Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SamoDobro

frstjob - popieram rocky i rambo dobre filmy a wracajac do tematu podtrzymuje swoja poprzednia wypowiedz pozdrawiam i wspolczuje wszystkim maniakom pixeli , zabkow , kiepskich odbic , zbyt jasnych lub bladych refleksow coraz was wiecej na forum

widzisz: ja stwierdziłem jedynie fakt, że gra na DX 8.1 wygląda kiepsko. gorzej niż pierwsza część - i napisałem, że to moje zdanie. potem zostałem zjechany, że się nie znam, że DX8.1 do przeżytek, że dopiero na DX9 gra wygląda świetnie, że na DX8.1 gra nie ma połowy efektów, że wygląda biednie.

ok.

po czym nastąpiło porównanie i co się okazało? gra wygląda DOKŁADNIE TAK SAMO na DX8.1 i DX9 - z drobnymi, niezauważalnymi dla normalnego człowieka różnicami. (pomijając ten zajefajny deszcz)

i nagle zrobiło się cicho, nikt już nie twierdzi, że na DX8.1 gra wygląda koszmarnie, a na DX9 wygląda bosko. nawet ci sami ludzie, którzy wcześniej krzyczeli, że na moim GF4 Ti4200 to ja sobie mogę grać w gierki sprzed 10 lat. skąd ta zmiana nagła? czyżby NAGLE gra zaczęła lepiej wyglądać na DX8.1?

nieważne.

moim głównym zarzutem do gry, wbrew pozorom, nie była jej strona graficzna - chociaż, jak już pisałem, wygląda MOIM ZDANIEM znacznie gorzej niż jedynka.

chodziło mi o MIODNOŚĆ.

może na padzie gra się fajnie.

może na klawiaturze gra się świetnie.

ale na kierownicy gra się koszmarnie!

siły FF nie da się ustawić, w związku z czym albo szarpie kierownicą tak, że nie można jej prawie w łapach utrzymać, albo trzeba FF wyłączyć. i co się wtedy okazuje? że sterowanie nijak się ma do tego, co ja robię z kierą. czyli: ja sobie, kiera sobie. do tego nielogiczne zupełnie ślizganie się auta na ręcznym - uwierz mi, porównywałem i okazało się, że przy tych samych warunkach początkowych auto na ręcznym zachowuje się za każdym razem inaczej. łatwo to sprawdzić, zaczynając wyścig i powiedzmy po jakimś tam czasie, albo przy iluś tam kilometrach na godzinę wciskając ręczny, skręcając od razu i patrzeć co się dzieje z samochodem. po czym powtórzyć i patrzeć na to ponownie. dwie zupełnie różne bajki.

jak dla mnie to trochę bez sensu.

wiecie, co to jest miodność?

to zagrajcie w Need for Speed Porshe i powiedzcie mi, która gra jest miodniejsza: Porshe czy Underground?

Underground 1 mi się podobał. fajna ścigałka, bez aspiracji do bycia symulacją, radosna jazda przez miasto. dwójka jest jakaś taka... zciach!a na masę za przeproszeniem. takie sterowanie to ja mogę zaakceptować w Wipeoucie, ale tutaj te samochody mają koła i na nich powinny sie poruszać. a poruszają się jakby w powietrzu.

kiepska grafika tylko przelewa w tym przypadku czarę goryczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce tylko tyle powiedziec, nie wiem czemu sie tak tu klocicie na tym forum

nikt sie nie kloci to sie nazywa wymiana pogladow

 

SamoDobro - skoro jestes takim perfekcjonista to czego ty wymagasz od gierki w ktorej napelnia sie nosa poslizgami :D . Co do ti4200 TO MISZCZOWA KARTA . Nie mozesz porownywac NFS do siebie bo kazdy z nich jest inny laczy ich tylko tematyka wyscigi samochodowe . Co do kierownicy to tylko demo poczekaj z ocena do pelnej wersji . Moze w demo sterownik do kiery zostal sromotnie osrany .Co do prowadzenia fury nie zauwazylem zeby zachowywala sie inaczej za kazdym razem . Wtedy chlopaki nie mogli by wykrecac takich czasow i tutaj szacun dla wszystkich ktorzy zeszli ponizej 50 s ja nie moge za cholere narazie a dirty byly by akcja nie do przejechania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na czerwonej logi gra mi sie wysmienicie, trzeba mocno kiere trzymac. wszystko jednak zalezy od upodoban, ja juz sie przyzwyczailem do duzej FF, grajac np w rbr lub f1c. do tego we wlasnym samochodzie nie mam wspomagania :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt duzy FF, obojetnie jak silna ma sie lape, zawsze przeszkadza i nie jest to z pewnoscia realistyczne.

 

Ale wlasnie po to w wingman profilerze mozna regulowac sile ff, wiec nie rozumiem jak ktos wczesniej narzekal, ze FF w NFS jest zbyt mocny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy chlopaki nie mogli by wykrecac takich czasow i tutaj szacun dla wszystkich ktorzy zeszli ponizej 50 s ja nie moge za cholere narazie a dirty byly by akcja nie do przejechania .

hmm nie wiem czy to jest powod do szacunku no ale skoro tak twierdzisz... moj best lap na forvard 350'ka to nieco ponad 48sec dokladnie nie pamietam..,

 

btw duzo ludzi z tego forum ciupie on-line ? moze jakis konfront ;) ? bo juz mi sie znudzilo mucenie wszystkich... ;/

sie przerzucam na infinita zobacze jak to jezdzi ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Ale wlasnie po to w wingman profilerze mozna regulowac sile ff, wiec nie rozumiem jak ktos wczesniej narzekal, ze FF w NFS jest zbyt mocny...

1. nie mam wingmana

2. regulacja w sterowniku siły FF daje jedynie to, że albo FF w grze działa albo nie działa. bez stanów pośrednich.

3. efekt FF w grze jest fajny, nie przeczę, ale co z tego, skoro na kostce kierownica lata we wszystkie strony, przy uderzeniu w cokolwiek skręca nagle o kilkanaście stopni itp. bez możliwości regulacji tej siły w tej grze FF wyłącznie przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

mam problem z furami w demie. poprostu ich nie widze. Wyczytałem wszystkie posty od momentu pojawienia się dema i nikt nie miał problemu.

 

Gra chula ale fury są białe. Powyłanczałem wszystko w ustawieniach grafiki i nic nie pomogło.

Może ma ktoś na to sposób

 

 

Mam A1,4 128MB DDR GF GTS PRO 64mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wlasnie po to w wingman profilerze mozna regulowac sile ff, wiec nie rozumiem jak ktos wczesniej narzekal, ze FF w NFS jest zbyt mocny...

1. nie mam wingmana

2. regulacja w sterowniku siły FF daje jedynie to, że albo FF w grze działa albo nie działa. bez stanów pośrednich.

3. efekt FF w grze jest fajny, nie przeczę, ale co z tego, skoro na kostce kierownica lata we wszystkie strony, przy uderzeniu w cokolwiek skręca nagle o kilkanaście stopni itp. bez możliwości regulacji tej siły w tej grze FF wyłącznie przeszkadza

Co moge ci odpowiedziec...? Zainstaluj wingman'a, do cholery (o ile, naturalnie, masz kolko logiego) U mnie na momo force efekty sa swietne, regulacja z poziomu sterownika dziala wysmienicie. Kropka

 

Ja tez wiele zarzucalem tej grze, ale to co ty robisz przechodzi juz ludzkie pojecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

bo mieszam ją z błotem? :wink:

takie życie :D

co ja poradzę na to, że zawsze jestem bardzo krytycznie nastawiony do sequeli, a jeśli sequel nie dorównuje pierwowzorowi, to autorom chyba należą się zjeby?

poza tym, zawsze piszę, że to moje osobiste zdanie :)

idę pograć w Ryśka w końcu. pozdrawiam serdecznie fanów ścigałek z podziemi :D

 

EDIT:

kółko mam zdecydowanie nie logi :D

grałem na żółtym Logitechu (bez FF) i jednak bym się nie zamienił

moje kółko to InterAct, działający tylko pod Win98, z problemami jeśli chce się je zmusić do działania na innych kompach, ale za to jak już się ruszy... :wink:

zero luzów - więc tym bardziej szarpiący FF mnie wkurza :)

w RBR FF jest genialnie zrobiony - tutaj jednak ja osobiście FF mówię ostre i zdecydowane NIE :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm tak czytam te wszystkie posty ii mam dziwne wrżenie iż ci co tak bardzo krytykują grafe U:2 DEMO to zamiast ostro pocinać w tej gierze to stoją i sie gapią na textury.. ludzie fakt ze ulica jest deko pixeelowa tj. kilka innych rzeczy ale fakt faktem ze to jest demo. W pełnaj zmieni sie na pewno coś w tej kweti tj. z UT 2004 deno - było okrojone z dosyć dużej ilości detali.

Takrze panowie 3ba jeździć a nie sie lampić do ścian

...cich...

Wszyscy się z Tobą zgadzamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbujcie sobie pozamieniać pliki z folderów samochodów

np. 350z z skylinem

Ja zmieniałem i karoseria znikła, zostały tylko koła i spoiler, chociaz mi się zdaje że silnik troche inaczej wył. Wie ktoś moze jak pozmieniac żeby chociaz sama karoseria się zmieniła?? Robiłem kiedyś takie przekręty w innych grach (tytułów nie pamiętam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

ale LOL :D

już wiem, dlaczego to demko tak kiepsko u mnie chodziło i nie było różnicy między AAx2 a AAx0 :lol:

miałem w sterownikach włączone na stałe AAx2 ;)

teraz gra śmiga jak szalona i nawet jak zwalnia to do 20-25 FPS przy max detali

ale to i tak nie zmienia mojego zdania na jej temat - wczoraj był u mnie młodszy kuzyn, podjarany filmem 2 Fast 2 Furious (kaszanka jakich mało swoją drogą, bo dopiero wczoraj go od niego pożyczyłem i obejrzałem) i podniecał się grą jak Rocco czeszkami ;)

grał, grał, grał... a mnie się spać chciało :-/

co tylko potwierdza moją tezę, co do tego, jaki target ma ta gra - podobnie jak film zresztą

a RBR mu się nie podobał W OGÓLE, bo brzydka grafika, bo samochód tak jakoś dziwnie jeździ, bo to NIEREALISTYCZNE

i mówił to 15-o latek, który nie ma prawka nawet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że nie!!! Lexus, Infinity, Acura to samochody bardziej luksusowe niż ich odpowiedniki tj Toyota, Nissan i Honda. Są to samochody nie dla mas tylko raczej dla ludzi bogatych. Są one troche lepeij wyposażone niż ich tańsze odpowiedniki )np gorsze materiały itp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...