Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

co do tego deszczu w grze. ja posiadam GF4200ti i mam efekt deszczu :]

nikt nie poweidzieal ze nie ma deszczu .. tlyko kropel na masce/szybie nie ma .. cofnij sie pare stron do tylu

 

http://members.lycos.co.uk/chaosik/tweak/n...fs-kropelki.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak AA w demku sie sypie, obraz mi miga na maxa... ale jak wyłącze to jest ok :P

 

A co tam wszyscy sie chwalą to i ja sie pochwale

a wiec :

 

ja - żółty Nissan, forward, 3 laps - 2.43.24 :twisted:

siora(10 lat) tjw. 2.46.37 :twisted:

 

najszybsze okrązenie moje to 0.50.51

siory ;] 0.53.coś tam

 

ogólnie żółty jest de beściak na race a czerwony na drifta (only my & my sister opinion)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę, że grałem w demko na GF2 MX 400 i Duronie 700 :D W 1024x768 i wszystkie detale na low mam jakieś 15 fps hehe czyli nieznacznie tylko gorzej jak pierwsza część Undergrounda.

Teraz o wrażeniach: jest całkiem nieźle. Fajnie zrobiono poślizgi i w ogóle cały drift. Szkoda, ze nadal nie ma uszkodzeń i chyba w żadnym kolejnym NFSie ich nie bedzie...

Miasto jest troszkę bardziej urozmaicone niż w jedynce, ale ciągle tylko w nocy... ech :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja moge się pochwalić wynikiem 46.77s i wiele wyników kolo 47s, myśle że czas w granicach 45s jest jak najbardziej możliwy ale to jeszcze pare godzin gry. Zielony Nissan, offline, forward i do roboty!

A zielony to czesem nie jest jakies gorszy (wiem ze ktorych jest z nich ma gorszy tuning)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem ale lepsze czasy osiągam na tym zielonym probowałem wcześniej na tym żółtym ale nie mogłem zejść poniżej 49s a tak wogóle to bardziej mi się podoba. Ich wykresy są takie same więc ja myśle że różnią się tylko wyglądem i niewielkimi właściwościami(nie wiem czym dokładnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza zabawa jest jak się czterech kumatych spotka online i robi wielkie obijanie. Szkodatylko że nie ma efektów zniszczeń aut.

Dajcie swoje nick'i z NFS2 Oline.

Ja pierwszy :) :

KATOWICE72PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza zabawa jest jak się czterech kumatych spotka online i robi wielkie obijanie. Szkodatylko że nie ma efektów zniszczeń aut.

Dajcie swoje nick'i z NFS2 Oline.

Ja pierwszy :) :

KATOWICE72PL

groobelnawypasie

od czasu do czasu pogram na necie, ale szczerze powiedziawszy wybieranie serwerów skaszanili;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kogoś ta gierka naprawdę bawi, to nowe autko do demka do zassania tutaj:http://www.tkk.pl/~bryg/download/carmod.zip

niezły klimat ten nowy furacz, ale szkoda ze jest standardowy (jeśli chodzi o mechanike).

Wogóle to to jest Infiniti g35 czy jakoś tak. Na początku myślałem ze to jakaś Acura najnowsza :)

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...