Skocz do zawartości
MicJes

Studniowka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w swoim krótkim życiu, miałem przyjemnosc gościć na 3 takich imprezach i dziś będzie 4 :-P Co do alkoholu to tylko raz mieliśmy problem gdyż bylo dokladne macanko przez ochroniarzy z lokalu. Naszczęście po godzinie 22 oddali nam co do jednej butelki :lol2: Oczywiście najlepiej bawiłem się na swojej. Udziwnień jako takich nie było, może poza makareną zamiast poloneza. Najleprzy ubaw jest jak niepijący prubują się przełamać, u nas jeden taki sikał do fontanny na oczach wszystkich :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzis jest grana 100dnioweczka :),tradycja juz taka ,ze w szkole sie odbywa.Oczywiscie zakaz wszytskiego - ale tak przeciez zawsze bywa.Ja biore ze soba tylko piersioweczke Ballantines'a (250ml) raz ,ze zaraz po balecie to trip na Slowacje ,a dwa : jakos tak :D Jak znam zycie to nie tylko tą piersioweczke opedzluje,ktoś napewno poleje :D.Mjuzik oczywiscie orkiestra ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak podejscie do studniowki typu "najebac sie i obrzygac i do tego zacpac, zeby nic nie pamietac"

ja rozumiem, ze praktycznie kazdy na studniowce pije (ja chyba jestem tu jedynym wyjatkiem bo nie wypilem nawet kropelki az do pokazu artystycznego, ale o tym za chwile, na drugiej na ktorej bylem (z moja ukochana) juz nie wypilem nawet kropelki) - ale nastawiac sie na "najebke"??

to moze idzcie w jeansach i sweterkach w kratke, zeby jak je obrzygacie nie bylo szkoda?

Gdzie napisalem, ze poszedlem na studniowke zeby sie schlac? Osobiscie wypilem do towarzystwa 3 kieliszki. Owszem, byli i tacy co poplyneli - zawsze tak jest. Autor tematu pytal jak bylo z alkoholem to mu napisalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam studnowke 18 lutego <_< Ide z fajna kolezanka i mam zamiar sie dobrze bawic. A co do alkocholu to jak kazdy wspomnial - bedzie go duzo i krepacji przez nauczycieli tez niebedzie. W sumie to na lekcji wychowawca ciagle daje nam wyklad ze 0.5 na pare do STRASZNIE DUZO i ciagle cos wymysla ale....po co komu to mowi ? zawsze bedzie tak ze ktos bedzie mial odlot albo humorek do zabawy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem już po... Było raczej też średnio, głównie przez muzykę... Podobało mi się tylko dzięki temu, że byłem z moją wspaniałą towarzyszką ;)

 

A jeśli chodzi o alkohol to moja klasa (mat-inf :)) trochę przegięła... już od początku wszystko poszło na stół, potem rodzice pilnujący nam to skonfiskowali... :? Na szczęście potem oddawali stopniowo - może to i lepiej bo pewnie poszło by wszystko w 2 godziny i wielu skończyłoby pod stołem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Ja swoją studniówke miałem... wczoraj.

Było bardzo fajnie gdyż każdy czuł się jakby był na jakimś weselu a nie na balu przedmaturalnym ;)

Alkoholu było mwóstwo...którego i tak podkoniec brakło i chłopaki dobierali spiryt z tonikiem. To była dawko dla niektórych bardzo zabójcza :rolleyes: Ja się pobawiłem, kasy nie rzałuje którą wydałem i co najważniejsze... rano wstałem bez kaca :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą wstałem :P taką imprezę trzeba zobaczyć, każdemu takiej życzę :) Jedyne co, to muzyka była miejscami nie za teges :| za mało wolnych kawałków ;] Pozatym było zajefajnie, jeszcze nigdy nie piłem z nauczycielami :D Długo by opowiadać jeszcze... =))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jak miło ;] ja tys;D

Może mamy w tym samym miejscu ;)

 

.. .a atak swoja droga to ile placicie za studniowke ??

Mało tego, że płacę 180zł od pary to jeszcze za zaproszenie dla osoby towarzyszącej trzeba było dopłacać :blink:

 

Mógłbyś być tak miły i przenieść te posty do ww. tematu? :) Z góry wielkie dzięki...

 

// done ;]

// fipa

Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 6.01 i 10.02 :D za moją płace za wszytsko 400zł <_<

Polonez jest, wczoraj go cwiczylismy :lol2: ale wstazek i rózy mam nadzieje ze nie bedzie :P

Edytowane przez torque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mamy w tym samym miejscu ;)

Mało tego, że płacę 180zł od pary to jeszcze za zaproszenie dla osoby towarzyszącej trzeba było dopłacać :blink:

Mógłbyś być tak miły i przenieść te posty do ww. tematu? :) Z góry wielkie dzięki...

 

// done ;]

// fipa

no to i tak masz tanio ja place 350 zl za siebie i ok 120 za osobe twarzyszaca ... aa zeby tego bylo malo to jeszcxze na jakiejsc wsi to wszytsko bedzie ...:/ wiec juz porazka totalna ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:huh: Polonez to tradycyjnie i dla płci pięknej (czyli niestety nie dla nas) jakieś kwiatki na ręke hehe ... Aaaa co do tradycji jeśli laska ściągnie przy tobie tego kwiatka to oznacza , że ci się odda ;s Pewnie to ściema , ale warte uwagi hehe :P Polonez uczy nas tańczyć koleś z w-f :mur: Niezła polewa na tych lekcjach jest hehe... Cena takie imprezy to 150 zł osoba idąca sama , 350 zł z osobą towarzyszącą z klasy , 320 zł z osobą towarzyszącą poza klasy hehe :P

Edytowane przez Koowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie pocieszyliście :lol: Kto z was tańczy poloneza? Całe szczęście, że nas w szkole jest za dużo i ja nie muszę tańczyć :]

Polonez to pikus, Polonez pokazowy o 22 czy tam 24 to jest wyczyny przy naszym menu przygotowanym na ten wieczor*

 

*nie mowie tutaj o jedzeniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli polonezem zaczynacie studniówkę, to proponuję "setkę" przed i od razu wszystko wydaje się prostsze ;)

Gorzej jak ktoś przesadzi (jak mój kumpel) i mu się nogi plątają, bo wtedy to już "lekki" wstyd [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...