Skocz do zawartości
marco

Amnestia i sprawy porzadkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Co wiecej apeluje do wszystkich, aby pomagali moderatorom i zglaszali wypowiedzi lamiace regulamin.

chetnie bym to robil, ale w stlu comatose, nie ma takiego przycisku, a w innych nie dzialaja bezposrednie linki do podstron;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Sid-The-Rat=> cavarr ziom dobrze pisze i jak nie pasuje ci te forum to się przenieś na wyżej wymienione przez ciebie „wole ha.org i rage3d....” i nie zawracaj więcej [gluteus maximus] bo śmiać mi się chce z ciebie i twoich problemów.

 

nie pasuje mi tu tylko slowo 'durnych'

A mi nie pasujesz ty na forum i nie płacze 8O . Wybaczam ci że jesteś :lol: . LOL

 

A co do banów to nie ma bata musza być bo zdarzają się wyjątki na tym forum takie jak np. ty i wymieniony również wyżej ....... , który totalnie jest zaślepiony nVidią. BIG LOL dla was.

 

PS. Szanowny panie -Sid-The-Rat=> zmień tego awatara bo nie jesteś wart niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za amnestie. Wiele rzeczy przemyslalem, wracam czasami help some people. Because i'm doing my job! nie interesuje mnie to co sie dziej miedzy Wami moderatorami i tego typu kwestie, jestem tutaj aby pomoc mlodym adeptom sztuki moddingu i.t.p.

 

NO OFFENCE!!!

 

P.S. Czy ktos moze zmienic wszystkim co maja range Mod 4 [dot] Us - na Reality Network???

:D

THNX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam zrezygnowal :/ niestety... :/ ciekaw jestem, kto go teraz zastapi. Forum potrzebny jest dobry stanowczy moderator.

 

pozdr

stanowcze moderowanie jak widac do niczego dobrego nie prowadzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam zrezygnowal :/ niestety... :/ ciekaw jestem, kto go teraz zastapi. Forum potrzebny jest dobry stanowczy moderator.

 

pozdr

stanowcze moderowanie jak widac do niczego dobrego nie prowadzi

alez to nieprawda - przeciez obydwoje wiemy ze to nieprawda !

ja uwazam ze moderzy nie popełnili zadnego błędu - poprostu niektorzy urzytkownicy nie dorośli !!! i emanują swoją głupotą dookola! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysl calkiem ciekawy mam nadzieje ze zda egzamin :) nie wpypowiadam sie moze za czesto na forum ale je przegladam dosyc regularnie ... coz powiem tylko tyle mam nadzieje ze wroci ta atmosfera co byla kiedys ;-) oby sie to wszystkim nam udalo , wyjdzie to tylko na dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że gdyby moderowanie było naprawdę ostre to wielu userów by odeszło, ale tych co mają najmniej do powiedzenia. Albo by nie walili głupot i zakładali topiców bez sensu. Bo by się pilnowali i myśleli nad tym co i jak piszą. Myślę że gdyby moderowanie było naprawdę ostre to wielu userów by odeszło, ale tych co mają najmniej do powiedzenia. Albo by nie walili głupot i zakładali topiców bez sensu. Bo by się pilnowali i myśleli nad tym co i jak piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kminie, chyba jestem jakis niepelnosprytny, przeciez Rat napisal tylko spokojnie ze przydalby sie guzik "zglos", czy ja czegos niezauwazylem ?

Zreszta sam pomysl guzika "zglos" jest jak dla mnie rozsadny ,i ulatwilby moderom wyszukiwanie postow i topicow ktorych byc niepowinno :/ .Zeby niebylo naduzywane przez osoby ze zbyt duza dawka testosteronu we krwi moznaby umozliwiac ta opcje jedynie userom z okreslonym stazem pobytu na tweaku.

 

ps.To ty spider miales bana na tweaku ? ;D, w sumie racja jakos cie niewidzialem ostatnio ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem też, że np. kucyk i GNZ mniej piszą niż kiedyś (totalne IMHO) spowodowane moderowaniem?

sluszna uwaga jak juz kucyk wspomnial ...

spowodowane tym ze pewnych rzeczy pisac mi raczej "nie wypada" a i pracy za friko jest sporo ...

 

po tym jak potraktowano glownie paranoika, reeda i johna moglem sobie tylko wyobrazic co sadza nasi 2 admini o modach z mniejszym stazem i mniejszymi zaslugami np. takimi jak ja ...

 

tego nie da sie opisac to trzeba byloby przeczytac ...

cala sprawa wyjasni sie dopiero jutro (tzn juz dzis) bo pojawily sie pewne sprostowania

 

zmieni sie podejscie, pewne zasady albo grono moderow ... nic dodac nic ujac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz dopiero się zacznie :( .

reed, andriu, Jonathan, Paranoik, _VIP_, Gie-eN-Zet, noose, Krootki dali sobie spokój z bandą rozwrzeszczonych szczeniaków.

Z aktywnych moderów zostali:

Miope, Dijkstra, sgj, kucyk, RaF.

Reszta, pomijając administrację, jakoś ostatnio się nie udziela.

Przecież teraz to dopiero będzie Sodoma i Gomora :!:

A trzeba wziąć pod uwagę fakt, że w ramach amnestii wrócili stali bananowcy. Nie wątpię, że część z nich, może nawet większość, będzie się zachowywać normalnie, ale część swoich zwyczajów nie zmieni (dwóch, jak powiedział kucyk już zaowocowało :evil: ).

Nie ma szans, aby moderzy w piątkę dali sobie radę. Przecież nie starczy im czasu na przeczytanie tytułów topiców, a gdzie analiza treści, czas na odpowiedź czy polemikę :?: Teraz się zacznie chyba era banów prewencyjnych, bo inaczej nie będzie można - moje słowa to nie jest żaden atak, tylko wizja katastrofy na Tweak'u.

Chyba, że będą nowe powołania.

Ale to jest wielka niewiadoma. Bo przecież nie każdy nadaje się na moda. Ilu się znajdzie tak cierpliwych, jak reed (IMHO, najlepszy mod na Tweak'u - no offence). Moderki też trzeba się nauczyć, nic nie przychodzi samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Bo przecież nie każdy nadaje się na moda ...Moderki też trzeba się nauczyć, nic nie przychodzi samo.

Masz rację Sikor, moderka, podobnie jak uczestnictwo jest dobrowolna i nieodpłatna. Rozumiem, że to ciężka, niedoceniana praca, popieram twardą moderację, nie podobają mi się zaczepki znudzonych userów, obrażanie modów przez userów (i na odwrót), kwestionowanie regulaminu(U) ale i podkreślanie swej wyższości (M) itd. Jeśli więc kogoś to męczy, często puszczają mu nerwy i uważa, że wykonuje kawał dobrej, nikomu niepotrzebnej roboty to powinien dla własnego i innych (U i M) dobra zrezygnować. Szkoda zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witamy Grahama? :>

 

Ok :) niech bedzie pokoj :) zapomnijmy o wszystkich googlach, stronach internetowych z ciekawymi adnotacjami.

 

Ta osoba, o ktora chodzi bedzie wiedziec.

 

PEACE?

masz na mysli ''kalendarz prawdziwego faceta'' ? hyhyhy

kiedys ten topic swiecil triumf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz dopiero się zacznie :( .

reed, andriu, Jonathan, Paranoik, _VIP_, Gie-eN-Zet, noose, Krootki dali sobie spokój z bandą rozwrzeszczonych szczeniaków.

Czy rozwścieczonych to nie wiem... Pamiętam na forum od dawna zarówna Rava i Wawelskiego i jakoś nie zauważyłem że łamali regulamin. Fakt faktem jednak że niektórzy moderzy trochę przeginali - i prosze nie mów Marco iż im się coś "należy", mnie się wydawało iż to zaszczyt móc zostać moderem na forum, a że wiąże się to z ciężką pracą - tak już jest nie ma nic za darmo. Całkowicie się zgadzam ze zdaniem iż skoro regulamin już jest i nie jest zaznaczone iż moderatorzy są "ponad nim" to oni też powinni go przestrzegać, a najlepiej świecić przykładem!!! Co do ogłoszeń mnie też trochędrażni iżco poniektóre wiszą przyklejone po kilka miesięcy - ale to jescze jest do wytrzymania. Jednak jak widzę na forum gdy jakiś mod przykleja swój temat - wcale nie jakiś popularny - by móc tylko dostać odpowiedźto mnie ażkrew zalewa. A nie wiem czy coponiektórzy pamiętają jak jeden z nich nie dość że przykleił swój temat to jeszcze nie na właściwym dziale i jak wyszło to na jaw - to szybciutko posty użytkowników pokasowano - by ukryć co nieco... Podobnie jak kiedyś wytknąłem jedmu modowi żę zachowujęsię co najmniej nieodpowiednio (brzydko mówiąc rzucał mięsem) - to od razu nagle wszyscy i ni robili nagonkę iż się czepiam. Więc może Marco winniście się z Liskiem zastanowic na kryteriami wyboru modów lub ustaleniem zasad ich działania, bo to co się dzieje jest czasem co najmniej dziwne - choćby ban dla Rava - że ośmielił się poprzeć czyjeś zdanie.

 

Update: dolną część swego postu usunąłem bowiem po sprawdzeniu okazało się iż się myliłem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem czy coponiektórzy pamiętają jak jeden z nich nie dość że przykleił swój temat to jeszcze nie na właściwym dziale i jak wyszło to na jaw - to szybciutko posty użytkowników pokasowano - by ukryć co nieco...

 

Troszkę do sprostowania. Topik (swój) zamknąłem, odkleiłem, pobył trochę, a potem cały został wykasowany. A nie tylko posty użytkowników. I nie miałem zamiaru nic ukrywać.

 

No, ale.... ehhh nie - nie dam się sprowokować i nic już nie napiszę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo prowokować, ale chyba sam przyznasz iż faktom nie da się zaprzeczyć. Nie kierowałem ponadto oskarżej konkretnie do Ciebie - tylko miałem na myśli ogólnąsytuację związaną z przykljaniem tematów przez moderów. Chyba nie zaprzeczysz iż taka sytuacja ma miejsce (oczywiście nie zawsze - ale się zdarza)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz dopiero się zacznie :( .

reed, andriu, Jonathan, Paranoik, _VIP_, Gie-eN-Zet, noose, Krootki dali sobie spokój z bandą rozwrzeszczonych szczeniaków

nie wiem gdzie to wyczytales ale to nie glowny powod naszej dymisji ... za bardzo masowo to poszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...