Skocz do zawartości
Luc312

Radeon 9550 Cz. I


Rekomendowane odpowiedzi

czy po zminianie systemu na 98 albo linux tez bede mogl krecic karte ?

wiaze sie to z innymi sterami wiec pytam czy sa jakies alternatywne do tych systemow i czy nie wplynie to na jakosc i wydajnosc gier .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam kolejny problem, a mianowicie Far Cry mia jakoś wolno chodzi... Śmiesznemu na szprzęcie ( ATHLON XP 1700+, Abit NF7-S v2.0, 256DDR 266 (elixir) , R9550 Shapphire (250/400@420/500), , Maxtor 80GB 8mb cache, CD-RW LiteOn , Zasilacz 300W ) chodzi na very high i tylko na początku się tnie... a umnie nawet na medium wciąż zacina tak, że czasami nie gra się łatwo...

 

Im dłużej gram tym mocniej tnie :(

 

Doradźcie co to może być?? Karte mam taktowana 405/500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grzesiu

wiec mam do wyboru

http://bino.pl/go/_info/?user_id=07366

lub

http://bino.pl/go/_info/?user_id=07566

narazie czekam na informacje o tym hisie, co z pamieciami, jezeli bede 4 to biore a jezeli 5 to cheba lepiej gigabita jednka, co o tym sadzisz?

myślę że gdy np. będzie HIS 4ns i GIGABYTE 5ns to HIS-a. Jeżeli oba takie same to Gigabyte bo ma nizsze timingi w serii przez co jest ciut wydajniejszy. a jezeli oba beda 5ns(nie daj boże) to tez GIGABYTE bo ma nizsze timingi. Ja na HIS-a nie narzekam, dosyć cichy jest(w porownaniu do GF3Ti200 Gainwarda :lol: ) wydajność spoko...myśle ze z którego nie wybierzesz, to i tak bedziesz zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sterowniki ?

Ja mam Omegi 2.5.67, a Śmieszny 2.5.58
mam juz Omegi 2.5.58 i nadal lipa... tak jak by podczas gry wciąż coś z dysku doczytywał i w tych momentach muli... (a to jest w zasadzie co chwila..)

 

Dodam że mam świeży sytsem... (wczorajszy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam parę pytań. Dziś zakupiłem Radeona 9550XT od GeCube. Pamięci ma Hynix-a z takimi oznaczeniami: HY5DU283222A. Czy to znaczy że mają czas dostępu 2.2ns?

Jeśli tak, to czy kręcą się lepiej od tych 3.3ns EnronTech?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedna linijka znakow powinna chyba byc na tych pamieciach? :)

 

A ja mam pytanko jak kreci sie ten GeCube na pamieciach 3.3ns do ilu MHz

W sumie to są na nich trzy linijki ale w drugiej jest coś takiego:

F-28 423A

 

A co do tych 3.3ns to czytałem że właśnie kiepsko się kręcą, choć teoretycznie powiiny na 600 spoko chodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dna oprocz tego ze daja mozliwosc oc sa podobno minimalnie szybsze o kilka klatek doslownie(w zaleznosci od gry)

maja tez dla mnie wazna jedna rzecz - mianowicie opengl przygotowany specjalnie dla doom3 - bez tego gra sie zacina dosyc czesto a kiedy uzywam tego spreparowanego ogl tylko w sytuacjach kiedy rzuca sie na mnie kilku przeciwnikow a ja stoje akurat w chmurze pary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HY5DU283222A

W związku z pytaniem o kości na nowym radku gecube o tym powużej oznaczeniu są to hyniksy 2,8 ns.

W sumie jestem zaskoczony bardzo, że już trzeci raz zmieniaja pamięci hmm... ciekawe dlaczego.....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to trwało, ale jednak buda zabiera duzo czasu :/

Jednak w konczu dzisiaj skonczyłem:

 

Radeon 9550 - Wady, zalety, cena, O/C [OPRACOWANIE] RC1 ;)

Sądze, ze jakieś 2 dni wystawie wersje final ;) Narazie jest to RC1 -- czekam na komentarze itp.

 

Jeszcze dodam ze miejscami sa wykorzystane wycinki z postów w tym topicu. Niestety, jakoże robiłem notatki (Opera) to nie zapisałem autorów danych słow (szczególnie tutoriali) Jesli ktoś chciałby żeby dany fragment tekstu był sygnowany jego nickiem to PW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...