Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Soul z tymi screenami to bylo chamowate:P teras to kurde dzisaj nie zasne:( jaka ta woda zaje..**..:P a tak przy okazji czy w full wersji jak chodzi sie po wodzie to smugi zostaja?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacja pierwszego patcha... Byc moze w wersji na 3CD nie dodaje jakiegos wpisu do rejestru :wink: Patch mowi ze nie znajduje gry i rzeczywiscie w rejestrze za duzo wpisow z Far Cry nie ma :(

 

Czy ktos z was posiadajacy gre na DVD moglby sprawdzic czy w rejestrze ( regedit ) w kluczach CURRENT USER i LOCAL MACHINE a nastepnie SOFTWARE macie jakies wpisy o nazwach Far Cry badz Ubi Soft powiazane z gra? :)

 

Jesli tak to napiszcie :) Please to 30 sec roboty :) THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie mam taka grafe jak wszystkie tutaj screeny na max detalach (chodzi o wode).

Moze to tylko takie wrazenie ?

Niech ktos kto ma demko 1 lub 2 zrobi screena w detalach wody na ULTRA HIGH zaraz po starcie gry (akurat w obu przypadkach po starcie jest widoczna woda) - pliz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was posiadajacy gre na DVD moglby sprawdzic czy w rejestrze ( regedit ) w kluczach CURRENT USER i LOCAL MACHINE a nastepnie SOFTWARE macie jakies wpisy o nazwach Far Cry badz Ubi Soft powiazane z gra? :)

U mnie jedyne w rejestrze co jest powiązane z tą grą to wpisy w Current_user->Software->Crytek i pare innych pojawiających się po wyszukaniu "Far"

 

Z zainstalowaniem pierwszego paka nie miałem żadnych problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie , czy dla tej gry dużą różnicę zrobi 768 ramu w miejsce 512?

Bo klatek mam 20-40, że od biedy da się grać, ale przycina regularnie :(.

Jedyna inwestycja, na jaką mnie teraz stać to właśnie 256 kostka, o ile ofkoz to coś zmieni.

Kolejne pytanko - czy wyszedł oficjalny patch, który tą gierke usprawnia choć trochę?

Na koniec jeszcze spytam o stery ATI, które najlepiej śmiagają?Mam teraz Omegi bazujące na Catkach 3,9 - te nowsze coś poprawią?

 

P.S.

Sorry, że nie przeczytałem wszystkich postów tematu, ale nie mam czasu :(( (3 ostatnie przeczytałem).

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że nie przeczytałem wszystkich postów tematu, ale nie mam czasu ( (3 ostatnie przeczytałem).

Ale się wysiliłeś :lol:

 

A tak na powaznie ja tak zmieniałem - dołożyłem 256 do 512 i chodzi lepiej, mniej czyta z dysku. Ale myślę że 1Gb to jest to o co chodzi !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy dla tej gry dużą różnicę zrobi 768 ramu w miejsce 512?

(...)gralem wtedy na 512 ramu. Teraz gram sobie na 768Mb ramu wszystko high, wczesniej gralem na medium, ale na high jest pieknie  :), do gry jest potrzebny ram a nie 9500pro lub wyżej!

wg ssound robi roznice :)

wg mnie w demku tez 768MB robi roznice (bo poki co tylko demko mam) - jezeli mam zajete ok. 600MB na nie wszystko high :D to co mialoby byc, gdybym mial 512 :lol: (swap wylaczony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy moim cfg gram w full version na low details!!!

ale pozyczylem od kumpla 512mb ( w sumie 1024mb) i gralem na high details :D ---> pieknie

gra ma niezly klimat polecam !!! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja mam swapa na 768-1152 i na high nic nie dogrywa ,dopiero jak wezme VeryHigh to mam doskoki ,ale jak juz sie 3 raz gra doladuje jest ok :D Aha no i partycja c: zdefragmentowana :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Jestem prawie pod koniec gry (bodajze 12 level) i ostatnio sie wqrzalem na doczytywanie bo mam tylko 512 ram i przypadkiem znalazlem dobry sposob na znacznie lepsza plynnosc (tylko szkoda ze tak pozno :( )Wystarczy zepo 1 wylaczycie DAEMON TOOLS,ale calkowicie i wlaczycie Everiromental bumb mapping na custom nie zmianiajac wogole reszty detali i ustawiajac poziom textur na high - wzrost plynnosci o jakies 10fpsow przy zerowej zmianie detali.PS ile jest leveli??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ten patch 1,1 nie działa?Jest jakieś rozwiązanie tego?

Cos mi się zdaje, że kasy to na tej grze nie zrobią.Dziwna polityka.Nie kumam, po co wypuszczać grę, która u 99% ludzi nie będzie chodzić?

U kumpla na 9700pro 380/620 przycina, a to przecież nie jest słaby sprzęt.

Ocena dla twórców ndst w tym zakresie.Carmack zrobi dooma , który będzie lepiej wyglądał i mniej wymagał - to jest sztuka.Tylko niech się pośpieszy, bo już od tego czekania nogi bola :PP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacja pierwszego patcha... Byc moze w wersji na 3CD nie dodaje jakiegos wpisu do rejestru  :wink: Patch mowi ze nie znajduje gry i rzeczywiscie w rejestrze za duzo wpisow z Far Cry nie ma :(

Link do PATCH'a do wersji 3CD : ed2k://|file|Far.Cry.patch.v1.1.for.Myth.DVDrip.zip|23974844|5C7DFFE14FA377399A58C67956

128964|/ .

Niestety mam tylko link na eMule :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze troszke zabawy zostalo, a robi sie coraz trudniej, przez te mutanty :|

Trudniej :?:

 

Haha, poczekaj na misje Vulcan i Don (chyba) . :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie działa bez problemów wszystko na v.high poza światłami które są na high i nic się nie tnie a mój kolega z podobnym kompem do mojego (lepszy procesor i gf5200 gra tez na v.high światła na low i nic się nie tnie) moim zdaniem engine jest zawalisty a dooma 3 pod względem grafiki niema co porównywać bo postacie będą tak samo wyglądały a cała reszta to inna bajka bo wątpie w to że w doomie zobaczymy tropikalne wyspy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bijcie, ale ta gra jest beznadziejna. Pierwsze pieć minut - wow -to gra co ją tak zachwalają. 10 minut - kurcze, ale <font color="#FF0000">[ciach!]</font> nudne jest. Giera jest plastikowa jak piersi P. Anderson. A te "straszne, zmodyfikowane potwory" wyglądają jak ciasteczkowy potwory z Ulicy Sezamkowej. Woda, woda - o jaa, o jaa. Już lepsza była w Morrowind. A te bronie, to M-4 czy M-16 wygląda jak gnat Action Man'a.

no niestety Twoje slowa potwierdzaja to co pisalem wczesniej, w ta gre nie powinno sie grac na takich kartach graficznych jaka Ty masz (bo wnioskuje ze na niej grales), bo jak widac gra na takich ustawieniach zniecheca potecjalnego nabywce. Przykro mi to mowic ale moze tak byc ze na kazda gre ktora bedzie wychodzila oparta na dx9 (np. doom3 czy half2) bedziesz tak mowil ze grafika jest beznadziejna, poprostu masz za slaba grafe na obecne czasy. Zobacz screeny juz na takiej gf ti4 jak ta gra wyglada. Nie piernicz mi tu ze woda jest gorsza od morrowinda, bo osobiscie uwazam ze woda w far cry jest najlepsza jaka widzialem w grach, mowie oczywiscie o wodzie w dx9 ultra high. Zreszta jak patrze tutaj na screeny co niektorych robione na dx8 to woda jest duuuuuzo lepsza niz w morrowindzie - naprawde nie wiem czemu tak sadzisz. (tez gralem w morrowinda i wiem jak wygladala)

 

Co do plastycznych kolorow tez tak uwazam, troche kolorki sa za wyraziste/pastelowe ale mozna to zmienic w opcjach masz render mode - zmien sobie na improved i kolory blakna i wygladaja bardziej jak prawdziwe - zreszta masz tam duzo rodzajow renderingu do wyboru zmieniajacych kolorystyke gry.

 

Co do potworow, co Ci sie nie podoba wedlug mnie sa swietnie zrobione

 

Bronie - hmm nie wiem jakie mial action man ale wyrzutnia rakiet wyglada bosko szczegolnie jak laduje do niej rakietki, niezle zrobione

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podniecamy sie grafika gry z 2004 roku z PS. 2.0 vertexy i inne cuda. 

Kto zgadnie na jakiej grafie sa zrobione te screeny.(...)

te dwa ostatnie screeny to z demka nvidii - mozna odpalic te demko na geforce 2mx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wako bingo.

Wyobrazcie sobie jak nas w balona robia wymaganiami sprzetowymi skoro taka grafika jak na tych trzech screenach pochodzi od 2mx, ktory jest w stanie wygenerowac takie cos bardzo plynnie na srednim sprzecie. Nawet podniecajac sie woda w F-C nie zdajemy sobie sprawy, ze podobne efekty mozna uzyskac stosujac inne metody nakladania tekstur niz pixel shader.

Wielu z Was nie zdaje sobie sprawy co potrafily Wasze karty z 3-4 lata temu. Nawet na R7000 sa specjalne demka pozwalajace zobaczyc jakie mozliwosci maja te karty. Demka powstajace w 1998r. na 2MX sa podobne do gier z 2004r :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...