Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich powiem szczerze że sie zawiodłem na nfsu 2 przed chwilą zainstalowałem demko a tu muza do bani grafika nie zaciekawa a tak pozatym ścina na najwyższych dobrze że grafe wymieniam 6800gt przeraklamowana jest ta gra samochody przydkie jedynie extra wyglądaja na screenach. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich powiem szczerze że sie zawiodłem na nfsu 2 przed chwilą zainstalowałem demko a tu  muza do bani grafika nie zaciekawa a tak pozatym ścina na najwyższych dobrze że grafe wymieniam 6800gt przeraklamowana jest ta gra samochody przydkie jedynie extra wyglądaja na screenach. Pozdrawiam

Wystarczy Ci choćby 9700 i wszystko będzie ładnie śmigało, kilka kawałków a Ty już narzekasz na muzykę :D Samochodów też za dużo nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD55 - a jakiej muzy sie spodziewales sory jezeli ci do takiej gierki PVDYK nie pasi to nie wiem co ty chciales uslyszec Aphex ' a bylo by spoko ale chyba nie wszyscy by lykneli he he . Ja sie zagrywam codziennie po kilka godza a to tylko jedna fura he he co bedzie jak rzuca gotowca . IMHO co do oprawy czy jak to tam zwal szaty graficznej nie mam zastrzezen nie mozna przesadzac . Zaobserwowalem ostatnio na forum swego rodzaju paranoje graficzna :) Kazdy stal sie conajmniej specem i stylista i designerem w jednej osobie .A po DOOM3 to juz standart. Tu jest kwadracik tam sa zeby to jest troche smieszne przesadzone . Skoro ktos jedzie furka i wypatruje zjebek w terenie i objektach zamiast zobaczyc jakiego ladnego boka mozna wyczesac albo jak zajebiscie ruszyc ze skrzyzowania i napasc np na garaz no to sorry szkoda mi takich kolesi to tak jak z krytykami filmowymi to smieszny zawod zawsze sie mozna do czegos przy je baccc . Panowie poprostu grajcie GIERA JEST SWIETNA bez dwoch zdan warto poswiecic jej przynajmniej 30 min pochasac po miescie popatrzec na widoki posluchac muzy poszalec na jakims parkingu albo drifcie zlapac sie z jakim kolesiem :P Zatem do wszystkich EEEkspertow :evil: wiecej obiektywizmu MISZCZOWIE !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na demko 30 minut moze i tak. Pozniej jest juz nudno ;P

Co do grafiki to nie uwazam by Doom3 wyznaczyl jakikolwiek standard, a juz tymbardziej dla gier wyscigowym. Moim zdaniem programiscie sie nie przylozyli. Stwierdzili ze pierwsza czesc zarobilo sporo kasy, wiec na szybko postanowili zrobic czesc druga. Muzyka, no coz, nie kazdemu pasuje ten typ, ktory zaproponowali tworcy. Mi osobiscie tez nie odpowiadaja wszystkie kawalki, ale co za problem sobie jakas odtwarzajke w tle wlaczyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emotsetung nie pisze, że Doom3 wyznaczył standart w grafice, ale że wykreował pewną fobię, grupę ludzi wiecznie marudzących i nażekających na wszystko co się da. IMHO NFSU2 Demo jest naprawdę fajną grą. A większość nażekających na tym forum to osobniki ze słabą platformą sprzętową. A co do muzy to poczekajcie na pełną wersję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A większość nażekających na tym forum to osobniki ze słabą platformą sprzętową.

Nie zgodzilbym sie. Sam odpalalem gre z detalami ustawionymi na maska i, jak juz napisalem w ktoryms z wczesniejszych postow, tworcy dodali sporo dodatkowych efektow, ktorych glownym zadaniem jest maskowanie innych niedorobek. Glupi przyklad z ulica. Z wlaczonymi odbiciami (co prawda nie wiem gdzie programisci widzieli takie ulice, ale niech im juz bedzie) wyglada to w miare dobrze, ale jak tylko wylaczysz odbicia zobaczysz naprawde kiepskiej jakosci teksture. Podobnie z odbiciami na samochodach (wczesniej podawalem przyklad tych z ruchu ulicznego). Z daleka oczywiscie nic nie zauwazysz, poza poruszajaca sie bryla swiatla, gdy jednak sie przyjrzysz widac kolejne niedorobki. Takich bledow jest tutaj sporo. Jesli chcesz porownac grafike, to odpal sobie najpierw to demko, pograj chwile, a potem wroc do pelnej wersji U1. W moim odczuciu jedynka byla znacznie bardziej dopracowana, grafika wyrazniejsza, teksturki na ulicach lepsze :)

 

A co do muzy to poczekajcie na pełną wersję...

Zgadzam sie, chociaz patrzac na liste utworow juz moge stwierdzic, ze nie jest to muzyka dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KrzychuG oczywiście masz racje. tytlko widzisz dema wypuszcza się na rynek nie tylko po to by narobić ludziom smaków, ale by dopracować pełną wersję, poprawić błędy i niedociągnięcia. Jeśli się mylę to mnie popraw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KrzychuG oczywiście masz racje. tytlko widzisz dema wypuszcza się na rynek nie tylko po to by narobić ludziom smaków, ale by dopracować pełną wersję, poprawić błędy i niedociągnięcia. Jeśli się mylę to mnie popraw.

Ja cie poprawie.

Bety sa po to aby jeszcze cos poprawiac.

A to, ze czasami od demka do fulla sa jakies roznice to napewno nie na podstawie narzekan na demka.

Dema sa po to aby zachecic do kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KrzychuG dzieki za odpowiedz i że nie da sie grać w sieci LAN przekonałem sie po zassaniu dema. DEMO ma opcje granie przez internet. Orientuje sie ktoś czy w pełnej wersji bedzie można grać w sieci LAN?

 

R.i.P. Twój post nic nie wnosi do tematu, po co zasmiecasz forum?

 

 

Poza tym gierka jest dobra zeby sie powyzywać, w realu palenie gumy kosztuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio ściągnełem sobie to demko z netu i odpaliłem w domciu. Ogólnie zajefajne tylko mocno ograniczone to demko. A co do gry to śmiga u mnie na 1280x1204 na najwyższych ustawieniach z AAx4 i ainzo x4 bez żadnych przycięć. U mojego kuzyna też choć ma tylko A1700+ na ECSie K7S5A, 256MB ram i Radka 9200se podkręconego na 320@490. U niego śmiaga na 1024x768 bez AA i ainzo detale max - płynnie. Ogólnie gierka fajowa będzie. Trza kaske zbierać.

ps. kolesie na necie z którymi grałem to chyba dzień i noc trenowali na tym demie bo taki wycisk dostałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KrzychuG oczywiście masz racje. tytlko widzisz dema wypuszcza się na rynek nie tylko po to by narobić ludziom smaków, ale by dopracować pełną wersję, poprawić błędy i niedociągnięcia. Jeśli się mylę to mnie popraw.

Masz racje, jednak w tym przypadku demo zostalo wydane zbyt pozno zeby zdarzyc wiele poprawic. Premiera ma byc w listopadzie tego roku, a wiec na dniach. Eewntualne poprawki beda zapewne jedyne koszmetyczne, tak wiec na wiele bym nie liczyl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Mnie giera zassała, co dopiero będzie jak wyjdzie full :D

Mi się wszystko podoba - upierdliwym krytykom mówimy nie! :lol:

grałem w Pasjansa

mnie ta giera zassała maksymalnie!

nie ma nic lepszego!

grafika za je bis ta !

te kolory!

ta animacja na koniec!

no po prostu RE WE LA CJA

 

skoro Ci się wszystko podoba, to już wiem, dla kogo kiedyś seryjnie kręcono kolejne Rocky, Rambo itd

też były zajefajne filmy, jak miałem 10 lat i video miał tylko jeden sąsiad w bloku i wszyscy do niego chodziliśmy na filmy :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie giera zassała, co dopiero będzie jak wyjdzie full :D

Mi się wszystko podoba - upierdliwym krytykom mówimy nie! :lol:

grałem w Pasjansa

mnie ta giera zassała maksymalnie!

nie ma nic lepszego!

grafika za je bis ta !

te kolory!

ta animacja na koniec!

no po prostu RE WE LA CJA

 

skoro Ci się wszystko podoba, to już wiem, dla kogo kiedyś seryjnie kręcono kolejne Rocky, Rambo itd

też były zajefajne filmy, jak miałem 10 lat i video miał tylko jeden sąsiad w bloku i wszyscy do niego chodziliśmy na filmy :roll:

Ej.. przesadzasz.

Gra ci sie moze nie podobac - twoj problem, ale nie wysmiewaj ludzi ktorym sie gra podoba, bo sam siebie osmieszasz. Jak nie masz nic interesujacego to powiedzenia to nie mow - juz ktos to mowil pare razy. Jak ci sie gra nie podoba to po co w ogole tu wypowiadasz - wyrazic poraz 100 swoja opinie ze gra jest do [gluteus maximus] ? Zkrzywdzila cie ona (gra) czy co ??.. bo ja juz nie rozumiem. Mi sie gra bardzo podoba, a Rokiego nadal lubie (a rambo to nigdy nie ogladalem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm tak czytam te wszystkie posty ii mam dziwne wrżenie iż ci co tak bardzo krytykują grafe U:2 DEMO to zamiast ostro pocinać w tej gierze to stoją i sie gapią na textury.. ludzie fakt ze ulica jest deko pixeelowa tj. kilka innych rzeczy ale fakt faktem ze to jest demo. W pełnaj zmieni sie na pewno coś w tej kweti tj. z UT 2004 deno - było okrojone z dosyć dużej ilości detali.

Takrze panowie 3ba jeździć a nie sie lampić do ścia

 

P.S new rec :twisted: 49.01 und 2.37.17 stability off, forward, 3 laps, cytrynką ;]

P.S 2 Ma może ktoś sposób na wzięcie tego ostatniego zakretu przed finishem (ten 90 stopni w lewo) i tego hama 2 przed nim?? Byłbym wdzięczny

 

POZDRO 4ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie giera zassała, co dopiero będzie jak wyjdzie full :D

Mi się wszystko podoba - upierdliwym krytykom mówimy nie!  :lol:

grałem w Pasjansa

mnie ta giera zassała maksymalnie!

nie ma nic lepszego!

grafika za je bis ta !

te kolory!

ta animacja na koniec!

no po prostu RE WE LA CJA

 

skoro Ci się wszystko podoba, to już wiem, dla kogo kiedyś seryjnie kręcono kolejne Rocky, Rambo itd

też były zajefajne filmy, jak miałem 10 lat i video miał tylko jeden sąsiad w bloku i wszyscy do niego chodziliśmy na filmy :roll:

No to może dalej graj w pasjansa a nie piszesz na forum o NFS:U2 :lol:

Rocky i Rambo to dobre filmy - nawet teraz mi się podobają :D Widzisz - idąc tym tokiem myślenia wiemy już że mam 10 lat :lol:

ROTFL :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak_2002 - a nie dostrzegasz ze troche inaczej ida kazda z nich troche sie inaczej zbiera i zachowuje przynajmniej ja to tak widze .

 

frstjob - popieram rocky i rambo dobre filmy a wracajac do tematu podtrzymuje swoja poprzednia wypowiedz pozdrawiam i wspolczuje wszystkim maniakom pixeli , zabkow , kiepskich odbic , zbyt jasnych lub bladych refleksow coraz was wiecej na forum .O ile maniacy decybeli ciszy temperatury wygladu optycznego budy sa jednostkami ktore wnosza cos na to forum o tyle wszyscy pseudo specjalisci graficzni poprawiali by tu kod programistow ludzie wiecie ile trzeba sie na hetac zeby cos takiego stworzyc wiecie jakie mozgi nad tym siedza. NFSU2 rzadzi i tyle bedzie sukces jak siemasz . Panowie z EA sie obrzydliwie wzbogadza a my sobie Chopy troche popykamy juz niedlugo he he i biadolenie nic tu nie da.

 

P.S Zgadzam sie z R.I.P - szkoda ze ta druga fura nie jest ciagana -apetyt rosnie :lol:

P.S A za rogiem juz NFSU3 takie zycie he he - tak sie rozmazylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce tylko tyle powiedziec, nie wiem czemu sie tak tu klocicie na tym forum, demko jest jakie jest, poczekajmy na pelna wersje. Mnie osobiscie sie podoba, a czy lepsze od jedynki? jak pogram w full wersje to dopiero ocenie:P

Na poczatku mialem problem bo po wlaczeniu antialiasingu mialem czarny ekran, ale jak zainstalowalem Omegi 2.5.90 to gierka chodzi plynniusko na max detalach i z wlaczonym FSAA na podanej ponizej konfiguracji i jestem bardzo szczesliwy :D to tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...