Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos juz gral - u mnie na moim Radku testury wygladaja jak z ery Test Drive 3 - ohydne piksele :-( - w demku bylo luks nie wiem czmu w full sie pokopalo nie zmienialem sterow - tez tak macie??

Co do tych pikseli też to miałem, aż się przeraziłem... :wink: Wystarczyło zrobić restarcik gry, a teksturki stały się gładziudkie i rozmyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gentelmen Start Your ENGiNES" .... chcialo by sie rzec!

gra mnie urzekla praktycznie wszystkim, i wypowiadac sie na poszczegolne dzialy nie wiem czy ma sens.... po krotce:

- GRAFA: rzadzi! wydawalo sie po demie ze bedzie kaszana z tymi kolorowymi swiatlami, neonami i super hiper extra oswietlownymi ulicami usa, hmm mysle ze sami zobaczycie ze sie myliliscie, ulice sa jakby bardziej przyciemnione i rozswietlane przez lampy. najwieksze zastrzezenie wobec grafy jakie moge miec to wyglad "trafficu" eszz te taxi, furgonetki i inne poprostu strasza, sa brzydkie i malo ciekawe. wszystko w FULL w 1024 razem z aa x4 i anizo x8 chodzi pieknie, nawet lepiej niz nfsu1, nie wiem jak bedzie na slabszych grafach ale u mnie jest poprostu MILKY WAY :twisted:

- MUZA: mocna, a jednoczesnie stonowana czasami, przypomina mi ta z nfs high stakes

- AUTA: mmmmm..... widze ze jest nawet cadillac escalade i troche strasze autka, bede dazyl do zdobycia hummera

- MENU: mi sie podoba, jest bardziej przejrzyste i latwiej sie po nim poruszac, a samochody w menu wygladaja tak realnie...

- GRYWALNOSC: pozostawie to narazie bez komentarza bo dopiero co zaczalem grac, ale mysle ze bedzie stala na b. wysokim poziomie, samo wprowadzenie przez tworcow tego hita ze jezdzi sie po calym miescie i szuka wyscigow samodzielnie, i rowniez zjezdza sie do garazy, sklepow (co inaczej wygladalo w jedynce - wszystko sie odbywalo w menu i bylo takie suche i bezbarwne). drifty nie odbywaja sie juz tak jak w poprzedniej edycji, tylko na torze juz jezdzimy z innymi gosciami!! moze nie bede umieszczal screenow czy filmikow ktore przedstawiaja mozliwosci graficzne gry, ale sami zobaczcie moj DIABELSKO szybki czas.

na koniec chce dodac iz moim zdaniem GRA JEST LEPSZA OD JEDYNKI :twisted:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo mnie zachwycilo,potem wyszedl Flot uot,ale full nfsu2 dorownal flatoutowi,gra jest naprawde dobra,podoba mi sie muza,tryb kariery,grafa,sposob gry i klimat needfora,ja osobiscie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jade miastem to 40, a jak sie scigam to od 25-35. przeciwnik chyba grasz z wylaczonym aa ze masz jak piszesz 40-50 (a masz slabszy sprzet - no offence)

no i hummera H2 juz mam :twisted: btw - zapomnialem dodac ze.... Brooke Burke :twisted:

no tak gram bez aa, i anizo. ta gra jest tak plastikowa, że jak daje aa to jeszcze efekt ten się pogarsza.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wsio wporzo, gierka wygląda ślicznie, właśnie robię sobie przerwe na śniadanie, a potem wracam do świata undergrounda 8)

cholernie podoba mi się dźwięk w tej grze, jest wart wyciszenia muzyki, odgłosy jakie towarzyszą nam w dragu przy przejeżdżaniu obok/pod wiaduktami po prostu miażdżą 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodzi niezle, ale jak jestem w centrum, gdzie jest kilka takich wielkich wiezowcow i te lampy (search lights jakby) to potrafi ostro przyciac :/ Zastanawiam sie, czego to moze byc wina. Catalysty 4.9 - R.I.P na jakich ustawieniach sprzetu i sterach grasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, panowie help ! Wczoraj, tak jak napisalem, mialem malego zchiza z tymi pixelami na drodze i generalnie na tekturach. Reset gry i pomoglo. Natomiast dzisiaj odpalam sobie, a tu znowu kwadraty kluja w oczy i nie pomaga reset, zmiana ustawien w grze, w sterach ani nigdzie :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to girka jest fajna, ale mam jeden problem, a mianowicie na ustawieniach na high mam widoczne piksele na ulicy, co mnie strasznie drażni... ktoś miał podobny problem?

Koles mial taki problem na radq 9500@pro, powiedzialem mu,zeby zmienil sterowniki na omegi najnowsze,pozniej jeszcze na wszelki wypadek zrestartowal kompa (nie liczac restartu wymaganego w czasie instalacji:) ) i mu pomoglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych którzy maja problemy z teksturami:Włączcie gre!.W trakcie jeżdżenia naciśnijcie CTRL+ALT+DELET i wejdzcie w procesy i zamknijcie nfsu2.exe czy cos takiego.Jesli nie zadziala to reset kompa w trakcie gry.

 

W grze jest bardzo duzo wyscigow nie da sie ich policzyc poniewaz gre konczymy w procentach ja jestem w 15% gry.Moim zdaniem wyscigow jest ponad 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...