Skocz do zawartości
v1ru5

Race Driver 2

Rekomendowane odpowiedzi

3. Nawet nie trzeba przekierowywać portów - serwery można stawiać nawet jak się nie ma zewnętrznego IP.

A to jakas rewolucja w urzadzeniach sieciowych byla, ze juz sie da? :)

Niby jak ktos sie polaczy do kompa, ktory jest za NAT'em ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty (i kazdy inny klient) mozesz byc za NAT'em, ale serwer nie moze, to logiczne. To w kazdej grze tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co mowie. Napisz na PW do Nuttiego jak mi nie wierzysz. Moge teraz zalozyc Ci nawet serwer jesli jestes za NATem to zobaczysz.Podejrzewam ze jest tak jak w Skype (jakies serwery posredniczace).

Zobacz:

Ile razy mam mowic, ze publiczne ip nie jest potrzebne? Jak sie gralo wczoraj? Moja gra miala najnizszy ping ze wszystkich a nie mam zewnetrznego ip, moj komp jest w sieci. : ) Wazny jest port na ktory sie gracze lacza, najlepiej sprawdzic swoj adres wraz z portem stawiajac serwa i jak juz oczekujecie na graczy wejsc w "settings" i na dole bedzie wasz adres z portem. Na to ip maja sie gracze laczyc i bedzie git! Sluchac mnie bo wiem co mowie. ++

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko czy ktos dzis postawi serwerek do gry, ja bym postawil, lecz podejrzewam ze neo+ jest troszke za malo i niekiedy mam dziwne resety kompa nieoczekiwane, tylko by to popsulo zabawe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli tak uwazasz to moglbym zalozyc serwer tylko nie wiem czy bede umial, bo kilka razy niby zakladalem tylko nikt do mnie nie wszedl a czekal z 30 minut, obawiam sie tez tego ze niespodziewanie moze mi sie komp zresetowac z niewiadomego powodu.

Oczywiscie jezeli nikt z forumowiczow nie zamieza dzis zalozyc a sa chetni do grania, mam nadzieje ze nie bedzie dziwnych resetow i mi to wybaczycie w razie czego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AV raczej nie, zone alarm tak. Lub lepiej tak go skonfigurowac by dopuszczal polaczenia z twoim kompem przez ten jeden ( dla race drivera ) port. Inaczej nikt sie z Toba nie polaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luk@s nic nie ruszalem, po prostu wszedlem do "settings" jak sprawdzalem jak to jest gdy sie gre zaklada : ) i na dole byl napisany ip sesji z portem po dwukropku, zaraz potem ktos sie dolaczyl. ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam lacze 128kbit i gralismy do 6 osob bez lagow. J+IP publicznego nei mam i dodatkowo na komie stoi firewall od symanteca. sam chetnie bym dzisiaj pogral, ale pod wplywem nie bede jezdzil, bo nie lubie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki wszystkim za gre. mam nadzieje ze nastepnym razem jak sie spotkamy bedzie cos wiadomo na temat pelnej wersji, ile plyt, jaka cena? Kiedy tak wogole ma sie pojawic u nas?

Gra jak narazie wyszła na DVD :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam lacze 128kbit i gralismy do 6 osob bez lagow. J+IP publicznego nei mam i dodatkowo na komie stoi firewall od symanteca. sam chetnie bym dzisiaj pogral, ale pod wplywem nie bede jezdzil, bo nie lubie ;]

siakis dziwny jestes :P

po kilku mocniejszytch browakrach najleprze laptime sie wykreca :)

hehehe 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I z tego co podają serwisy o grach wyjdzie tylko na DVD. Zresztą się nie dziwię, bo jak wieść niesie gierka zajmuje 4,3 GB ( chyba te 6-7 CD to by było przegięcie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholerny CD Projekt :/ Po kiego grzyba lokalizuja wyscigi ( i to na dodatek plaskie, torowe czyli BEZ PILOTA!).

 

Przez to spolszczenie musimy czekaz az do czerwca, a w czerwcu ja wyjezdzam juz za granice czyli w RD2 pogram sobie gdzies w pazdzierniuku :/ A wtedy juz pewnie malo kto bedzie gral po sieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ;> a czy z cala pewnoscia chcesz bryke, ktora przy obecnych cenach paliwa, wybiera z Twojego portfela ca. 50gr/ 1 przejechany kilometr...?

 

Jesli tak, to dodatkowo musisz mi obiecac lzejsze traktowanie niz aut z tych RD2:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...