Skocz do zawartości
przeciwnik

Najlepsze Sterowniki do nForce 2

Rekomendowane odpowiedzi

Do czego jest ten Peth?? I czy mógłby ktoś wyjaśnić co to są wszystkie pliki w biosach Merlina tj.

Nvidia Bpl 3.19 Cpc on.bpl

Romsip TaiPan 0.3 (ED]

Dzięki za odpowiedzi i wyjaśnienia

1344095[/snapback]

A co to ma wspólnego ze sterownikami dla chipsetu nFroce2? Poszukaj odpowiednich tematów i tam zadaj takie pytania (chociaż odpowiedzi na nie tam są ;)).

 

Ludziska, są kolejne Remixy! :D

 

http://www.andyr2005.com/

 

bezpośrednio linkować się nie da, ale znajdziecie w dziale "downloads" - w stosunku do 6.39 Remix mają nowsze stery do Ethernetu, SMBus i IDE SW. Znajomy z innego forum trochę testował i wszystko gra wg niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem gdy wlaczam everesta i wejde w zakładke MIKROUKŁAD PŁYTY GŁÓWNEJ

pojawia mi sie Dołączona grafika

 

znajomy powiedzial abym sciagnąl najnowsze drivery do nforce'a 2 , w tym problem ze moj angielski jest mniej niz mierny , dlatego tez prosilbym o link do sterownikow . (lub o inną pomoc )

 

pozdrawiam

dzieki za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem gdy wlaczam everesta i wejde w zakładke MIKROUKŁAD PŁYTY GŁÓWNEJ

pojawia mi sie Dołączona grafika

 

znajomy powiedzial abym sciagnąl najnowsze drivery do nforce'a 2  , w tym problem ze moj angielski jest mniej niz mierny , dlatego tez prosilbym o link do sterownikow . (lub o inną pomoc )

 

pozdrawiam

dzieki za pomoc:)

1351450[/snapback]

Najprościej jak można: www.nvidia.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo Mam prośbę do moderatorów Forum: zróbcie sondę nt. "które stery najlepsze"! Będzie wygodniej i lepiej widać, które najlepsze, a nie jak teraz forum o najlepszych sterach do nF2 a ludzie piszą o BIOSach! POZDRAWIAM!

1345759[/snapback]

 

To nie konkurs piękności. Żeby napisać, które najlepsze, trzeba przetestować wszystkie. Myślisz, że biorący udział w sondzie będą to robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie tylko dlaczego te nowe ważą tylko 8,5 Mb a remix6.39 ponad 40 Mb z tego co pamietam wczym tkwi różnica ?

1358455[/snapback]

Moim zdaniem dlatego, że wcześniejsze Remixy były wersjami International tak jak oryginalne nVidiowskie drivery (nie RMX), a te nowe chyba są cięte pod jęz. angielski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie tylko dlaczego te nowe ważą tylko 8,5 Mb a remix6.39 ponad 40 Mb z tego co pamietam wczym tkwi różnica ?

Pewnie dlatego ze to wersja nodisplay, czyli bez sterownikow do grafy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abit na do nf7 poleca wersję nforce_5.03 tu , na stronace nvidii w download jest n_force_5_10 lub najwyższa wersja archiwalna nforce_4.27 tu

no to co kurna wybrać???

 

a przy okazji jak to było z tym ID SW instalować czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jeszcze remixów ze sterownikami do kart graficznych (z wyjątkiem tych dostępnych od AndyR) - 6.39remix mają w cholerę i jeszcze trochę dziwnych sterowników do Ethernetu, które zajmują większość z w/w 40MB. Chyba nietrudno wejść do spakowanego katalogu i sprawdzić? ;)

 

@ daru : instaluj, które chcesz - nie ma praktycznie żadnej różnicy (ja przez długi czas używałem 4.27, potem różne remixy), jeżeli nie korzystasz z drivera do dźwięku (nie pytaj się mnie, mam SB Live) ani IDE SW. Co do tych ostatnich, to musiałbyś sam u siebie sprawdzić - co się tnie u jednego, u drugiego świetnie śmiga (np. obecnie u mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jeszcze remixów ze sterownikami do kart graficznych (z wyjątkiem tych dostępnych od AndyR) - 6.39remix mają w cholerę i jeszcze trochę dziwnych sterowników do Ethernetu, które zajmują większość z w/w 40MB. Chyba nietrudno wejść do spakowanego katalogu i sprawdzić? ;)

 

@ daru : instaluj, które chcesz - nie ma praktycznie żadnej różnicy (ja przez długi czas używałem 4.27, potem różne remixy), jeżeli nie korzystasz z drivera do dźwięku (nie pytaj się mnie, mam SB Live) ani IDE SW. Co do tych ostatnich, to musiałbyś sam u siebie sprawdzić - co się tnie u jednego, u drugiego świetnie śmiga (np. obecnie u mnie).

1363631[/snapback]

Witam!

Ja mam taki problem, otoz posiadam plyte jak w podpisie, sterowniki 5.10 i nieraz, w czasie gier trace dzwiek po prostu i musze restartowac kompa :/. Jak wychodze z gry, dzwiek w Winampie jest (wczesniej sie dzialo tak, ze jak chcialem uruchomic Winampa komp nie odpowiadal). Pamietam ze wczesnie, zanim robilem format, ten problem tez wystepowal.

 

Na jakie ewentualnie alternatywne sterowniki sie przezucic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja mam taki problem, otoz posiadam plyte jak w podpisie, sterowniki 5.10 i nieraz, w czasie gier trace dzwiek po prostu i musze restartowac kompa :/. Jak wychodze z gry, dzwiek w Winampie jest (wczesniej sie dzialo tak, ze jak chcialem uruchomic Winampa komp nie odpowiadal). Pamietam ze wczesnie, zanim robilem format, ten problem tez wystepowal.

 

Na jakie ewentualnie alternatywne sterowniki sie przezucic?

1364657[/snapback]

Napisałem przecież w swojej wypowiedzi, którą zresztą zacytowałeś, że mam S.B.Live 5.1, więc proszę nie pytać o stery audio z pakietu nForce2. ;)

Tak na wyczucie, to możesz spróbować jakichś nowszych : skoro masz 5.10, to nowsze drivery audio są w 6.31 remix beta, 6.39 remix oraz w podanych przeze mnie AndyR.

 

@ chłopaki : co o Papieża mam zdanie podobne do waszego i każdy przeżywa to na swój sposób, ale to nie miejsce na takie wynurzenia (przynajmniej wg mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za OT, ale mysle, ze moze sie to niektorym przydac. W dziale o Windowsie sa fajne optymalizacje, ale jedna jest bardzo ciekawa i naprawde daje duzo. Dam ja tu, bo widze, ze sie przescigacie o to kto szybcie wlaczy windowsa :)

 

>>>>Proces startu WinXP można niewiarygodnie przyśpieszyć kasując zawartość katalogu c:/windows/prefetch. Są to pliki, które jak myśli windows przyśpieszą ładowanie i uruchamianie programów. Oczywiście jest w błędzie. Aby wyłączyć wstępne ładowanie na stałe wchodzimy do rejestru:

HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management\Prefetch Parametrs

i ustawiamy wartość 'Enable Prefetch' na 0 <<<<

 

Umnie jak "Paseczek" przechodzil 5 razy, to po tym zabiegu ledwo jeden raz i juz Windowsc wlaczony :)

 

A co do rozmow o papiezu to tak jak kolega nademna powiedzial, to nie jest najleprze miejsce.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanko :) Jak instalowalem stery do plyty glownej, jakies stare jak swiat (te co byly na CD z plyta) ver. cos chyba 2.xx to mialem taki fajny "Control Panel", cos takiego (http://www.xbitlabs.com/images/multimedia/...0-%20main-s.jpg). Tera zainstalowalem te 6.39 remix, ktore polecacie, ale tu jest jakis taki shitowy wogole Mixer (taki szary), czy cos takiego.

Chcialem spytac, czy sa jakies nowe stery do plyty, ktore beda jednak mialy ten "stary" Control Panel, bo on byl 100x lepszy. Aha, ktore stery Audio (tylko Audio :) )polecacie ?

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od 18 stycznia mam winde zainstalowaną XP sp1 i nie chce mi sie sprawdzac tego IDE_SW.. szkoda mi windy:) za stabilnie chodzi juz tyle czasu ;) Ale jak bede reinstalowal w przyszlosci to potestuje te sw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób aby odinstalować IDE_SW i zainstalować stery od XP ? Mam raid 0 z dysków sata więc ide-sw mnie nie powinno martwić. Ale mam kłopot z grami. Po zainstalowaniu, wejściu do gier, ustawieniu parametrów, chcę zacząć grę w danej lokacji i wywala mnie do windy z błedem 70011. Tak było z Maxem Paynem 1, starą grą rally'99. Czytałem że to może być jedną z możliwych przyczyn pod XP prof sp2 ? jak odinstalowałem ide-sw to po restarcie instalował się ponownie sam. Macie może pomysł jak to wywalić i dac stery XP ?

 

Stery IDE_SW usunięte :) . Usuń/dodaj programy-> Nvidia drivers->usuń/zmień->wybrać tylko IDE_SW. Po restarcie będę stery okienkowe.

Edytowane przez Cywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja je zainstalowalem na swiezym systemie i jedyne co na razie zauwazylem, to ze faktycznie cos nie instaluje sie sterownik z Ethernetu.

Problemow zadnych nie zauwazylem, ale jakichs wodotryskow tez nie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...