Skocz do zawartości
Niemiec

Aparat cyfrowy do 500-600pln

Rekomendowane odpowiedzi

szukalem troche na forum, ale tamaty poruszaja albo bardzo tanie aparaty z biedronki :lol: albo bardzo drogie :(. Interesuje mnie cos do powiedzmy 500-600pln z rozdzialka sprzetowa ~3mp i najepiej z zoomem optycznym (ach te mazenia). co mi polecicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopie to albo teraz albo nigdy w makro masz w promocji CX 4310 3,2 mpix za 559 zlotych

maly feler- najblizsze makro mam albo w gdansku lub w bialymstoku. w olsztynie ma sie dopiero budowac, choc stowarzyszenie kupcow dalo protest i narazie jakis sad rozpatruje ta sprawe.

 

w tesco mam tego kodaka za 599pln. moze macie jeszcze jakies propozycje.

nie interesuja mnie aparaty w stylu 2mp interoplowane do 4 itp.

 

mam zagwostke bo jest tego zatrzesienie na rynku. pojawily sie aparaty typu btc, benq, trust i inne badziewo od mediatecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to cx4310 czyli ten o ktorym mowisz. jutro jak nie bede sie uczyl to pobiegam po salonah foto i popatrze. na allegro widzialem fajnego panasonica 2MP z obiektywem leici i zoomem opt 2*. w oko wpadl mi tez jakis medion 4mp z zoomem opt3* i cyfr 2,5* - byl troche drozszy bo kosztowal ~800pln, ale nei wiem co to jest w srodku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tego

Dołączona grafika

jak za 579.90 zł to dobry wybór - opinie

mam go też i jestem zadowolony

 

ale polecam tego poniżej

Dołączona grafika

Już w sprzedaży PocketCam 4000! 749,90zł (brutto)

Zdjęcia do 4.0MegaPixel, obiektyw z autofocus, lampa błyskowa, redukcja efektu "czerwonych oczu",

4x cyfrowy ZOOM, pieczątka daty, manualna korekcja jasności, filmy z dźwiękiem (wbudowany mikrofon),

wyjście TV, pamięć wewnętrzna 16MB + slot dla kart CF, w komplecie 4 akumulatory + ładowarka GP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tego jak za 579.90 zł to dobry wybór -

A jaki jest popularny :) Na pbase.com nie ma żadnej fotki z tego aparacika:

http://www.pbase.com/cameras/aiptek

Coprawda w/w Kodak CX4310 też nie jest bardzo popularny, ale fotki z niego są całkiem ładne:

http://www.pbase.com/cameras/kodak/cx4310

Moim skromnym zdaniem lepszym wyborem zdecydowanie będzie Kodak, co to wogóle za firma Aiptek :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sm chcialbym wiedziec co to za apitek?? cos takiego jak benqi i trusty??

 

jest jeszcze za 640pln HP435 i za 595pln hp433, bo olympus c-150 mimo iz kosztuje 615pln nie wchodzi w gre z racji 2MP

Pisalem juz niejednokrotnie o tym Aipteku, ten model ma nie 3 a 2 mpix (tyle ma sensor) dokladnie tak samo model "4000" ma 3,12 a nie 4.0. Do tego nie ma zoomu optycznego i szereg innych wad po co wracac do tego po raz 50ty?

 

Opinie na stronie psik.pl sa oszolomiaste chyba sami autorzy strony je pisali :wink:

 

np:

 

Tak ja tez jestem posiadaczem tego aparatu.Chciałem podzielić sie swoimi spostrzeżeniami.Na wstepie chciałem podziekowac za profesjonalne podejscie do sptrzedaży wysołkowej przez wasza firme tak trzymać .Przesyłke otrzymałem o czasie i co najwazniejsze solidnie i bezpiecznie zapakowaną.Po rozpakowaniu rzuca sie faktycznie małych gabarytów aparat który idealnie mozna obsłuzyc jedna ręką.Aparat ten jest bardzo poręczny i zawsze mozna miec go przy sobie .Niektórzy uzytkownicy pisza o jego wadach nie oszukujmy sie jest to aparacik o najlepszych parametrach za tą cene.Zawsze tak jest coś za coś.Jedyna uwaga to brak instrukcji obśługi w jezyku polskim ...wiem ze mozna go sciągnąc z waszej stronki ale przynajmniej na początku korzystania z aparatu powinna byc jako mała broszurka pod reką w celu pozania wszystkich istotnych parametrów dla jakości zdjęć.Kończac z cała odpowiedzialnościa moge polecić ten aparacik wszystkim za tak rozsądna cene.

:lol: LOL ja placze ze smiechu, po rozpakowaniu aparat się... rzuca, jedyna jego wada to brak instrukcji polskiej a i jednoręki bandyta go obsluzy bo przecież zawsze go mozna miec przy sobie

 

buahaha :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RaF swietna fotka zwlaszcza lad artystyczny na stanowisku pracy :)

 

 

mam zagwostke bo w gra wchodzi HP433 i kodak 4310, oba w tej samej cenie. Nie wiem jaki jest wyposarzenie w kodaku, ale HPek ma kabel, plyty i to chyba all, a dodatki sa drogie np. kabel do TV kosztuje 150pln.

 

poradzcie cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem juz na 99% zdecydowany na niego. bawilem sie nim dzisiaj i wywarl na mnie dosc pozytywne wrazenie. wada jest brak mozliwosci zasloniecia obiektywu oraz ubogie sterowanie jakoscia fotek (3MP (best) , 1MP (better), 0,5MP (good) a w glupim truscie 3MP (sprzetowe) mozna bylo ustawic z 4 czy 5 rodzajow rozdzielczosci i 3 rodzaje kompresji.

niezaprzeczalna zaleta jest kabel do TV jak i akumulatory (brak zasilacza na - ) a najwazniejsza zaleta sa SZKLANE SOCZEWKI.

 

Jak jutro zczyszcze sciane placzu to bede mial nowa zabawke, bloczki poczekaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo sie ciesze, ze znalazlem taki watek

bowiem sam stoje wlasnie przed wyborem taniego-funkcjonalnego

apartu cyfrowego

nic top'wego nie potrzebuje bowiem jestem zwolennikiem lustrzanek

kupilem w stanach cannona rebela 2000 i jestem z niego b zadowolony

przegladalem allegro:

http://www.allegro.pl/showcat.php?id=8942

wybierac jest w czym zastanawialem sie nad

>> Olympus Camedia D 390 + karta NOWY okazja

kosztuje 529 zł ale z tego co czytam to chyba jest gorszy

od tego Kodaka

całkowicie się na tym nie znam wiec prosze o rade

wiem, ze dobry jest np A60 (ma go kolega) ale jak juz wspomnialem wole lustrzanke a cyfrowke potrzebuje tylko do robienia zdjec do internetu

ps

a moze cos takiego?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=21163985

czy jednak tego kodaka z makro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem :?

oznaczenie 06 nic nie mozna przeczytac na zasiłce - zdjecie nieostre

zdjecie chyba wiatraka - nic nie widać, za ciemne

zdjecie psa - pies fajny tyle, że co z jego lewym okiem?

juz chcialem brac tego kanona a teraz nie wiem :(

chyba jednak wezme olympusa c-150 (sprowadze go ze stanow kosztuje tam 120$)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukalem troche na forum, ale tamaty poruszaja albo bardzo tanie aparaty z biedronki :lol: albo bardzo drogie :(. Interesuje mnie cos do powiedzmy 500-600pln z rozdzialka sprzetowa ~3mp i najepiej z zoomem optycznym (ach te mazenia). co mi polecicie.

oj Niemiec myslalem ze masz wiecej oleju w glowie.... za takie pieniadze kupic tylko nędze....

dozbieraj 2 tyle jak juz chcesz cos widziec na tych zdjeciach i kup jakiegos canona - ale to i tak wedlugo mnie badziew -no chyba ze chesz robic tylko zdjecia kompow....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukalem troche na forum, ale tamaty poruszaja albo bardzo tanie aparaty z biedronki :lol: albo bardzo drogie :(. Interesuje mnie cos do powiedzmy 500-600pln z rozdzialka sprzetowa ~3mp i najepiej z zoomem optycznym (ach te mazenia). co mi polecicie.

oj Niemiec myslalem ze masz wiecej oleju w glowie.... za takie pieniadze kupic tylko nędze....

dozbieraj 2 tyle jak juz chcesz cos widziec na tych zdjeciach i kup jakiegos canona - ale to i tak wedlugo mnie badziew -no chyba ze chesz robic tylko zdjecia kompow....

to daj mi jeszcze 600pln i wtedy sobie kupie. narazie ten musi wystarczyc a jak bedzie kasa to sie go zmieni.

 

to co jest takie ciemne to jest to palnik z kuchenki. fotka bez flasha :)

 

dodaje wlasnie kilka fotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kupilem tego kodaka. bym wczoraj napisal i dal fotki, ale jednoczenie tez zdobylem ostatni wpis do indeksu :)

 

mi sie podoba i aparacik i fotki: (uwaga rozmiar ~1M)http://lo2.olsztyn.pl/~niemiec/cx4310

totalny shit......

nic nie widac.... i co z tego ze ma tych ilestam megapixeli jak jakosc do [gluteus maximus]....

lepiej bylo dozbierac - kupic skaner z przystawka do slajdow i negatywow i jakas lustrzanke za 300zl i lepiej by bylo - tez tylko kasy bys wydal a jakosc nieporownywalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukalem troche na forum, ale tamaty poruszaja albo bardzo tanie aparaty z biedronki :lol: albo bardzo drogie :(. Interesuje mnie cos do powiedzmy 500-600pln z rozdzialka sprzetowa ~3mp i najepiej z zoomem optycznym (ach te mazenia). co mi polecicie.

oj Niemiec myslalem ze masz wiecej oleju w glowie.... za takie pieniadze kupic tylko nędze....

dozbieraj 2 tyle jak juz chcesz cos widziec na tych zdjeciach i kup jakiegos canona - ale to i tak wedlugo mnie badziew -no chyba ze chesz robic tylko zdjecia kompow....

to daj mi jeszcze 600pln i wtedy sobie kupie. narazie ten musi wystarczyc a jak bedzie kasa to sie go zmieni.

 

 

dodaje wlasnie kilka fotek

tylko ze go nawet nie sprzedasz za 80% ceny :(((

oj trzeba bylo wiecej pomyslec....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz powiedzialem, ze w obecnej chwili stac mnie bylo na taki aparat i jestem zadowolony. lustrzanke mam - zenita, ktory ma tyle lat co Ty i jest ok, ale nie wsadze go w kieszen.

 

pochwal sie jaki Ty masz :)

juz niebawem pare fotek wrzuce - ale cyfraka nie bede kupowal - nie mam 4000zl na dobry w miare sprzet dla amatora:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...