Skocz do zawartości
berkut

"Turniej" Geforce 256

Rekomendowane odpowiedzi

joz wiem na skrzyzowaniu alieji krakowskich z taka ulica qrde nie pamietam nazwy ale to jest duze skrzyzowanie z wiaduktem i niedaleko jest salon citroena tam czesto stoji ceizarowka z duzym napisem "suchy lód" trza sie przyjzec czy niema na niej jakiegos telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslisz ze ktos ci da opis moda zeby sobie konkurecje zwiekszyc ;) zajzyj na xtremesystems.org

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy bądą jakieś wyniki :?: :?:

Tak naprawde to dopiero teraz zobaczyłem ten topic pomysł mi się podoba może nawet sam spróbuje... :D

Mam możliwość dostania Creativa Gf. DDR albo Asusa GTS może nawet wystartuje w dwóch kategoriach. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam w dobre ręce CLAP-a z DVI i Tv-out 120@160 i 300@350 na piemieciach nie ma nic bo nie było a z rdzenia zdejmuje orba bo mi potrzebny a widze ze jest zainteresowanie wiec proponuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam w dobre ręce CLAP-a z DVI i Tv-out 120@160 i 300@350 na piemieciach nie ma nic bo nie było a z rdzenia zdejmuje orba bo mi potrzebny a widze ze jest zainteresowanie wiec proponuje

To do dzialu "Sprzedam" a nie tutaj ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech tak siedze w pracy i strasznie haruje ze przeczytalem ten caly topic za jednym razem :D ostatnio mnie wzielo wlasnie na krecenie starych graf i nabylem GF2 Ti ale nie o tym mowa moze i ja sie przylacze i qpie kolejna grafe moze byc ciekawie :D

a co do regulaminu to mimo iz nie dysponoje nawet WC jestem za tym zeby tylko platforma testowa byla taka sama dla wszystkich a co do grafy to:

1. chlodzona jak dla mnie moze byc i wscieklym moczem wazne zeby wyciagala 3D Markow tyle ile fabryka nie przewidziala w najostrzejszym OC tego typu kart :D

2. co do zasilania ?? moze byc i elektownia wazny jest tylko wynik w 3D Marku :D

3. co do zajmowania slotow PCI i mobilnosci chlodzenia?? moze wogole bez obudowy sie zlozy na stole bedzie wieksza mobilnosc i jazda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno w lapki wpadla mi 256'ka.Posiada ona pamieci toshiby 5.4 ns, podobne jak montowane w hi-endowych kartach gf2 Canopus spectra F11

Dołączona grafika

Identyczne kosci montowane sa w karcie o ktorej pisalem wyzej

Dołączona grafika

Mozna troche o tym polukac na:

http://www.darkcrow.co.kr/Review/Review_Co...sp?board_idx=35

Z tego wynika ze memorki powinny standardowo isc na 185 mhz.

narazie karta jest ogolocona z naklejek i radiatorow i czeka na jakis zestaw chlodzacy.Pamiatki z tego co mysle sa sdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba mowie Mafisz ze ta co ja mam to 256'ka.Screen przedstawia karte F11 Gf2MX z takimi samymi pamiatkami jak na mojej 256'ce.I przyznaje sie ze moja karta to gf256... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna troche o tym polukac na:

http://www.darkcrow.co.kr/Review/Review_Co...sp?board_idx=35

Z tego wynika ze memorki powinny standardowo isc na 185 mhz.

narazie karta jest ogolocona z naklejek i radiatorow i czeka na jakis zestaw chlodzacy.Pamiatki z tego co mysle sa sdr.

GF 256 na SDRAM to latają po 200MHz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

fajny pomysł z tym turniejem sam mam clap-a troche podkreconego 120@167 i pamiatki 286@350 zmieniłem radiator na gpu ale dam wc na gpu tylko gdyby mi ktoś powiedział jak zrobić moda na nap gpu i pamiatek. moze to troche lamerskie pytanie ale co daje ten quadro mod w riva tunerze moge karte ustawic jako geforce albo quadro jak dam quadro to jakies 100 pkt w 3dmarku2001 mniej chyba jako pierwszy podam ile mam pkt w 3d2k1 przed podkrecaniem ok3400 a teraz 4290 bardzo bylbym wdzieczny za te mody

pozdrawiam

 

aha jestem total new na tym forum i jedyne co mi sie nasuwa na powitanie to BERKRUT rulez total respect oby tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem cos ponad 3100 pkt na 256 sdram :D

podkrecona z 120/150 na 130/210 :D

jutro się nad nią chyba pobawie :)

wycisnolem tyle bez rzadnego modowania karty poprostu właczylem coolbitsy :D

chlodzenie itp standart. ram to hhyundai 5,5ns 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce ktos kupic gf256 juz troche zmodowana ??

sa dolutowane koncdziory, przelutowane kondensatory kolo pamieci (sa na kabelkach) co umozliwia zalozenie duuzego radaitora i dolutowane kable do zewnetrznego zasilania

 

dla zainteresowanych moge fotki podeslac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...