Skocz do zawartości
zeberko

Strona głóna [powrót z tematu na główną]

Rekomendowane odpowiedzi

Chcąc wrócić na główną stronę po wybraniu loga TWEAK.PL lub wybraniu ze ścieżki dostępu Forum Strona Główna jest kwas i mam komunikat

phpBB : Critical Error

 

Could not connect to the database

 

Przeglądarka Opera 7.23 wracam za pomocą strzałek nawigacyjnych przeglądarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[....]

Jak chce wejsc na ostatnio strone topica Pokaz swoja twarz to wywala ze nie ma takiego postu.

Wydaje mi się, że jest to pochodna ostatniego padu zasilania. Bazy nie są jeszcze do końca spójne.

Zauważyłem pewną prawidłowość. Gdy topic zbliża się do następnej strony, napisanie posta powoduje wystawienie nowej strony z zapisem posta na porzedniej. Link operuje przekierowaniem do strony, która niby już jest, ale nie ma na niej jeszcze postów. I stąd pojawiają się zonki.

W takim przypadku trzeba po prostu wejść na przedostatnią stronę topica i można wszystko przeczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że powiadomienie na mejla przychodzi do nieaktywnej strony. Wtedy musisz się pobawić aby do tej stronki dojść.

Wystarczy tylko odjąć 30 od liczby na końcu adresu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilowa sprawa albo coś się z przeglądarce popaprało, wylogowałem się na Bartku a zalogowałem na Duronie wszystko chodzi jak w książkach piszą dodam tylko że Bartek udostępnia net dla Durona

Niewiesz co to Bartek patrz podpis ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...