Skocz do zawartości
v1ru5

Race Driver 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też jak włączę AA tekstury się kaszanią. Byłem na stronie Codemasters i tam pisze, że gra nie obsługuje AA (u mnie pomaga wyłączenie refleksów wysokiej jakości (R9800PRO) ale nie do końca).

 

Tekst ze strony www.codemasters.com:

 

Problem: Anti-aliasing does not work with Toca Race Driver 2. When setting AA using the the graphics card's control panel options, this feature is turned off as the stage is loading.

Solution: Anti-aliasing is not a feature of the game and is not supported when using your graphics cards anti-aliasing settings. Some cards - noticeably Radeon cards - have this feature turned off by the game, whereas other cards - some Nvidia cards - do not. This is purely due to the different ways that these cards implement anti-aliasing. There is nothing programmed into the game to deliberately switch it off, but we cannot guarantee that it will work, unfortunately.

 

Some users have reported the following:

 

1) Nvidia card's FSAA settings will work if Hi-Res Bonnet Reflections are turned off in the Advanced Section of the hardware setup program

2) Radeon's will work with FSAA, if the game is minimised and then restored as the tracks are loading

 

Neither of these methods are supported nor guaranteed unfortunately.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w empiku za 89 dali dodatkowo colina 3 :)

 

Ja zamisat colina 3 dostalem koszuleczkę z TRD2 :D

 

EDIT:

A co do rozbierzności cenowej to jest dość duża: od 99zł (MM Katowice 3 Stawy) do 69zł (MM M1 Czeladź)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

dobra ja mam pytanie takie(chyba nie zlamie regulaminu?):

DLACZEGO nie ma tej gry dzialajacej w necie(czyt. z crackiem)...jestem niezmiernie ciekaw co w tej grze jest ze nie da sie jej zlamac??? jakies super zabezieczenie czy co?? wszystkie inne sa crackowane a 1 TOCA jest tak super zabezpieczona ze nie mozna?? w takim razie wszystkie gry powinny byc tak zabezpieczane i producenci nie mieli by problemow....wie ktos dlaczego tak jest???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

Toca zabezpieczona jest Star Forcem 3 i jak narazie nie można tego emulować w virtualnych napędach. A czemu cukiereczka na to nie ma to nie wiem. Na necie jest wiele wersji ale żadna nie działa.

no wlasnie...przeciez ludzie robia takie cuda z programami, wlamami na strony www itd. , a nie moga sobie poradzic z "glupim" zabezpieczeniem???? a moze dostali "w lape" od producentow TOCA aby jej nie lamac?? naprawde to jest dziwne i ciekawe zarazem..jesli ktos cos wie to piszcie...jestem naprawde ciekaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba gangland byl zabezpieczony tym samym co toca bo przy dopalaniu bylo identyczne okienko, zeby sie pobawic trzeba byl napedy cd odlaczac od kompa i i tak nie zawsze ruszalo, dla proby nawet uzywalem cukierka na wersji oryginalnej zeby zobaczyc czy pojdzie ( mam 5 cd) ale nie ruszylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nabyłem w EMPiKU za 89.90 (Lublin) i dostałem gratisowo Toca Race 1 :lol: W MM jeszcze nie mają ... niezły poślizg :x

 

AA także u mnie się sypie ale podobno pomaga instalacja Catalystów 3.7 lub 3.8 - szczerze mówiąc nie chce mi się sprawdzać ... w 1280x1024 ząbki nie są takie dokuczliwe a AF 16x robi swoje w dziedzinie obrazu.

 

BTW w jedynce też się AA sypało aż któreś z koleji Catalysty wyszły i usunęły buga.

 

Jezda z piewszej kamery z kabiny + ręczna skrzynia to niezła dawka emocji ... jak przejdę całą grę to Pro-Simulation ustawię :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Nabyłem ową wspaniałą gierkę w empiku za jedyne 89zł+jakaś dziadowska gra rajdowa gratis, w sumie 8cd :wink: i jestem wręcz zachwycony(tocą a nie tym zręcznościowym gniotem). Jest to chyba pierwsza samochodówka w której można nie zająć ani razu pierwszego miejsca i przejść większość gry, fizyka jest wręcz fenomenalna, grafika powala i do tego nie spada mi na full detalach poniżej 50fps :D Specjalnie dla tej gry cofnołem się do omeg na cat. 4.2 bo na najnowszych znikły gdzieś (w demie) cienie spod samochodów :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napaliłem się na gierkę, lecę do MM w Łodzi na Brzezińskiej a tam.....jest już za 89,90 ale BEZ ŻADNYCH DODATKÓW. Jeszcze bezczelnie napisali , że dla pierwszych 10 8O klientów super gra International Racing ( co to k... jest? 8O ). Nie kupiłem , szukam za 66...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak poza konkursem. Próbował już ktoś sciągnąć i odpalić TRD2 z pliku *.bin 4.3Gb (obraz DVD)? Taka wersja krąży na DC++. Ostatnio dosyć się rozpowszechniła, tylko nie wiem czy jest do niej "witaminka".

Widzę że są jakieś "witaminki" DEVIANCE NoDvd, tylko czy one działają, a skoro są to chyba udało się złamać Deviance'owi zabezpieczenie :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co krązy w P2P to niechodzące albo mocno kulawiące wersje TRD2 :evil: Należy udać się do najbliższego sklepu i nabyć oryginał w cenie 66,90-89,90 zeta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak poza konkursem. Próbował już ktoś sciągnąć i odpalić TRD2 z pliku *.bin 4.3Gb (obraz DVD)? Taka wersja krąży na DC++. Ostatnio dosyć się rozpowszechniła, tylko nie wiem czy jest do niej "witaminka".

Widzę że są jakieś "witaminki" DEVIANCE NoDvd, tylko czy one działają, a skoro są to chyba udało się złamać Deviance'owi zabezpieczenie :?:

Teraz zarobisz banana.

Szkoda mi Ciebie za wzgledu no to zes z tego samego miasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i zastanawiam sie czemu moderatorzy sa az tak wyczuleni na punkcie piractwa. Przeciez wiadomo ze u kazdego na dysku znajduje sie jakis nielegalny programik a jak nie program to gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i zastanawiam sie czemu moderatorzy sa az tak wyczuleni na punkcie piractwa. Przeciez wiadomo ze u kazdego na dysku znajduje sie jakis nielegalny programik a jak nie program to gra ;)

Ja widze roznice miedzy posiadaniem piratow, a propagowaniem tego procederu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...