Skocz do zawartości
Gość kev

F.e.a.r.

Rekomendowane odpowiedzi

w readme pisze ze zalecane 2gb ramcu a na stronie sierry pisze ze 1gb ramcu RECOMMENDED HARDWARE

·Pentium® 4 3.0 GHz or equivalent processor

·1 GB RAM

·A 256 MB Radeon® 9800 Pro or equivalent DirectX® 9 compliant video car with hardware T&L and pixel shader 2.0 support

http://www.whatisfear.com/us/

czyzby ludzie wzieli sie do pracy nad silnikiem :D nie ukrywam ze bylo by milo jakby tak sie stalo:] wtedy bym sobie pogral:]

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pokażcie mi oficjalne Demo po którym wyszła gra ze znacznie poprawionym/przyspieszonym silnikiem ???

3-4% może Tak tyle że tego na oko nikt nie zauważy

a o sensownym przyspieszeniu 10-15% zapomnijcie

bo takich optymizacji jeszcze nikt nie zrobił

 

aż mnie dziwi czym sie ludzie podniecają ???

moze ktoś z was ma jakieś akcje SIERRY ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chwaliłeś się, że znalazłeś sposób na doczyty w przypadku 128mb kart graficznych.

1599651[/snapback]

A moja karta to ile niby ma ?? Widziales kiedys geforce'a, ktory mial 256 ram na karcie i byl modowalny z 8 na 12 potokow ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pokażcie mi oficjalne Demo po którym wyszła  gra  ze znacznie  poprawionym/przyspieszonym  silnikiem ???

3-4% może Tak  tyle że tego na oko  nikt nie zauważy

a  o sensownym przyspieszeniu 10-15%  zapomnijcie 

bo  takich optymizacji jeszcze nikt nie  zrobił

 

aż mnie dziwi czym sie ludzie  podniecają  ???

moze  ktoś z was  ma  jakieś akcje  SIERRY  ?    ;)

1599759[/snapback]

O optymalizacjach w pelnej wersji w porownaniu do dema pisalem juz wczesniej- informacje zaczerpniete z czasopisma o ugruntowanej renomie stad wniosek, ze full FEARa bedzie jednak lepiej niz demo zoptymalizowany.

 

Inna sprawa, ze na kartach ze sredniej polki (od 6800 wzwyz) juz demo dziala plynnie ze wszystkimi eye- candies procz ss, wiec nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja karta to ile niby ma ?? Widziales kiedys geforce'a, ktory mial 256 ram na karcie i byl modowalny z 8 na 12 potokow ? :)

1599889[/snapback]

 

Wiem ile ma ta karta a Ty mało kumaty jesteś. Chodzi mi abyś napisał o tym jak tego dokonałeś bo do tej pory omijasz ten temat szerokim łukiem.

Coś mi się zdaje, że bajki piszesz i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja karta to ile niby ma ?? Widziales kiedys geforce'a, ktory mial 256 ram na karcie i byl modowalny z 8 na 12 potokow ? :)

Swietnie unikasz odpowidzi na zadane pytanie, mozesz zostac politykiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż mnie dziwi czym sie ludzie  podniecają  ???

moze  ktoś z was  ma  jakieś akcje  SIERRY  ?    ;)

1599759[/snapback]

Tak mam 10% ich akcji, kupilem za 10,000 a jak ta gra osiadnie sukces to beda warte 1,000,000 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ile ma ta karta a Ty mało kumaty jesteś. Chodzi mi abyś napisał o tym jak tego dokonałeś bo do tej pory omijasz ten temat szerokim łukiem.

Coś mi się zdaje, że bajki piszesz i tyle.

1599963[/snapback]

Przeciez pisalem,wystarczy miec 1,3 gb ram z ustawionym agp apertuar size w biosie na 512 ram i mozesz miec 128 mb na karcie wiec to zadna filozofia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana 'kompa' w przypadku fear'a nie jest konieczna. Jest cale mnostwo kart przekraczajacych 5000pkt w marku05.

1600079[/snapback]

np podkręcony 6600 GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez pisalem,wystarczy miec 1,3 gb ram z ustawionym agp apertuar size w biosie na 512 ram i mozesz miec 128 mb na karcie wiec to zadna filozofia

1600053[/snapback]

 

O.k, nie chce mi się dalej dyskutować z Tobą. O 512 aperture size pisałem ja, niweluje to w dużym stopniu doczytywanie z dysku ale nie eliminuje go całkowicie. Zdażaj się jescze bardzo sporadycznie i nie są jakoś specjalnie uciążliwe. Może wypowie się jeszcze ktoś z grafiką (gf6800)128megową i z większą ilością ramu(>1gb).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yotomo to klasa sama dla siebie ;) Osobiscie sadze, ze dopiero od pelnego 6800 w gore bedzie mozna czerpac frajde z gry w FEAR'a.

1600176[/snapback]

zdecydowanie przesadzone stwierdzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie, roznimy sie wymaganiami- dla mnie komfortowe granie to min. avg fps na poziomie 40fps + 1024x768 +AAx4 wzwyz. Nie sadze, by 6600gt sobie poradzil z takimi ustawieniami ale moge sie mylic. Trzeba poczekac do chwili premiery full'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twój radeon jest szybszy od podkręconego GT o 1800 pkt (3Dmark05)

az takiej rewelacji nie widze - owszem w cenie

a 40fps + 1024x768 +AAx4 dla GT to żaden problem

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, no nic, ja się obawiam, w demko gram na 800x600 w 32 bitach, z wszystkim na medium, tylko shaderami, reflections, efektami i chyba czymś jeszcze na high. No i w sumie to da się grać, ale wypadałoby, żeby było więcej fps-ów, żeby grało się naprawdę wygodnie muszę mieć medium, a nawet może coś na low :/ Tak czy inaczej fajnie by było, żeby lekko zoptymalizowali, albo będę musiał dokupić kilka części...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twój radeon jest szybszy od podkręconego GT o 1800 pkt (3Dmark05)

az takiej rewelacji nie widze - owszem w cenie

a 40fps + 1024x768 +AAx4  dla GT to żaden problem

1600739[/snapback]

o czym ty czlowieku tutaj do nas rozmawiasz

:lol:

1800pkt?????? to musial bys miec ok 5000pkt, nie mowie o wyniku yotomeczka bo ta so wysrubowane rekordy na extremalnie kreconych kartach i procach. Wiec nie pierd..... glupot Pozatym nawet gdybys zrobil te 5000pkt to 1800pkt w 3D2005 to jest ogrom wydajnosci, ale pewnie Ty twierdzsz inaczej :lol:

 

znowu LOL 40+ fps w 1024 z AAx4 na karcie 6600GT w FEAR buahahhahahaha kolejny bajkopisarz

 

 

---------------------------------------------------------------------------------

cholera po co inwestowalem w x800XTPE moglem kupic 6600GT - moj blad

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera po co inwestowalem w x800XTPE moglem kupic 6600GT - moj blad

1601709[/snapback]

muhahahah, mogłes kupic 4ti od pewnego osobnika z forum... na niej wszystko zawsze lata na najwiekszych detalach [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordi, zostawmy his'a z jego majakami- prawie 2000pkt roznicy w 3dm2k5 to tak ze dwie klasy kart... przepasc, a on pisze 'mala roznica' :lol: Kazde 200-300pkt wiecej to sukces w tak wymagajacym benchu jak 3dm2k5, ale widac koles mlody jeszcze i zycia nie zna :lol:.

 

his- moze zapodasz jakies wyniki z bencha w fear- z checia zobacze te twoje 40fps avg + 1024@high + aa.

 

Tak jak to Jordi napisal- zawsze znajdzie sie jakis zakompleksiony bajkopisarz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazde 200-300pkt wiecej to sukces w tak wymagajacym benchu jak 3dm2k5,

1601724[/snapback]

dokladnie, podkrecilem proca o 150MHz a w A64 to nawet cos i zysk w marku 2005 byl poprostu znikomy, zeby uzyskac te 100/200/300 pkt wiecej to naprawde trzeba konkretnie krecic grafe i proca, a co dopiero roznica 1800/2000pkt buhahah toz to przepasc, pomijajac to najpier trzeba uzyskac na 6600GT 5000pkt w 3D2005 :lol: :lol: :lol:

 

Dobra sorka panowie za OT ale nie moglem sie powstrzymac po wypowiedzi Hisa

 

pozdrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...