Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Jak zbenchmarkowac Far Cry w rozdzielczości 1680x1050 ? W HardwareOC Far Cry Benchmark wywala mi błąd i benchmark aborted. Jedynie wersja 1.4 smigała ale tam nie ma w/w rozdzielczości

pzdr

 

EDIT

poradziłem sobie - fuckin ati drivers

Edytowane przez D.D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

dla mnie sama gra była gniotem (tzn. fabuła) a ten film to już w ogóle

A od kiedy to w FPP (poza Deusem , moze Bioszokiem) sa interesujace fabuly? Tutaj klimat byl swietny do tego podbudowany urzekajaca grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taki problem z grafika w farcry.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/24a3dbae23d5d19c.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/db3714e08abbb714.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/680d87bafacd292f.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e8d84803dbc4465.html

 

Na ostatnim screenie widac ze gdy patrze w ziemie jest nawet niezle, nie ma duzych przeklaman.

 

Niewazne czy karta podkrecona, niewazne stery. Ogolnie nie mam pojecia co jest grane.

Jedyne to co wykumalem to ze dzieje sie tak przy sm3.0, jesli ustawi sie w opcjach na grafike nizszej jakosci to wsio dziala.

 

Podobnie dzieje mi sie w call of juarez przy opcji sm3.0 (na 2.0 wszystko dziala) i nawet w nowym crysysie. W reszczie popularnych gier nic podobnego nie zauwazylem.

 

Ktos spotkal sie z czyms podobnym??

Edytowane przez kardas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy B-) Sam miałem takie problemy ze swoim radziem. Winę za cały galimatias ponoszą 'wspaniałe" catalysty :angry: Niegdyś byłem szczęśliwym posiadaczem 9800PRO i świat wydawał się piękniejszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!

Mam ogramną prośbę!!! Czy jest ktos jeszcze w posiadaniu save`s do Far Cry?

Chodzi mi dokładnie o zapis stanu zaraz po zestrzeleniu śmigłowca z tonącej łodzi!!! Myśle że wszystkim znane miejsce. Wróciłem do FC i nawet mi sie znów spodobało ale niestety to miejsce mnie załamuje!!!

 

Z góry dzięki. Jak coś to na pw.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!

Mam ogramną prośbę!!! Czy jest ktos jeszcze w posiadaniu save`s do Far Cry?

Chodzi mi dokładnie o zapis stanu zaraz po zestrzeleniu śmigłowca z tonącej łodzi!!! Myśle że wszystkim znane miejsce. Wróciłem do FC i nawet mi sie znów spodobało ale niestety to miejsce mnie załamuje!!!

 

Z góry dzięki. Jak coś to na pw.

pozdro

gameguide

 

kody i cheaty

 

Znajdz sobie w gameguide jaka to nazwa levelu i wpisz w konsoli:

map nazwalevelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki!!! Jestem dalej! Za pierwszym razem jak wnią grałem jakoś mi sie udało przejsc tego kolesia niestety teraz nerwów mi zabrakło!!! :)

Jeszcze raz dzięki i zabieram się do grania!!! :)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki!!! Jestem dalej! Za pierwszym razem jak wnią grałem jakoś mi sie udało przejsc tego kolesia niestety teraz nerwów mi zabrakło!!! :)

Jeszcze raz dzięki i zabieram się do grania!!! :)

 

pozdro

Miło było pomóc ;). Ja, jak grałem za pierwszym razem akurat nie miałem problemu z tym chooperem ale później bedzie dużo ciężej (ja grałem na ostatnim poziomie trudności i nie było śmiesznie pod koniec - co chwila load leciał ;]).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na przedostatnim i przejście ostatniej misji to był nie lada wyczyn. Po za tym męczyłem się też tak w połowie gry jak zaczęły się te mutanty. Chyba sobie przejdę jeszcze raz ;)

Dobry Far Cry nie jest zly ;) Osobiscie gierke przelazlem 2 razy i wcale za drugim nie bylo latwiej w "ciezkich" chwilach. Szczegolnie ostatnia misja... ale chyba za latwo tez byc nie moze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zassałem ale jeszcze do domu nie dotarłem -dziś się pobawię może z nim.Ale teraz trzeba polookać na stronce moda -może tam coś napisali?Po lekturze stronki nawet się napliłem na moda -jak szczerbaty na suchary hihi

EDIT -mod działa u mnie na wersji 1.33 + "64bit patch"(zapomniało mi się o patchu 1.4 ,który zalecają do moda).Odpala się całkiem zwyczajnie -ze skrótu na ekranie.Nawet fajnie wygląda.Muzyka mi się nie podoba(ale to się da ..ściszyć) no i ciężko wroga dojrzeć co zwiększa trudność ze względu na kolorystykę.Niemniej śmieszny incydent zaistniał jak kolega to zobaczył u mnie -spytał czy to nie silnik...Call o Juarez :wink: .Fakt ,że FC to nie tak łatwo na szybko w tym dojrzeć.Ogólnie mi się podoba ale zobaczymy jak dalej się potoczy sprawa.Może nie wyszedł idealnie(nic nie jest ...) ale widać starania twórców.No i trzeba przyznać ,że nie robi jaj przy instalacji czy po uruchomieniu co nie jest oczywiste w przypadku modyfikacji.

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem chwilke i musze powiedzieć że jest całkiem całkiem. Przedewszystkim polska wersja językowa :)

Graficznie ogólnie też nieźle. Pewne szczegóły.... a zresztą. :)

 

Troche niejasno określone cele misji ale i tak idziemy i robimy co do nas należy czyli strzelamy :)

Instalacja przebiegła nad wyraz sprawnie.

 

Muzyka podoba mi się bardzo :gitarzysta2: B-)

 

Generalnie po około 10 minutach z grą jestem na TAK.

 

EDIT

Gra do najłatwiejszych nie należy a gdy zbyt daleko się oddalimy od drogi do celu misji to kończy się to naszą śmiercią. Wpadłem na kilka niewidzialnych ścian.

Ale najważniejsze chyba jest to że prawie wogóle nie widać przeciwników. Maskują sie strasznie.

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukazal sie nowy MOD SP/MP do Far Cry pt. The Delta Sector. Demko z pierwszym levelem bylo dostepne juz jakis czas temu, a teraz wydali ostateczna wersje i patch.

 

http://tds.platinumgold.de/

 

woda prawie jak w crysis ;] nie wiem jak was, ale mnie to krzepi ;-)

Dość naturalnie to wygląda. Właśnie takiej kolorystyki brakowało mi w Far Cry. Dla mnie to dużo lepiej wygląda od Crysis na medium.

Sama gra na początku monotonna, potem drugi level jeszcze większa monotonia, za to naprawdę efektowna zima. Gra się rozkręca na końcu, czyli cały trzeci level. Mimo monotonii w dwóch pierwszych "planszach" gra się całkiem całkiem. Walka przypomina zabawę w chowanego w lesie i polowanie na zwierzynę, tak to mi się kojarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...