Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie jedna rzecz niepodobala w NFS.

Jak sie dowalilo tego wszystkiego do aerodynamiki to samochod i tak sie prowadzil jak cegla. :/

to arcade, natym to polega, pozatym ja w tej grze widze mi innymi taki plus ze autka bardzo fajnie sie prowadza na klawiatorze juz w nfs2 to zaowazylem (w nfs1 niegralem) i naszczescie tego sie trzymaja. przynajmniej nikt niewmawia ze nfs to symulator tak jak w tych dziadostwach jak kolin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no te lustrzane ulice sa lolowe bo to pewnie tak jak unas my milismy przedwiosnie i domy ze szkla a oni maja nfs:u z lustrzanymi ulicami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nfs:u byl rewelacyjny jezeli chodzi o prowadzenie auta czy jazde a to dlamnie jest najwazniejsze bografika czy muzyka niebedzie mnie cieszyc podczas nieprzyjemnego prowadzenia. wole arkadowe ale przyjemne prowadzenie samochodu niz pseudo realizm w ktorym idiotyczne prowadzenie auta niepozwala sie skupiac na jezdzie, ja tam dziekuje za fizyke ktora sprawia ze po lekkim skrecie auto ktore jedzie 80km/h kreci sie 360 stopni... faktycznie kierowcy rajdowi to wielcy ludzi skoro potrafia jezdzic tak dziadowskimi autami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez czekam niecierpliwie i oby byla lepsza od 1ki

undergorund byl niezly ale mnie osobiscie denerwowalo to

ze kazdy samochod byl praktycznie taki sam i nie bylo w ogole

dowolnosci w konfiguracji auta (wszystko po kolei sie zbieralo co tylko

sie odblokowywalo)

 

dlatego mysle, ze z kocepcja otwartego miasta

i wiekszej dowolnosci 2czka ma sznase na duuzy sukces :D

 

btw. co do powolnej smierci serii NFS to raczej to nie smierc a metamorfoza

niestety metamorfoza w kierunku arcadowki jednak cieszy chociaz to

ze grywalnosc stoi na wysokim poziomie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nfs:u byl rewelacyjny jezeli chodzi o  prowadzenie auta czy jazde a to dlamnie jest najwazniejsze bografika czy muzyka niebedzie mnie cieszyc podczas nieprzyjemnego prowadzenia. wole arkadowe ale przyjemne prowadzenie samochodu niz pseudo realizm w ktorym idiotyczne prowadzenie auta niepozwala sie skupiac na jezdzie, ja tam dziekuje za fizyke ktora sprawia ze po lekkim skrecie auto ktore jedzie 80km/h kreci sie 360 stopni... faktycznie kierowcy rajdowi to wielcy ludzi skoro potrafia jezdzic tak dziadowskimi autami...

Prowadzenie auta było dobre, ale w nfs:porsche zostało najlepiej zrealizowane (uszkodzenia, narowistość i nieprzewidywalność samochodów np. 911 Carrera 3.3 :] ), w undergroundzie wszystkie auta są zbyt przewidywalne w prowadzeniu, moim zdaniem seria nfs nie powinna aż tak bardzo zmierzać w strone zrecznościówki (zrobili to w nfs:hotpursuit2 i wyszła z tego kiepska gra) ogólnie nfs:u zasługuje na duży plus, gra prawie doskonała, ale jeśli w 2-ce nie zrobią tras w dzień (rozumiem, kimat, ale nie wszystkie wyścigi uliczne są rozgrywane w nocy) to groźnym rywalem może okazać się juiced...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...