Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

quadro to profesjonalna karta do programów 3d pod opengl. 3dstudio max i te sprawy :wink:

ale cs i quake3 w trybie opengl są o wiele szybsze niż na zwykłej karcie nie przerobionej na quadro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na configu z podpisu patch 1.2 dal duze przyspieszenie grze, wzrost fps i szybsze wczytywanie, jednak pojawil sie zasadniczy problem, po 10-20 min grania wlacza sie vpu recover :( Zmusilo mnie to do powrotu do patcha 1.1, na nim ten problem nie wystepuje, jednak jakosc gry jest slabsza :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przerobienie na quadro nic nie da... ale mozecie probowac

jak tam ktos napisal jest to profesjonalna karta do grafiki

do grafiki a nie do gier

pozdrawiam

ja to napisałem 8) ale to karta do aplikacji open gl. wszystko napisane pod opengl na niej śmiga lepiej

quake3, CS, może i farcraj :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe leborg :) a po czym wnosisz? bo mi sie wydawalo ze samo przerobienie na Quadro nic nie daje, smigac zaczyna dopiero jak sie wgra odpowiednie sterowniki, w OpenGL nie ma zadnej roznicy w predkosci, czyli musialbys miec dedykowane stery do queja CS-a czy innych

 

ps wiem to z autopsji, testowalem (kiedys, jak takowa karte mialem) w 3dsmaxie przed przerobieniem i po przerobieniu w OpenGL praktycznie nie bylo roznicy, nawet minimalnie gorzej wypadla po przerobce, kopa dopiero dostala po zainstalowaniu Maxtreemow

greets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytaj zagraniczne fora to sie dowiesz..

zresztą nawet na polskich jest o tym co nieco, ale sory nie kce mi sie szukać :wink: jak jesteś ciekawy to poszukaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dopiero dzisiaj dopadlem F-C i od razu problemy :/

W menu szachownica, efekty wybuchow i dymu kwadratowe. Zmniejszenie rozdzialki nie pomaga.

Problem wystepuje zarowno na Low detalach, jak i na Medium, High

 

Sprzet jak w podpisie, stery - Omegi 4.7

Artefakty to na pewno nie sa, bo inne gierki smigaja az milo (Morrowin, NFS Underground)

 

Sorry, jesli problem byl juz omawiany, ale 50 stron :/, wybaczcie

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dopiero dzisiaj dopadlem F-C i od razu problemy :/

W menu szachownica, efekty wybuchow i dymu kwadratowe. Zmniejszenie rozdzialki nie pomaga.

Problem wystepuje zarowno na Low detalach, jak i na Medium, High

 

Sprzet jak w podpisie, stery - Omegi 4.7

Artefakty to na pewno nie sa, bo inne gierki smigaja az milo (Morrowin, NFS Underground)

 

Sorry, jesli problem byl juz omawiany, ale 50 stron :/, wybaczcie

urok radkow 8500 , czekaj na patcha albo kup gef4ti :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dopiero dzisiaj dopadlem F-C i od razu problemy :/

W menu szachownica, efekty wybuchow i dymu kwadratowe. Zmniejszenie rozdzialki nie pomaga.

Problem wystepuje zarowno na Low detalach, jak i na Medium, High

 

Sprzet jak w podpisie, stery - Omegi 4.7

Artefakty to na pewno nie sa, bo inne gierki smigaja az milo (Morrowin, NFS Underground)

 

Sorry, jesli problem byl juz omawiany, ale 50 stron :/, wybaczcie

 

Dołączona grafika

ej t plaama ot moze przjeście do innego wymiaru hehe,

zartuje :) tak jak pisał poprzednik odkręć grafe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

setup.cfg?

Chyba system.cfg.

 

Gdzieś kilka stron wczesniej ktoś się pytał o niesmiertelnośc.

W pliku devmode.lua trzeba dopisać

function ToggleGod()if (not god) then  god=1; else  god=1-god; end if (god==1) then  System:LogToConsole("God-Mode ON"); else  System:LogToConsole("God-Mode OFF"); endendInput:BindCommandToKey("#ToggleGod()","backspace",1);

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, zmienilem z pliku setup.cfg linijke r_driver="direct3d" na opengl i mam moze z 0.05 fps.

Gdy zmienilem spowrotem na direct3d to juz gra sie nie uruchamia :( !!

wpisz

 

r_Driver = “Direct3D9” lub r_Driver = “OpenGL”

 

widocznie cos zle wpisales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz nikt nie wie jak mi pomoc?

jak juz pisalem, to nie sa artefakty, to samo wystepuje na odkreconej grafie

 

mam patcha 1.1

 

karty nie mam zamiaru zmieniac, bo jestem z niej zadowolony :P

 

ktos tu chyba mial podobne problemy?

 

----UPDATE-----

 

http://ubbxforums.ubi.com/6/ubb.x?a=tpc&s=...891&m=102109523

 

Czyzby rozwiazanie :roll: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytaj zagraniczne fora to sie dowiesz..

zresztą nawet na polskich jest o tym co nieco, ale sory nie kce mi sie szukać :wink: jak jesteś ciekawy to poszukaj :D

nie chce wszczynac klotni ale "co nieco" moze pochodzic z dziwnych zalozen ktore sobie zakladacie, proponuje przerobic i sprawdzic a nie gdybac, ja mialem taka karte przerobilem ja, gralem nawet na niej i wiem ze nie ma zadnego przyrostu predkosci w grach, ale jezeli mysisz ze jest inaczej to ok, w zasadzie nie zalezy mi na tym by sie madrowac, moje wypowiedzi powinny sklonic cie/was do tego aby to sprawdzic jest to jedyna metoda aby sie przekonac...

 

greets

 

sorki za taki maly OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytaj zagraniczne fora to sie dowiesz..

zresztą nawet na polskich jest o tym co nieco, ale sory nie kce mi sie szukać :wink: jak jesteś ciekawy to poszukaj :D

nie chce wszczynac klotni ale "co nieco" moze pochodzic z dziwnych zalozen ktore sobie zakladacie, proponuje przerobic i sprawdzic a nie gdybac, ja mialem taka karte przerobilem ja, gralem nawet na niej i wiem ze nie ma zadnego przyrostu predkosci w grach, ale jezeli mysisz ze jest inaczej to ok, w zasadzie nie zalezy mi na tym by sie madrowac, moje wypowiedzi powinny sklonic cie/was do tego aby to sprawdzic jest to jedyna metoda aby sie przekonac...

 

 

greets

 

sorki za taki maly OT

żeby było śmieszniej to przerabiałem swojego 4mx na quadro i wzrost wydajności był. więc nie wmawiaj mi że nie ma bo swoje widziałęm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie bede ci nic wmawial, bo po co, chcecie przerabiajcie, obawiam sie ze oboje sie nawzajem nie przekonamy wiec, zostawmy to za soba i cieszmy sie FC czekajac na HL2 :)

napisałem już że przerabiałem 4mx na quadro;]

poczytaj uważnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posluchaj skonczmy ten temat, moze ulegles autosugestii :), poniewaz ja rowniez sprawdzalem i u mnie tak nie bylo,

poza tym sterownik OpenGL jest ten sam, i to dedykowane sterowniki do kart FireGL czy Quadro wykorzystuja jej "ukryte" mozliwosci a do CS-a takich nie ma prawda :) druga sprawa, po przerobce na quadro wykorzystujesz Detonatory, kiedys na najnowszych sterach nie zawsze chcialo sie przerobic wiec musiales pewnie stosowac nienajnowsze, co za tym idzie ten "ogromny" wzrost predkosci w grach mogl wynikac wlasnie z roznicy zastosowanych sterow, jak wiadomo nowszy sterownik nie zawsze dziala szybciej, tym bardziej tyczy sie to starszych kart jak GF4MX.

sa wakacje, akurat swieci slonce looooz i szczerze mowiac nie bedzie mi spedzalo sny z powiek czy mi uwierzysz czy nie, ja tez sie nie upieram ze mam racje - WYDAJE mi sie ze mam, bazujac na mojej wiedzy. w kazdym razie jezeli sprawdzales w jakis wymierny sposob a nie na oko to nic jak sie cieszyc :)

greets

milego weekendu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin_gps

 

No właśnie , w grach FPP ważniejsza jest płynność

niż efekty , cóż z tego ze ktoś ma włączone wsio na VeryHigh

skoro w akcji framerate spada mu do 8-10 fps :)

jak tacy ludzie mogą grać w FC ,ano mogą ..... with godmode ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy mógł by mi ktoś podać wszytkie wpsy z rejestru z Far Cry'a bo ja mam jakos dziwna wersje ktora nie daje wpisów do rejestru a potrzebuje je do patcha prosze bardzo!

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...