Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Ja mam mianowicie taki problem z grą, że nie mogę odblokować kolejnych wyścigów. Podczas 1 kariery przeszadłem 75% gry (staty pod "t" a przeszedłem w 2 dni) i mimo ze mapka jest cala odblokowana, i znalazlem wszystkie 22 sklepy + "garage" to po wyscigu za 10000$ nie mialem juz zadnej propozycji. Wiec utworzylem 2 karierę ( znów 2 dni w plecy) i teraz mapka jest odblokowana tak jak wyzej ale jest pod statami odblokowane 70%. Pytanie co zrobić, abym otrzymał wyscigi na kolejne 30%? Nie mam juz nawet ukrytych wyscigów :-(

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie juz nieźle wkur.... ta gra. Co sobie chce zagrac to musze reinstalowac. Podczas loadingu miasta się zawiesza. Tzn nawet nie zawiesza ale pasek postępu cały czas lata w kółko i nic. To samo miałem kiedyś w demie. Żeby sobie zagrac musze często instalowac gre od nowa ! Parodia! Mieliście coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przejechałes wyścigi z World Map? Moze juz ukonczyłeś główny wątek gry i na mapce żadnych wyscigow nie masz...

Za kazdym razem, kiedy przechodzilem wyscigi wszystkie z mapki, po jakims czasie pojawily sie, jak nie od razu nowe propozycje. Tym razem jest inaczej. Przeszedłem wszystkie wyscigi na mapce i nic juz nie widac nowego. na mapce mam tylko sklepy i garaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarek_p - ale wejdź w "garage" na "world map" - przeskanuj wzrokiem czy któregoś wyścigu nie przeszedłeś lub pominąłeś. Ja tak miałem, SUV'y w ogóle mi się nie pokazywały, bo nie mam SUVa i kilka mi jakimś cudem wcieło (to były chyba te wyścigi na 'telefon', co mi ktoś dzwonił, żebym się rozejrzał - no jakbym nie miał ważniejszych spraw na głowie :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

:evil: Ja bym dawał punkty karne za takie pytania!! Już z 5-10 razy padało to pytanie... Szczyt lenistwa :!: Może jakieś małe FAQ napisać by tacy "leniuchy" mogli znaleść to, czego potrzebują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to takich Faqów jest dosyć dużo na stronach :) wystarczyłoby ładnie wkleić i po problemie bo już nie chce się słuchać o problemach typu : gdzie są save , mam 60% i nie mam wyścigów.... ehhh ręce opadaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 31% gry. Właśnie odblokowałem stage4. Jeżdżę hondą civic, ale chciałbym ją juz zmienić (trochę mi się znudziła). Planowałem zmienić na acure. Jeździł ktoś tym autkiem? Zastanawiam się też mazdą rx8 lub rx7, ale żeby je dostać jeszcze będę musiał trochę pojeździć i nie wiem czy potem nie będzie już za późno, żeby nimi się bawić (gwiazdki itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam szukałem ale nie było i okazało się że jest w C:Documents and SettingsDwojakowskiUstawienia lokalneDane aplikacjiNFS Underground 2

w ustawieniach lokalnych a ja nie skukałem

 

 

A czy ktoś jeździł acurą rsx, bo z tego co zauważyłem jest tu mało popularna

powiem ci że bardzo dobry samochód miałem Honde Lancera i RSXa na maxa zrobine i RSX był dla minie najlepszy przeszłem nim 1 i 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh a ja mam znowu inny problem bo mam juz ukonczone 70% gry oraz pare groszy na koncie i nie wiem w jakie auto zainwestowac bo jakie bym nie wzial to wydaje mi sie ze jest gorsze od mojego ale moge sie mylic dlatego pozmozcie w wyborze auta... kasy na koncie mam 225tys. :)

 

aktualnie ujezdzam to cos:P

Dołączona grafika

http://www.luknet.internetdsl.pl/reszta/nfs_2.jpg

 

 

PS. kurna co to ma znaczyc????

Dołączona grafika

http://www.luknet.internetdsl.pl/reszta/nfs_3.jpg

 

ja tu sobie elegancko jezdze a tu mi cos takiego wyskoczylo po jakims wysciugu gdzie ja mam zaledwie 71% kompletnej gry!!! doczekac sie nie moge 3lvl czesci do tuningu silnika a tu takiego gowno i koniec gry.... kto wie co jest grane??? wozek mam ulepszony wizualnie na 10gwiazdekm, wszystkie wyscigi wygrane a teraz brak nowych i brak lepszych czesci kurcze zmartwilo mnie to..... duzo osob ma z tym problem moze juz ktos to rozwiazal i wie czego to wina....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

@szpakos. Znajdz wszystkie sklepy z ulepszeniami silnika to bedziesz miał 3 poziom (tych ulepszen).

 

pozdrawiam

Ooo 8O tego nie wiedziałem. Dlatego nie miałem wszystkiego odblokowanego :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem:( Demo smiga mi bez przyciec w 1280x960 AAx4 i AFx8. A w pelna wersje sie grac nie da :| Mam jakies 20 FPS :| Nawet jak zmieniejsze rozdzialek:| Co do sterow to mam cat4.12. Prosze o rady bo mnie juz to wykancza:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem:( Demo smiga mi bez przyciec w 1280x960 AAx4 i AFx8. A w pelna wersje sie grac nie da :| Mam jakies 20 FPS :| Nawet jak zmieniejsze rozdzialek:| Co do sterow to mam cat4.12. Prosze o rady bo mnie juz to wykancza:(

Trzeba przyznac ze gra ma wymagania. Mi tez na poczatku przycinalo, ale sam nie wiem co sie stalo ze przestalo, wykonalem tyle zabiegow ze nie wiem ktory odniosl skutek - żąglerka sterownikami do grafy i do plyty głównej - portu AGP. Uzywam Catalyst 4.12 final , ale do tej gry bety sa lepsze. Do plyty mam zaś paczke 4.27.

Kombinuj z Fast Writes, z AGP Aperature Size. Cos powinno pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i [gluteus maximus] link z mapka nie dziala mozesz mi ja podeslac?

chrisman@op.pl

 

a pozatym w C:Documents and SettingsAll UsersDane aplikacjiNFS Underground nie ma savow to sa savy chyba do underground ale jedynki.

zrobilem formata i wszystko poszlo sie je.....ać!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko

sorki że to już było ale nie mam czau musze szybko zrobić formata gdzie są save do tej gry prosze o szybką odp.

ty leniu!

Documents and SettingsAll UsersDane aplikacjiNFS Underground

hmmm czy ktos wie gdzie sa wkoncu te save-y do Underground 2 ? Te napisane wyzej sa do Underground 1, do dwojki szukalem - bez rezultatu.

Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

no i [gluteus maximus] link z mapka nie dziala mozesz mi ja podeslac?

chrisman@op.pl

Faktycznie, mapka pod tym linkiem już niedziała. Dlatego poszłem Wam na rękę i umieściłem ją na moim serwerze. Teraz już zawsze i napewno będzie dostępna.

 

Mapa ze sklepami do NFS:U2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoo all.

musze sie pochwalic moim nowym rekordem predkosci :) :D

 

http://www.luknet.internetdsl.pl/reszta/nfs_7.jpg

 

czy udalo sie komus wiecej wycisnac i uwiecznil to na fotce????

 

 

http://forum.purepc.pl/profile.php?mode=regulamin

sgj

 

PS. sorki ale co ja poradze ze to zdjecie bylo zrobione w rozdzialce 1024na78 a chcialem aby wszyscy widzieli ale juz usunolem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...