Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

oka a ja jezdzilem wczoraj z kumplami drifta na czas taka mielismy zajawke i co 1.33 sec top speed 208,7 he he moze ktos sprobuje ciekawa trasa . A co do wypowiedzi kolegi to taka ciekawostka nie kazdy leksus na europe wschodnia to leksus w stanach he he :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Przyznam ze nie sledzilem uwaznie calej dyskusji. Ale podziele sie swoja opinia...

1. Gra zapowiada sie ciekawie. super pomysly (przedewszystkim to ze jest jedno wielkie miasto)

2.Demo jest IMHO do d***... nie ma tam praktycznie nic, a pozamykanie tras powoduje to ze nieznalazlem miejsca gdzie mozna sie rospedzic powyzej 270km/h a i tak to udalo mi sie z trudem...

3. grafika... jak zobaczylem screeny na tym forum to myslalem ze bedzie gorzej... ale nie jest to zadna rewelacja... przynajmniej na moim kompie nie ma ruznicy miedzy nfs ug 1. co prawda detale mam ustawione na 3 od konca bo na max i max-1 mam czarny ekran. Wiec byc moze na lepszych kompach to wyglada lepiej ale nie wydaje mi sie zeby duzo osob mialo lepsza grafe niz r9800pro...

4. gra ponecie teoretycznie zapowiada sie ciekawie... niestety nie udalo mi sie polaczyc z serwerem....

 

 

Pozdro Viroos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czytałem wszystkich postów i nie wiem, czy gdzieś padło pytanie:

dlaczego na nie których wyścigach w sieci nie wchodzą do gry wszyscy zawodnicy, tylko 2, czasami 3,a juz bardzo zadko cały komplet, czyli czterech zawodników.

 

Ktoś zna odp. ?

Pozdr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jakie kto ma łącze. Jesli stawiam ktos kto ma zewnetrzne IP, to popjada wszyscy, jesli stawia koles ktory ma FireWall, albo wewnetrze IP, czyli m.in LAN, to pojada tylko Ci ktorzy maja zewnetrzne IP, badz wewnetrzne ale musza miec przekierowane porty na ktorych chodzi gra, na swoj komp (trzeba pogadac z adminem).

Mniej wiecej tak to wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Przyznam ze nie sledzilem uwaznie calej dyskusji. Ale podziele sie swoja opinia...

1. Gra zapowiada sie ciekawie. super pomysly (przedewszystkim to ze jest jedno wielkie miasto)

2.Demo jest IMHO do d***... nie ma tam praktycznie nic, a pozamykanie tras powoduje to ze nieznalazlem miejsca gdzie mozna sie rospedzic powyzej 270km/h a i tak to udalo mi sie z trudem...

3. grafika... jak zobaczylem screeny na tym forum to myslalem ze bedzie gorzej... ale nie jest to zadna rewelacja... przynajmniej na moim kompie nie ma ruznicy miedzy nfs ug 1. co prawda detale mam ustawione na 3 od konca bo na max i max-1 mam czarny ekran. Wiec byc moze na lepszych kompach to wyglada lepiej ale nie wydaje mi sie zeby duzo osob mialo lepsza grafe niz r9800pro...

4. gra ponecie teoretycznie zapowiada sie ciekawie... niestety nie udalo mi sie polaczyc z serwerem....

 

 

Pozdro Viroos

To chyba masz jakies problemy z kompem (czyt. grafa) bo u mnie smiga na MAX detalach z AAx2q i Anizox8 (przy 1024/768)... I nie mam zadnego Radoslawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widze ze zaraz bedzie jatka radoslawy kontra gf'y a tego nie chcemy nie tak agresywnie mafia35 ja mam radoslawa niedawno zmienilem z gf teraz tak jak w podpisie non oc i wszystko smiga na najwyzszej rozdzialce 1280x i jeszcze do tego 22 calowa iiyame poprostu zrywa kask . A problem z czarnym ekranem to inna kwestia .

 

P>S I nie mam zadnego GF tysiac szejset dwa dziewiecet mhz - zartowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem 3 furami ale najlepsza z nich wszystkich jest jednak 350ka zolta

3 lap okolo 3:32 i best lap 47:84 sek

 

online jezdze pod nikiem ZiutasPL

 

btw mam pytanko zauwazylem ze niektorzy na starcie maja motym z szybkich i wsieklych (czli przednia os w gorze) czy macie moda jakiegos na to czy jest jakis sposob zeby to bez moda wykonac ?

 

pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem 3 furami ale najlepsza z nich wszystkich jest jednak 350ka zolta

3 lap okolo 3:32 i best lap 47:84 sek

 

....

Ciężko mi to zrozumieć :? Najlepsze okrążenie masz 47:84, a jak jedziesz 3 to średnia na jedno okrążenie ponad 20sek. wolniej :roll: przecież to kupa czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bede mial oryginal dzien przed premiera . Kumpel pracuje w empiku ale bedzie jatka jeszcze tylko tydzien i pojechali strasznie sie jaram :twisted: . Marcelluss - dobre nowiny przynosisz A tak na marginesie demo mi zaczelo restartowac kompa od wczoraj chyba trzeba jeszcze raz przyinstalowac . DAWAC UDERGRANDA 2 COMMON HE HE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wlacz hydraulike od lowa i podnies przod i masz :] he he nic innego nie przychodzi mi do glowy :twisted:

hmm a troche jasniej ? (dziekuje)

 

Ciężko mi to zrozumieć Najlepsze okrążenie masz 47:84, a jak jedziesz 3 to średnia na jedno okrążenie ponad 20sek. wolniej przecież to kupa czasu.

hmm zeby rozbudzic twoje waatpliwosci

czas 47:84 nie jest wziety akurat z tych 3 okrazen(ale to nie istotne)... przejedz sobie 3 kolka i zobacz jaki bedziesz mial czas

ten czas juz i tak poszedl w niepamiec... jest nowy rekord a mianowicie 47:64 350Z(zolty) i 46:51 infinity po tuningu(srebrny)...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam jeden problem z gierką NFS: Underground2.

Otóż jak włączę 4xAA i 16xANIZO (przez stery) gieka śmiga :D,

ale mam pewien bug - neony pod samochodem przświtują

mi przez nadwozie :|. Zminiełm stery na najnowsze Omegi 2590 i to samo.

Bez wygładzania krawędzi gierka wygląda dużo gorzej ale nie ma błędu.

 

Wszystko prezentuje screen: www.temp.kaczala.prv.pl

 

Czy ktoś miał podobny problem?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokój mi tu. :!:

Dzisiaj już trzech użyszkodników dostało po 10 punktów za warez w różnej postaci w tym temacie.

Chcecie koniecznie, aby postypały się bany :?: :evil: Bo zaczynam już być rozdrażniony. :evil:

Nikogo nie interesuje, kto, skąd i co ciągnie i jaki "patch" wgrywa.

A przynajmniej nie powinno interesować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mam dzisiaj wolne :twisted:

Popołudniu potestujemy, z chęcią sprawdzę czy ta gra warta jest poświęcenia dla niej czasu. Jestem dobrej myśli, bo mi w przeciwieństwie do wielu osób na forum w demo grało się bardzo przyjemnie...

No i jestem bardzo ciekaw jak wygląda tryb DRAG 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co takiego ostatnio wyszlo, ze nie wiecie co instalowac procz MOH:PA i NFS:U2?

Oprocz MOHPA i NFS8 to FLATOUT,18 WHEELS STUNT TRACK CHALLANGE,POLLAR EXPRESS,PITFALL THE LOST EXPEDITION,MAN OF VALOUR,FORD RACING 3,ATLANTIS EVOLUTION.Poza tym,zostal mi jeszcze Silent Hill4 i wkoncu zmobilizowac sie i odqrzyc NFS7 bo od pol roq mam save'a na 88 levelu bo nie chcialo mi sie grac i teraz musze skonczyc.Mam jeszcze troszq zajec oprocz grania i kiedy ja to niby ukoncze??Fakt nie musze,ale by sie przydalo chociaz te najwazniejsze tytuly dla zasady,pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrazenia rewelacyjne :D

Moim zdaniem zdecydowanie lepsza od jedynki. Wprowadzili ciekawa fabule, wszystko opracowane w postaci komiksu... dobry montaz, ciekawa grafika. Sama gra i engine mi jak najbardziej pasuja. Teksturki raza tu i tam ale przynajmniej jest plynnie. Samochod wyglada miodzio - blyszczy sie rewelacyjnie :P

Przypomina troche GTA jesli chodzi o cale "misje" czy tez zlecenia... jest cale miasto po ktorym mozna jezdzic. Jeszcze duzo nie gralem ale poki co warta polecenia uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...