Skocz do zawartości
v1ru5

Race Driver 2

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie podstawowe - gdzie tam sie port ustawia??

dobra, ostatnie podejscie bo innego pomyslu nie mam

195.117.206.4 10975 tweakpl - czyli bez zmian jak teraz nie ruszy to juz wogoleni nir ruszy;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shit

RS - jezdzisz jak nawiedzony:-)

nie masz tam jakis pomocnikow pod maska przypadkiem??

 

Do dzisiaj Panowie o 23 :]

OK:-)

 

aaa, apropo tych problemow z podlaczenie do mnie - dlaczego nikt nie powiedzial, ze na gamespy trze miec zewnetrzny numer ip?? :D

naszczescie linux ROCKS (jak sie ma roota;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie smigalem sobie mercedesami 2 godiznki po necie z 12 osobami :) i mialem ostra walke z jakims francuzem :) gostek best lap 1:19 :), swietna gra :).

Naprawili juz buga z dzwiekiem, to teraz wywala do windowsa :), ciekawe co sie dizeje w pelnej wersji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wczoraj fajnie gralo. jak mi w pierwszym wyscigu kucyk w zadzie zaparkowal to az mialem czerwony silnik, ale i tak wygralem :P w drugim to pol samochodu po pierwszym zakrecie zostawilem i bylem dopiero czwarty. a pozniej poszedlem na piwo i dopiero teraz wrocilem do doum :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wczoraj tez graliscie? Ehhh... forum nawalalo i nie dostawalem informacji o nowych postach w tym temacie.

 

Na szczescie juz wszystko bangla prawidlowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprosciej to po prostu sprawdz. Zaloz jakas gierke z zachecajaca nazwa : ) i poczekaj az ktos wejdzie, ja tak zrobilem bo chcialem sobie samemu pograc i podczas wyscigu zwalila sie masa ludu. : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...