Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

WitAM. jesli ktos przeszedł cała gre to porosiłbym zeby mi przaesłał na emaila wsk_a@o2.pl ,poniewaz przeszłem ponad 3/4 gry i musialem zrobic format!!! z góry dzięki

Sorry stary ale rozwaliles mnie-tak,tak, co jeszcze?

Ta gra to przyjemnosc,a jesli nie czujesz tej przyjemnosci i grasz tylko dla 100% to..szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...mam pytanko czy jest jakiś sens kupowania np: ECU 1 poziomu skoro ma sie juz dostep do poziomu 2 i 3? czy cos to daje? bo w parametrach auta nie zauwazylem nic,oczywiscie chodzi mi o kazdy oveclocing silnika,czy to turbo,czy nitro.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...mam pytanko czy jest jakiś sens kupowania np: ECU 1 poziomu skoro ma sie juz dostep do poziomu 2 i 3? czy cos to daje? bo w parametrach auta nie zauwazylem nic,oczywiscie chodzi mi o kazdy oveclocing silnika,czy to turbo,czy nitro.

 

pozdrawiam.

jeśli masz dostęp do poziomu np. 3 to najpierw kup 3, a potem sprawdź których elementów brakuje ci z 1 i 2 i je dokup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z braku gier wyśćigowych na PC to NFS:U2 jest naprawde niezły.Fajna grafa super muzyczka fajny tuning.Jedyne co kuleje to to że nie czuć prawie prękośći ale to taki syndrom dla każdego kto grał w Burnouta 3 8).Może jeszcze to że po dłuższej chwili nowy NFS może się troche przejeść :cry: .

 

PS.Gra z takim dzwiękiem aż się prosi o obsługe dzwięku 5.1 a tu tylko stereo dali WSTYD!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Najleosiejszy samochód w grzze w moim mniemaniu to Toyota Celica (achh ten warkot silnika rodem z F1), najładniejszy Acura RSX (po prostu cudo!). W ogóle gra wymiata i wciąga jak nałogowiec krechę :D Odnośnie uniqów. Raz (dokładnie raz!) zakręciłem się kołó jakiejś panienki, wydymałem ją (w wyściugu ofkozzz :P) a ona w zamian zarzuciła mi unique performance. Do wyboru miałem nitro, suspension, brakes i coś tam jeszcze. Wybrałem nitro..... :twisted: Po pewnym czasie znowu wybrałem się na outrun no i znowu miła niespodzianka. Pokazałem kolesiowi jak się jeździ (dobry był sqrczybyk, lepszy od pozostałych cwaniaków :/), a on w zamian dał mi uwaga: tak przez wszystkich upragnione wide body kit!!! To się nazywa fux :P Jak tylko zrobię screena to postaram się zarzucić na forum. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Najleosiejszy samochód w grzze w moim mniemaniu to Toyota Celica (achh ten warkot silnika rodem z F1),

dokladnie zgadzam sie z ta opiniiaaa, mam ponad 60% gry i od czasu jak tylko dostelem CELICE smiagam !!:)) te jej magiczne 9,5 tys obr/min jest nieprzecietne:DD ......

DŻOKI - zapodaj screeany swojej celi na mojego @ (malarz84gt@wp.pl), odesle ci moja toyke ... !!

 

pozdrawiam

malarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki.

 

Gierke sobie zainstalowałem - pięknie wyglada....

 

Problem tylko w tym że moja zabawa kończy się na menu bo jak wchodzę na gierkę to obraz jest ciemny i widzę tylko zarys śwateł moich przeciwników i ewentualnie lampy uliczne.

 

Sprzęt mam w miarę dobry - poprzednie NFS Underground chodziło bez problemu a teraz taka kicha...

 

Zna ktoś przyczynę?!?

 

 

POMOCY!!! :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh zgłupiałem :/ Jakim przyciskiem robi się screena i gdzie on się zapisuje? :/ Poprzez print screen? Sam już nie wiem :|

Ps malarz witaj w paczce fanatyków Clici :D Widziałem ją z bliska jak Byłem w Harrachowie i mówię Ci - POWALA! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj ostatnie 4 strony - tam powinien być link.

Cofnąłem się do strony 40 włącznie. Nie znalazłem :(

 

Zarzućcie linka :!:

 

Czy auta, w trakcie dokupowania upgradów (szczególnie wizualnych) można obracać żeby obejrzeć je z różnych stron? W NFSU1 obracało się myszą. Tutaj nie chce mi to działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DŻOKI - tak mozna przez PrintScrn - scean zapisuje sie w "pamieci" wchodzi do painta i dajewsz wklej :))) hackerze:D ....

 

 

 

co do obracana aut to juz bylo ... !! (trzymasz srodkowy klawisz myszy albo rolke .... )

a co do patcha to trzeba odpalic nieraz google .. :) (http://www.gamershell.com/download_7501.shtml)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki.

 

Gierke sobie zainstalowałem - pięknie wyglada....

 

Problem tylko w tym że moja zabawa kończy się na menu bo jak wchodzę na gierkę to obraz jest ciemny i widzę tylko zarys śwateł  moich przeciwników i ewentualnie lampy uliczne.

 

Sprzęt mam w miarę dobry - poprzednie NFS Underground chodziło bez problemu a teraz taka kicha...

Mialem to samo wiec zmienilem sterki na 4.11 i wszystko sie naprawilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz pod koniec gry dostałem komunikat a w nim:

"... swap yours for a new engine..."

Mozna z tego wywnioskowac, ze w grze istnieje mozliwosc wymiany silników i tutaj moje pytanie, wie ktos jak to zrobic??

Miało to byc dostepne w performance shopach, ale jakos tego nie widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...