Skocz do zawartości
Luc312

Radeon 9550 Cz. I


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem mjuz wszystko normalnie pokazuje i napięcie i temperature :!: Dzięki dla siwy05 który powiedział ze trzeba odinstalowac ati tool'a :!: To był problem dzięki :!: Teraz zaczynnm kręcić poinformuje was o moich wyczynach :!: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buuuuuuuuuu jaka ściema przecierz wiem co mam w kompie i to jest NAJWAŻNIEJSZE Przecierz dałem linka do PCLAB?

Nie chcecie wierzryć to nie wasza sprawa(swoją drogą też nie wiem czy bym uwierzył )Ale spróbuje coś zrobic z tym internetem i może się uda

1263180[/snapback]

A co my na tym PCLABie mamy ? Dwa screeny, ktore moze wkleic kazdy. Pogooglowalem troche i nie znalazlem radka od MSI na innych pamieciach niz samsungi 5ns. Wiec w ten wynik jest bardzo ciezko uwierzyc. Twoje zachowanie tez jest dziwne bo co dwa posty piszesz o swoich osiagnieciach, a nie umiesz tego udowodnic. Wiec radze troche ochlonac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że nie moge udowodnic to z przyczyn nie zależnych odemnie.Postaram się cos z tym zrobić i podesłać coś więcej.Z tymi pamięciami to troche dziwna sprawa jest że się tak kręcą.Jak ją kupiłem to tez się troche zdziwiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że Sapphiry 9550 są blokowane przed podkręcaniem ??

Ja mojego nawet o 1mhz nie ogę wykręcić :(

1263224[/snapback]

Wszystkie nowe radeony mają taką blokadę ale wystarczy zainstalować sterowniki Omega i powinno pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dżeju puść mi to na maila ja to wstawie nawet na swoj server ftp mi tam bez roznicy ja chcem wiedziec czy ryzykowac ze zmiana czy lepiej zostac na swoim

 

theblackshadow@interia.pl jak nie mozesz przez klienta pocztowego to wejdz tam przez portal wp czy tam interii i mi wyslij

Edytowane przez Bl4ck Sh4dow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuzszej przerwie:) Nowe, uporządkowane wyniki Gigabyte (@400/520, stabilnie idzie @420/530, ale juz z wentylem 80x80 pod spodem, jeszcze bez radiatorów na pamięciach-nie chce mi sie wyciągać karty):

250/400:

3DMark2001 - 6003 (na świeżym windowsie było 6054)

3DMark2003 - 2079 (2083)

 

400/520:

3DMark2001 - 6687

3DMark2003 - 2923 (2945)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung k4d261638f-tc50  ,nad tc50 jest 428.Nie wiem to są niby 5ns

1263208[/snapback]

bede bardzo delikatny. ni ch[ciach!] nie wierze ze te kosci poszly na 700. sam je mam i 600-610 to imo granica z nawiewem. chyba ze sa nieziemsko dovoltowane i siedza na nich bloki od wc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BOBSON co ty mówisz ze w oc guru suwaki od pamięci i rdzenia chodza tylko do 520 i 630 ? u mnie jestr tak rdzen do 600 a pamięci do 800 więc nie musze innych programów uzywać !!! BOBSON a moze spróbujem dac jeszcze iększe napięcie niz 1.4 dac na max 1.5 i mem zamiast 2.8 damy 3. 0 ?? próbowałeś moze warto ? myśle ze by mozna było z tej kart wyciągnąc wtedy moze max moich suwaków :)

Edytowane przez kali990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka wiec mam Radeon 8500 i mysle nad zmiana nad Radeon 9550 128MB (128 bit) co o tym myslicie? A tak wogole to ktora 9550 najlepiej sie standartowo kreci? Bo narazie na chlodzenie nie mam zbytnio kasy bo juz w inne rzeczy wpakowalem. Z gory dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GiGiInDaHouse powiem tak krotko.. Mialem 8500 @ 315/270 zmienilem na radka.. 3D Mark 2k1 + 1200 pkt, 3D Mark 2k3 + ~1700 pkt.. Doom 3 na 8500 gralem bez cieni w 800x600 Medium, teraz gram 800x600 High + cienie, powiem roznica w grach dx9 kolosalna w dx 8 juz nie taka duza, w sumie nie zaluje wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie suwaki daja max 480/640, napiecia to na gpu albo 1,32 lub 1,38 i na mem 2,56 lub 2,61 zaleznie czy dma low czy high, co do plynnosci regulacji napiec to troche sie przejechalem, ale moim zdaniem dobrym posunieciem byl zakup tej grafy, co do krecenia, rdzen u mnie idzie nawet na 530 ale przy ramach na 640 :unsure: , narazie nie chce mi sie meczyc pc, jak cos mi sie zachce to pokatuje ta grafe.

 

 

Co do tego MSI to coraz bardziej watpie w te wyniki, takie screeny mozna zrobic nawet na P133 :D i sie chwalic na forum :blink:

 

 

PS: Kali zaczyansz troche mnie wkurzac :mad: , juz chyba z 3 raz twierdzisz ze cos powiedzialem a ja o niczym sobie nie przypominam <_< , zastanow w sie co mowisz. :angry:

Edytowane przez bobson37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY !!! Kupiłem tego ABITA 9550 vguru i mam podobny problem jak bobson tez jak przełącze zworke na turbo to jak włącze ocguru to mi wyskakuje temp 200 c !! Tylko ze on nic nie pisał ze mu napięcie wzrosło znaczie a mi wzrosło  mam core na 1.6 i mem na 3.2 !! to chyba nie dobrze !! co mam zrobić ? pomózcie !!! Teraz mam karte na normla ale ta karta na normal ustawiona to grzech  :)  :!:

1262721[/snapback]

Ja mialem ten sam problem, odinstaluj AtiToola ,zresetuj kompa i bedzie OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudak juz to zrobiłem :!: Ale dzięki :!: BOBSON dobra sorki :!: Ale co myślisz o tym podniesieniu rdzenia do 1.5 i mem 3.0 :?: czy to nie bedzie przeciazenie zbyt duze bo na to pytanie co by dało takie podniesienie napięcia to mi jescze nie odpowiedziałeś :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie nam Dżeju zniknął ? Chętnie bym poczytał coś śmiesznego przed snem :lol:

Miałem dzisiaj w rękach to MSI, ba! Nawet do kompa wsadziłem! Rezultat O/C ?

Rdzeń: 420 Pamięć: 570

 

A screeny na PC Labach każdy sobie może zamieszczać. Podkręć, przetestuj, daj link do ORB'a to będziemy rozmawiać o rewolucjach.

Edytowane przez boroveeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie nam Dżeju zniknął ? Chętnie bym poczytał coś śmiesznego przed snem  :lol:

Miałem dzisiaj w rękach to MSI, ba! Nawet do kompa wsadziłem! Rezultat O/C ?

Rdzeń: 420 Pamięć: 570

 

A screeny na PC Labach każdy sobie może zamieszczać. Podkręć, przetestuj, daj link do ORB'a to będziemy rozmawiać o rewolucjach.

1263475[/snapback]

Eeetam :>

 

 

Sapphire 9550

 

Pamięci 2,8ns > 700MHz, rdzeń 425MHz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeetam :>

Sapphire 9550

 

Pamięci 2,8ns > 700MHz, rdzeń 425MHz....

1263480[/snapback]

 

to jest smieszne, warto czytac przed snem :lol: LOOOOOOOOOOOOOOL na maxa widzial ktos szafira 9550 z 2,8 ns?? chyba ze jestem nie doinformowany, jesli nie ma takiego ( a raczej nie ) to chyba powinny byc prowadzone testy przed rejestracja :D bo doslownie melina sie z forum robi :D

Edytowane przez bobson37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka!Czy radeon 9550 z kościami samsunga nie wiem ile ns,jest dobry czy lepsze są pamięci hynixa??

1263618[/snapback]

Lepiej z Hynixa (mam drugą karte z Hinixowskimi (czy jak to napisać:o)... 5ns i śmiga na 246 bez artefaktów ale jak jest 250 to się już zaczynają syfy robic. A pamięci? Im mniej ns tym lepiej ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka!Czy radeon 9550 z kościami samsunga nie wiem ile ns,jest dobry czy lepsze są pamięci hynixa??

1263618[/snapback]

Sprecyzuj dokładnie o który model Ci chodzi to wtedy lepiej doradzimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taki model Radeon Saphire 9550 128MB DDR 128bit(jeszcze w cenniku jest napisane Atlantis),wiem,że kości Hynixa są lepsze,ale ja nie miałem możliwości wyboru pamięci,która jest na grafi jak składałem komuś tego kompa:).Więc pytałem się tylko czy Samsunga kostki też są dobre.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...