Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

:lol:  :lol:  :lol:

 

jestem ciekawy ile ty wydajesz miesięcznie kasy na gry.  bo tyle ich masz że nawet nie masz czasu na przechodzenie.

1674571[/snapback]

No niestety muszę się zgodzić. Gry są dzisiaj za krótkie. 10h to ostatnio standard co wcale nie oznacza że mi się to musi podobać....i mi się nie podoba. Wydajesz na grę ok 100zł i grasz 10h. Czasem przechodzi się jeszcze raz ale newiele gier ma taki replayability. Ale może hydro2 ma jakieś zaległości i rzeczywiście nie ma czasu na granie ;). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK panowie jedziemy-wyszlo DEMO Multiplayera - zaczynam ciagnac :D

 

 

update:) :

http://www.3dgamers.com/games/fear/downloads/

http://www.download.com/F-E-A-R-multiplaye...4-10441264.html

http://www.gamespot.com/promos/2005/feardemo/index.html

http://www.gamershell.com/download_10939.shtml

polecam torrenta z 3dgamers-niezle mi sie rozkrecil - dobijam do 200 kbps :)

Edytowane przez pinni3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety muszę się zgodzić. Gry są dzisiaj za krótkie. 10h to ostatnio standard co wcale nie oznacza że mi się to musi podobać....i mi się nie podoba. Wydajesz na grę ok 100zł i grasz 10h. Czasem przechodzi się jeszcze raz ale newiele gier ma taki replayability. Ale może hydro2 ma jakieś zaległości i rzeczywiście nie ma czasu na granie ;). Pozdro.

1674977[/snapback]

Widzisz to jest tak: Jeszcze nie tak dawno mialem multum czasu na granie az sie wrecz czasem nudzilem, a teraz na 8 praca,potem prawko (dzis 1 dzien nie ide),potem w 1 miejsce (po drodze sniadanie i obiad a to miejsce to koniecznosc) a na koncu do domu czasem pograc sobie jak znajde czas by rano znow poojsc do pracy.Czas gry wynosi od 23.30 do 1 i spie 5H :P (Wczesniej kolacja) Co prawda teraz bede mial na 14 od pazdziernika,ale z kolei bede wracal po 20 a prawko sie aqrat skonczy (teoria i egz wew).Jednak dzieki temu stac mnie bylo na gry,na ten komputer,na prawo jazdy i jeszcze na przezycie (piwo,pizza,zupki :P i te sprawy:D) a zarabiam nedzne grosze,ktore mi nie przeszkadzaja bo prace mam lekka wiec nie narzekam,natomiast w weekendy spotykam sie z kims i dlatego chce by gry byly takie jakie Fear bo bardzo czekam tez na TR7,na PoPa3,na Q4,na CoD2 i na NfS9 a wszystko wychodzi niemal w tym samym czasie i kiedy w to zagram?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ze to nie jest fair wobec ludzi ktorzy kupuja oryginalne gry - i chce sobie zakupic FEARa ...ale gdy pomysle ze w 1 max 2 dni przejde cala gre..to zastanawiam sie czy poprostu nie zainwestowac tej kasy w alkohol albo w dziewczyne..- to naprawde nie jest fair-placisz-wymagasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ze to nie jest fair wobec ludzi ktorzy kupuja oryginalne gry - i chce sobie zakupic FEARa ...ale gdy pomysle ze w 1 max 2 dni przejde cala gre..to zastanawiam sie czy poprostu nie zainwestowac tej kasy w alkohol albo w dziewczyne..- to naprawde nie jest fair-placisz-wymagasz...

1675081[/snapback]

Fear jest na tyle tani,ze warto wydac na te 10H zabawy na poziomie easy,pozatym mozesz grac na hard i bedziesz mial 15 :) a po 2 mozesz robic sobie rzerwy albo zagrac w multi ktore sie nie nudzi - proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fear jest na tyle tani,ze warto wydac na te 10H zabawy na poziomie easy,pozatym mozesz grac na hard i bedziesz mial 15 :) a po 2 mozesz robic sobie rzerwy albo zagrac w multi ktore sie nie nudzi - proste

1675120[/snapback]

uwazam ze 99zl to nie jest tanio-rozumiem jakby kosztowal 50 zl...ale nie 99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem , no i lipa - kijowa gra :lol:

 

ustawilem lepszcze detale i szczena opada :) zajebiste efekty, motywy dziewczynki sa tez niezle :D tylko te wymagania ;( moze w full bedzie lepsza optymalizacja :)

1675186[/snapback]

dzis demo multiplayera wyszlo - powyzej podalem linki do zrodel - zapraszam do sciagania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos nikt sie nie cieszy, ze wyszlo...  :mellow:

Moze wszyscy zapomnieli, albo lekcje odrabiaja.  :lol:

 

Ja dobilem sie do gamershella i za h testuje.  :D

1675206[/snapback]

To badz laskaw podac linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem , no i lipa - kijowa gra :lol:

 

ustawilem lepszcze detale i szczena opada :) zajebiste efekty, motywy dziewczynki sa tez niezle :D tylko te wymagania ;( moze w full bedzie lepsza optymalizacja :)

1675186[/snapback]

 

Gierka wypas , niesamowita grywalność w połączeniu ze świetną grafiką :D

 

P.s dzik86 jak sie sprawuje Radek 9550 od Msi bo własnie zamierzam go kupić :)

Dobra jest ta karciocha :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie pogralem i kurcze podoba mi sie :P Potweakowalem troche grafe i gram 10/7 z AAx2 Aniso x8 wszystko MAX (tylko cienie off i tekstury na med bo niestety lekko czasami jakby doczytuje i trzeba miec wiecej pamieci na karcie). Poza tym z takimi ustawieniami idealnie plynnie od 40 do 90fps. Czasami jak jest niezla rozpierducha to spada do 30 ,ale to nie przeszkadza wogole. Cienie wylaczylem, bo i tak przy takiej akcji sie ich nie zauwaza, a plynnosc gry 5 razy wieksza. Widze ,ze wieczorkiem troche pomaniacze.

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie jest kilka trybow: dm, tdm, ctf, slowM, slowM team (pisze z pamieci, ale jakos tak jest ;]). Na poczatku kazdej rozgrywki mozemy wybrac jedna z 6 broni (standardowe bronie ;]) nastepnie na mapie jest ukrytych kilka dodatkowych broni tj. 'rail' z singla (ten, ktory zamienial wrogow w szkielety :D ) i taka smieszna rakietnica.

Smieszny jest tryb slow montion. Mamy taki paseczek, ktory sie caly czas laduje i jak sie naladuje mozemy sobie zapodac bulelt time i jazda. ;]

No i oczywiscie fajnie sie gra z fizyka pociskow. ;]

 

Pogralem ~2h i jakos nie zrobilo to na mnie duzego wrazenia. Ja jednak czekam na kampanie w trybie SP, do multi zostawie sobie cs source'a i bf2. B)

 

edit

 

Co do wymagan to ofk sa ciagle wysokie... ;/ ale na middle-lowend ( :D nowy standard) kompie da sie pograc (oczywiscie kosztem efektor, no, ale wiadomo, ze w mp licza sie fps'y i fragi a nie efekty ;] ).

 

edit 2

 

Kurde, nawet na multi dogrywa na 1gb... ;/

 

Jeszcze jeden szczegol, ktory zauwazylem. Pociski nie przelatuja na wylot przez drewniane przedmioty typu skrzynki itp. Takie cos juz bylo standardem kilka lat temu, czyzby krok wstecz ? ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he u mnie gra chodziła ok aż pewnego dnia to samo co u Ciebie nierealny wyskoczyło. mam włożyć cd z grą haha.

1675594[/snapback]

 

ogooglowalem troche i znalazle przyczyne tego blędu:)

 

1.Check in your Add/Remove programs in Control Panel and see if you have AceMegaCodecs installed on your computer. If you do try disabling installed CODECS from Dashboard settings screen before running F.E.A.R.

 

2. If you have emulation software or a related virtual drive, such as:

 

Alcohol 120%, Blind Write, Daemon Tools, Game Jack, Clone CD, Game Jackal, Xoom Game Clone, CD Space, Virtual 7 CD, Fantom CD or Anti Black installed you may need to either disable or completely uninstall this program or software as these types of applications are know to have conflicts with SecuROM.

 

Please see the following article for more information:

 

http://support2.vugames.com/vug/answer.aspx?ID=7249

 

3. Use MSCONFIG to close applications at startup, and then try the game again.

 

Before starting the game go on the desktop to START/RUN and type in msconfig.

 

When the menu appears, click on the Startup Tab click on Disable all(but make sure to note what's checked before doing that, so later you can enable those)

 

Click on APPLY and then OK, and reboot the system and retry the game

 

wystarczy wylączyć wszystkie emulatory CD i aniblaxxa :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągnołem i kicha, do battlefielda 2 sie ten multiplayer nie umywa, poprostu syf i tyle, jedynie licze na single w tej grze bo multi jest kiszkowaty ledwo sie pojawisz już cię nie ma bronie za mocne także 3-4 strzały i cie nie ma, a gościowie odradzają się tuż za twoimi plecami, dla mie zero taktyki i 'pomyślunku', wystarczy dobrze sie chować i przemieszczać a fragów można natrzepac że szok no chba że same cieniasy ze mną grały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no po dłuższy graniu multi jest kiepskie. zgadzam się praktycznie ze wszystkim to co napisał ptys, jedynie wg. mnie dobrze że ludzie padają po jednym dwóch strzałach :)

z tym odradzaniem ;) to rzeczywiście przegięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolebka takich gier jest singiel i to tylko na niego czekam,jednak multi tez musze zobacyzc,mimo,ze Wasze opinie nie wroza nic dobrego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram dlugo mozna mnie nazwac gieromanem fanatykiem i jedno wam powiem , mulit to kicha , ( gram po kablu od czasow dn3d ,blood i one mial bardziej fascynujacy i miodny multi) zero jakis milych reakcji po fragu,gra - istny chaos

 

ps najlepszya gra po kablu mogl sie stac S.T.A.L.K.E.R.

a nadal zadza : Q3 ,c.s 1.6 , css, Battlefield 2 i America's Army -- najlepsze gry na kabel z z szuterkow

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...