Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

dla tych co maja wersje 3cd i chca patcha 1.3 - sa 2 rozwiazania:

1. kupic oryginal :D

2. zainstalowac far cry'a, nastepnie rozpoczac instalacje patch 1.2, ale przerwac zaraz po umowie licencyjnej. w rejestrze znalezc odpowiedni klucz w rejestrze i tam zmienic sciezke na te w ktorej gra znajduje sie na naszym komputerze. Po tym zabiegu zainstalowac, juz bez problemow, najpierw 1.2 potem 1.3.

Jeszcze kilka uwag co do patcha 1.3:

- u mnie smart shader uaktywnia sie dopiero przy sterach 67.02, ale rzeczywiscie poprawia znaczaco szybkosc gry (na ustawieniach very high z SM 1.1 lub 2.0 mialem tylko okolo 20 FPS, teraz jest zawsze powyzej 35-40 FPS)

- jakosc wody niestety trzeba ustawic na srednia - inaczej pojawia sie denerwujace bledy

- hdr nie jest zbedne - jest wspaniale, ale tez czasem powoduje bledy w grafie (np. efekty hdr widac przez sciany). A tu ciekawy link o hdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz mnie szlag trafi - zachciało mi się grać na 3im poziomie trudności - jak do ch*** uaktywnić godmode w wersji 1.3??? devmode i wklejenie funkcji guzik daje ... Całą gierkę przeszłem z pieśnią na ustach, ale ostatni level to już przegięcie pały - bez rocket launchera nawet nie przejde pierwszego pokoju, a mam 100 ciekawszych rzeczy do roboty niż powtarzanie poprzedniego poziomu :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no teraz to już przeginacie - zadaję pytanie czy są inne sposoby na godmode w far cry 1.3 - jak nie znasz odpowiedzi to czego się czepiasz? Myślalem że forum jest po to żeby uzyskać pomoc, ale niektórzy po prostu lubią się powymądrzać. A wkurzony byłem na twórcow giery - mogli wrzucić na początku Volcano w zbrojowni rakietnicę i byłby gites. Na poprzednim levelu nie było tabliczki "Zabierz wyrzutnię rakiet", a jeśli się dobrze orientuję na całej planszy były aż dwie sztuki tej broni gdzieś za rozbitym helikopterem. I co to ma wspólnego z tekstami w stylu "za trudne to nie graj" ....

 

P.S. Mówi się trudno - straciłem tą godzinę i powtórzyłem Dam, potem Vollcano spokojnie z wyrzutnią dało się przejść. Wielkie dzięki za "pomoc" ... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez sensu dyskusja ... Jak jesteś w stanie przejść ten level z pistoletem - Twoja sprawa, ale nie oceniaj innych według własnej persony - forum jest do wymiany poglądów o grach :?

Jestes rowniez narazony na ocene jako gracz.

Po tym jak sobie narzekasz i probujesz dalej grac to czego sie spodziewales ?

Albo nie graj i nie bedzie nerwow albo graj ale przyjmij koncepcje tworcy gry. Jezeli nie dasz rady przejsc to nuie jest to poziom dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez sensu dyskusja ... Jak jesteś w stanie przejść ten level z pistoletem - Twoja sprawa, ale nie oceniaj innych według własnej persony - forum jest do wymiany poglądów o grach  :?

Jestes rowniez narazony na ocene jako gracz.

Po tym jak sobie narzekasz i probujesz dalej grac to czego sie spodziewales ?

Albo nie graj i nie bedzie nerwow albo graj ale przyjmij koncepcje tworcy gry. Jezeli nie dasz rady przejsc to nuie jest to poziom dla Ciebie.

 

A niby dlaczego nie mogę wyrazić własnego zdania na temat koncepcji gry/poziomu? Nie raz i nie dwa autorzy wprowadzali poprawki w patchach - nikt nie jest nieomylny 8) - pytanie ciagle zastaje aktualne - na oficjalnym forum Far Cry też ludzie pytają o cheaty do 1.3 bo stare nikeoniecznie działają... W każdym FAQ do gry piszą żeby nie podchodzić do Volcano bez launchera - jak ktoś przeszedł bez chylę czoła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch do wersji polskiej ze strony: www.download.cenega.pl/download_system/?ID=762 nie chce mi zejsc w calosci. Juz 4 x probowalem i zrywa polaczenie (w roznych miejscach pliku) . Czy jstnieje alternatywny ftp/http z ktorego patch mozna sciagnac bez klopotow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam wielką prośbę szukam osoby która jest w posiadaniu patcha do polskiej wersji tej gry (5cd) który zajmuje 648 mb nie moge go ściągnąćz cenegi bo mi rozłącza jeśli znajdzie się osoba która mi pomoże i patcha nagra na płytke to proszę o kontakt na priva oczywiście wysyłam nośnik koperte i znaczek zwrotny także pokrywam wszystkie koszty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy jest możliwość że grając w multiplayera na LANie mogę dodać boty? bo grając z bratem na dwa kompy to troche nudno jest i boty by sie przydały...

 

domyślam się że jest jakaś komenda w konsoli podobnie jak w CSie, ale niestety jej nie znam i nie mogę znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz niedlugo ma wyjsc wersja Farcrya na procesory 64 bitowe, juz zacieram raczki a zmiany wprowadzone to : oczywiscie lepsza wydajnosc + unprecedented AI, Polybump™ mapping, advanced environmental physics, destructible terrain, dynamic lighting, motion-capture animation, and total surround sound. Far Cry’s unbelievable 800-meter draw distance redefines the idea of long-range gameplay

 

http://www.amd.com/us-en/Processors/Produc...1_10543,00.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...