Skocz do zawartości
MicJes

Studniowka

Rekomendowane odpowiedzi

Tego Pana wyżej nie słuchajcie, bo schlać to się można wszędzie, a studniówka raczej od tego nie jest ;] Jak ktoś chce się uchlać, to nie ma sensu płacić tyle kasy, kupować garniaka, etc. Przecież można przepić :lol:

Gezzz :|

każdy niby lubi co innego :-P

ale ja także nie polecałbym pójścia na taką imprezę solo - IMO to troche nie teges - na studniówce to vodka itp są na drugim planie - ja osobiście całą studniówkę spędziłem na parkiecie - schodziłem tylko na kolejki :) a żeby mieć z kim dancować na parkiecie to "trza" mieć jaką koleżankę pod ręką - i koło się zamyka. Niby można podbierać laski kumplom ale chyba nie o to chodzi :)

Jakby ktoś nie wiedział - a ma iśc zamiar samemu - zdecydowana większość dziewczyn lubi takie imprezy i o ile zagwarantujecie im, że na koniec imprezy będziecie stali w pionie to się zgodzą jeśli je poprosicie o towarzystwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, ekspedientem po niemiecku a ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za pośrednictwem tłumacza."

A prezydenta trzeba tłumaczyc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

ja poszłem bez i nie żałuje - (...) schlałem sie prawie do nieprzytomnosci (czyli to co kocham w tym życiu :D)

zuch chlopak

mlodziezowka Samoobrony czy PSL?

 

tak zerknalem w ten temat i... za moich czasow ;) to wszystkie kobietki na studniowce mialy czarne kiecki. jezu, ile to lat temu juz bylo? w tym roku zjazd absolwentow, wiec bedzie co wspominac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos gdzieś jakiś kurs poloneza? taniec niby banalny ale żeby nie dać plamy i żeby poszlo idealnie przydałoby się troche profesjonalnego mini kursu :D

jest masa układów i nie wiem jaki masz:D ale podstawa to kroki pocwicz przy muzie by to równo wychodziło i oka bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, uważajcie żeby wam grono pedagogiczne nie zarekwirowało alko. :) U mnie tak było w zeszłym roku... Moja klasa jako jedyna wyciągnęła wszystko na stół już od początku impry, potem poszliśmy tańczyć a butelki zniknęły... lol :blink: Ale potem część odzyskaliśmy po pertraktacjach, a reszty nam użyczyły inne klasy więc nie było problemu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, uważajcie żeby wam grono pedagogiczne nie zarekwirowało alko. :) U mnie tak było w zeszłym roku... Moja klasa jako jedyna wyciągnęła wszystko na stół już od początku impry, potem poszliśmy tańczyć a butelki zniknęły... lol :blink: Ale potem część odzyskaliśmy po pertraktacjach, a reszty nam użyczyły inne klasy więc nie było problemu :lol:

:lol: a to mieliście niezły zonk :D na początku wypada się troche przyczaić - tak dla zasady :P ale później to już 0 probemów....

przynajmniej za moich czasow tak bylo :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem!

 

Raz dwa trzy. Na poczatku zonk, bo nie wiedzialem za bardzo czy wbilem na ślub czy studniówke? ;]

 

Poloneza czas zaczac. Oczywiscie musialem sie potknac o suknie mojej damy. Bywa [;

 

Potem jakies przemowienie. Klasy przygotowaly rozne krotkie przedstawienia. Myslalem ze bedzie jakis chlam... Pamietacie film Dance Revolution na utube? To samo pokazali ;]

 

Wódki nie było. Bo po co? Jeżeli nie umiesz się bez niej bawic to czas pomyśleć nad zmianami w życiu : P

 

Zarcia pelno. Zupy, piersi z indyka, lody.

 

Szkoda bardzo ze ok. 2 w nocy moja panna sie zle poczula i musielismy do domu wracac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na zakupach. Kupiłem sobie garniaka w Sunsecie czarnego w paski, krawat + koszula gratis :). Koszulę mam pomarańczową i do tego krawat w romby (no coś takiego brązowy z czymś tam), miłe panie ze sklepu pomogły mi wybrać. A za butami chodziłem z 2 godziny nie wiedziałem co wybrać, wkońcu się zdecydowałem na czarne "cholewy płetwonurka" fajnie obszyte. Ale el0 to wygląda wszystko, mnie się podoba. Ciekawe, czy ktoś będzie w takiej koszuli jak ja...

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co !!!!!!???????

A nie? Bez kitu, jesli pijesz, zeby w ogole wyjsc na parkiet to cos z Toba nie tak. Nadmierne kompleksy? Nie wiem...

 

Wódka na 100dniowce byla dla mnie raczej elementem tradycji. Kulturalne kilka kolejek (zależy na ile kto sie czuje) ze znajomymi, przy stole, z wdzięcznym toastem.. To tylko DOPEŁNIENIE zabawy, a nie jej podstawowy WARUNEK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkocnu ta studniowka, ciekawe co to bedzie.

U nas w szkole jest taka dziwna tradycja, ze na tej imprezie bawią sie tylko nasi uczniowie, wiec lipka gdy ktos chcialby zaprosic panne spoza szkoly czy chocby mlodsza kolezanke.

 

Druga sprawa to garniak ktorego trzeba zakupic... te bardziej sexi od 600 wzwyz + dodatki i jest sumka ponad tysiac ;\

 

Nie pamietam ile dokladnie placimy, ale wiem ze impreza odbedzie sie w Golebiewskim, pewnie kazdy kojarzy ten hotel, kto byl we Wiśle... przynajmniej bedzie ladnie i elegancko, wkoncu to jedna taka impreza w zyciu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dzis :P I bedzie dobra imprezka! Oficialnie niemozna wnosic/pic alkoholu ale tego niemozna sie ustrzec. Nawet wychowawczyni mowila nam ze jak bedziemy pic to tak aby nienarobic przypalu hehe. ehhh szkoda ze to juz w tym roku koniec sredniej... ale coz takie jest zycie.

PozdrO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie? Bez kitu, jesli pijesz, zeby w ogole wyjsc na parkiet to cos z Toba nie tak. Nadmierne kompleksy? Nie wiem...

 

Wódka na 100dniowce byla dla mnie raczej elementem tradycji. Kulturalne kilka kolejek (zależy na ile kto sie czuje) ze znajomymi, przy stole, z wdzięcznym toastem.. To tylko DOPEŁNIENIE zabawy, a nie jej podstawowy WARUNEK.

Ja bym to ują podobnie ale bez niej było by dretwo.!!!!!!!!! Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to ują podobnie ale bez niej było by dretwo.!!!!!!!!!

Jezeli wg. Ciebie ciuchcia po całej sali wraz z parkingiem przed budynkiem oraz tańczenie na stole paru znajomych to dretwota. To pozdrow swoja szkole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to ują podobnie ale bez niej było by dretwo.!!!!!!!!!

To tylko swiadczy o tobie....

Nie ma wiekszej wiochy niz nawalic sie na 100dniowce....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko swiadczy o tobie....

Nie ma wiekszej wiochy niz nawalic sie na 100dniowce....

Nie no panowie, nie mówimy tu o zwale albo lataniu od ściany do ściany.Chodzi raczej o kulturalne wypicie powiedzmy ćwiarteczki na głowe.Tak na humor i żeby mieć płynniejsze ruchy w tańcu :).

A potem idziemy na parkiet, nutka pod kolanko przygrywa i się bawimy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj babka nam powiedziała , że na studniówie będzie przygrywać jakiś czeski zespół <_< Coś czuje , że to będą piosenki typowo weselne niż jakieś młodzieżowe :-| A u was jak z muzą ? DJ jakiś pogrywał czy też jakiś tani zespół ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm myslicie ze biale albo czerwone stringi beda mi pasowaly do czarnego garnituru z rozowm krawatem w czerwone serduszka? musze oddac ciuchy do pralni to przy okazji stringi im podrzuce

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
:mur: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie tylko w czerwonym dobrze :D

U nas będzie i DJ i uwaga, uwaga... Żuki :) Ciekawe jak wypadnie studniówka. Co do alkoholu, to może coś wezmę, może nie wezmę, zależy od partnerki, bo sam nie wypije :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie tylko w czerwonym dobrze :D

Tak tez myslalem ;DDDD

 

U nas będzie i DJ i uwaga, uwaga... Żuki :) Ciekawe jak wypadnie studniówka. Co do alkoholu, to może coś wezmę, może nie wezmę, zależy od partnerki, bo sam nie wypije :)

U mnie ma byc jakis znany dj.. ale nie powiem dokladnie jaki bo nie pamietam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaraz bede lecial na studnioweczke, sam a co mi tam ; p i tak zamierzam sie dobrze bawic

go go go

 

wodka... symbolicznie 2 cwiartki na cala noc (na cala, nie mam zamiaru wypic tego odrazu )

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...