Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm na benchmark pojawił sie taki text.

Uwaga! zapisy gry z wersji 1.1 i 1.2 nie są kompatybilne z 1.3. Użytkownicy kart graficznych Radeon ze sterownikami Catalyst 4.9 mogą doświadczyć anomalii w grafice, gdy opcja "lighting quality" jest ustawiona na 'HIGH'. Zaleca się ustawienie tej opcji na 'Medium" lub używanie sterowników 4.3. Wszystkie karty nVidii nie oparte na GPU NV40, będą wyświetlać błędy w odbiciach na wodzie, gdy opcja "Water Quality" zostanie ustawiona na 'Ultra High'. Rozwiązaniem jest wybranie niższej jakości.

:evil: czy oni nie moga zrobic czegos zeby tak poprostu działało :?:

 

hmmm z tym HDR to teraz tak wyszło ze Radki sa jakieś niedorobione ... i znowu sie zacznie :evil:

Troszke to dziwne ,bo u mnie na betach 8.07 wsio pieknie chodzi ,a savy z wersji 1.2 tez ladnie wchodza ,wiec nie wiem w czym rzecz :?

Moze te bety 8.07 roznia sie czyms jeszcze poza hotfixem zwiazanym z obsluga 256 MB na grafie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem wczoraj zainstalowałem ponownie grę i później patha, następnie odinstalowalem wszystko, wieczorem ponowiłem próbę instalacji i najpierw na wersji 1,0 kolory zrobiły się dziwne ( maksymalnie jasne ) a następnie w trakcie próby instalacji patha 1,3 na początku wyskakuje komunikat że jescze raz trzeba usynąć resztki po pathu ( wykonałem ) a przy ponownej próbie instalacji wywala błąd instalatora ( kilkókrotne próby ). podobną sytuację miałem z pathem 1,2 i pomógł dopiero format. Z rejestru wszysko usunięte. Acha podaje jescze komunikat że brak ścieki w dokument and seting ....... i tak dalej ????

 

pozdrawiam

 

Robirem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na NV 4x(na razie wszelkie mutacje Geforce 6200,6600,6800 i nowe kartyna bazie następcy Volari) mozna go uruchomić. Z tego, co widzę rewelacji nie ma i jest to kolejny po blur i light trials totalnie zbędny i sztuczny efekt :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwazam, ze powinno to byc w osobnym watku, no, ale coz....

 

mam problem :/

zainstalowalem nowego patha do FARCRY, wer. 1.3 i co ?

 

tekstury gina ! drzewa sa czasem widoczne, a czasem znikaja

jak sie do nich zblizam to znikaja, ale jak strzelam to pojawiaja sie dziury w powietrzu :)

 

czy ktos wie co sie to stalo ?

macie tak samo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff przeczytałem cały ten wątek...49 stron, chwilkę to trwało.

 

Co do nowego patcha i HDR to efekt wcale nie jest totalnie zbędny i sztuczny jak uważa Slayer.

Wyglada to naprawdę z......cie. Na tyle fajnie że zacząłem sobie od nowa przechodzić FC.

Patch na oryginalnym 5 płytowym polskim wydaniu FC zainstalował się i działa bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sorry moze masz racje czepiam sie .sorry :wink:

 

Ja tez mam do was pytanie moze mi ktos powiedziec czemu w tym "render mode" gdzie sie wybiera "cold" , "cartoon" ... itp. u mnie jak zmienie na inny niz "default" to jest napis "not supported" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wypas .. all smiga lepiej szybciej ...

a koledze na gf4ti kilka bógow nawet poprawilo .. szczegolnie z wygladem wody ..

Zdecydowanie. Nie wiem co oni zrobili, ale FC patrząc gołym okiem chodzi o wiele szybciej. Nie tam jakieś ułamkowe różnice w benchmarku. IMHO wyrywa średnio z 5 fps szybciej w 1024x768 AFx8 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO spooko , ale niech ktos bedzie laskaw u siebie to zobaczyc , po rzucie granaty

Sprawdziłem u mnie tego nie ma.

 

Co do tych kolorkow to zdaje stało mi sie jak wgrałem patcha 1.1 albo 1.2 po reinstalce gry juz tego nie byo .

 

 

A ja mam takie pytanie moze ktos bedzie wiedział :D

moze mi ktos powiedziec czemu w tym "render mode" gdzie sie wybiera "cold" , "cartoon" ... itp. u mnie jak zmienie na inny niz "default" to jest napis "not supported" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...