Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

Według mnie te paradoxy związane z odkrywaniem kolejnych części do samochodów to największy koszmar gry. W jedynce było za góry dawane te same części (wiem, bo NFS:U przeszłem 4 razy). Teraz, kiedy programiści z EA chcieli stworzyć "trochę bardziej nie liniową" fabułę gry, tak na prawde ją skopali. Bo jak wytłumaczyć to, że mam 80% gry a jeszcze nie mam wszystkiego odkrytego!!! (chodź tryb Underground przeszłem) I tak jest wszędzie! Tu na forum każdy ma różnie po odblokowywane części, u mnie inaczej i w szkole inaczej.... czasem liniowość ma swoje plusy.

A przejechales suvy ? One sa poza fabula gry :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm mam kolo 30% gry - gram bez pospiechu..., lubie outruny, bo sie ucze w nich maxymalnie sprawnie jezdzic, lepiej mi pozniej w innych wyscigach...

Po kolejnym wygranym outrunie zostaly mi same wyscigi, i zadnego "przeciwnika" na mapie....

 

to normalne ? co mam zrobic ? nabilem kolejna gwiazdke a mimo to przeciwnikow dalej na drogach nie ma...

 

Mam unikatowy spojler, ecu i turbo, mam ochote jeszcze na wode body kit....

 

smigam honda civic, uwielbiam brzmeinie silnika vtec :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm mam kolo 30% gry - gram bez pospiechu..., lubie outruny, bo sie ucze w nich maxymalnie sprawnie jezdzic, lepiej mi pozniej w innych wyscigach...

Po kolejnym wygranym outrunie zostaly mi same wyscigi, i zadnego "przeciwnika" na mapie....  

 

to normalne ? co mam zrobic ? nabilem kolejna gwiazdke a mimo to przeciwnikow dalej na drogach nie ma...

 

Mam unikatowy spojler, ecu i turbo, mam ochote jeszcze na wode body kit....

 

smigam honda civic,  uwielbiam brzmeinie silnika vtec :>

 

odkryjesz nastepna "dzielnice miasta" przeciwnicy sie pojawia :)

Mailem ten sam problem :(

bez outrunów to nie jest to ;)

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje spostrzeżenia po kilku solidnych godzinach grania- gra conajmnije tak samo dobra, jak 1-ka i przyejmnie się jeździ, ale jednak b. możliwe, że będzie to moja ostatnia tego typu gra, gdzie samochód nie ulega uszkodzeniu. Dla mnie skrajnym idiotyzmem jest wymuszanie techniki walenia samochodem w bandę, bo nie opłaca się hamować :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie skrajnym idiotyzmem jest wymuszanie techniki walenia samochodem w bandę, bo nie opłaca się hamować :?

Wolalbys miec uszkodzenia wozu ale jezdzic za to "bezmarkowymi" i tylko przypominajacymi te realne samochodami? - niestety taka jest cena za licencje wielkich firm motoryzaycjnych - one maja swoja zadania. Widocznie nie zgodzily sie na demolowanie ich samochodow ;)

 

Tak swoja droga to szkoda, ze nie ma Merca i B-Mki :( (pewnie tez z powodu braku licencji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

A mnie tam porsche nie brakuje...zwłaszcza po NFS:PORSCHE gdzie były tylko porschaki. Pozatym, niewyobrażam sobie Undergrounda z samochodami sporowymi klasy Viper, Labhorgini czy innego mocarza dróg. Gra straciła by wówczas urok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm nie ma rezlizmu zniszczen, tak samo jak nie ma realizmu jazdy, prezciez to arcade, zreszta jak zniszczenia itp mialy by byc realistycze to przy pierwszym wypadku podczas wyscigu nasz "zawodnik" stracil by zycie... a z fury został by sam bagaznik :P. Jak by z kolei zniszczenia byly tez totalnie arcadowe to bysmy nazekali ze przy czolowce ze sciana przy 150 odpadl nam tylko spojler i popekala przednia szyba :P.....

 

a co do samochodow to sa 3 mazdy, super :P a jedynej slusznej marki jaka jest BMW nimaaa. A tak bym sobie posmigal BMW M3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia- NFS4 ( tu zaczął się całkiem fajny tuning), NFS:5- Porsche były uszkodzenia i licencjonowane samochody. Inna sprawa, że grafika się w nich bardzo mocno zestarzała i mi np. cieżko jest w nie dzisiaj grać :(

 

PS- zauważyliscie, że w pierwszym filmiku pokazującym wyścigi Street X w samochodach rozbijały się szyby? Czyżby EA Games usunęło tą opcję? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość szala18

witam wszystkich , czy mogłby ktos mi posłac SAVY do NFSU2, kupilem nową grafe i chcialbym troszke pojezdzic stuningowanym autem :) a nie chce mi sie zaczynac od poczatku, min. 65% gry bo na tym skonczylem :) mail: szala18@wp.pl .... z gory thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kiedy w tej grze na europejskim rynku jest dostępny ten model auta jak honda civic z tego co mi wiadomo to w europejskiej orginalnej wersji gry przynajmniej ja taką mam jest zamiast hondy civic, peuget 106 i vauxhall corsa 1.8.pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kiedy w tej grze na europejskim rynku jest dostępny ten model auta jak honda civic z tego co mi wiadomo to w europejskiej orginalnej wersji gry przynajmniej ja taką mam jest zamiast hondy civic, peuget 106 i vauxhall corsa 1.8.pozd

Dokladnie-w euro sa inne auta.

Podobno jest patch, ktory umozliwia grac tez us autami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tej stronie w dziale download jest path na wersje usa i odwrotnie eu

 

http://www.bosbest.neostrada.pl/

 

Hondziawke polecam :)

jest ekstra :)

 

a to moja japonska niunia

http://members.lycos.co.uk/rsxx/fura.jpg

(zapomnialem do fotki zdjac te naklejki, normalnie ich nie ma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis ogladalem nowy odcinek Pimp My Ride (wczorajszy dokladniej)...i kolesiowi przerobili Nissana 240SX "przy pomocy" NFSU2!!! tzn w grze stworzyli fure, ogolna wizje i zrobili mu to w realu...trzeba przyznac ze niezle im wyszlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie dzis dopiero zorientowalem ze w TRYBIE CARRER nie mam alufelg LEXANI ENFINITY (takie jak na powyzszym screenie RS'a), w CUSTOMIZE normalnie sa, a mam niby 100% parts unlocked :(

Faktycznie. Mozna je zamontowac tylko w samochodzie ktorym sie je zdobylo w outrunie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może moje pytanie zabrzmi dziwnie, ale jednak: jak obracać platformę z samochodem - tak aby można go było obejrzecć z różnych stron? jest wogóle taka możliwość? bo na niektórych fotach widziałem że tak, ale jakoś mi to nie wychodzi - probowałem mychą przeciągać i takie różne, ale nic to nie daje, czy muszę zainstalować do tego patcha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie czasy wyciągacie 0-100 km/h?

Mój rekord to 0,95 podkręconym Nissanem240SX (http://www.freewebtown.com/pawel1/NFSU2/0,95.JPG )

 

A grę skończyłem przy ok. 66% 8O

Wiem że są jeszcze wyścigi SUV ale żeby one te 33?

Praktycznie wszystkie outruny skończyłem.

Co jeszcze wpływa na procenty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

A jakie czasy wyciągacie 0-100 km/h?

Mój rekord to 0,95 podkręconym Nissanem240SX (http://www.freewebtown.com/pawel1/NFSU2/0,95.JPG )

 

A grę skończyłem przy ok. 66%  8O  

Wiem że są jeszcze wyścigi SUV ale żeby one te 33?

Praktycznie wszystkie outruny skończyłem.

Co jeszcze wpływa na procenty?

-PAWEŁ- było o tym ze sto razy już w tym topicu !!! :evil: Kurcze, tak trudno się cofnąć te kilka, kilkanaście postów w wstecz? TRUDNO!?! Nie. Chcesz znać odpowiedz? Poszukaj jej. Podpowiedź :arrow: napisał ten post kolega R.i.P :wink:

 

A jesli chodzi o tego twojego Nissana to gratuluje :wink: Jak narazie najlepszy wynik jaki widziałem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo misie zdobyc wide body kit, przed tym kilka wyscigow bylo unique performacne, odchudzenie auta albo nitro, wziolem odchudzenie.

Oplaca sie jezdzic outruny majac widebody kit, czy to ostatni unikat ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIELKI BABOL SPRAWDŹCIE SAMI UNDERGROUND 2

Ja grę już przeszedłem (tzn 70% i nie ma więcej wyścigów :cry: )

Pożyczyłem kumplowi grę (on kompletnie nie znał tej gry nie miał pojęcia co to jest wiedział o underground 2 tyle że to samochodówka)

Grał grał i jak przyszedłem do niego skończył już 40% gry ale nie wiedział że samochód da się tiuningować po prostu się ścigał!

CO CIEKAWE RYWALE NIE MIELI LEPSZYCH SAMOCHODÓW TEŻ ICH NIE TIUNINGOWALI MIMO TEGO ŻE KUMPEL PRAKTYCZNIE MIAŁ ODBLOKOWANE WSZYSTKO DO SILNIKA NA 2 POZIOM (prawie wszystko)

Samochody rywali były nawet z zewnątrz mało stiuningowane!!!!

 

I MAŁE PYTANIE OSTATNI WYŚCIG CIRCUT NA 5 OKRĄŻEŃ 1 na 1 U WAZ TEŻ BYŁ TAKI PROSTY (kolenia już po 1 okrążeniu odsadzałem 10 sekund) ?????????

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...