Skocz do zawartości
v1ru5

Race Driver 2

Rekomendowane odpowiedzi

mam to powylanczane ale niestety i tak nie chodzi

 

Moje ustawienia

 

jakies inne propozycje ?

A z tym odswiezaniem 100MHz to nie przesadziles????

Chyba jednak tak... - moze wlasnie to jest problem - jaki monitor moze obsluzyc 100MHz przy tej rozdzielczosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbe do tych którym udało się uruchomić Toca Race Driver 2. Mianowicie chodzi o to czy mogliby wysłać mi na email cztery pliki, które StarForce zapisuje w Windowsie. Chodzi o pliki: prodrv06, prosync1, prohlp02 i sfhlp01.Znajdują się one w katalogu WINDOWSsystem 32drivers . Ewentualnie o wskazówki jak uruchomić Toce 2(mam pięć obrazów płyt na jednej dvd). Próbowałem już ściągać cracki (żaden nie pomógł) i odłączać napędy optyczne i odpalać z dysku. Mój email: mcmistrzu@wp.pl lub jakieś wskazówki na gg: 2162257. Z góry dziękuję.   :D

A co to jest forum warezowe jakieś ???? Nie ma cracka do Toca 2 i jak chcesz pograć to szukaj sklepu :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktos umie obslugiwac mega gowno zwane GameSpy ?? !!! - chcialem pograc online zarejestrowalem sie najpierw na zwyklym game spy potem sie okazalo ze trzeba miec jeszcze jakies game spy arcade to tez zainstalowalem wchodze do gry w menu internet zakladam nowe konto podajac paramtry z GS gra chwile miesza i wywala blad ze nieprawidlowy user :/ - co to za shit czy ktos z was gra online ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak uruchomić Toce 2, bo po zainstalowaniu jak chce uruchomić to mi woła płyte (sprawdza autentyczność) i nie umie jej wykryć. Proszę !!!

KUP ORYGINAL :!:

 

moj IBM tez robi 100hz w 1024, z znam monitory, ktore potrafia i wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktos umie obslugiwac mega qpa zwane GameSpy ?? !!! - chcialem pograc online zarejestrowalem sie najpierw na zwyklym game spy potem sie okazalo ze trzeba miec jeszcze jakies game spy arcade to tez zainstalowalem wchodze do gry w menu internet zakladam nowe konto podajac paramtry z GS gra chwile miesza i wywala blad ze nieprawidlowy user :/ - co to za shit czy ktos z was gra online ??

Nie zakladaj nowego profilu na stronie GS tylko zrob to w grze!! - wybierz w menu internet "nowy uzytkownik", wpisz co trzeba i gra cie automatycnie zarejstruje - nie trzeba wchodzic na strone GS`a :)

 

BTW: ja gram tylko i wylacznie w multi - tylko tu, w trybie Pro Sim ta gra daje mi satysfakcje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez duzo gram w race driver ale w trybie SIM!

 

Tryb PRO SIM w tej grze to najprawdziwsza porazka, gralem na nim kilkanascie razy w multi i jak to ma symulowac zachowanie samochodu wyscigowego to kupa smiechu. Samochody wyscigowe nie maja tak beznadziejnego trzymania się drogi. Czytalem pare wypowiedzi na zagranicznych forach miedzy innymi forum codemasters i nawet prawdziwi kierowcy wyscigowi mowili ( oczywiscie nie bezposrednio na forum) ze tryb SIM jest bardziej zblizony do prawdziwej symulacji samochodu niz tryb PRO SIM.

 

Codemasters albo powinni wydac jakiegos wielkiego patcha albo ludzie ktorzy beda chcieli pograc w prawdziwa symulacje, troche trudniejsza niz tryb sim w TRD2 przesiada sie na gre GTR. Zagrajcie w nia sobie i zobaczcie co to jest prawdziwy PRO sim a nie ten pseudo z TRD2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że w końcu Polacy opracowali witaminkę do Toci dzisiaj ją odpaliłem. Kiere już miałem z RBR :P i muszę przyznac Ci rację. W SIM gra się całkiem nieźle. Gorzej jest już z trybem Pro. Samochody jeżdżą jak po lodzie. Ale jakoś bardziej leży mi TRD2 niż GTR.

 

PS. Ja mam w 1280x1024 90Hz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

 

wlaczone jest ograniczenie do predkosci obowiazujacej w wyscigach w pit stopie. Musisz wcisnac bodajze L lub ktorys z pobliskich klawiszy zeby to wylaczyc.

 

co do czerwonego logitecha tez go mam, nic nie zmienialem i dziala ok. Ale faktem jest ze gra obsluguje rowniez kierownice z obrotem 270 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komus sie zawieszała gra po ok, 5min grania?? mam taki problem chwilke zagram a z kolei jak włącze drógi wyścig w czasie ładowania lub czasem w czasie jazdy to juz mi sie gra zawieśi i d...a:cry:  nic nie idzie zrobić -tylko reset. Jak to cos pomoże to mam A2200@2600, Radeon9600PRO (OMEGA 4.10 BETA), 512DDR,... Wie moze ktoś co jest grane???

To wina sterownikow, zmienilem na stare 2.5.58 i chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejmę się trudu utrzymania topicu :)

 

No to może... Jaka jest największa wada TRD2?

 

Jak dla mnie są to przypisane tory i samochody do serii wyścigów. Nie można np. ścigać się DTMem z australijskim V8 po owalu, lub ciężarówą z klasykami po loch ranoch B, a mogło by być to całkiem ciekawe. Swojego czasu ostro pocinałem w NFS4 i mówię wam nic nie dostarczało tyle radochy co wygranie biednym BMW z3 z Maclarenem F1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...