Skocz do zawartości
Erytropoetyna

Opcja zamykania topicku dla zwyklego usera . Mozliwe ?!

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie graham założył ten topic ;]

no ja dobrze o tym wiem . czytalem topic brzmiacy w stylu "to ja nie wywalajcie mnie bede grzeczny .." :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie graham założył ten topic ;]

no ja dobrze o tym wiem . czytalem topic brzmiacy w stylu "to ja nie wywalajcie mnie bede grzeczny .." :wink:
albo "wypralem komorke w pralce"

niech ktos da mu bana i oszczedzi nas. prosze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy po zamknięciu mógłby go z powrotem otworzyć jak sobie coś przypomni? Czy mógłby usuwać posty nie związane z tematem? Czasem user po otrzymaniu odpowiedzi odchodzi a temat można ciągnąć dalej. Czy lepsze jest więc dużo krótkich tematów czy mniej długich? Czy lepiej gdy ktoś założy nowy czy dopisze coś w starym? Za dużo niewiadomych... więc: jeśli się nie zepsuło, nie naprawiać.

BTW. za co erytropoetyna dostała bana, za ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie swietny pomysl, nie byloby tyle burdelu i ZAWSZE AUTOR POSTU MOGLBY GO ZAMKNAC KIEDY ZEJDZIE NA INNY TEMAT bo moderatorzy tego nie robia

Chciałeś powiedzieć: moderatorzy nie zamykają Twoich topików na Oślej, kiedy przychodzi Ci na to ochota. A dlaczego? Bo nie widzimy powodów. To, że userzy nie piszą tego, co sobie wymarzyłeś, powodem nie jest. A burdelu by było mniej, gdyby niektórzy darowali sobie przycisk "nowy temat".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie swietny pomysl, nie byloby tyle burdelu i ZAWSZE AUTOR POSTU MOGLBY GO ZAMKNAC KIEDY ZEJDZIE NA INNY TEMAT bo moderatorzy tego nie robia

Chciałeś powiedzieć: moderatorzy nie zamykają Twoich topików na Oślej, kiedy przychodzi Ci na to ochota. A dlaczego? Bo nie widzimy powodów.To, że userzy nie piszą tego co sobie wymarzyłeś, powodem nie jest. A burdelu by było mniej, gdyby niektórzy darowali sobie przycisk "nowy temat".
Czytaj ze zrozumieniem, chodzi o to ze nie nie pisza na temat, rozumisz roznice???

Nie mow za wszyskich moderatorow, mow za siebie.

Nie mozesz takze wiedziec o czym ja marze,

Burdelu by bylo tutaj duzo mniej gdybym ja byl moderatorem zamiast ciebie.

 

wogole zawsze sie zastanawialem jak taka osoba jak ty moze byc moderatorem, przeciez ty tyle wiesz o kompach co przecietna osoba, albo i mniej...

Wedlug mnie ty powinnas moderowac forum testowe, albo powinnas byc moderatorem ktory sprawdza pisownie ortograficzna....

to tyle, dla twojej wiadomosci ten post jest zgodny z regulaminem (ktorego ty tez przestrzegac nie potrafisz (czyaj. nie interweniowales kiedy posty zaczely odbiegac od tematu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem

Słodkie.

chodzi o to ze nie nie pisza na temat, rozumisz roznice???

"Rozumim", panie "niech jeden obrazek zjada następny".

Nie mow za wszyskich moderatorow, mow za siebie.

Ale ja wiem, co kilku innych moderatorów myśli o Twoich topikach.

wogole zawsze sie zastanawialem jak taka osoba jak ty moze byc moderatorem, przeciez ty tyle wiesz o kompach co przecietna osoba, albo i mniej...

No to zastanawiaj się dalej, może dojdziesz kiedyś do jakichś wniosków.

Wedlug mnie ty powinnas moderowac forum testowe, albo powinnas byc moderatorem ktory sprawdza pisownie ortograficzna....

:mrgreen:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burdelu by bylo tutaj duzo mniej gdybym ja byl moderatorem ...

Ta pewnie z 15511 użytkowników zostało by może około 500 :lol: :lol:

Nie chciał bym widzieć forum na którym byłbyś moderatorem. Wiesz, zastanawiałem się kiedyś po ciach! zgłaszasz posty w zamknietych tematach oraz posty, które w żaden sposób nie naruszają regulaminu forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zastanawiaj się dalej, może dojdziesz kiedyś do jakichś wniosków.

Mam taka nadzieje...

 

Ale ja wiem, co kilku innych moderatorów myśli o Twoich topikach.

Miope, uwierz mi, mnie to nie interesuje co KTOS mysli o moim tematach, zakladam tematy na ktore potrzebuje znac odpowiedz, lub chce sie czyms podzielic, z innymi userami.

Poprostu nie zakladam tematow o kompach (wiadome jakies tam znikome zalozylem) bo o czym bede pisal? o tym ze mam p3 1ghz i ze mi cos nie chodzi? nie mam zamiaru takze ladowac kasy w kompa z powodu gier, bo po co, kupilem sobie konsole i kazdemu radze to samo zrobic, a za reszte przepic lub kupic sobie wiecej ubrania, bo tego nigdy nie jest za malo.

Jeden zaklada temat o kompach drugi o czyms innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nie zakladam tematow o kompach (wiadome jakies tam znikome zalozylem) bo o czym bede pisal? o tym ze mam p3 1ghz i ze mi cos nie chodzi? nie mam zamiaru takze ladowac kasy w kompa z powodu gier, bo po co, kupilem sobie konsole i kazdemu radze to samo zrobic, a za reszte przepic lub kupic sobie wiecej ubrania, bo tego nigdy nie jest za malo.

Jeden zaklada temat o kompach drugi o czyms innym.

Czyli po co tu jeszcze jesteś? Nie widzę potrzeby abyś tu przebywał w takim razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burdelu by bylo tutaj duzo mniej gdybym ja byl moderatorem ...

Ta pewnie z 15511 użytkowników zostało by może około 500 :lol: :lol:

Nie chciał bym widzieć forum na którym byłbyś moderatorem. Wiesz, zastanawiałem się kiedyś po ciach!

 

po to zebys sie pytal j/k

a tak na powaznie to zglaszam je po to bo mi w jakis sposob nie pasuja, lub rozumiem regulamin inaczej

ciesz sie ze wogole ktos zglasza jakiekolwiek posty

 

EDIT: ZNALAZLEM ODPOWIEDZ, odpowiedz na twoje pytanie (to pogrubione, znajduje sie w poscie Miope w odpowiedzi do mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miope, uwierz mi, mnie to nie interesuje co KTOS mysli o moim tematach, zakladam tematy na ktore potrzebuje znac odpowiedz, lub chce sie czyms podzielic, z innymi userami.

W porządku, ale nie możesz się potem domagać zamknięcia (i mieć pretensje do moderatorów, że nie zamykają) dlatego, że ktoś Twoim zdaniem odbiegł od tematu (a nie robi nic nieregulaminowego). Offtopik jest wpisany w Oślą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nie zakladam tematow o kompach (wiadome jakies tam znikome zalozylem) bo o czym bede pisal? o tym ze mam p3 1ghz i ze mi cos nie chodzi? nie mam zamiaru takze ladowac kasy w kompa z powodu gier, bo po co, kupilem sobie konsole i kazdemu radze to samo zrobic, a za reszte przepic lub kupic sobie wiecej ubrania, bo tego nigdy nie jest za malo.

Jeden zaklada temat o kompach drugi o czyms innym.

Czyli po co tu jeszcze jesteś? Nie widzę potrzeby abyś tu przebywał w takim razie.

w celach informacyjnych, czyt. wiedziec co jest na czasie, przeczytaj uwaznie ze nie mam zamiaru ladowac kasy w kompa z powodu gier, z inncy powodow bede ladowal kase w kompa bo musze.

wogole nie jestes moim ojcem zebym ci sie tlumaczyl

dla mnie EOT, bo nie bede sie klucil, bo po co ustapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...