Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Kto mi powie gdzie mogę zdobyć ten przeklęty egzoszkielet :?: :?

Wiem ze jest w Prypeci, i wiem dokładnie w której skrytce ale ciągle jest pusta i niezaznaczona na mapie :?

Chodzę i tłukę do bandytów i kolesi z monolitu i powinności (z Wolnością trzymam sztamę B-) ) ale żaden nie ma info w PDA o fantach Fanga (to ponoć jego skrytka...) Macie jakiś inny pomysł :?:

Czy pozostaje mi tylko uzbierać 200000 RU i kupić egzoszkielet w bazie wolności :?: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie gdzie mogę zdobyć ten przeklęty egzoszkielet :?: :?

Wiem ze jest w Prypeci, i wiem dokładnie w której skrytce ale ciągle jest pusta i niezaznaczona na mapie :?

Chodzę i tłukę do bandytów i kolesi z monolitu i powinności (z Wolnością trzymam sztamę B-) ) ale żaden nie ma info w PDA o fantach Fanga (to ponoć jego skrytka...) Macie jakiś inny pomysł :?:

Czy pozostaje mi tylko uzbierać 200000 RU i kupić egzoszkielet w bazie wolności :?: :mur:

tłuc dalej kolesi, to pewnie któryś z Prypeci ma te namiary na skrytke, bo chodzi ci pewnie o tą przy pomniku Lenina tak ?

 

btw. swoją drogą SEVA z artami, jest lepszy od Exo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można robić. Z tego co pamiętam to ja widziałem kilka w całej grze ale gdzie to już mnie ubijcie a ja nie powiem... bo nie pamiętam. Ale myślę, że to było jeszcze na długo przed Prypecią i nie trzeba było ich kupować. Egzo się bradzo przydaje na końcu po Elektrowni bo tam łoją, że hoho.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tłuc dalej kolesi, to pewnie któryś z Prypeci ma te namiary na skrytke, bo chodzi ci pewnie o tą przy pomniku Lenina tak ?

 

btw. swoją drogą SEVA z artami, jest lepszy od Exo ;)

noto postaram sie dalej tłuc do kolesi. Jak bylem pierwszy raz w Prypeci to całą dokładnie zwiedziłem i wytłukłem wszystkich, łącznie z rodentami na stadionie i kolesiami z rpg....

Właśnie o tą skrytke koło Lenina mi chodzi...

 

Wiem, że SEVA lepszy od Exo ale ja go chce poprostu mieć :D

BTW a nie jest lepszy nawet od SEVA kombinezon naukowca :?: (ten ulepszony co sie dostaje od doktorka w zamian chyba za kombinezon ducha)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakas bezpieczna skrytka zeby mozna w niej chowac potrzebne 'na pozniej' graty? Niby sa skrzynki, ale czy mam pewnosc, ze jakis bezczelny stalker mi jej nie spladruje? Moze gdzie w okolicach baru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakas bezpieczna skrytka zeby mozna w niej chowac potrzebne 'na pozniej' graty? Niby sa skrzynki, ale czy mam pewnosc, ze jakis bezczelny stalker mi jej nie spladruje? Moze gdzie w okolicach baru?

Szczerze mówiąc to nie wiem... nigdy nie próbowałem...

Sprawdz i daj znać B-)

 

 

------------------------------

 

Wracając do exoszkieletu, poszperałem troche po necie i znalazłem cos takiego:

 

The information can be found on the lone stalkers in Yantar... I know that sounds pretty simple, but there is a catch or two. The lone stalkers wont come to Yantar until you've disabled psi-emitter there (in other words, you've been to X16). Once it's disabled, both Duty members and lone stalkers will start to make their way into Yantar. They wont come right off the bat, so you may have to eg. move back to the Bar and come back later. The lone stalkers are obviosuly neutral, living stalkers. For you to pick up information about stashes from them, they need to be dead... you can wait and see if Zombie Stalkers manage to finish some off, but since the stalkers are about 7 or 8 in total, Zombie Stalkers are not likely to come even close before they're gunned down. In other words... you need to kill them. Yes, be a complete bastard and kill them. A stalker called Sparrow will often be there - and you can pick up a mission from the Barkeep that requires you to kill him. That may be a good way to have an "excuse" to get rid of them all, in case your conscience feels bad about just eliminating them all. Sparrow carries the unique Noiseless Kora, btw. Once they're dead, you can loot them and search for stash information. If you dont find the information right away (which seems very unlikely), move back to Wild Territory and straight back into Yantar. Search the bodies again. Rinse and repeat until you've found the stash information. It took me 5 or 6 trips back and forth until I found the needed information. The stash is located in Pripyat, to the west of the hotel with the stash that you get information about from visiting Guide and Doctor.

Probowałem, ale nic nie znlalazłem <_<

 

Może ktos z was sprobuje :?: :unsure:

Edytowane przez alienth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze bezsensem jest uzaleznianie obsługi DX9 od oświetlenia, hdru itp :/ nie ma na to jakiejś łatki? coby Shadery 2.0 dodawała bez konieczności wlączenia DL? pozdrawiam!

Można całkowicie wyłączyć cienie dopisując "-noshadows" do elementu docelowego skrótu Stalkera. Gra wtedy zdecydowanie przyspiesza, a zostaje nam np. Paralax Mapping, HDR itp... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem się za "wycinanie" ludków w obozie "Wolności". Poszedłem do Łukasza, którego pilnowało dwóch żołnierzy w egzoszkieletach. Poczęstowałem ich granatem, w końcu pokoik mały :wink: Jednego w egzo musiałem potraktować headshootem z GP37 - uwielbiam ten karabin :D Tłumy, które waliły schodami potraktowałem granatnikiem (od Thunder'a) :) Wcześniej zaatwiłem z kosy żołnierza pilnującego składu. Granaty do Thundera znalazłem w wysokich, wąskich szafach - było ich tam około 6-7 sztuk :)

 

W budynku obok wieży wartowniczej po przekątnej od siedziby dowódcy wolności znalazłem Wintara. Jak na snajperkę dość skuteczna i celna broń :wink:

 

W ceglanej wieży w małym gospodarstwie, w której na podłodze pali się ognisko, na ostatnim piętrze znalazłem artefakt "Sprężynę". To było drodze z obozu wolności do bramy prowadzącej do Baru.

 

Podczas walk w elektrowni ktoś trafił mnie serią w FN2000 i pojawiła się ikonka ze złamanym pistoletem. Po tym karabin bardzo często zaczął się zacinać. Dziś dla testu znalazłem pierwszy lepszy karabin wziąłem go do plecaka - miał stan idealny, jak go wyrzuciłem i ostrzelałem jego stan znacznie zmalał i pojawiła się ta ikonka. Dla mnie taki smaczek podnosi znacznie realizm. Wcześniej w innych tytułach czegoś takiego nie widziałem.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mozna znalezc egzoszkielet (tylko w Prypeci?) lub ten czarno-czerwony odpowiednik SEVA? Bo ja pomykam ciagle w pomaranczowym naukowym :? SEVA nigdzie nie moge znalezc/kupic :evil: A misji z przyniesieniem naukowcom kombinezony ducha w ogole nie mialem! :blink: Wychodze teraz z Magazynow Wojskowych.

Edytowane przez Martinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update dotyczacy skrytek/skrzyn. Otoz odlozylem kilka rzeczy do skrzyni znajdujacej sie w barze (Wintar, jakies artefakty, ammo i kilka apteczek) i na razie wszaystko jest. Gram juz dobre 4 godziny od tego czasu i nikt sie na nie nie polasil:)

 

Mam tez pytanie. Czy bron i armor mozna naprawiac? Wintara odlozylem do skrzyni bo juz sie mocno zuzyl i non stop sie zacina:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja również korzystam ze skrzyni w barze. Przyznaje, że na początku podchodziłem do niej z pewną dozą nieśmiałości i robiłem sejwika w razie jakiejś draki ale okazuje się, że pozostawiony stuff jest tam bezpieczny.

 

Dołączona grafika

 

Bardzo dobra taktyka używanie takiego małego składziku... znając już poszczególne sektory i wędrując po nich możemy odpowiednio dostosować sprzęt do strzelania oraz artefakty co pozwoli nam spenetrować najbardziej nieprzyjazne okolice i zakątki strefy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w którym momencie gry jesteś ?

I mam jeszcze jedno pytanie, dostałeś od doktorka w Yantarze zielony kombinezon naukowca? Ja niestety olałem kombinezon Ghosta i nie zabrałem go ze sobą i nie dostałem wzamian od doktora tego zielonego kombinezonu. Wiesz może jak jeszcze można go zdobyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w którym momencie gry jesteś ?

I mam jeszcze jedno pytanie, dostałeś od doktorka w Yantarze zielony kombinezon naukowca? Ja niestety olałem kombinezon Ghosta i nie zabrałem go ze sobą i nie dostałem wzamian od doktora tego zielonego kombinezonu. Wiesz może jak jeszcze można go zdobyć?

Wychodze z Magazynow Wojskowych i ide wylaczyc anteny. Od doktora tez nie dostalem zielonego kombinezonu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem sobie repair mod 2.5 pl i gra sie teraz super :) Naprawiłem sobie ulepszona wersje kombinezonu naukowca, podpakowałem artefaktami. Do reki GP37, w plecaku Vintar i Dragunov i udaje sie po raz drugi do Prypeci w poszukiwaniu fantów Fanga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania.

Gdzie mogę znaleść Buldoga (ten granatnik obrotowy), oprócz miejsca w Army Werehauses?

Gdzie w Army Werehauses kręci się kontroler? Wiem , że tam jest bo stalker odczówa jego obecność, jednak nie znalazłem go.

 

 

Edit

Ciekawe gdzie wcieło ten level: <_<

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Edytowane przez Limak122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"No ja również korzystam ze skrzyni w barze. Przyznaje, że na początku podchodziłem do niej z pewną dozą nieśmiałości i robiłem sejwika w razie jakiejś draki ale okazuje się, że pozostawiony stuff jest tam bezpieczny."

 

 

 

No to tylko czekać, aż któryś z Was (Ty i Chwali) pomylicie sobie te dobra magazynowane w jednej skrzyni (albo zaczniecie je sobie podbierać) - tylko się nie strzelajcie.

Edytowane przez marekzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnei sobie zaczalem wyrywac wlosy z glowy, wiec musze cos tutaj napisac.

Chce dojsc do baru, i oczywiscie brama do calej strefy okupowana jest przez zolnierzy "Powinnosci". Tak wiec ich wybilem i sobie przeszedlem dalej. Ale taki bol ze w strefie z barem juz wszyscy mnie atakuja, wysylaja komunikaty ze jestem morderca itd.

Wczesniej gralem troche (teraz wrocilem do stalkera) i takich faz nie mialem. Normalnie zalatwilem tych przy bramie i poszedlem dalej a teraz nie mam tam zycia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...