Skocz do zawartości
MicJes

Studniowka

Rekomendowane odpowiedzi

zgadza sie... tylko że zapomiałeś wspomniej ze 4 osoby dostały nagany dyrektora za doprowadzenia sie do stanu bardzo wskazujacego.

k2 ty tez z 7ki :?:

Dyro to sie szybko wyprowadzil z imprezy, dla mnie wiekszej chaly to dawno nie bylo :/, co do dopalaczy to nawet smirnoffy nie pomagaly, bylo lipnie :P A ten polonez to bylo cos, co chwile postoj parominutowy i 'tanczenie' w miejscu :lol: Tyle miejsca jest na zabawe w najlepszym hotelu w sz-nie, brechatm 8)

No ale stare czasy teraz trza sie uczyc bo sesja zagrozona :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagane?? pierwszy raz slysze

kumpla wynosilismy przy pedagogach (ich miny nigdy nie zapomne:>)

ogolnie moja studniowka w wykonaniu paru moich znajomych(na moja studniowke wystarczylo przyjsc w gajerze i tak wpuszczali kazdego) byla hardcorowa

ale o tym to juz trzeba na zywo porozmawiac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie obudzilem po studniowce. Najmegasniej wypasiona impreza na jakiej bylem. Kocham takie biby.

U mnie z alkoholem nie bylo problemu. Wniesc nie problem. Picie ze stolow zaczelo sie ok 23. Pani Pedagog dzis mowila nam, ze najwieksza butelka po wodce byl gąsiorek Smirnoffa 3 litrowy :D

A tak to same cwiartki i polowki i 0,7l.

Ogolnie impreza nie do <span style="color:red;">[ciach!]</span>nia. Zaluje ze taka impreza nie odbywa sie codziennie :D

 

Pozdrawiam wszystkich maturzystow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj była...

w szkole...

250 za pare...

zmeczony jestem...

dalsze czesc mojej studniowy...

 

z woda nie było problemu raczej, przy wejsciu nie sprawdzali nawet zaproszen a co dopiero co wnosisz...

 

wodka prawe od poczatku normalnie prawie legalnie czego efektem jest nagan klasowa od dyrektora ale naszczescie na połrocze tylko...

pewnie bedziemy musieli odmalowac sale bo jest w złym stanie po naszej dekoracji jest pomazana nasza farba i torche poodpryskiwała farba ze scian po zdzieraniu papierów klejonych na tasme dwostronna...

po sprzataniu zostało "wystawionych" butelek tak na około 10litrow wodki i to raczej czesc bo było z 60 osób w naszej sali:)

 

mogło byc lepiej ale nie było zle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w klubie garnizonowym w Łodzi - super lokal na każdą większą zorganizowaną imprezę. Ile kosztawało to już nie pamiętam (bo było to ładnych parę lat temu). Na pewno będziecie robić jakiś 'pokaz artystyczny' także możecie wziąc alkohol do plecaków z rekwizytami i strojami (chociaż nie wiem jak to u was będzie wyglądało). Kadra nauczycielska w miarę upływu czasu coraz mniej zwracała uwagę na popijających pod stołami, aż w końcu niektórzy nawet zaczęli pić z nami (ale to zależy jakich masz nauczycieli).

Nie bój się tak :lol:

Klub Garnizonowy - super lokal - bylem tam dawno temu przy innej okazji - i zaluje, ze studniowka bedzie w Dembskim a nie tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zgadza sie... tylko że zapomiałeś wspomniej ze 4 osoby dostały nagany dyrektora za doprowadzenia sie do stanu bardzo wskazujacego.

k2 ty tez z 7ki :?:

Dyro to sie szybko wyprowadzil z imprezy, dla mnie wiekszej chaly to dawno nie bylo :/, co do dopalaczy to nawet smirnoffy nie pomagaly, bylo lipnie :P A ten polonez to bylo cos, co chwile postoj parominutowy i 'tanczenie' w miejscu :lol: Tyle miejsca jest na zabawe w najlepszym hotelu w sz-nie, brechatm 8)

No ale stare czasy teraz trza sie uczyc bo sesja zagrozona :(

Nie ale zam sporo ludzi z tej szkoly.

BTW ja mielem stódniówke równiez w radissonie ale tydzen przed toba, a jestem z lo 14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm a my płacilismy 120zł od pary - imprezka w restauracji w miescie w ktorym sie ucze (nazwe pomine) alkoholu oficjalnie niby nie mialo byc ale i tak prawie kazda para miała 0,5l w torebce - nio ale kulturka zachowana - nikogo nieprzytomniego nie było :):):):) a zabawa byla przednia :):):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak:

 

1. Moja dziewczyna płaciła ok. 300 zł, miała w "Graan Pol'u" w Bytomiu, a alkohol wnieśliśmy w torebce. Zresztą ... i tak nikt nie sprawdzał :lol:

 

2. Moja kosztowała 250 zł, w "Skarabeuszu" na Strzybnicy (takie zadupie na Tarnowskich Górach), i też jakoś nie ścigali za alkohol. Rozmawialiśmy z psychologiem, i powiedział nam, że szukanie pod stołem butelek, sprawdzania itd. jest bez sensu, bo i tak będziemy coś mieć w zanadrzu i tak.

 

Więc niepowinieneś się zamartwiać flaszką :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak:

 

1. Moja dziewczyna płaciła ok. 300 zł, miała w "Graan Pol'u" w Bytomiu, a alkohol wnieśliśmy w torebce. Zresztą ... i tak nikt nie sprawdzał  :lol:

 

2. Moja kosztowała 250 zł, w "Skarabeuszu" na Strzybnicy (takie zadupie na Tarnowskich Górach), i też jakoś nie ścigali za alkohol. Rozmawialiśmy z psychologiem, i powiedział nam, że szukanie pod stołem butelek, sprawdzania itd. jest bez sensu, bo i tak będziemy coś mieć w zanadrzu i tak. 

 

Więc niepowinieneś się zamartwiać flaszką  :P

:!: :!: :!:

300zł, 250zł

strasznie drogo jak dla mnie za jedna impreze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wnioslem 0.7 na stodniowke ! nikt nie prezszukiwal :)

ale ze byla z zajebista dziewczyna to prawie nic nie wypilem tylko 3 sety na poczatku z kolegami a potem caly czas tanczylem z lala :)

szkoda ze nia ma 50dniowki :/ bede ja pamietal chyba do konca zycia........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja studniokwa byla w Dembskim, powiem tylko, ze bylo swietnie. Troche sie popilo, ostro potancowalo - szkoda, ze taka impreza jest na koniec edukacji na poziomie srednim, a nie na poczatku, bo poznalem pare fajnych lasek z innyh klas (ktorych wczesniej nie znalem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do przeszukiwania czy ktos ma % to to bujda na resorach!

wszyscy wiedza ze sie pije ! nawet matka dziewczyny z ktora bylem mowi do niej tak "-kasia, ja wiem ze to stoodniowka a na studniowce sie pije Vodke ale pamietaj tam bede nauczyciele wiec nie pij za duzo..." :D a ona ma 16lat :) jest z 1lo :)

pozatym nikt nie bedzie nikogo przeszukiwal, jakby to wygladalo co koles z kamera kreci jak przeszukuja kazdego i Vodke mu wyciagaja z kieszeni ? wszyscy wiedza ze sie pije ale udaja ze nie wiedza :) standard....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w hotelu Forum, czy Sofitel w Krakowie - ale i tak go będą rozbierać, więc już nieważne... :]

Nie wolno było alkoholu wnosić, ale nauczyciele nie gonili i mam duże podejżenia, że sami też coś tam mieli :) W każdym razie woleliśmy uważać i skoncentrowaliśmy się na wzmacnianiu soku... muzyka musze przyznać, że nie była taka zła - raczej standardowa mieszanka nowych utwórów... Tylko później nam się zachciało zamiawiać jakieś obciachowe kawałki zprzez 10 lat i więcej - pewnie sok nam zaszkodził :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej mam pytanie :)

 

Za rok moja laska ma studniowke :>

 

I ja jako osoba towarzyszaca bede musial tanczyc poloneza z moja laska ?? czy tylko trzecio klasisci ?  

 

Bo mam maly problem poniewasz nie umiem za bardzo poloneza,lipa by byla :D

Nie ma sie co przejmowac. Ja tez tanczyc poloneza nei umialem. Powiedz jej aby nauczyla cie "dygac" i tyle :P . Polowe poloneza na swojej studniowce przeszedlem :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej mam pytanie :)

 

Za rok moja laska ma studniowke :>

 

I ja jako osoba towarzyszaca bede musial tanczyc poloneza z moja laska ?? czy tylko trzecio klasisci ?  

 

Bo mam maly problem poniewasz nie umiem za bardzo poloneza,lipa by byla :D

No to chyba nie jesteś jedyny! Myślisz, że ja umiałem Poloneza>?? heheh mieliśmy kilka prób i tyle... poprostu szłem za innymi i robiłem to co inni :D

 

Będzie dobrze... a pozatym masz jeszcze "trochę" czasu co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem odswieżyć troche temat :lol2:

 

Bo już po jutrze u mnie studniówka, poloneza nie tańcze :rolleyes: . ALe jak mi przyjdzie całą noc tanczyć do orkiestry to o la boga. Nie powiem że dobry ze mnie tancerz troche tanczyć umiem. Tylko mam pytanie wiadomo że mężczyzna zawsze w tancu prowadzi kobiete tylko jak to robić żeby nie wyjść na kompletnego idiote :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje panowie, ze swoja obecnoscia nie zbezczeszczam tego topika?

 

Na własnej studniówce nie byłam i to nie dlatego, ze za moich studniówkowych czasów nie było mowy o alkoholu , paleniu tytoniu i narkotykach w szkole - ale po prostu mi sie nie chciało. Byłam za to na komersie, to znaczy na balu pomaturalnym, który odbywał sie równiez w szkole, mozna było napic sie szampana, a impreza skonczyła sie w kilkanascie osób z naszej klasy u kolezanki, której tata dyrektor w bardzo intratnej instytucji miał jak na owe czasy chate pojemna i wystrzałowa. Bawilismy sie do białego switu. :rolleyes:

Edytowane przez Blanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem odswieżyć troche temat :lol2:

 

(...) Tylko mam pytanie wiadomo że mężczyzna zawsze w tancu prowadzi kobiete tylko jak to robić żeby nie wyjść na kompletnego idiote :oops:

Jak trafisz na walczaca feministke, to na nawet lekcje w szkole tanca nie pomoga... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam studiowke 11 Lutego 250 od pary :D.Bedzie rozjeb napewno tylko nie wiem czy isc z osoba towarzyszaca?? ;/.Nie mam dziewczyny tylko jakas kolezanka wchodzila by w gre.Ale mi sie nie kce z nikim isc :).Najlepsze jest to ze bede z kolezanka z klasy prowadzil poloneza :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam studiowke 11 Lutego 250 od pary :D

Też mam 11 lutego ;]

 

Studniowka w szkole, czy w lokalu? Wasze zdanie..

W mieście gdzie się ucze jest tradycja, że studniówki odbywają się w szkole. Imho to o wiele lepsze rozwiązanie niż iść na gotowe do restauracji, hotelu, etc. Przygotowania też mogą być fajne:> W zeszłym roku byłem na studniówce w szkole (nie swojej) i było naprawde fajnie. Poza tym jeśli ktoś chce robić studniówke poza szkołą często musi się liczyć z kosztami nie mniejszymi niż średni bal sylwestrowy. A to może być uciążliwe, szczególnie dla kobiet, które wydają sporo kasy w tym czasie na ciuszki;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huhu kiedy to ja mialem 100dniowke ? Hmm dawno to bylo, ale pamietam, ze bylo fajnie. Mielismy wynajety dom weselny i cyrki sie dzialy. ;] Warto na nia isc mimo kosztow, bo 100-ka jest tylko jedna w zyciu. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...