bo coś/ktoś blokuje drzwi którymi przyszedłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie gra trzyma swoje ini ? zmienilem cos w grafice i mam tylko czarny ekran przy wejsciu do gry(nie wiem ktora opcja bo zmienilem kilka naraz. ) a nie moge znalezc zadnego .ini :) hehe co to za gra co nie pozwala latwo grzebac w .ini tak juz sie przyzwyczailem do grzebania w tych plikach po gothicu i oblivionie gdzie w normalnych opcjach to niewieele sie ustawialo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem,

dostałem od barmana 1 zadanie dostać się do labolatorium i odzyskać dokumenty przy okazji uwolniłem jednego z powinności, jak już je mam to jak się wydostać z tych pomieszczeń bo coś/ktoś blokuje drzwi którymi przyszedłem icon_smile3.gif

w pomieszczeniu w którym jesteś latają takie ogniste kule które strzelają ogniem musisz je zestrzelić wtedy drzwi się otworzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pomieszczeniu w którym jesteś latają takie ogniste kule które strzelają ogniem musisz je zestrzelić wtedy drzwi się otworzą

Nie. Nie masz strzelac do tych kul co pluja ogniem tylko do takiej czerwonej widmowej kulki. Najlepiej poczekac na nia na schodach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktos moze skan lub jpga mapki dolaczonej do wersji kolekcjonwerskiej?

A proszę bardzo:

http://rapidshare.com/files/36314385/map.swf

Jak wyświetli Ci się mapa to wciskasz prawyprzycisk myszki wybierasz "zoom in" i powiekszasz sobie ile chcesz.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A proszę bardzo:

http://rapidshare.com/files/36314385/map.swf

Jak wyświetli Ci się mapa to wciskasz prawyprzycisk myszki wybierasz "zoom in" i powiekszasz sobie ile chcesz.

Dzieki wielkie. Jest moze jakas legenda do tej mapy. Sa tam znaki, ktore niewiele mi mowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jescze (nie)jedno pytanko ;) Czy po włączeniu dynamicznego cieniowania gra potrzebuje aż 2Gb Ramu??? BEz niego mi chodzi ok na 1GB, po jego włączeniu ccały czas coś doczytuje z dysku :/ mam x800xt także chyba powinien śmigać na nim całkiem nieźle. Czy na karcie bez SM3.0 da się włączyć coś podobnego do HDR'a jak to było w staruśkim Far Cry'u czy Gothicu 3 (taki Blum jakiś etc.)? Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że doczytywanie się z dysku to wina niewyrabiania karty grafiki. HDR jest efektem do którego w większości gier (H-L2, Far Cry wyjątkiem)trzeba podchodzić z lepszą kartą graficzną niżeli radek x800xt. U kolegi na 2GB ramu, athlonie 4000+, radku x800xl też HDR powoduje doczytania. (Pewnie przez 128bit-ów na karcie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...