Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety Pocahontas ale u ciebie wąskim gardłem jest gf3 a jak widzisz większosc gosci na tweaku gra w ta gierke na radkach <9500 więc lol dla ciebie

Oj... przepraszam... ja gram na GF2Ti i giera mi się naprawde podoba... tylko 1 demo troche krótkie... teraz sie zabieram za 2 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Nie bijcie, ale ta gra jest beznadziejna. Pierwsze pieć minut - wow -to gra co ją tak zachwalają. 10 minut - kurcze, ale <font color="#FF0000">[ciach!]</font> nudne jest. Giera jest plastikowa jak piersi P. Anderson. A te "straszne, zmodyfikowane potwory" wyglądają jak ciasteczkowy potwory z Ulicy Sezamkowej. Woda, woda - o jaa, o jaa. Już lepsza była w Morrowind. A te bronie, to M-4 czy M-16 wygląda jak gnat Action Man'a.

Nie no teraz to mnie rozwaliles :P Chlopie miedzy gra u Ciebie a na wiekszosci sprzetow tuitaj jest 98,5% roznica w grafice wiec jak mozesz sie wypowiadac co do wody to raz,po 2 podaj mi choc jedna gre gdzie fizyka byla tak dobra (powiem tylko ze w maxie paynie byla zblizona ale i tak sie chowala),AI kolesi,grafa klimat,ehh bez komentarza.Lepiej zmien tresc tego posta bo wiara posiadajaca lepsze karty powie Ci co o tym myslec :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos krytyki się nie boje. Niech się wypowiedzą.

 

Czy wy nie widzicie że ta gra jest sztuczna do szpiku kości. Przeszedłem całą. Fabuła ciekawa, fiza tesh. Ale czegoś brakuje tej grze. To jest moje zdanie. I proszę bez lol'owaniu mi tu.

 

A co AI, hmm, może mój komp jest głupi :> Ale w pare razy mi się zdarzyło jak gość elegancko spoczął sobie za kamieniem i próbował mnie nie zobaczyć. AI mnie poraziło jedynie w ostatniej misji. Jak ekipa z tarczami sama na wzajem się osłaniała. Puszczałem sobie tą misje pare razy bo nie mogłem wyjść z podziwu. Może trochę mnie rozczarowała finałowa walka. Ale nie będe mówił bo może jeszcze ktoś nie przeszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto wie jak trzeba przejsc na levelu "boat" ten chelikopter co do nas strzela bo wysadzeniu statku? ..trzeba strzelac w jakies specjalne miejca ? ..strzelam, strzelam i nic az on mnie ustrzeli :(

 

musisz trafic chyba z 9 rakiet i masz koniec levelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety Pocahontas ale u ciebie wąskim gardłem jest gf3 a jak widzisz większosc gosci na tweaku gra w ta gierke na radkach <9500 więc lol dla ciebie

ee tam. Nie mówcie ze waskim gardlem jest Gf3Ti200 bo tak nie jest. owszem mozna zapomniec o graniu wszystko na very high lub high...ale w 800x600x32 i wtedy na high mozna pograc...no chyba ze ma ktos 19cali monit tak jak ja to wtedy 1024 i all na medium....bynajmniej w demie dalo sie grac. Ale wiadomo, Gf3Ti200 to nie radek 9500 :( chociaz ostro wykrecony daje rade wiekszosci gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafa moze Cie razic bo niestety na tej Twojej karcie to niedlugo nawet malysz zacznie ci przycinac ...

do prawdy komentarz na poziomie :? ... a o tego "malysza" jednak bym sie nie martwil... :P

i nie pisz, ze waskim gardlem jest gf3, bo po screenach przynajmniej wody - dx9 vs dx8 to fakt, na dx9 jest ladniejsza, ale bez rewelacji :!: troche ladniejsze fale i refleksy, podkreslam TROCHE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!!WAZNE!!!

 

Dla posiadaczy RADKOW 9000/9100/9200

 

zeby gra chulala musicie zainstalowac Direct 9.0 nie 9.0b

Gram na Catalystach 4.3 i wsio popierdziela... !!

dziala dla mnie i dla moejgo kolegi .. gra przestala sie wieszac w tych samych miejscach ciagle ..!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety Pocahontas ale u ciebie wąskim gardłem jest gf3 a jak widzisz większosc gosci na tweaku gra w ta gierke na radkach <9500 więc lol dla ciebie

Oj... przepraszam... ja gram na GF2Ti i giera mi się naprawde podoba... tylko 1 demo troche krótkie... teraz sie zabieram za 2 :-)

No... i po 2 demku... giera naprawde wciąga...a full jeszce do mnie nie dotarł :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem tu nowy,a moje pytanko brzmi:

jezeli chce grac w internecie i innymi internautami to skad ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> haslo aby polaczyc sie z jakims serwerem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo kłotni o pixel shader 1.1 na fx-ach

 

FORCE PS2.0 ON A GEFORCE FXThe game has a "special NV3x PS2.0 path" in it. You need to start the game in developer mode (add -DEVMODE to the demo shortcut) and then type d3d9_nv30_ps20 1 in the console.This produces prettier graphics (in certain areas) but makes the game run a bit slower.

 

co do poprawek w patchu:

- Improved shader speed (up to two times faster) for NVidia Geforce FX cards on very high settings

- Fixed fog bug with NVidia drivers

- Added support for NVidia NV40 chipset

- Fixed realtime shadows from blended trees

- Made improvements to lighting shaders on very high settings

- Fixed bug with lake reflections

- Added support fro PS3.0 shader profile

 

 

i jeszcze jedno widzieliscie to:

http://www.antoncohen.com/farcry/mods/waterfix/

 

kopie tylek .. zobaczcie na odbicie domku w wodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koncówka control i rebelion wymiata :> (jak ktos przejdzie koncowy pokoj w control wychodzac z dolu z basenu to pogratuluje :D)

a na rebelion ammo mi sie konczylo i musialem ze snajperą biegac pól mapy :>

 

1. komus sie na radeonie 9200 krzaczy crytek vision? (ten nighvision tak sie nazywa :P)

2. albo jak rozwiazac problem migajacych decalsów?(w Half-Life byl podobny problem i dawalo sie go pozbyc) niby jest cos /ca_decals antiflickerhack czy cos takeigo ale u mnie nei dziala :/

3. moze ktos dac screeny z detali ultra high przy:

a) wejscia w granat dymny (u mnie tak to wyglada)

B) "schodzenia mleka" z oczu po flashbangu

c) nightvision

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

gram w ta gre na radku 9500@pro athlon 1700@2600xp , i powiem szczerze oprocz grafiki to za duzo tu fajnego nie ma . duzo lepiej gralo sie w maxa payne . niestety .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieju!!

jakos slabo wykreciles tego swojego GF?

nie poszedł wiecej ?

Wiesz robilem testy bez dodatkowego chlodzenia karty itd. i max to jestr 320 na 701 bez zadnych bledow i gram tak juz okolo 5h w farcry jak daje wiecej na procka np. 325 to sie wiesza ale tylko gra nie system .

 

Podaj swoje wyniki moze cos mam zle albo karta jest mniej wydajna a moze masz jakies ciekawe mody na karcie : :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie mam wody na Ultra High. Ustawienia koncza sie na Very High.

Czy w demku 1 to jest normalne ?

Dziwne, masz gf4 a nie możesz ustawic na ultra high, a ja mam gf3 i mam taki wybór ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieju!!

jakos slabo wykreciles tego swojego GF?

nie poszedł wiecej ?

Wiesz robilem testy bez dodatkowego chlodzenia karty itd. i max to jestr 320 na 701 bez zadnych bledow i gram tak juz okolo 5h w farcry jak daje wiecej na procka np. 325 to sie wiesza ale tylko gra nie system .

 

Podaj swoje wyniki moze cos mam zle albo karta jest mniej wydajna a moze masz jakies ciekawe mody na karcie : :))))

u mnie pracuje na 325/721 - i uzylem Thermopoxiu !

śmiga aż miło !

mysle ze wiecej juz nie pojdzie bo jak ustawie wiecej to sa artefakty !

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie mam wody na Ultra High. Ustawienia koncza sie na Very High.

Czy w demku 1 to jest normalne ?

chyba to normalne w demku 1, bo i u mnie tak jest - stery 43.45... nie ma wyzej niz very high...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...