Skocz do zawartości
Pucha18

Co sądzicie o chodzeniu na solarium?

Rekomendowane odpowiedzi

Przypatruje się temu topcowi i poziom jego jest żenujący (aż sam się dziwe czemu się tu udzielam :?)

Bardzo dziwi mnie postawa kolegi "Pucha18" ponieważ mówsz chłopie że nie jesteś dresem a po twoich topicach widać że jesteś 100% kiwntesencją dresa tzw: dresa pięknisia czyli coś takiego http://www.dolsat.pl/~bobyshi/dres/images/dres_2.jpg :lol: i naprawdę jeżeli sądzisz że robisz jakąś furore swoim extra sfeterkiem super bucikami i wiatrołapem to jesteś w błędzie bo nie od dziś wiadomo że ważne jest jaki człowiek jest w środku a nie na zewnątrz myślisz że chodzisz na solarke i co jesteś panem świata kozakiem nad kozaki i h*j wie kim jeszcze bez obrazy ale takie chodzące "ślicznotki" jak ty buractwo w czystym wydaniu.

 

I żeby nie było żadnego szumu i płaczu prztocze twój tekst:

 

i moze sie ktos obrazi/wkur** ale sram na to bo kazdy ma swoje zdanie...

P.S. Albinosy rulezzzz :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kolczyk w lewym uchu nie czyni Cie pedałem tylko w prawym ... więc ...

A dlaczego niby w prawym uchu czyni cie pedalem? Co to za glupoty, skad takie rzeczy sie biora. I co niby jak ktos urodzi sie hetero to jak zalozy kolczyk w prawym uchu to nagle w pedala sie zmieni... Wkurza mnie takie gadanie.

Tak się przyjęło ... Ja tego nie wymyśliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że ten topick się przeistoczył w małą kupkę stolca- takich głupot to ja już dawno nie czytałem :? Jak ktoś chce wyglądać jak latynos, jego sprawa, a jak ktoś czuje się bardziej męski w pasemskach to co was to obchodzi? Nie oceniajmy wszystkich po wyglądzie.

 

A co do dziewczyn- dresiary to w końcu też dziewczyny, a im więcej dziewczyn, tym lepiej przecież :)

 

No i jeszcze jedna sprawa- opalenizna nie wszędzie uchodzi za istotę piękna. Pojedźcie sobie do jakiegoś kraju muzułmańskiego ( nie polecam Iraku :() choćby Tunezja- tam biali męszczyźni i białe kobiety ( im bielsi tym ładniejsi)są postrzegani jako symbol piekna. Żeby "dogonić" w tym "białasów" ;) mieszkańcy Tunezji pudrują się na biało na wszelskich imprezach ( trochę mi to przypomina gejsze :)) , byłem na ślubie młodej pary ( nie zaproszony razem z kumplem :P) i tam wszyscy mieli białą tapetę na twarzy łącznie z facetami :P Ludzie po prostu lubią przeginać i ztąd niestety u większości brak tolerancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

Przypatruje się temu topcowi i poziom jego jest żenujący (aż sam się dziwe czemu się tu udzielam :?) 

Bardzo dziwi mnie postawa kolegi "Pucha18" ponieważ mówsz chłopie że nie jesteś dresem a po twoich topicach widać że jesteś 100% kiwntesencją dresa tzw: dresa pięknisia czyli coś takiego http://www.dolsat.pl/~bobyshi/dres/images/dres_2.jpg :lol: i naprawdę jeżeli sądzisz że robisz jakąś furore swoim extra sfeterkiem super bucikami i wiatrołapem to jesteś w błędzie bo nie od dziś wiadomo że ważne jest jaki człowiek jest w środku a nie na zewnątrz myślisz że chodzisz na solarke i co jesteś panem świata kozakiem nad kozaki i h*j wie kim jeszcze bez obrazy ale takie chodzące "ślicznotki" jak ty buractwo w czystym wydaniu. 

 

I żeby nie było żadnego szumu i płaczu prztocze twój tekst:

 

i moze sie ktos obrazi/wkur** ale sram na to bo kazdy ma swoje zdanie...

P.S. Albinosy rulezzzz :lol: :wink:

hmmm...moze i piekne slowa, super brzmiace ale to NIEPRAWDA...oczywiscie wazne jest jakim sie jest czlowiekiem, ale wyglad tez wiele znaczy...nie zdajemy sobie sprawy ale tak jest....powiedzmy idziesz po ulicy i widzisz jakas laske super ubrana...zwrocisz na nia uwage?? TAK...a jakbys widzial ta sama ale ubrana jak "brudaska" zwrocilbys uwage??? bo ja NIE...tak samo jesli ktos zaczyna nam sie podobac...poweidzmy 1 dzien na studiach...ludzi jescze nie znasz, ale nagle zaczyna ci sie podobac jakas jedna dziewczyna ...dlaczego?? BO PRZYCIAGA cie swoim ubraniem, uczesaniem, ogolnie wygladem...

gdybym ja np. wskoczyl w metalowe ciuchy, mial dlugie wlosy, albo np. spodnie w kroku to moja dzieczyna by sie mna wogole nie zainteresowala (i vice versa) i nie bylibysmy teraz razem...

 

ja na solarium nie chodze(po prostu nie) ale czasami robie sobie pasemka na lepetynie(aby choc na troche inaczej wygladac(moze troche ladniej??) - i NIE JESTEM gejem), zelu tez uzywam, mydla, dezodorantu, kremu i nie uwazam ze to gejowskie...przyanjmniej wygladam jak CZLOWIEK a nie brudny, smierdzacy, bez wygladu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypatruje się temu topcowi i poziom jego jest żenujący (aż sam się dziwe czemu się tu udzielam :?) 

Bardzo dziwi mnie postawa kolegi "Pucha18" ponieważ mówsz chłopie że nie jesteś dresem a po twoich topicach widać że jesteś 100% kiwntesencją dresa tzw: dresa pięknisia czyli coś takiego http://www.dolsat.pl/~bobyshi/dres/images/dres_2.jpg :lol: i naprawdę jeżeli sądzisz że robisz jakąś furore swoim extra sfeterkiem super bucikami i wiatrołapem to jesteś w błędzie bo nie od dziś wiadomo że ważne jest jaki człowiek jest w środku a nie na zewnątrz myślisz że chodzisz na solarke i co jesteś panem świata kozakiem nad kozaki i h*j wie kim jeszcze bez obrazy ale takie chodzące "ślicznotki" jak ty buractwo w czystym wydaniu. 

 

I żeby nie było żadnego szumu i płaczu prztocze twój tekst:

 

i moze sie ktos obrazi/wkur** ale sram na to bo kazdy ma swoje zdanie...

P.S. Albinosy rulezzzz :lol: :wink:

hmmm...moze i piekne slowa, super brzmiace ale to NIEPRAWDA...oczywiscie wazne jest jakim sie jest czlowiekiem, ale wyglad tez wiele znaczy...nie zdajemy sobie sprawy ale tak jest....powiedzmy idziesz po ulicy i widzisz jakas laske super ubrana...zwrocisz na nia uwage?? TAK...a jakbys widzial ta sama ale ubrana jak "brudaska" zwrocilbys uwage??? bo ja NIE...tak samo jesli ktos zaczyna nam sie podobac...poweidzmy 1 dzien na studiach...ludzi jescze nie znasz, ale nagle zaczyna ci sie podobac jakas jedna dziewczyna ...dlaczego?? BO PRZYCIAGA cie swoim ubraniem, uczesaniem, ogolnie wygladem...

gdybym ja np. wskoczyl w metalowe ciuchy, mial dlugie wlosy, albo np. spodnie w kroku to moja dzieczyna by sie mna wogole nie zainteresowala (i vice versa) i nie bylibysmy teraz razem...

 

ja na solarium nie chodze(po prostu nie) ale czasami robie sobie pasemka na lepetynie(aby choc na troche inaczej wygladac(moze troche ladniej??) - i NIE JESTEM gejem), zelu tez uzywam, mydla, dezodorantu, kremu i nie uwazam ze to gejowskie...przyanjmniej wygladam jak CZLOWIEK a nie brudny, smierdzacy, bez wygladu

racja- moze nie do konca jest prawdziwe ze "szata nie zdobi czlowieka" :!: jakbyscie nie wiedzieli to wyglad czlowieka mowi duzo o charakterze. nie chce mi sie nikogo przekonywac do swoich racji bo i tak nie zmienia zdania...ale jak pojdziesz szukac pracy to napewno nie zalozysz swoich spodni "w kroku" i bluzy z kapturem bo cie nawet nie wpuszcza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi zbedne jest chodzenie na takie wynalzki 2001 wieku ;) wystarzczy ze spojrzycie na avatara :) tylko dont  :lol: bo sie wybiele o_O

Zagubieni w czasoprzestrzeni :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem chodzenie na solarke jest spoko, tylko w umiarkowanych ilościach oczywiście. Jeśli ktoś myśli ze jak facet chodzi na solarium to jest pedałem itp. to jest on troche nie tego, gdyż nie po tym się osądza jaki człowiek jest, tak samo tleniona grzywka czy kolczyki nie muszą świadczyć że ktoś jest pedałem lub tym podobnym stworem. Ktoś lubi chodzić na solarke niech chodzi, kto nie lubi to nie, proste. Tylko w nadmiarze można dostać raka skóry a tego chyba nikt niechce :)

 

P.S. Jako nowy witam wszystkich :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm...moze i piekne slowa, super brzmiace ale to NIEPRAWDA...oczywiscie wazne jest jakim sie jest czlowiekiem, ale wyglad tez wiele znaczy...nie zdajemy sobie sprawy ale tak jest....powiedzmy idziesz po ulicy i widzisz jakas laske super ubrana...zwrocisz na nia uwage?? TAK...a jakbys widzial ta sama ale ubrana jak "brudaska" zwrocilbys uwage??? bo ja NIE...tak samo jesli ktos zaczyna nam sie podobac...poweidzmy 1 dzien na studiach...ludzi jescze nie znasz, ale nagle zaczyna ci sie podobac jakas jedna dziewczyna ...dlaczego?? BO PRZYCIAGA cie swoim ubraniem, uczesaniem, ogolnie wygladem...

gdybym ja np. wskoczyl w metalowe ciuchy, mial dlugie wlosy, albo np. spodnie w kroku to moja dzieczyna by sie mna wogole nie zainteresowala (i vice versa) i nie bylibysmy teraz razem...

 

ja na solarium nie chodze(po prostu nie) ale czasami robie sobie pasemka na lepetynie(aby choc na troche inaczej wygladac(moze troche ladniej??) - i NIE JESTEM gejem), zelu tez uzywam, mydla, dezodorantu, kremu i nie uwazam ze to gejowskie...przyanjmniej wygladam jak CZLOWIEK a nie brudny, smierdzacy, bez wygladu

Ja ogólnie rzecz biorąc nie staram się oceniać ludzi po wyglądzie bo przy bliższym poznaniu można się bardzo rozczarować... kiedyś gadałem z taką laską (tzw. dress-dupcia) która faktycznie była ładna ale żeby się z nią dogadać to anaboliki musiał bym zacząć brać (chyba mnie rozumiecie). Fakt taka laska robi fajne pierwsze wrażenie ale często gęsto na tym pierwszym wrażeniu się kończy... więc dla mnie takie dupencje odpadają bo bym się wykończył nerwowo.

 

Co do sprawy zadbania to sądzisz że jak ktoś nie nosi super extra bajeranckich ciuszków 2kg żelu na głowie i pasemek to już jest niechlujem brudasem czy kimkolwiek bo moim zdaniem nie. Ludzie tak się ubierający cierpią na brak skromności a to bardzo źle.

 

zelu tez uzywam, mydla, dezodorantu, kremu i nie uwazam ze to gejowskie

W tym momencie użyłeś nad interpretacji bo to co wymieniłeś to nie jest akurat gejowskie. Ja np: też używam żelu do włosów ale nie po to aby zrobić sobie 10cm alfa tylko po to aby ułożyć sobie tak grzywkę aby mi na oczy nie spadała i to wszystko. Dezodorantu też używam bo to normalne, kremu akurat nie używam bo mnie wkurza (nie wiem czemu) aha brać prysznic też mi się zdarza mimo że jestem tzw "brudasem" czyli człekiem słuchającym metalu mimo że brudu wcale na mnie nie ma :? i nie ubieram się jak typowy metal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

Ja ogólnie rzecz biorąc nie staram się oceniać ludzi po wyglądzie bo przy bliższym poznaniu można się bardzo rozczarować... kiedyś gadałem z taką laską (tzw. dress-dupcia) która faktycznie była ładna ale żeby się z nią dogadać to anaboliki musiał bym zacząć brać (chyba mnie rozumiecie). Fakt taka laska robi fajne pierwsze wrażenie ale często gęsto na tym pierwszym wrażeniu się kończy... więc dla mnie takie dupencje odpadają bo bym się wykończył nerwowo.

 

Co do sprawy zadbania to sądzisz że jak ktoś nie nosi super extra bajeranckich ciuszków 2kg żelu na głowie i pasemek to już jest niechlujem brudasem czy kimkolwiek bo moim zdaniem nie. Ludzie tak się ubierający cierpią na brak skromności a to bardzo źle.

no nie mowie o takich skrajnosciach...ale lepiej jesli facet jest zadbany, pachnacy, wlosy jakos ulozone, bez pryszczy i naet z tymi pasemkami(oczywiscie jak mowie - wszystko z umiarem - tak samo u dziewczyn)...hmmm...co do ciuchow...wiadomo ze nie ja nie zakladam np ciuchow Armaniego, ale jednak lepiej jest miec powiedzmy 3 rozne sweterki,3koszule,3 pary spodni niz chodzic caly rok wlasciwie w tym samym(vide metale)...i w tym momencie zaczynasz oceniac czlowieka po wygladzie...bo ja (moze mam spaczona psychike wybaczcie) nie wytrzymalbym z laska ktora mialaby 1 pare spodni i bluzke i by chodzila w tym dzien w dzien

zelu tez uzywam, mydla, dezodorantu, kremu i nie uwazam ze to gejowskie

W tym momencie użyłeś nad interpretacji bo to co wymieniłeś to nie jest akurat gejowskie. Ja np: też używam żelu do włosów ale nie po to aby zrobić sobie 10cm alfa tylko po to aby ułożyć sobie tak grzywkę aby mi na oczy nie spadała i to wszystko. Dezodorantu też używam bo to normalne, kremu akurat nie używam bo mnie wkurza (nie wiem czemu) aha brać prysznic też mi się zdarza mimo że jestem tzw "brudasem" czyli człekiem słuchającym metalu mimo że brudu wcale na mnie nie ma :? i nie ubieram się jak typowy metal.

no widzisz ale tu jest roznica...bo Ty sie ubierasz NORMALNIE(jesli to prawda co piszesz a zakladam ze tak)...ja tez np. slucha HipHopu i ubieram sie normalnie...nie mam spodni w kroku, zadnych smyczy itd....wiec Ciebie nie nazwalbym brudasem no bo z jakiej racji..i widzisz tu znowu wychodzi na to ze wyglad jest wazny...gdyby metale chodzili NORMALNIE ubrani, uzcesani itd. to nikomu nawet nie wpadloby do glowy takie okreslenie...podobnie skini(no powiedz skad ta nazwa??) itd..

 

PODSUMOWUJAC nie uwazam ze wyglad jest NAJWAZNIEJSZY ale dalbym tak mniej wiecej po polowie (no dobra 60% charakter, 40%wyglad)

I tak jak ktos tu juz p[owiedzial: wyglad dobrze odzwierciedla charakter

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd dobrze odzwierciedla charakter. Zgoda, ale jeśli ktoś z czymś przesadza (patrz solarium, dodatkowy ekwipunek ;)) to również o nim świadczy. Nie zgadzam się z tym że metalowcy chodzą ciągle w tym samym. Mam mnóstwo kumpli (z jednym mieszkałem 2 lata na stancji) i dobrze wiem, że po prostu mają 3 pary dzinsów ale czarnych, 10 koszulek ale czarnych, więc to stwierdzenie jest na wyrost. Ja sam wyglądam "normalnie" (ktoś to kiedyś nazywał grunge ;)). I to że ktoś ma "oryginalny" wygląd nie oznacza że jest brudasem. Wiele padło takich obraźliwych stwierdzeń. Od kiedy to używanie normalnych atrybutów toaletowych jest gejowskie???? Bo ja nierozumiem tego stwierdzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 witam znow na forum - moj 2 tyg ban sie skonczyl - duzo zmian hehe - ale w sumie wali mnie to :lol: - dobra teraz na temat:

 

Czy wy Polacy nie wiecie jaka tera jes kultur'a na Brąnx? Czarni niga chodza w biala adidasa, i nawet nie poznacie czy to Ewropejczyk czy Niga?!!?....

Wśistko tera must be jak niga Ci powie - bo inaczej nie bedziesz sie liczyl na Brąnx!!!

Lepiej chodzic na solke - z lampami zza ołśzon ktorym juz waznosc sie skonczyla i smarowac sie tymi UVałami jak kałem, a pozniej z laska (albo z gejem) wyskoczyc na ulice i pokazac jaki to Niga sie jest :lol:

 

czytajcie to jak Mariusz Mex Kolonko'ł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Tak ..::

 

NOMINACJA PEWNA !!!!! Dla ".......... Roku 2004 "

No jak by nie patrzeć temat sam w sobie jest głupi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 witam znow na forum - moj 2 tyg ban sie skonczyl - duzo zmian hehe - ale w sumie wali mnie to :lol: - dobra teraz na temat:

 

Czy wy Polacy nie wiecie jaka tera jes kultur'a na Brąnx? Czarni niga chodza w biala adidasa, i nawet nie poznacie czy to Ewropejczyk czy Niga?!!?....

Wśistko tera must be jak niga Ci powie - bo inaczej nie bedziesz sie liczyl na Brąnx!!!

Lepiej chodzic na solke - z lampami zza ołśzon ktorym juz waznosc sie skonczyla i smarowac sie tymi UVałami jak kałem, a pozniej z laska (albo z gejem) wyskoczyc na ulice i pokazac jaki to Niga sie jest :lol:

 

czytajcie to jak Mariusz Mex Kolonko'ł

Przeczytaj swój post jeszcze raz i powiedz jak on ma się do tematu ? Moim zdaniem jak chcesz napisać coś tak bezdennie głupiego to oszczedź klawiaturę. I co to znaczy smarować się czymś jak kałem ? Bo ty chyba wiesz, skoro tak piszesz ? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sweterki

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

co w tym takiego smiesznego? lepsze sweterki, golfy niz bluzy z kapturem :!: jak bedziesz starszy a moze juz jestes to zrozumiesz....bo nie mysle ze bedziesz mial 30lat i spodnie w kroku...

nie o to chodzi.

 

to zdrobnienie, mnie dobilo - "sweterki, ciuszki"

 

Chyba faceci nie zwykli tak mowic. Ale "who knows". Swiat sie zmienia. Niedlugo zaczniecie sie malowac, jak my kobiety :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sweterki

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

co w tym takiego smiesznego? lepsze sweterki, golfy niz bluzy z kapturem :!: jak bedziesz starszy a moze juz jestes to zrozumiesz....bo nie mysle ze bedziesz mial 30lat i spodnie w kroku...

nie o to chodzi.

 

to zdrobnienie, mnie dobilo - "sweterki, ciuszki"

 

Chyba faceci nie zwykli tak mowic. Ale "who knows". Swiat sie zmienia. Niedlugo zaczniecie sie malowac, jak my kobiety :wink:

no i tak Was podsumowala kobieta..... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sweterki

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

co w tym takiego smiesznego? lepsze sweterki, golfy niz bluzy z kapturem :!: jak bedziesz starszy a moze juz jestes to zrozumiesz....bo nie mysle ze bedziesz mial 30lat i spodnie w kroku...

nie o to chodzi.

 

to zdrobnienie, mnie dobilo - "sweterki, ciuszki"

 

Chyba faceci nie zwykli tak mowic. Ale "who knows". Swiat sie zmienia. Niedlugo zaczniecie sie malowac, jak my kobiety :wink:

no i tak Was podsumowala kobieta..... :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: - dlatego właśnie nie wypowiadałem sie w tym temacie :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wooah Panie Piotrek7278 chyba pobil Pan rekord w archeologii.

 

A zeby nie bylo OffTopa, gdy ja osobiscie widze faceta ubranego w ciuchy w jakich obecnie nosza sie super El0 Pr0 jezzy szesnastki i spalonego na solarium na karmel to mi sie smiac chce bo wyglada to imho glupio.

No ale tak jak kazda moda tak samo ta kiedys odejdzie (a moze nie ?)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez evocati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solaria mamy juz od dluzszego czasu i jakos moda na nie nei przemija, wiec nie ma co sie spodziewac w najblizszym czasie, ze sytuacja ulegnie zmianie. Mialem dwoch gosci w liceum, ktorzy systematycznie zazywali kapieli slonecznych... Tragedia, lale malowane, brakowalo tylko szminki i torebki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to obojętne, nie widzę w chodzeniu na solarium nic złego, wszytko jest dla ludzi ale oczywiście i tu jak we wszystkim trzeba zachować umiar, tak, że typy pokroju homo-sapiens-solaris-5x na tydzień mnie śmieszą to samo tyczy się kobiet.

Co do ubierania się to też nie widzę nic złego w eleganckim stylu, nie każdy lubi obdarte bluzy z kapturem czy spodnie z krokiem w kolanach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...