Skocz do zawartości
snc

Dragon Age

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie też mnie to interesuje, jak te specjalizacje można zrobić?

 

Po za tym ciekawe kiedy zostanie naprawiony bug z Ozzamarem, ja od kąd na tego buga natrafilem olałem Ozammar i robię inne miasta i questy, mam nadzieję ze jak wyjdzie patch i tam wrócę to będe mogł tego kluczowego questa skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też mnie to interesuje, jak te specjalizacje można zrobić?

 

Po za tym ciekawe kiedy zostanie naprawiony bug z Ozzamarem, ja od kąd na tego buga natrafilem olałem Ozammar i robię inne miasta i questy, mam nadzieję ze jak wyjdzie patch i tam wrócę to będe mogł tego kluczowego questa skończyć.

 

Trzeba wykonać głównego questa w Redcliffe, czyli uzdrowić Arl Eamona.

I ten bug wystepuje u kazdego? jesli tak to bardzo milo mi to slyszec... :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smoka w górach jak i Flemeth jest bardzo łatwo pokonać urzywając czaru Force field, gram na nightmare

i oba padły po mniej niż 5 minutach, gra ogólnie nie jest zbyt trudna trzeba tylko mieć dobrą taktykę i kombinację czarów

- moim zdaniem czary obszarowe jak Inferni czy Blizzard są kompletnie nieprzydatne bo raz że rzucenie ich trwa długo to wróg zazwyczaj dość szybko się przemieszcza

poza obszar rażenia Ja w czasie walki przeciwników walczących wręcz zamrażam a poźniej rozbijam używając stonefist (mój mag i Wynn), wrogich łuczników

traktuję firballem (dośc szybko się ponownie ładuje), w przypadku gdy przeciwników jest cała chmara skupiona na niewielkim obszarze dobrze też jest na początku posłać im trzęsienie ziemi

a jak jeszcze mają wśród siebie maga to posyłam mu na początek crushing prison żeby sam czegoś na mnie nie rzucił .Stosując taką taktykę świetynie się gra

w misjach w Denerim gdzie normalnie przprowadziałem totalną masakrę strażników i popleczników Loghaina. Najtrudniejszą bestią do zaszlachtowania był Unbound Revenant w Denerim

- zamrażanie i inne czary unieruchamiające działaja na niego krótko, większość ofensywnych po prostu odbije/przetrzyma a sam jeszcze rzuca jeden czar za drugim (ma dispel magic).

Grając magiem nie opłaca sie ładować w Shapeshifting i Arcane Warrior. Jeszcze natknąłem się na coś dziwnego użwyjąc czaru Haste Oghrenowi zadawane obrażenia rosną z poziomu 52.x na 72.x

pozostałym obrażenia się nie zmieniają.

Ogólnie gra fajna tak samo jak KOTOR 1/2 i dość długa w odróżnieniu od Mass effect.

Edytowane przez Turrican

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też mnie to interesuje, jak te specjalizacje można zrobić?

 

Po za tym ciekawe kiedy zostanie naprawiony bug z Ozzamarem, ja od kąd na tego buga natrafilem olałem Ozammar i robię inne miasta i questy, mam nadzieję ze jak wyjdzie patch i tam wrócę to będe mogł tego kluczowego questa skończyć.

Gosu:Skończ wszystko co możesz (wybierz kogo popierasz, zrob zadania, wygraj walki) w Ozzamarze, i idź w stronę "Deep Roads". Ten krasnolud ci wtedy sam wyskoczy "out of thin air".

EDIT: Po prostu wykonaj walki w imieniu tego kogo preferujesz, i tyle... ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna gra mnie wessała

poki co to "nabyłem" zavrana, 14 czy 16h gry za sobą

 

stone golem z wiochy na H to ten z DLC/dodatku z gry czy to jakis inny?

 

Gram magiem, łaze w zestawie z merrigan lub weyne plus sten, no i albistair/zavran....alistair ssie troche, ale moze jak wbije 12 lvl i wezme mu skill templariusza 3 to sie zmieni...za szybko pada moim zdaniem, sten zresztą tez...choc sten z telekinezą ładnie kroi dwuręczniakiem, jakoś to rekompensuje wydatki na jego leczenie

mam pytanie czy można przyspieszyć jego prędkość machania mieczem?

czy są jakies zbroje nie wciągające tak staminy?bo sten zrobi pare skili i zara bez pary jest...

 

i specjalizacje - gdzie i jak i czy kazde jesli to chodzi o to z Ozzamarem i Głebokimi sciezkami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19/20/21 lvl.

 

EDIT:

 

Właśnie ukończyłem, ok. 85 godzin mi to zajęło. Dla mnie gra roku.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "dla tych co już skończyli"
Jak ukończyliście grę?

 

Ja sam zabiłem Loghaina, nie zaakceptowałem propozycji Morrigan, przez co odeszła (strasznie mnie to zdenerwowało), sam zabiłem smoka.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19/20/21 lvl.

 

EDIT:

 

Właśnie ukończyłem, ok. 85 godzin mi to zajęło. Dla mnie gra roku.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "dla tych co już skończyli"
Jak ukończyliście grę?

 

Ja sam zabiłem Loghaina, niezaakceptowałem propozycji Morrigan, przez co odeszła (strasznie mnie to zdenerwowało), sam zabiłem smoka.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "dla tych co już skończyli"
Alisterowi kazałem zabić Loghaina w akcie zemsty, Alister oczywiście został królem, zaakceptowałem propozycje Morrigan, która odeszła będąc ze mną w ciąży, sam zabiłem smoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "dla tych co już skończyli"
Alisterowi kazałem zabić Loghaina w akcie zemsty, Alister oczywiście został królem, zaakceptowałem propozycje Morrigan, która odeszła będąc ze mną w ciąży, sam zabiłem smoka.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "a ja skończyłem tak..."
Wybrałem córkę Loghaina na królową, kazałem Alisterowi zaliczyć Morrigan (sam miałem romans z Lelianą), Alister zginął podczas obrony miasta, zabiłem smoka sam, czarodziejka w ciąży uciekła na zachód, mój bohater został patronem krasnoludów i zapoczątkował nowy ród (grałem krasnalem, księciem), sam zostałem w Denerim ze swoją rudowłosą nałożnicą ;-)

gra roku bez dwóch zdań! ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, nie wiem jak aktywowac zadanie z miasta Denerim, zadanie nazywa sie "Wolny" i podobno aktywuje sie po zebraniu odpowiedniej ilosci przedmiotow przy cialach poszukiwaczy przygod. Zrobil ktos to zadanie ? Gdzie sa te przedmioty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba przez młyn tylko sie da, wiec musisz wbic do samej wioski wpierw

 

swoją drogą przydałby sie jakiś faq, dopiero wczoraj wyczaiłem jak rozbijac obóz...

 

stone golem na 12lvl jednak ssie(choć jest twardki czasami), przez głupote go wziałem na chwile do podziemi kolo lasu, i jak wracałem to wpadłem na kampe drzewostworów...o dziwo tylko golem przetrwał no ale ilez on lał te 2 pozostałe drzewa...ma za mało staminy moim zdaniem

 

PS> Jak zostać magiem krwii???bo jedyne co do tej pory znalazłem to mistyczny cienias....

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, nie wiem jak aktywowac zadanie z miasta Denerim, zadanie nazywa sie "Wolny" i podobno aktywuje sie po zebraniu odpowiedniej ilosci przedmiotow przy cialach poszukiwaczy przygod. Zrobil ktos to zadanie ? Gdzie sa te przedmioty ?

Nie pamiętam gdzie wszystkie scrolle były ale jak twój wojak nie jest przypakowany to nie porywaj się na ta misje bo ten Wolny to Unbound Revenant i jak dla mniej to była najtrudniejsza walka w całej grze tzn. zużyłem mase health i mana potionów plus nie można się wycofać na strategiczne pozycje bo walka jest w małej klitce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w Denerim nie mam możliwości wejśc do obcowsika, ani pałacu, oczyściłem uliczki ze zbirów ubiłęm wszystko co było gdzie się dało, rozmawiałem z tym typem jaki mi to zlecił i mi dziękował, ale dalej nic nie rusza.jak to z tym jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem właśnie.

Ale po tym bugu z krasnoludami się boję o resztę gry :-)

Tak swoją drogą gram już ponad 50ć godzin i mam nadzieję że wyjdzie na dniach patch jaki umożliwi mi dokończenie gry (naprawi buga z questem u krasnoludów) tak żebym mógl ukończyć grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coż, kopsnełem sie wstecz 10h gry ponad by wrocić i mieć blood mage, ale...szału nie ma, na razie i tak korzystam z kombinacji blizzard, stozek(cone), pięść, ssawka i więzienie...

 

swoją drogą ciekawie wygląda więzienie i osłona

 

no i kombinacje z glyphami :)

 

ogółem magi uber alles,ale jak mnie dopadnie smok czy zabójca to sie człowiek na hita lub 2 składa...mimo napakowania się w statsy w pustce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie, mam problem.

jestem w pustce w quescie: zagubiony w snach czy coś ten deseń. muszę pokonac demona gnuśności. no i ide do koszmarów kompanów (alistair, sten, wynne) i pokonuje te demony, po walce pokazuję się przerywnik w którym oni znikają. i własnie przeszukuję całą pustkę dwa razy i nie ma ich. piszę w dzienniku że ich znajdę ale nie ma ich. a z demonem sobie poradizć nie mogę w pojedynkę. wiele razy wczytywałem save rpzed koszmarami czy może coś się zmieni ale nic. Caly czas znikają :(. ktoś miał taki problem? gdzie ich znaleść? co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...